פנטזיות, העברות וחוזים: שצ'זני יפלסטר על הפציעה של מאטס

כל מה שרשמת נכון.
אם היינו מסתכלים רק מנקודת מבט של הספרים של ברצלונה, לא כדאי לשאול את קונדה אלא לרכוש ישר ולחלק את העלות בשנות חוזה. כל קבוצה נורמלית מתנהלת ככה.
הבעיה שאין לברצלונה 60M להוציא עכשיו. סביליה רוצה כסף, ולבארסה אין. אז מנסים למצוא נוסחה עם תשלום דחוי שתתאים לשני הצדדים.
אני חושב שבמקרה של השאלה + חובת רכישה, החובה מותנית במשהו, כמו שעשו עם גריזמן. מספר משחקים, מספר דקות, הגעה לליגת האלופות או משהו כזה. לא בטוח בזה, אבל אחרת באמת אין הבדל בין זה לבין לרכוש שחקן עכשיו , לשלם חלק, וחלק אחר כך.
זה לגמרי ספקולציה שלי , אבל יכול להיות שיש הבדל מבחינת הפייר פליי. כאילו אם רכשת שחקן ב 60M, אבל תשלם אליו אחר כך, החובות שלך גדלו ב 60M. אבל אם זאת השאלה ב 15M, אז החוב לא גדל השנה, ויגדל רק בשנה הבאה ב 45M.

הבעיה העיקרית של בארסה לגבי דה יונג זה לא איזה עיתונאי או שמועה. במקביל לידעה שציטטת אני יכול לצטט שמועות שפרנקי החליט להישאר כי יונייטד מחוץ לליגת האלופות, או שבארסה דורשת יותר ממה שיונייטד מוכנה לשלם.
הבעיה העיקרית היא לסגור את השנה ברווח. צריך למכור משהו עד ה 30 ליוני. אם ימכרו 10% מזכויות השידור בימים הקרובים, בארסה יכולה לא להילחץ עם פרנקי ולהמשיך לדרוש 100M מיונייטד. אם זה לא יקרה, אז יש מצב שבארסה תמכור אותו ב 30 ליוני תמורת 70 או 80 מיליון, ויספרו לנו שהוא החליט לעזוב בעצמו כי לא היה מוכן להורדת השכר בבארסה.
יש מצב שהוא באמת יעזוב בגלל השכר, או שהוא חושש לגמור כמו ואן דה ביק. אם בארסה רוצה להוריד בשכר, פרנקי יהיה הראשון שיתבקש לעשות כך.
אם אני הייתי פרנקי , לא הייתי עוזב. שיונייטד יוכיחו שטן האח מחזיר אותם לגדולה, ואז הייתי שוקל מחדש בקיץ הבא.

או שפשוט צ’אבי באמת רוצה את סילבה וזה באמת חילוף מקצועי… לא ככה?

לחלוטין אופציה, רק שזה נותן מענה נוסף (ומשודרג) לעמדות שהן יחסית רוויות, ולאחת הבעיות הקשות בסגל (התלות בבוטס) אין לנו אפילו קצה חוט.

יכול להיות שאני צריך להכיר בזה שדה יונג לא יחשב לעולם כאופציה להחליף את בוסקטס ואז הסיפור פחות יעצבו אותי.

יש את מה שנדב כתב.
בנוסף, זה לא שאנחנו מוכרים את פרנקי ובאותו כסף קונים את סילבה.
מהכסף של פרנקי צריך להוריד את השווי שלו בספרים, וזה 40M. מהמשכורת שלו שתתפנה אפשר להשתמש רק בשליש, וזה כנראה לא יספיק לשחקן ברמה של סילבה.
זה נחמד לחשוב שאנחנו מחליפים שחקן טוב בשחקן עוד יותר טוב בלי להוציא שקל, אבל בפועל נצטרך עזיבות וכסף נוסף.
אני כבר לא מדבר על כך שיש עמדות דחופות יותר, את הרצון של פרנקי, את הרצון של סיטי למכור, מחיר של לבנדובסקי, וכו’.

להבנתי אם מוכרים את זכויות השידור ואת המרצ’נדייז אנחנו כבר לא ב1x3… השאלה היא מה תקציב הרכש שלנו העונה. שמעתי איפשהו על 200 מיליון במקסימום (שחלק מזה זה פרנקי)

גם להבנתי אבל צריך להביא איזה 600M בשביל זה, עד סוף יולי. ו\או להיפטר מכל העודפים שאוכלים משכורות סתם.
השנה הפיננסית נגמרת ביוני. חשוב לסגור אותה ברווח כי זה משפיע על הפייר פליי גם, ונצטרך למכור יותר אם נסגור את השנה בהפסד.
לכן מדברים על מכירה חפוזה של 10% מזכויות השידור עוד ביוני. אם לא יתבצע, אני חושש שימכרו את פרנקי במקום, אפילו במחיר נמוך יותר ממה שאפשר היה להשיג.

מברתומאו נפרד רק עם המוות

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1541007957927907328

שאלה לדמיטרי (או כמובן למישהו אחר שמבין), שלא קשורה לנושא.
מעניין אותי סתם לדעת בנושא הארכת חוזה בקבוצה אפשר להוריד עד לחצי שכר (סיפור מסי וכדו’) אבל לקבוצה אחרת בספרד מותר להציע פחות?
לדוגמא- מרסלו מרוויח 10 מיליון לעונה, ריאל חושבת שהוא לא שווה חצי מיזה 5 מיליון ולכן לא מציעה לו חוזה בכלל, הוא יכול לקבל הצעה מקבוצה אחרת בתוך הליגה של 1 מיליון לדוגמא?
כי אם כן, זה מרגיש לי חוק לא הוגן כלפיי קבוצת האם. ואם לא, אז זה פגיעה בשחקן כי הוא לא יכול להמשיך לשחק בתוך המדינה.
תודה מראש וסליחה על החפירה.

השאלה עד כמה החוק הזה נכון.

לאפורטה נשאל בראיון אם מסי לא הסכים לשחק בחינם וענה שהוא לא העיז לבקש ממסי לשחק בחינם (לא מילה במילה אבל רוח הדברים), אם אכן יש כזה חוק הוא היה אומר שזה לא אפשרי בגלל החוק.

גם אם יש כזה חוק, דווקא התמונה שהצגת לא נשמעת לי לא סבירה.
דובר שהחוק מגיע להגן על העובד מצד אחד ועל העלמות מס שני. ברגע שמחליפים מקום עבודה, כל זה לא רלוונטי.

זהו, ככה אני בדיוק חושב. שהחוק הזה לא באמת קיים, זה מתחיל להרגיש כמו מסך עשן שהיה אמור להגן על לאפורטה ומסי מפני הקהל.
דווקא הדוגמא שהבאתי רק באה להמחיש עד כמה החוק הזה לא חוקי עם כמות התחומים האפורים שהוא חוצה. (פגיעה בחופש העיסוק ועוד).
מעניין האם יש באמת חוק כזה ומה הוא כולל.

@Ganjo
יודע שפינטזת על fideo די מריה אבל אלינו הוא לא יגיע.
בדרך ליובה בהעברה חופשית

מה המקור לתועבה הזו?

Tyc sport, radio mitre, ole
כל הגדולים

עוד טעות גדולה של צ’אבי.

מתי מגיע הקטע שמפסיקים לאכול צפרדעים, ונהנים משכר הלימוד שאנחנו משלמים על מאמן ללא ניסיון?

בזבזת את הכל בחודשיים הראשונים. מעניין מתי הסוללות יתמלאו מחדש…

פשוט אכזבה.

אני השתכנעתי בקיץ הקודם שהחוק הזה קיים.
אני לא יודע אם הוא תקף במקרה ועוברים לעבודה אחרת, אבל השתכנעתי שהוא קיים .
מה שלפורטה זרק אז שמסי לא הסכים לשחק בחינם זה בזיון של לפורטה. אם החוק לא היה קיים, לפורטה היה צריך להציע 20% או 30% ולראות מה התגובה של מסי.
לפי דיווחים, רוברטו ירד ב 60 אחוז בחידוש הנוכחי. זה כביכול סותר את החוק הזה. מבחינתי זה קרוב מדי, ויכול להיות ששכר בסיס חדש הוא רק 40% משכר קודם כולל משתנים, ולא סותר את החוק.

אני לא באמת יודע, רק מפעיל היגיון וזכרון על מה שקראתי לפני שנה.

john-hamm-sure

עד שהוא לא עוזב אני לא חוגג . גם רוברטו שנה שלמה חשבנו שהוא עוזב…