פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

הלו, הלו, אני הדימה היחיד פה ואני מומחה גדול לשום פרטים משפטיים. סה"כ אני אוהב מספרים ורוצה לדבר עליהם בנוסף למה שקורה על המגרש.
ואני לא מוכן ללכת לפורום של קבוצה שלא משחקת בסופרליג בעונה הבאה, וגם לא מוכן להוריד במשכורת שאני מקבל בפורום בארסה.

בדקתי 4 עסקאות גדולות של בארסה בשנים קודמות, מה נאמר באתר הרשמי.
ניימאר - פורסם 222 מיליון, אבל זה לא חוכמה גדולה, זה היה סעיף השחרור.
גריזמן - כנ"ל, 120 מיליון.
דמבלה - פורסם רשמית 105 מיליון פלוס משתנים, בלי לפרט מה הם. כולנו יודעים שהוא עלה בסוף 140.
קוטיניו - לא פורסם סכום הרכישה באופן רשמי.
אז קוטיניו מראה שאין חובה לפרסם בצורה רשמית.
להגיד שמהו לאלפי סוסיוס ולבקש מהם לשמור בסוד זה חסר סיכוי.
בנוסף, עכשיו כשקיבלו אישור למכירת זכויות השידור לא דיברו על עסקאות קונקרטיות וסכומים מדויקים. קיבלו אישור עיקרוני, בלי לפרט. מדובר בהרבה יותר כסף ממכירת דה יונג.
אז נראה לי אם בארסה לא רוצה, היא לא חייבת לפרסם את הסכומים.

אחת מהבטחות הבחירות של לאפורטה היתה שקיפות. זה מסוג הדברים ששומעים עליהם רק לפני בחירות. כמו יוקר מחיה ושלום וביטחון.

פבריציו אומר 58+10 -

אחרים טוענים שזה 58+7 -

ומזה שכנראה בא לזה שכנראה נשאר/חוזר -

טוב, נראה שגם ראפיניה וגם דמבלה יהיו פה בשנה הבאה.
פבריציו גם אמר שבארסה צפויה להגיש הצעה נוספת על לבנדובסקי ושהפעם באיירן תשקול ברצינות.
אם גם קונדה יגיע בסוף, כל הפנטזיות של צ’אבי יתממשו. לא יודע מה חושבים על זה במחלקה הפיננסית.

סתם אנקדוטה שנזכרתי: בקיץ אחד קלופ קנה שחקנים ב 200 מיליון ובנה קבוצה לתפארת. פפ אמר פחחח, עם בזבוזים כאלה אדירים זה לא חוכמה. אז בקיץ הבא פפ קנה שחקנים ב 250 מיליון ובנה קבוצה לתפארת.
אז פראן+לבה+ראפיניה+קונדה זה יותר מ 200 מיליון, ועדיין מרגיש לי שלא תהיה פה קבוצה ברמה של סיטי או ליברפול.
גם לא קבוצה ברמה של באיירן. איך הם מצליחים להביא שחקן כמו מאנה ב 32 מיליון בלבד, ואנחנו משלמים פי 2 ויותר על ראפיניה?

דימיטרי מותר לקרוא לך דימה?

בכל מקרה נגמרו התירוצים. שנה הקרובה יש לצאבי את כל מה שרצה. אין יותר תירוצים.

מותר.
דמיטרי ודימה זה כמו יוסף ויוסי.

זה כמו אלכס וסשה

אלכס ושסה זה הטרלה שלהם :slight_smile:

זה כמו איילוש ואיל.

בכל מקרה, מקצועית אני חייב להגיד שאני כן אוהב את ראפיניה ומה שכן יודע לעשות (קריאת שטחים, דריבל ולחץ גבוה) ונאמר הרבה עליו שהוא שחקן שיודע לעבוד קשה. אומנם הסטנדרט לנו לא גבוה, אבל אני לא פסל שהוא יהיה הווינגר הכי טוב או הכי שלם שלנו. המחיר הלא מוצדק דיי מעפיל ואני מקווה שזה לא יפעיל עליו לחץ מיותר.

אני עדיין לא יודע מה אני חושב על רכישה כמו זו של לבה. היא מרגיש מאוד אקססיבית, והייתי שמח לראות חלוץ מטרה צעיר יותר נכנס לתמונה פה (אני כנראה עוד כלוא באשליית אדיימי או קבראל). מקווה שזה יצדיק את כל הבלאגן עכשיו.

אני עוד מחכה לחיזוקים בהגנה. אני חייב להגיד שאני שמעבר לרכישות ההכרחיות של המגינים גם אם לא צעירים, מספיק בשביל לייצר מרווח ורוטציה) אני מאוד רוצה שקונדה יבוא.לא כל יום אפשר להפעיל לחץ על סביליה על אחד השחקנים הכי טובים שלה.

מה שכן, כל בלאגן המחירים הזה יוביל לבלתי נמנע- מכירה של דה יונג ולדעתי יעשו מה שאפשר להעיף גם את ממפיס. יאללה מתי הקדם עונה?

image
וואו, בארסה ניצחה את האנגליות במלחמת מחירים.

בטוויט אחר, פבריציו אומר שצ’לסי סוגרת עם קוליבאלי, מה שלא משאיר לסביליה הרבה אופציות למכור את קונדה חוץ מלנו. אני מקווה שבארסה תוכל לנצל זאת כדי להוריד אותם קצת מהעץ של 65M.

שאלה למה סביליה חייבים למכור את קונדה? זה שנה אחרונה?

עד כמה שאני זוכר, החוזה שלו נגמר בקיץ 2024.

אולי הכוונה היא ב"אם הם רוצים למכור בסכום גדול, לפני שנכנסים לשנה אחרונה לחוזה ואז המחיר יירד - אז זה הקיץ המתאים".

אם אני לא טועה זה בגלל המצב הכלכלי שלהם, הם חייבים כסף.

אז ככה, קודם כל דמבלה -

מעניין כמה קיצוץ יהיה בחוזה החדש שלו, וכמה זה שבעונה הבאה הוא יהיה שנה מתום חוזה יעזור לנו, או יפגע בנו.

ואז פרנקי -

במאניה כנראה גירדו מקורות אנונימיים בשביל המשפט שבסוגריים -

אז…צחוקים. סה"כ.

טוב זה רישמי

https://twitter.com/barcacentre/status/1547174810874220544

יאללה, שיהיה בהצלחה.

עכשיו השאלה הגדולה היא “בכמה?”.

אני מתחיל לחשוב לפי הממוצע של ההדלפות (גם פבירציו טיפה מתקרב לסכום שלו) שזה מה שרומארו אמר. סביבות 68 עם המשתנים (מהזיכרון שלי).

כולם כתבו סכומים בין 65 ל 72 מיליון כולל משתנים. פבריציו ספציפית רשם 58+9.
לנו לאוהדים זה לא עקרוני. הוא פה, והוא עלה הרבה.
לפורטה בכבודו ובעצמו אומר שהשבוע גם ראפיניה וגם דמבלה יוצגו.
אחת ההשלכות הלא ישירות זה מה שהסוכנים של פרנקי אומרים. יש לבארסה כסף, יש אפשרות לשלם לשניהם, יש כסף ללבנדובסקי, אז למה שפרנקי יקצץ? יש בזה משהו .

אז היום החדשות פחות טובות לגבי טרינקאו.
אמנם יצאה הודעה רשמית על העזיבה, אבל רק בהשאלה ובתנאים שונים. אין פרטים בהודעה הרשמית, אז ספורט השלים את התמונה.
ספורטינג תשלם לנו 3M, וחובת רכישה תחול רק בתנאים מסוימים. אז ספורטינג תשלם לנו עוד 7M. במקרה כזה בארסה תוכל לרכוש את טרינקאו בחזרה ב 3 השנים הראשונות , אבל בסכומים שבין 20 לבין 25M.
הקטע המסריח זה שבארסה משלמת חלק משכרו העונה. לפי ספורט, ספורטינג תשלם רק 2.4 מיליון, למיטב ידיעתי זה רק חצי משכרו.
הקטע המסריח השני זה שקודם דיברו על 10M על חצי כרטיס, ועכשיו חצי כרטיס לא מוזכר. כאילו ספורטינג יכולה לרכוש אותו ב 10M וזהו.
עכשיו העיסקה הזאת נראית לי הרבה פחות טובה ממה שחשבתי.

קינג מנאי עזב לקבוצת שקר כלשהו בחינם תמורת 50% ממכירה עתידית.

אני מסתכל על עיסקת קוליבאלי לצ’לסי בתור דוגמא למה שמצפה לנו עם קונדה. קוליבאלי יותר מבוגר, נשארה לו רק שנה אחת לחוזה ובכל זאת צ’לסי מציעה 40M ושכר של 10M נטו. זה שכר די אסטרונומי לבלם.
לדעתי קונדה שחקן הרבה יותר טוב, הרבה יותר צעיר ויש לו עוד שנתיים לתום החוזה. ביחס לקוליבאלי, אם סביליה רוצים 65M, זה בהחלט סביר. ואנחנו לא נוכל לתת לו משכורת כזאת וגם לא קרוב לזה.

image
:disappointed_relieved: :cry:
image
איזה משורר.

חרטטן. כבר 4 שנים שהוא לוקח מעלית, כי הכסא גלגלים לא מסתדר עם מדרגות.

ולחרטטן אחר -

וואלה, לקחתי.

זה הזמן לשלוח להם את אומטיטי בתור קופסא ו35 מיליון אירו. על הקופסא לכתוב “פויול הצרפתי” ואז לקוות שהם יאכלו את זה. :slight_smile:

אם הם מוכרים אותו ב35 אפשר להאמין שהמשיח הגיע.