פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

ראפיניה זו אחת הרכישות המטומטמות שביצענו (נבצע) בשנים האחרונות וזה כולל את תקופת ברתומיאו.

דמבלה ופראן שיחקו כל דקה אפשרית עונה שעברה, וצ’אבי לא היה מוכן להחליף אותם. לבנדובסקי אם יגיע אמור להיות הסטאר של הקבוצה, ופאטי אם יצליח להישאר כשיר הוא השחקן הכי טוב שיש לנו להציע. שכחתי את אובמיאנג שיצטרך לקבל דקות כי הוא הוכיח את עצמו, ולכל הבלגן הזה מוסיפים שחקן ב70 מיליון אירו?

בושה, באמת.

אם דמבלה הולך אז עוד יש היגיון בראפיניה. אם דמבלה נשאר זה באמת מטומטם ברמות קיצוניות.

זה מעלה שאלה נוספת, ראפיניה יכול להיות שחקן הרכב פותח בצלסי מועדון יותר בריא וחזק מברצלונה של היום, למה לו להעדיף אותנו על פניהם? (גם השכר שלו יהיה נמוך יותר) . זה טיפשי גם מנקודת המבט שלו.

ים, בחורות, ברזילאי. איפה אי ההבנה?

ולבזבוז כסף אחר -

נקנה ב-30, נמכר ב-10 + 50% ממכירה עתידית, ככה שמצד אחד יש סיכוי כלשהו שהוא עוד יאזן את סכום הרכישה המקורי.
מצד שני - פורטוגלי. בוולבס. והוא לא המשיך שם. זה מה הסיכויים שהאיזון המדובר יקרה.

i see what you did there

אם כבר, להחזיר את דמבלה זו הטעות. לפי מה שאני מבין מהחברים האנגלופילים שלי, הוא שחקן נפלא. אם הוא יהיה הווינגר הכי טוב שלנו זו עדיין טעות?

מבחינתי, אם פאטי כשיר ויש לנו פתרונות טובים לאגפים- שישחק במרכז ההתקפה. אובה סופר סאב, ראפיניה בצד אחד, דמבלה בצד שני, פראן טורס מחליף.

נשמע סהכ הגיוני כל עוד לבנדובסקי לא מגיע. אם לבנדובסקי מגיע- זה כמובן משנה את התמונה ויעלה גם אצלי סימני שאלה

5ce195765a16f4dadff252fb18ff99e2

פראן טורס לא ניקנה ב 55M כדי להיות מחליף מובהק. גם אי אפשר להגיד שירשנו אותו מברטומיאו.
פאטי הוא יקיר האוהדים ולא רק - כל עוד הוא כשיר הוא צריך לשחק.
אז מה יעשו אובמיאנג , לבנדובסקי, ראפיניה, דמבלה, ממפיס ?

ראפיניה שחקן הרכב, דמבלה מחליף?

סהכ, “לקבל” שחקן כמו דמבלה “בחינם” ובשכר סביר כדי שיתחרה עם ראפיניה וטורס על העמדה וייתן עומק בהתקפה זה חלום רטוב.

אם אנחנו רוצים קבוצה באמת תחרותית ולא קבוצת מעבר, אז אין פה באמת בעיה.

אם כסף לא היה על הפרק כמו שהוא בשנה האחרונה, לא נראה לי שהיינו מדברים על הרכש של ראפיניה במקביל לחידוש של דמבלה כמשהו הזוי.

אגב, לבא לא קשור לזה. הוא חלוץ, לא חושב שהוא, טמבלה וראפיניה מתחרים על אותה עמדה.

המחיר בסיס של ראפיניה הוא 60 אבל זה יגיע ל70 עם המשתנים.

חיבים למכור את ממפיס (בריטויט כנראה עוזב) . אני מקוה שעושים לדמבלה עוקץ ובשנה הבאה ימכרו גם אותו.

כנראה שכל הכסף שזורם עכשיו “מסמם” את מקבלי ההחלטות אין לי הסבר אחר להתפרעות הזו. עומדים גם לתת לבאיירן חמישים על לבה. וזה בלי לדבר על החיזוק ההגנתי.

חחחח יש לך נקודה.

But a boy can dream

ממפיס בדרך החוצה ומבחינתי אופציה של קצה הספסל אם הוא נשאר. גם אומטיטי לא נקנה כדי להיות עציץ, לנגלה לא נקנה ב-25 כדי להיות בלם חמישי, אבל מה נעשה שיש ציפיות ויש מציאות.
במציאות לפראן טורס אין כיוון להיות שחקן הרכב בברצלונה- רכש מיותר ושטותי שנבע מלחץ ומאובססיה לא ברורה של צ’אבי. מקווה שהוא יתפכח/ שמישהו בהנהלה יעזור לו להתפקח.

כדאי למכור את פראן בקיץ הבא או בינואר כשהוא עוד שווה משהו כדי להימנע מלהתחנן שמישהו יקח אותו בהלוואה עם אופציית רכישה של 10 עוד 3 שנים

עם דמבלה וראפיניה יש לנו שלושה קיצוניים, או ארבעה אם ממש מתעקשים להחשיב את פראן ככזה. מתוכם יש את פאטי שכרגע אני לא מחשיב כל כך לצערי כי אני לא רואה אותו נשאר כשיר לאורך רוב שלבי העונה, ודמבלה שעם כל הכבוד לזה שהוא נשאר כשיר בחצי עונה האחרונה, כולנו יודעים וזוכרים כמה הוא פציע. כשלוקחים את זה בחשבון, אפשר להבין את הרכישה של ראפיניה.

אולי צ’אבי חושב לעשות מה שפוצ’טינו עשה עונה קודמת עם נאבאס ודונארומה. משחק אחד: ראפיניה-לבנדובסקי-פראן, משחק הבא: דמבלה-אובה-פאטי.

יאללה נגיד ממפיס נמכר. לא הבנתי מה ניסית להגיד לגבי לנגלה ואומטיטי. הם נקנו לעמדות שהיו לא מכוסות בזמנם.
אז אם כל הרכישות יתבצעו, יהיו לנו 6 שחקני התקפה עם היררכיה לא ברורה. אף אחד מהם הוא לא שחקן צעיר שצריך להגיד תודה לפירורי דקות, או לוק דה יונג שמוכן להיכנס בדקה ה 89. בנוסף יש את כל אלה שכן מחכים לפירורי דקות - אבדה וקואידו. וניקח הימור פראי שצ’אבי תמיד משחק עם לפחות 3 שחקני התקפה בלי שגאבי או דסט מחלטרים על הקו.
לדעתי זה עדיין יותר מדי שחקנים. רובם גם ורסטילים ויכולים לשחק ביותר מעמדה אחת. גם 5+אבדה יספיקו.

אתה חושב שצ’אבי יתפכח באמצע העונה? וכבר עכשיו צריך להכין חלופה במקרה ויתפכח פתאום? אני חושב שקודם שיתפכח, ואחר כך נביא מישהו או שישתמש במה שיש (ויש לא מעט). חבל להחזיק כל כך הרבה שחקנים סתם ולשלם להם כסף שאין.

אני מנסה להבין את המהלך של בארסה. אם הם חושבים שדמבלה לא יחזיק יותר מכמה משחקים, הוא לא צריך לקבל חידוש. הוא לא שווה גם חצי ממה שהוא הרוויח בשנה שעברה.
אם מחדשים לו, כנראה חושבים אחרת ומניחים שהוא כן יחזיק. אז מנקודת מבט של בארסה הוא כשיר לכל העונה. ואז לא ברור לי למה צריך את ראפיניה. ואם פראן לא קיצוני, אז למה צריך כל כך הרבה חלוצים. פראן כבר פה, אובמיאנג כבר פה, ממפיס עדיין פה, למה צריך את לבנדובסקי?
אם ההסבר הוא שלבנדובסקי כמה רמות מעל כל היתר, אז צריך למכור עוד מישהו בנוסף לממפיס.

image
קוליבאלי כזכור פלאן B במקרה וקונדה בורח.
נפולי מציעה לו שכר עתק עבור הליגה האיטלקית. בארסה לדעתי לא תציע לו יותר מזה, ובבארסה הוא יהיה בתחרות הרבה יותר קשה. אם הוא לא איזה אוהד בארסה מלידה, עדיף לו בהרבה להישאר בנאפולי, או לעבור לקבוצה אחרת.
ניתן להבין שהחוזה המוצע הוא ל 5 שנים כשקוליבאלי כבר יהיה בן 36. הוא לא יקבל את זה בבארסה.
לדעתי אפשר למחוק אותו מרשימת המועמדים.

ידע כל שחקן כדורגל שבארסה סובלת מתסמונת שטוקהולם.

תראו, זה יהיה מטורף אם נפתח עונה כאשר הצד אחד יש את ראפיניה ודמבלה, בצד שני פראן ופאטי, ובחוד לבה ואובה. תנסו להיזכר עם איזה שלישיות התקפה עלינו בשנים האחרונות ותבינו שאלה צרות טובות.

רק שיביאו מגנים ואני אשכרה אאמין שבונים פה קבוצה מאוזנת. אשכרה מהפך!

נשמע שגם בהנהלה שלנו לא בטוחים עד כמה זה חכם להחתים גם את דמבלה וגם את ראפיניה.

תאורטית, אם זה ראפיניה או קונדה - על מי אתם זורקים את ה60 מיליון האלה?

מה שאומר שלפחות למישהו שם יש שכל. זה לא אומר שלא ילכו על שניהם, אבל לפחות חושבים על זה שאפשר להעלות את האפשרות שאולי עדיף רק אחד מהם. כבר התקדמות.

ודמבלה/קיצוני אחר לא בתמונה?

קונדה זה אחלה של שחקן, לפחות פוטנציאלית, ובהתאם למה שהוא הראה בסביליה. יכול לתרום לנו המון. הייתי מביא אותו בלי לחשוב פעמיים אם לא היו לנו כבר 4 בלמים פותחים בפוטנציה. זה מה שאני לא מבין. איך נכנסים 2 מגנים ימניים, 2 שמאליים, ו-5 בלמים בדרגה פלוס מינוס זהה (זה לא שיש איזשהו בלם צעיר שצריך להשתפשף לפני שיקבל את חולצת ההרכב), לכל עמדות ההגנה.
הבעיה דומה גם בהתקפה, אם גם דמבלה, גם ראפיניה וגם לבנדובסקי מגיעים/נשארים.

ולכן השאלה קצת יותר מורכבת מ"מה תעשו עם הכסף", כי אני חושב שגם אם היה לנו מיליארדים ספייר, לא בטוח שכדאי להביא את שניהם.

אם אני חייב חייב לבחור, אז הולך על האופציה שנראית לי רווחית יותר בראייה של מכירה הלאה, וזה כנראה ברזילאי שיימכר לפסז’. אז ראפינייה.