פנטזיות, העברות וחוזים: שצ'זני יפלסטר על הפציעה של מאטס

רומרו זורק בשורות טובות -

אני מנסה להבין את מה שכתוב בציוץ התחתון - לאפורטה שלל את די מריה? איזו סיבה יש לנשיא לשלול שחקן, בטח אם מבחינה כלכלית, לפי השמועות, הוא לא היה אמור להוות בעיה?

מקצועית. הוא וצ’אבי לא תופסים ממנו.

די מריה שלל את בארסה כי יובנטוס לחצו עליו להחליט והוא פחד שבארסה בסוף לא תיקח אותו כי הוא רק PLAN B.
אז לפורטה\בארסה מציגים את זה כאילו הם החליטו , מטעמי כבוד.
בינתיים מספרים לנו שאחומאש יעשה פרה טמפורדה עם הקבוצה הראשונה ושבארסה עצרה את המכירה\השאלה של טרינקאו. יש מצב שלא יהיה לא די מריה, לא ראפיניה, לא דמבלה ולא כסף למחליף ברמה שלהם. יהיה טרינקאו, אחומאש או אבדה, או פראן כשפאטי כשיר, או פתרון יצירתי.

אבל אז הטיעון צריך להיות “צ’אבי שלל את די מריה”. לפחות בעולם נורמלי.

הבעיה שלי היא בעיקר השילוב של הציוץ העליון והתחתון. אם סיסוקו בברצלונה, ולא כדי לקחת את הדברים של דמבלה וללכת כי עוד רגע נגמר החוזה, זה…מעניין.

אז בקיצור - קיצוני סופה? אז הפוך.

האמת שאם בסוף אבדה\טרינקאו\אחומאש ישחקו שם ונשקיע 0 ברכש לאגף, אני בעד.
לא נאשתי מאף אחד מהם עדיין, ואני מעדיף שישקיעו במקומות אחרים.

בארסה מאניה מביאים בשם RAC1: ״לדמבלה יש הצעה חדשה על השולחן מבארסה, המועדון מאמין שהוא הולך לאשר אותה, הוא רוצה להישאר. ההצעה יותר נמוכה מההצעה בדצמבר״

כל-כך חבל.
הייתי בטוח שנפטרנו ממנו.

מועדון שהוא סמרטוט. באמת. נותנים לשחקן לתפוס לנו בבייצים, רק על החוצפה הייתי שולח אותו לחפש מי ינענע אותו ואת הסוכן הזבל שלו. פפ היה יודע טוב מאוד מה לעשות איתו, בדיוק כמו שעשה עם טורה והסוכן שלו. או שתאפס את הסוכן או שתעוף, הקבוצה מעל הכל. לכולם יש תחליף, גם לאיזה ילד צרפתי אוברייטד עם מוח של ציפור ומהירות.

מאוד מאוכזב שלא חטפו את די מאריה לשנתיים שיתן אצלנו איזה רנסנס, וחבל שבסוף הצרפתי הקקה הזה ישאר. איכסה.

נכון.

מצד שני - להשאיר את דמבלה, עם הצעה נמוכה יותר לא רק ממה שהרוויח אצלנו, אלא גם מזו שהצענו לו לפני כמה חודשים (שמראש הייתה נמוכה יותר מהחוזה הנוכחי), זה לפחות לפחות כיף. הסתום חשב שכל העולם ואחותו יעוף עליו עם הצעות מטורפות, ובסוף אולי הוא יתפשר על משהו אפילו מופחת ביחס להצעה האחרונה? מודה - אני קצת שמח מזה.

עזוב את זה, תחשוב כמה @SantiagoBernabeu לא יאהב לשמוע את זה. כבר משהו.

אגב, בארסה מאניה טוענים שבהצעה החדשה גם אין עמלה/מענק לסיסוקו. נו…אל תגיד שזה לא משעשע אותך.

כבר שמעתי… :unamused:

התקווה היחידה שלי היא שיש הרבה דיבורים אצלכם… לא בהכרח שזה באמת יקרה.

אולי פיספסתי פה משהו, אבל אם ההצעה יותר נמוכה ממה שהציעו לו בדצמבר וזה בלי מענק לסוכן, זה לא יותר בקטע של לצאת לידי חובה ולקוות שהוא יסרב לה.

למה שהסוכן שלו בכלל יסכים לזה? אולי אני לא הבנתי נכון, אבל אם הוא מסכים לזה הוא יוצא הטמבל.

בדיוק.

ואם הוא יסכים - אחלה. “הרווחנו” את המטומטם הזה (מלך הבישולים בעונה האחרונה) לעוד כמה שנים, ובשכר נמוך לא רק ביחס לחוזה הנוכחי/קודם, אלא נמוך יותר מההצעה הקודמת.

ממש ככה. נשמע כמו הצעת ״לך״.

אלא שבדף של ״ברצלונה״, טוענים בדיוק את ההיפך. שההצעה משופרת ושצ׳אבי מאוד רוצה אותו.

אני כשלעצמי לא עף על כל האנטי. כאילו שדי-מאריה לא היה מגיע כשכיר חרב. כאילו שראפיניה חלם כל חייו לשחק בבארסה וסבא שלו החזיק את הפניה באיים הקאנריים.

חאלס. דמבלה מנסה למקסם רווחים וזה הגיוני. יש לו סוכן קקה וזה מבאס. אבל זה לא אומר שהוא לא משקיע מעצמו ורואים את זה מאז שצ׳אבי הגיע.

צ׳אבי רוצה אותו כי הוא מחובר לקבוצה ויש לו כבר הבנה לא רעה על צורת המשחק שצ׳אבי רוצה.

תגידו מה שתרצו, הוא היה מלך הבישולים שלנו לעונה הזו והצליח להשתלב במשחק. מוח ציפור או לא מוח ציפור, הוא מתחיל לתת תפוקה.

ומה עוד שחידוש חוזה יאפשר למכור אותו אם לא נהיה מרוצים. בטח ובטח אם השכר שלו שפוי ולא שכר ברתומיאו.

אם הסוכן שלו מסכים להצעה שלנו דמבלה צריך לפטר אותו. הוא חתיכת אפס שטיפס על עץ גבוה מדי, יצא קירח מכאן ומכאן, השפיל את הלקוח שלו שחשב שהוא מבוקש בחוץ וגם לו לעבור חצי עונה עם זריקות בוז ולקבל פחות כסף.

בחיאת יוסי , הוא אפילו לא היה מאמין למה שכתבת עליו. שנה שלמה ניסה לסחוט את המועדון למשוך באוזן ולקוות שצלסי או פסז יהיו מספיק מטומטים בשביל להשקיע בדביל.

מסתבר שלא. זה אחד מתרגילי “הבלוף” שקרסו בצורה הכי פתטית שאני מכיר.

נ.ב אני כמובן מדבר אם זה נכון. אני מאוד מתקשה להאמין בזה, הוא דביל, אבל הסוכן שלו גם? מה זה מחלה מדבקת הטיפשות?

לא יודע מה טוענים בדף ברצלונה, אני יודע מה rac1 ורומרו כתבו (לא אומר שהם צודקים, פשוט אומר שזה מה שהם כתבו -

נכון. אבל זה עדיין לא אומר שזה רע לנו, באופן מובהק.

די מריה שחקן טוב יותר מדמבלה.

שביט תיאר במדויק את התחושה (מת עליך שאת עצבני, הפוסטים הטובים שלך מגיעים אז), אממה שותף מאוד לצחוק של איל על כל הסיפור עם הסוכן. גם אם נתקענו איתו ויצאנו סמרטוטים לפחות הוא והסוכן יצאו אהבלים עם תעודה.

ברור, מי אומר אחרת? התחרות היא כרגע על מי פציע יותר, וואלה הצרפתי שיחק אותה בפרמטר הפציעות בחצי שנה האחרונה…

שמע לי, שים בט דמבלה נפצע עוד לפני המונדיאל.

לא יודע…
שחקן עבר, שחקן עם עתיד. יש מקום להשוואה?

דמבלה קקה, אבל כרגע הקקה הזה הוא מה שיש לנו.
אם זה דמבלה או די-מאריה אני רוצה את דמבלה.
ואם זה דמבלה או ראפיניה? אחד משחק בברצלונה ונתן 13 בישולים, אחד משחק בלידס ועזר לה לא לרדת ליגה (לא זוכר עם כמה שערים). לא יודע מי עדיף.

דמבלה או אחומאש? נו באמת…

אני מבין שיש קושי לבלוע צפרדע, מבין שיש קושי עם האגו…
אבל מקצועית בהסתכלות קרה אני לא מתנגד שהצרפתי יחתום על חידוש בתנאים שהם טובים לבארסה.

כל עוד, כמו עם רוברטו, השחקנים חותמים על חוזים לפי הערך שלהם ולא לפי מה שהם היו רוצים / מה שנתן להם הנחש, אני מרוצה.

מעריץ את האדמה שפדרי דורך עליה, אבל אין לי 11 פדרים לכל העמדות.
ומוכן לוותר על מאטס באותה המידה שאני מוכן לוותר על דמבוז. שניהם אצלי באותו מעמד, והדביל הצרפתי כנראה הביא לנו יותר נקודות העונה מאשר השוער שבירידה ואף אחד לא מזכיר אותו פה.

דמבלה: 15 שערים ובישולים ב1900 דקות.
די מריה: 14 שערים ובישולים ב1900 דקות.

די מריה בסוף הקריירה, מכאן הוא רק ירד.
דמבלה עם סיכוי גבוה יותר לשמר את היכולת שלו ואף להשתפר.
בנוסף המספרים של די מריה באו בקבוצה חזקה יותר בליגה חלשה יותר.

לא בא להרים לדמבלה פה, אבל שלפחות בצורה יבשה אני מחתים אותו על חשבון הארגנטינאי, שחייב להודות שאני מאוד אוהב.