פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

אני שופט את כולם לפי כל הזמן, עם הבנה שיש חלוקה ברורה בין לפני צ’אבי ואחרי. פשוט גם אחרי שצ’אבי הגיע, דמבלה לא נהיה פתאום צדיק הדור, וגם נקודת הפתיחה של הצרפתי (מרגע ההגעה המאמן הנוכחי) נמצאת אחורה ביחס לרוב השחקנים האחרים. הרבה הרבה אחורה.

היו לו 4.5 שנים להוכיח את עצמו, לא רק מקצועית, אלא גם התנהגותית. הוא עכשיו בגארבג’ טיים של החוזה שלו בברצלונה - יש לו הרבה מה לתקן, ומעט מאוד זמן לעשחת את זה. אם הוא בכלל מעוניין.

אפשר לתת לו הארכת חוזה קצרה. אם הוא ממשיך ביכולת הנוכחית, הרווחתם. אם לא, אז לא קרה אסון גדול. אולי תחת צ’אבי הוא למד איך להתנהג? אולי תחת צ’אבי יש לו יותר חשק? זה לחלוטין נראה כך.

יכול להיות שהוא פתאום משחק ככה כי הוא מחפש הארכה ארוכה או חוזה חדש שמן ככה שהוא יכול לחזור להתפנות לפלייסטיישן שלו.

אבל הוא סירב להצעות להארכת חוזה. זה חלק מהעניין.

יכול להיות. עם זאת אתמול כל ההתקפות של ברצלונה עברו דרכו והוא הרים את המשחק שלה לרמות אחרות. אז בשביל הסיכוי האפילו מזערי שהוא כן יצליח, זה לא שווה את זה? לדעתי אתמול הוא היה ההבדל בין בארסה טובה לבארסה אימתנית.

אני יודע שהוא לא יראה כך לאורך זמן. אבל כשאני רואה את ההשפעה הפוטנציאלית שלו, אני לא מצליח להתעלם מזה. אם מציעים לו הארכה לשנה במשכורת שהא דורש, ודורשים ממנו גם בהתאם, אז אפשר בהשקעה מינימאלית לקבל שחקן שהוא ברמה גבוהה באמת ויכול להחזיר את ברצלונה למקום בו היא שואפת להיות.

הארכה לתקופה יותר קצרה, עם חוזה שמן יותר ועכשיו כשצ’אבי תומך בו? את זה עדיין לא ניסו.

חוזה שמן יותר ממה שיש לו עכשיו? או ממה שהציעו לו לאחרונה?

אני עדיין מנסה להבין למה משחק אחד הוא שיקול משמעותי עבור חוזה חדש לדמבלה, בסכומים שהוא רוצה, ו-4.5 שנים לא.

סנטיאגו הוא עוד שניה משתחרר. קחו אותו.

שמן מספיק כדי שיחתום עליו.

כי כשאתה מחתים שחקן ל4.5 שנים אתה מתחייב לו לתקופה הזאת. ואתה לא רוצה לקשור את עצמך לדמבלה מבלי לראות שהיכולת והמחויבות נשארות זהות למה שאנחנו רואים בתקופה האחרונה.

לשנה אחת אתה יכול להשקיע משכורת מופרזת. לא ל5 שנים.

הסיטואציה של שתי הקבוצות שונה. לפי פרסומים שהלכו ביומיים האחרונים בספרד, ריאל מדריד בלבטים אם להביא את הלאנד כי לא יודעים איפה למצוא לו מקום בהרכב. אין לנו מקום לעוד שחקן התקפה, ויש לנו מספיק שחקנים שיכולים ליצור שערים (בהנחה גם שאמבפה אכן סגור במדריד).
אנחנו לא צריכים להמר על שחקן שאולי יפצע לחצי שנה ואולי לא, ואולי יתחשק לו לשחק כדורגל על המגרש או אולי בפלייסטיישן. אתם במצב שונה, אתם צריכים שחקן שובר שיוויון ודמבלה על כל מגרעותיו הוא כזה ביום כמו אתמול.

הוא רוצה להיות המרויח הכי הרבה כסף בעולם אחרי מסי ורונאלדו.

שילך לעזאזל.

אני מספיק ברור סנטיאגו?

ואם לא , אני מוכן לעיסקת חבילה . אתה תיקח את דמבלה בחינם ותביא לנו את :thinking:
א. האלאנד.

ב. אמבפה.

רק קח אותו!

דרך אגב במשך שנים אוהדי ריאל צוחקים עלינו ובמאה אחוז של צדק על ההשוואה לאמבפה ועכשיו אחרי משחק אחד טוב נגד אמפריית הכדורגל מאוססונה האימתנית ההשואה הזו הופכת להיות לגיטימית? אני קורא נכון?

בחלום שלי, אני מתעורר מחר בבוקר ומגלה שברתואמו נשיא ריאל ואלורדה מאמן שם ודמבלה חותם שם במקום האלאנד ואמפבה. :slight_smile:

אנחנו פשוט מסתכלים על זה אחרת. אתם אומרים לי תראה מה הוא עשה עד היום ותבין שהוא לא שווה עשירית מזה. אני אומר תראו מה הוא אולי יכול לעשות הלאה.

אם הוא יתן יכולת כמו אתמול לאורך עונה אז הוא שווה את המשכורת הזאת. כל עוד אין לכם את היכולת להיות בררנים לגבי שחקנים שוברי שיוויון שאתם יכולים להביא, הוא היחיד הרי שאתם יכולים להרשות לעצמכם, אז לדעתי האישית אתם צריכים לנסות עונה אחת את דמבלה תחת צ’אבי.

האמת שאם אני דמבלה, הייתי חותם על חוזה חדש עם בארסה מזמן. הוא אידיוט שהוא עוזב את כל זה בשביל כסף. מקווה בשבילי שבהנהלה שלכם לא חושבים כמוני ושתפרדו ממנו, ותהיו קבוצה לא מבריקה, עם שחקנים צעירים מדיי או מבוגרים מדיי בעונה הבאה.

אני חושב שאין אחד שצחק על זה יותר ממני. רק בחודשיים האחרונים הזכרתי את זה איזה פעמיים. עם זאת אני לא יכול להתעלם שתחת צ’אבי דברים שונים לגמרי. צחקתי על כל הקבוצה שלכם, גם על דמבלה, אבל דברים השתנו אצלכם (זו עובדה) ואני שיניתי את דעתי ביחד איתם.

אני חולם שאראוחו וגאבי לא מחדשים חוזה, קצת יותר אפשר😂

להתעלם מהכל ולהסכים לשלם לו שכר כמעט כמו למסי? זה מה שאתה אומר? זה הדרישה שלו. להיות כמו מסי.

זה מטורף מדיי, אני יודע. אולי שווה לחכות לסוף העונה בשביל רעיונות כאלו מפוצצים. נראה מה הוא יעשה עד סוף העונה ואז יהיה אפשר להיות יותר חכמים.

ההערכה שלי, הוא מסיים בפסז.

אין לי שום בעיה שיראה לי מה הוא יכול להראות הלאה. אני גם מוכן לשפוט אותו כמו שאני שופט את פדרי, אובמיאנג, גאבי, אדאמה ופראן טורס. אבל האם הוא מוכן לשחק עם המשכורות שלהם?

אם כן - יאללה, קניתי.

מהפה שלך לאלוהים, אני רוצה להמשיך לצחוק עליהם גם שנה הבאה.

סורי אבל הוא שחקן עם יכולות 3 ליגות מעל הרשימה של השחקנים שהזכרת, להוציא את אובמיאנג שנראה כמו בינגו העשור בינתיים.

הוא דרש משכורת של 40 מיליון ובונוס חתימה. לא עשה שום דבר שמצדיק את זה. איך אפשר לתת לו חוזה כזה?
כן הציעו לו חוזה קצר עם משכורת בסיס נמוכה ובונוסים שמנים מבוססים על מספר משחקים. הוא סירב.
אני מעדיף שחקן פחות מוכשר אבל יותר מחויב.
דמבלה גם לא מראה משהו יוצא דופן על המגרש. נראה טוב לאחרונה, כן, גם אדאמה נראה טוב, גם פראן, גם ממפיס היה נראה טוב בתחילת העונה. הם משחקים עבור רבע ממה שדמבלה דרש, אז אני אשאר איתם.

עריכה : בדיוק קראתי שסלאח דורש מליברפול 17M נטו והם לא מוכנים לתת לו. מה עשה דמבלה שחושב שמגיע לו 20% יותר מסלאח, ועוד ממועדון בקשיים?

פבריציו היום:
After Andreas Christensen deal set to be completed, Barcelona are working for Noussair Mazraoui, César Azpilicueta and Franck Kessié, as expected.

Barcelona proposal to sign Noussair Mazraoui as free agent includes add-ons to reach €5m net as potential salary. The guaranteed part will be around €3.7/4m per season.

€6.5m net salary per season ready for Kessié

ג’ררד רומרו על המשכורת של קסי:
Kessié’s salary will be €4m net, but he could earn €2.5m more based on bonuses.

ויש דיווחים שקסי כבר חתם על החוזה.

רומרו גם מוסיף שאלה הסכומים שמוצעים לאראוחו, אבל יש לו הצעות הרבה יותר גבוהות מאנגליה. אין הסכמה איתו וגם לא עם גאבי.

טוב ככל הנראה האלנד ירד מהסיפור. את מי אתם הייתם רוצים לראות? אני לא רוצה את סאלח.

יש גם שמועות על לבנדובסקי.

אני לא רוצה אף אחד מאלה ואני מאוד אשמח אם הלאנד יירד מהתמונה סופית