פנטזיות, העברות וחוזים: שצ'זני יפלסטר על הפציעה של מאטס

חח בכנות זה ביאס אותי לדבר על זה, אבל זה שלב מורכב מבחינת ההחלמה שלו, והסיטואציה ככלל היא בעייתית כי מסתמן שיש לו חשש אמיתי משחק, ואני מאוד לא אוהב את השוואות לאומטיטי, כי זה לא הוגן בשלב הזה.

יכול להיות שהוא יסתדר והטיפול השמרני יספיק, ואולי עוד ישקלו אופציה ניתוחית אם הטיפול השמרני לא ילך. כרגע באמת שקשה לי להגיד באופן חד משמעי, ולצערי זו השקפה טיפה מבאסת כשזה נוגע לשחקן.

העיתונאי חאבי מיגל: ״ביום שני דמבלה התקשר לצ׳אבי וביקש ממנו לדבר עם לאפורטה, צ׳אבי אמר לו שלא הולכת להיות הצעה חדשה, או שיקבל את ההצעה מדצמבר, או שהוא יגיד לו להתראות״
״דמבלה במרחק צעד אחד מלהיכנע ולקבל את ההצעה של בארסה״
-בארסה מאניה

אוי לא…

אני במרחק צעד אחד מלהגיד “אמרתי לכם”. צעד אחד, ומלא צחוק מעורב בבכי.

במיוחד כשראפיניה הולך ומתרחק, ואין אפילו רסיסי שמועות על אפשרויות אחרות במקום הברזילאי.

די מריה?

כרגע שחקני ההתקפה הרלוונטיים שלנו הם פראן, אובמיאנג ופאטי. כל עוד אחומאש ו/או אבדה לא יצטרפו לסגל הבוגר, אנחנו במחסור רציני אפילו בשביל מחליפים לשלושת הראשונים.

מכיוון שאני לא סומך, כרגע, על הכשירות של פאטי, אז אני לא משוכנע שלבנדובסקי ודי מריה (אם וכאשר) זה מספיק. בטח אם הכשירות של הארגנטינאי גם מוטלת בספק (תקן אותי אם אני טועה, הוא לא היה פצוע הרבה בעונה האחרונה?).

יכול להיווצר מצב בו 2 הצדדים, דמבלה וברצלונה, נואשים מספיק בשביל לחזור אחד לידיים של השני. לדעתי אנחנו לא רחוקים מזה.

אנחנו צריכים ללכת לקראתו? אין לו שום הצעות , קרדיט לסוכן שלו . הוא הצליח לעבוד גם עלי…

אתה מכיר את החוזה של רוברטו? זה החוזה שצריכים להציע לדמבלה. הוא הצליח אפילו לגרום לטוכל לרדת ממנו עם הדרישות שכר שלו. יאללה מכבי ת"א היעד הבא.

https://twitter.com/ManagingBarca/status/1539657172027465728

הוא ואלייש מוריבה צריכים לככב באותה קבוצה ולקבל בראש כל שבוע.

הייתה עוד פגישה עם הסוכן של גאבי, עדיין נשארו פרטים קטנים וכולם אופטימיים.
העיקר ספורט היו בטוחים שכבר היום תהיה הכרזה רשמית.
אין לי ספק שבסוף הוא יחתום, כמו שחתם אראוחו, למרות מקרה מבאפה.

ראפיניה בהחלט מתרחק.
image

עם דמבלה המצב די פשוט לדעתי. לפורטה הכריז על שכר עליון לשחקן, 10M נטו. מה שדמבלה דרש לפני כמה חודשים היה פי 2 מזה. גם היום הוא מרוויח יותר מזה. מה שבארסה יכולה להציע לו זאת ירידת שכר.
כל הקבוצות שרוצות אותו נרתעות מדרישות השכר שלו, אבל הן ירצו אותו בשכר הנוכחי שלו או בקצת יותר. אני לא רואה למה לו להעדיף את בארסה, למרות כל הבלהבלה סביב הרצון שלו להישאר. הוא כבר יכל לחתום מזמן, אבל רצה כסף. אז הוא לא יקבל 20M, יקבל 12 או 15, אבל לא יסכים ל 8 או 9 שבארסה הציעה לו.

זה עיתונאי של AS, לא הייתי מתיחס אליו או לעיתון שלו ברצינות.

הלו, הלו, שכחת את קויאדו הגדול וריי מנאי שחזרו מהשאלות, וסרג’י רוברטו שהוא גם חלוץ וגם קיצוני. יש לנו עודף שחקני התקפה, זמן טוב למכור את פרנקי.

מותר לי לציין שרומארו הוא בדיחה?

כאילו אני לא מבין, אף אחד בקטלוניה לא זוכר לו את כל הקליק בייט שלו?

לא ראיתי שכתבו על זה איפשהו, אבל עבדה כנראה יעבור לאוססונה, יש מו"מ.

על אבדה קראתי שהוא יעשה הכנות עם בארסה, ואז צ’אבי יחליט. כנ"ל קויאדו.

לא יודע מה סביליה צריכה לעשן כדי לקבל את ההצעה הזו, אבל צריך לתת לה את זה.

ולנושא אחר, חדש לגמרי -

@dmitrys זה בשבילך

דמיטרי, אשמח לשיעור קטן בנושא.
כתבת פעם שסכום הרכישה מתחלק על פני שנות החוזה, כלומר אם קניתי שחקן ב60 מיליון ל6 שנים בספרים אני מוציא 10 מיליון כל עונה ל6 שנים.
אז למה לעזאזל זה טוב כל עניין ההשאלה עם חובת רכישה?
זה פשוט גורם בשנה הראשונה לשלם 15 (השאלה לעונה) ואז לשלם 45/5 במשך 5 שנים.
לא מבין איך זה בדיוק טוב למשהו.
ההבדל היחיד שאולי חשבתי עליו תוך כדי שכתבתי הוא שככה ברסה נהנית שנה יותר מהחוזה הנמוך עליו הוא חתום בסביליה.

תתכוננו לשמועות “ניימאר הוצע לברצלונה” מגיע אחרי מה שאל חאליפי אמר.

א. זה כבר קרה -

1

ב. מה אל חאליפי אמר?

יותר נכון רמז. לפני כמה ימים שאלו אותו על ניימאר שנה הבאה והוא נשמע לא החלטי בקשר אליו. היתי צריך להגיד רמז. וזה כבר יספיק לתקשורת לקבוע שניימאר שחקן ברצלונה שנה הבאה :slight_smile:

אני חייב להגיד שיש לי המון טענות לפסז’ וכו’, אבל זה שהם לא הסכימו לשחרר את ניימאר חזרה לברצלונה זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לנו. ולו רק כלכלית.

לא רוצה לחשוב מה היה מצבנו היום אם היינו צריכים לשלם גם את השכר שלו (אחרי שהיינו מוציאים המון כסף גם על הרכישה עצמה, כמובן).

בלי קשר להתנגדות שלי לעיסקה של למכור את דה יונג.

האם לפרסם שאנחנו נחושים ואין דרך חזרה והוא יעזוב בכל מקרה, זה הדרך לנהל משא ומתן חכם למכור את השחקן?

יוניטד יבינו את זה ויבינו שאין צורך להיות נואשים ברצלונה לחוצה יותר…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1539870629079531521

בהנחה שבאמת מדובר במקורות אמיתיים שאמרו את זה, ולא הנפצה של העיתונאי? יש מצב שזה אכן מטומטם. אבל גם יונייטד יצאו סתומים מהכיוון ההפוך בהצהרות של המנכ"ל שלהם, לפני כמה ימים. אז המלחמה היא לא רק על סכום ההעברה, אלא גם איזו קבוצה תפגע יותר במאמצים של עצמה בהעברה הזו.

בגדול כל הנושא הזה של “הדלפות” במהלך קנייה/מכירה של שחקן זה סוג של אומנות - מהצד המוכר, למשל, אתה צריך לשדר לכל העולם שהשחקן “לא למכירה”, או לפחות “לא למכירה אלא אם תגיע הצעה ממש ממש ממש מדהימה” כדי להעלות את המחיר שלו, ומצד שני לשדר שכן יש אינטרס למכור בגלל כל מיני סיבות, אחרת אולי בכלל לא תקבל הצעות (או שתקבל מעט מידי הצעות), או שהקבוצה הרוכשת הפוטנציאלית תפסיק לנסות בשלב כלשהו.

איפושהו צריך לשחק את המשחק מ-2 הכיוונים, ולקוות שהצד השני (במקרה הזה - יונייטד) ימצמצו ראשונים.

אני חושב שיכול להיות שזה פשוט ניסיון ללחוץ על דה יונג שלא נשמע מתלהב לעבור.

פבריציו במסר מעודד לגביי בלם היד הצרפתי -