פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

אני חושב שאני משוחד לגבי דמבלה ועדיף אולי שאני יפסיק להגיב כלפיו (נתראה שנה הבאה שהוא יחזיק את המועדון שוב בביצים ) אבל אני יגיד שמבחינתי אני מעדיף את ראפיניה על דמבלה . לא מסוגל יותר לראות אותו משחק בברצלונה יותר. פשוט לא מסוגל.

טוב, קצת חירטוטים והנפצות ליום ראשון -

8 מיליון? על אזפי? איפה חותמים?

טוב.

אפשר להתקשר לבאיירן מחסוי? אולי הם בטעות יענו ככה.

קצת שכל. אחלה.

רומרו, מצד שני, לא כתב משהו כבר שעה וחצי, אז הוא סופר מכוניות בשדה ומנפיץ קליקבייטים.

איזה כיף. שותף לריקי, נטו ואומטיטי ביציע בעונה הבאה.

רגע…זה 20 מיליון, ולא 10? ומתי הם יתקבלו?

לדעתי הדיווחים של רומרו, מונדו וספורט צריכים לעבור לאשכול של שטויות ושאר ירקות .
יש גם אחד מ AS שכל חשבונות הטוויטר אוהבים לצטט. הוא מזדהה בשמו ולא בשם של AS, ורק בתיאור שלו כתוב שהוא עובד באס.
כל אלה מנפיצים שטויות בלי הפסקה.

לא חותמים. שחקן מבוגר בשנה אחרונה לחוזה שביקש לעזוב בעצמו, לעמדה שאולי לא קיימת ובכל זאת מכוסה היטב. שיבוא בחינם.

מכוסה היטב רק אם קונדה מגיע. אם לא, יש לך שם רק את דסט, ואת המחומצן. זה לא מספיק.

הכוונה שלי ב"איפה חותמים" זה במידה וזה יחסוך הוצאות אחרות. כי 8 מיליון עבור שחקן שאומנם מבוגר, יחסית, אבל מוכח ועם חיבור קיים לחלק מהסגל דרך הנבחרת - זה לא נורא.

נכון, אבל זה מה שמצאתי בהפסקה שהייתי לי בשיעור, כי כנראה שזה יום חלש היום (למרות שעוד רגע נשמע משהו מעניין מברצלונה! משהו קורה! מישהו הגיע לאל פראט! ואסף את המזוודות!).

“יש תנועה במשרדים של ברצלונה”

“מישהו הדליק את המזגן במשרד של לאפורטה”

אם חידשו לו, זה אומר שהוא צפוי להיות שחקן סגל. לא צריך שחקן שלישי לאותה עמדה
גם בלי קונדה יש לנו 4 בלמים, אז אראוחו יכול לתפקד כמגן בשעת צרה או ויניסיוס.
אל תזלזל ב 8 מיליון. זה מחיר שלא מוכנים לשלם על חלוץ נבחרת דנמרק למשל. וגם תוסיף לזה שכר יעמלות.

זה רק אני או שנראה לי שמשתמשים בתקשורת ובראפיניה בשביל שדמבלה יחתום בחוזה נוח?

זה מתקרב.

סליחה על השאלה,אבל,ראפיניה ב75 (אם זה נכון) כשיש כבר את דמבלה ואין מגנים זה לא רכש א-לה ברתומאו?

א. טכנית אין דמבלה. כרגע.
ב. יש עוד חודש וחצי לחלון ההעברות. זה לא ראפינייה במקום מגנים.
ג. צריך חיזוק בעמדה הזו, וצריך חיזוק גם בעמדות אחרות.
ד. ברתומאו היה משלם עליו 150.
ה. אולי אתה צודק. צריך לראות איך שאר חלקי הפאזל מסתדרים בשבועות הקרובים.

לא יודע למה כתבת עוד פעם “ד.”. זה לא שאני טעיתי ורשמתי בעצמי פעמיים סעיף כזה. אין לי מושג על מה אתה מדבר.

ד. יש טענות שזה לא נכון והוא לא יעלה 75

האמת היא שחשבתי שזה מכוון כי שתיהן היו תשובות על ברתומאו.

75 זה מופרז. 50+10 (שהם לא בונוס ברתומאו מובטח) זה נשמע לי סביר ביותר- וזה הסכום שאני שמעתי

פבריציו מדווח על טריקאו:
Sporting have reached full agreement with Barcelona for Francisco Trincão deal. €10m fee confirmed for 50%, to be paid in one year. He’s in Lisbon in order to complete the move. Barcelona will have a buy back clause valid for the next three years.

סעיף רכישה בחזרה יהיה בין 15 ל 20 מיליון ב 3 השנים הראשונות
עיסקה סבירה לדעתי .

מצד אחד - פבריציו יותר אמין. מצד שני - רומרו נודר שהוא צודק.

72 זה קשוח. מאוד. במיוחד אם זה בא יחד עם דמבלה.

יש לי הרגשה שלבנדובסקי יישאר בצד, בעקבות כל הטירוף הזה. אבל זו נטו הרגשה.

סכום הזוי אם זה 72 , אם לידס הייתה יורדת ליגה היה סעיף של 25 מיליון פאונד .
מקווה שסכום כזה יכריח שחרור של דה יונג , נשבר לי כבר מהסאגה הזו .

לא יודע כמה זה נכון, אם בכלל, אבל -

7 מיליון פאונד? ובכל זאת מנסים להביא בסכום דומה את אלונסו?

משהו בסיפור עם גרימאלדו ממש לא מסתדר לי.

אז השחקן אמר שהוא לא מוכן לעזוב לצ’לסי שמציעה 70 והיינו בעמדת מיקוח על שחקן שסעיף השחרור שלו היה 25 מיליון אם היה מחמיץ את הפנדל שהשאיר את לידס ליגה.

ובסוף נשלם 72. על שחקן שיהיה המחליף השלישי של דמבלה ופראן.

עוד 20 מיליון ויכולנו להשיג את אחד השחקנים הכי טובים בפרמייר ליג לקישור מפלצתי ביחד עם פדרי ודה יונג. אבל למה שנפעל בהיגיון… התייאשתי.

חכה, אל תרתום את החוגר לפני המפתח, אולי זה לא באמת יהיה 72. אולי זה יהיה 80.

אתה מתכוון 80 + לבנדובסקי.