פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

55 + 10 זה יותר סביר.

שוב, כמו שהמאניה אומרים - כנראה שנצטרך לחכות להודעה הרשמית כדי לדעת מה הסכום שישולם עבור הברזילאי. כרגע יש הפרשים של 10-20 מיליון, אם מחשיבים או לא מחשיבים את הבונוסים.

@dmitrys איך הקטע עם התשלומים מסתדר עם זה שסכום הרכישה גם ככה מפוזר על פני תקופת החוזה?
כל תשלום מפוזר בפני עצמו, או שפשוט בדו"חות רווח והפסד זה נפרס לשנות החוזה, ופשוט התשלומים ללידס יחולקו לפי מה שרשום בפוסט?

אני לא מאמין לא לבארסה מניה ולא לתקשורת הקטלונית ובנוסף אני גם לא מאמין לאנגלית. אבל אם פאבריציו המלך אומר שזה בסביבות ה72 זה המחיר שאני יאמין לו.

דימיטרי בהודעה הרישמית ברצלונה תהיה חייבת לפרסם את המחיר האמיתי?

צאבי בזמנו שגרימאלדו עזב אמר ששחקן שעוזב את ברצלונה לא צריך לחזור לברצלונה.

כמובן שזה רק תקף לשחקנים כמו גרימאלדו. כי את ניימאר למשל לא אכפת לו להחזיר.

טימטום.

מי אמר שצ’אבי רוצה להחזיר את ניימאר?

הוא במסיבת עיתונאים לפני כמה חודשים. אבל זה ברור שאם היתה אפשרות להחזיר את ניימאר הוא היה מסכים.

יש הבדל משמעותי בין 2 המשפטים שרשמת -
א. אם הוא אמר במסיבת עיתונאים שהוא רוצה את ניימאר - זה משהו אחד. אני לא זוכר משהו כזה, אבל אחלה.
ב. אם זה לא נאמר על ידי צ’אבי, “אבל זה ברור שהוא היה מסכים” נשמע כמו משהו שמובן מאליו גם בלי קשר. וזו הנחה שמבוססת על…כלום.

יש קישור/תמלול של מסיבת העיתונאים ההיא?

משהו כמו “ניימאר שחקן מעולה, וכל קבוצה הייתה שמחה שהוא ישחק אצלה”? כי אם כן, זה ממש ממש לא אומר כלום. בטח לא שהוא היה רוצה שיחזור.

לא זוכר בדיוק מתי, אני זוכר ששאלו אותו את זה. כמובן שהוא ענה בצורה דיפלומטית.

מהו כמו הדלת של ברצלונה תהיה תמיד פתוחה לניימאר לחזור.

רומרו הבטיח סילבה בברצלונה, והבטיח “משהו ענק” בדרך לברצלונה. אז אוסקר דה סילבה, על 206 סנטימטריו, חתם רשמית בקבוצת הכדורסל של ברצלונה.
שלא תגידו אחרי זה שהוא סתם מנפיץ.

גם “מינוס ענק בחשבון אחרי הרכש של ראפינייה” יכול להיחשב.

לסיכום הדברים, כי זו באמת טחינת מים - אין באמת קשר בין משפטי דיפלומטי שמאמן זורק במסיבת עיתונאים באמצע העונה, לבין תוכנית רכש ומה שהוא באמת רוצה.

גרימאלדו הוא מקרה מוזר, סוג של ריקי, לצורך העניין. רק שאת הקשר אף קבוצה לא רוצה, לפחות כרגע, מה שהופך את ההחלטה לגביו ליותר הגיונית.

אין לי שמץ של מושג בכדורסל אירופאי היום . מי שעשה את התמונה הזאת צריך לקבל בונוס זה אמיתי? שוב אין לי מושג מי זה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1546372408378007552

אומטיטי איתנו עד סוף החוזה.

אתה מתכוון: “מינוס ענק בחשבון שהכ סיל ב(ה) רטומיאו היה חותם עליו אחרי הרכש של ראפינייה”.

התמונה עצמה? אמיתית לגמרי.
הקישור להנפצות של רומרו? פרי מוחי הקודח.

כמה שאתה חושב שהמוח שלך קודח זה כלום לעומת הראש של רומארו. סמוך עלי. :joy:

חח מן הסתם הבנתי את העקיצה. אני רק בהלם שהמדיה של ברצלונה הצליחה להוציא אחלה של תמונה.

אני לא בטוח ב 100%. אני חושב שזה לא משנה מבחינת הספרים והפייר פליי איך משלמים. זה רק מתי הכסף מועבר פיזית.

ממש לא, ובדרך כלל לא מפרסמים סכומי העברה, כמו גם לא משכורת ולא עמלות

למה אתה מזכיר את ניימאר? יש את אדאמה.

אני מבין שבהודעה הרישמית היא לא חייבת. אבל אין לה איזה מחויבות לפרסם את זה לסוסיו בצורה מסודרת?

אז אני מבין שלא נדע את האמת בתקופה הקרובה.

סתם לא ברור הסיפור הזה שבכדורסל עפים סכומים ובכדורגל אין שקל.
זה אותו מועדון (בניגוד למכבי ת״א סל ורגל לשם השוואה)

לא נדע בוודאות, ובארסה לא חייבת להראות חוזים לסוסיוס. נחפש הדלפות ומקורות אמינים.
אנחנו יודעים למשל שפראן עלה 55 מיליון. אבל לא יודעים אם זה כולל משתנים או לא וכמה משתנים ועל מה. וכמה עמלות ובונוסים שילמנו בנוסף.

תקציב קבוצת הכדורסל הוא פחות מעשירית מקבוצת כדורגל. ואין להם שם את טבאס עם הפייר פליי.

יפה. אז הנשיא לא צריך להציג חוזים לסוסיוס, הסוסיוס מצביעים על תוכניות שהם לא ראו את תוכנן עד שעתיים לפני ההצבעה (אם בכלל), והסוסיוס בעצם ניזונים משמועות ומהדלפות שסיכוי טוב שהן פחות איכותיות ממה שדימה מביא פה מעת לעת.
נשמע מאוד בריא בסה"כ.

לפחות אני מבין עכשיו איך ראסל וברטומאו הצליחו לעשות את מה שעשו לאורך השנים.

פלורנטינו מתנהג בצורה אחרת?

גם בחברה בורסאית ה ceo לא צריך אישור של הבורד לכל עיסקה בודדת. זה נורמלי .
מה שמעניין זה שורת רווח/הפסד.
במקרה של בארסה הרווח מושג בעזרת מכירה חד פעמית של נכסים ולא בעזרת פעילות כדורגל.
מה שמעצבן אותי שההנהלה מבזבזת כסף כדי שיהיה סגל של 30 שחקנים , חלקם יקרים, למרות שקבוצה נורמלית אמורה להסתדר עם 21-22 שחקנים ולהשלים עם הצעירים.