פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

רומרו היה אמין עד לפני שנתיים . הרשימות לא מעודכנות כנראה. האמינות של רשימות עצמן מוטלת בספק, אבל חשבתי לנכון לשתף מה אנשים אחרים ברשת חושבים על הנושא.

ברכות על לבנדובסקי. תמיד רציתי שיגיע לריאל. אבל שאלה: למה אתם צריכים גם אותו וגם את אובאמיאנג?

כי הם בני 70 ביחד

טוני חואנמרטי ומתאו מוראטו.
למיטב זכרוני השניים האלה פוגעים כמעט בכל דיווח.

ב׳בילד׳ הגרמני סיפרו שלבנדובסקי ירד בשכר שלו בברצלונה. מ 24 מיליון ברוטו בבאיירן ל 18 מיליון ברוטו בברצלונה.

זה דומה לסכומים שנזרקו בתקשורת בברצלונה, שם דיברו על 9 מיליון נטו.

ביוני כריסטיאן פאלק מהבילד סיפר שיש בבאיירן רק 3 שחקנים שהרוויחו מעל 20 מיליון בעונה: לבנדובסקי, מולר והרכש החדש סאדיו מאנה.

אולי הם צודקים…

גם סוס עיוור מוצא גרגיר במים פעמיים ביום.

גם אני זכרתי דיווחים על 9M נטו וירידה קטנה לעומת מה שהוא הרוויח בבאיירן.
זה היה בדיוק כשלפורטה אמר בפומבי ששום שחקן לא ירוויח יותר מ 10.
*** שיעול*** חוץ מפרנקי *** שיעול***

ואו נראה שהמועדון כל כך בצרות שהם חוסכים את אנשי המדיה זה רק אני או שההודעה על ההחתמה שלו היא פשוט עלובה?

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1548339690155040773

למה עלובה? במה זה שונה מההודעה על ראפינייה?

אולי זה בעיה עם הדפדן שלי ויצאתי כרגיל בומר. אבל זה סתם משהו שחור שקופץ וכתוב מוכרז.

ציפיתי לאיזה הברקה.

יש את זה -

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1548339690155040773?t=p_1xUO2QXAoqYNs5VPwMqA&s=19

ואז את זה -

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1548351807344091138?t=2BxbG7kmqop0xfRbTsWPjg&s=19

אני מנחש שיהיו עוד כמה בהמשך. אם כבר, זה לא מעט. וזה עוד לפני ההצגה.

אחרי ש"ירדתי" פה על לאפורטה וההנהלה צריך לדעת גם לפרגן וזה בהנחה שזה נכון (זה מוסכם ע"י מקורות שונים אז אני מניח שזה נכון)

1. שכר של 9 נטו עולה ביחד עם מדיניות השכר החדשה של ההנהלה.

2. השכר שלו יפחת בשתי העונות האחרונות. ויש איזה פיצוי כספי בעונה האחרונה שהיה אפשר לסגור את החוזה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1548371962807799809

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1548357787842781184

אני לא אוהב את הסכום שקנו אותו אבל לפחות שומרים על מבנה משכורת בריא.

הדיון הזה היה פה כבר כמה פעמים.

יכול להיות שהסכום מעט גבוה מדי יחסית לגיל ואולי היה עדיף האלנד (למרות שספציפית הוא פחות מתאים לברצלונה לדעתי) או מישהו בגיל שלו אבל אין חיה כזאת ובטח לא במחיר הזה.

לבנדובסקי לא שחקן גמור בשום מובן, מביא טונות ניסיון במעמדים גדולים לקבוצה מאוד צעירה ובעיקר מביא גולים, דבר שדי חסר לנו מאז שאין מסי (וגם בתקופת מסי זה היה בעיקר הוא).
לי זאת נראית החתמה טובה מאוד עם סיכון נמוך.

אני חושב שבאיירן הולכת להרגיש חזק העונה את החיסרון שלו.

הוא שחקן שיהיה בן 34 באוגוסט, שהוחתם ב-50. לא בטוח שדבר כזה הגיוני כדי להביא את מסי, שלא לדבר על לבנדובסקי.

כל זה, כשיש כבר את אובה, את פאטי כגיבוי, ובכללי הרבה יותר מידי שחקני התקפה גם ככה.

אה, והזכרתי שהמועדון בקשיים כלכליים, צריך מגנים נורמלים בדחיפות ומביא קשישים בינוניים מצ’לסי כי אין כסף?

זו החתמה הזויה.

בסכום הזה אתה מביא לפחות מגן אחד ברמה גבוהה.

עוד שניה המשיח יגיע. נשיא מביא לך בלם מצ’לסי בחינם, קשר אמצע ממילאן בחינם, חלוץ שהיה אמור לקחת כדור זהב לפני שנה, מצליח להחתים מחדש במשכורת מקוצצת שחקן שכמעט הלך חינם, מחתים עוד שחקן התקפה שחצי אנגליה רדפה אחריו, כל זה תחת בעיות פיננסיות קשות וכל מה שאני שומע זה על הדרך שהוא מנסה לצמצם נזקים עם דה יונג, שכיר חרב שהגיע לפה היה מקצוען אמיתי לכל הדעות, אבל יושב על חוזה מאוד שמן ולא מצדיק נותן את מה שצריך באמצע בשורה התחתונה.

בוא נראה אם הוא מצליח לשחק חודשיים רצוף, ואז נדע אם הוא חלק מאלו שאפשר לסמוך עליהם בסגל.

מי?

גאיה, למשל

הפרסומים הם שזה 45 ולא 50 אבל לא זה מה שמשנה את הדעה שלי.

המצב הכלכלי קשה אבל בכל הודעה שניה פה יש הסבר (שאני כמובן מסכים איתו) שמדובר במינוף כדי להצליח מקצועית במטרה לגייס ספונסרים עתידיים גדולים יותר וכל הנלווים, וכמובן מענקים על הגעה לשלבים גבוהים. זה אולי הימור והימור גדול אבל עם כיוון ברור ועם סיכויים לא מבוטלים להצלחה.
אם כל הכבוד לאובה הוא לא ברמה של לבנדובסקי והוא לא חלוץ שבונים עליו לעונה שלמה. פאטי לא הוכיח את עצמו עדיין לעונה שלמה ולמרות הפוטנציאל הגדול הוא עדיין צעיר ללא ניסיון.

בעיני הגיל בימנו ממש לא רלוונטי בטח לא במקרה שלו. כבר אמר מי שאמר מי שאמר “אין לו מה להוכיח והוא הוכיח את זה על המגרש”.

זה לא שאני לא מבין את הדעה שלך אבל להגיד שזה חד משמעית הזוי ומשולל כל היגיון אני ממש לא מסכים. יש בהחלט צד שני.

שאולי הוא ברמה ושווה 50M ואולי לא.
לעולם לא נדע כנראה.

לבנדובסקי לעומתו הוכיח בכל מעמד שהוא שווה כל יורו וצ’לסי ופריז שרצו אותו גם (אני משער שבאותם סכומים וצפונה) כנראה מסכימות איתי גם.

ספורט, בהתבסס על עיתונים באנגליה, אומר שיונייטד הגישו הצעה חדשה לדה יונג. ההצעה הרבה יותר גבוהה מההצעה הקודמת, והשכר יהיה דומה לזה שהוא אמור לקבל בבארסה כולל כל מה שבארסה חייבת לו משנים קודמות.
יש אופטימיות זהירה שהוא ישקול את זה ברצינות.

אם זה נכון, יונייטד הפראיירים הכי גדולים בעולם הכדורגל. מנהלים מו"מ מול קבוצה בצרות כלכליות, עם חובות, שמשכנה רבע מהעתיד הפיננסי שלה, ושתקועה עכשיו עם 35 שחקנים רשומים - ובכל זאת מחליטים להעלות משמעותית את ההצעה שלהם… במקום בארסה, הייתי בודק איתם אם הם יכולים גם לשלם את החוב לגולדמן זאקס, סתם ככה אם בא להם על הדרך.

להתמקח על אבטיח בשוק לא הייתי לוקח את הצוות של יונייטד.

הבנתי את זה, אבל בפועל שיפור ההצעה בא כדי לעזור לברצלונה - אחת הנקודות המרכזיות שתוקעות כרגע את העסקה זה שברצלונה רוצה “למחוק” את החוב לדה-יונג בעצם ביצוע המכירה, ודה-יונג (בצדק מוחלט) דורש את מה שמגיע לו. ע"י שיפור ההצעה כולל הסכום שבארסה חייבת לפרנקי (כמו שדימה עצמו כתב), יונייטד למעשה מנטרלת את הנקודה הזאת - ובנוסף גם משפה את דה-יונג על השכר העתידי הגבוה שהיה אמור לקבל.
בארסה במצבה הנוכחי, עם 35 שחקני סגל, עם הגב לקיר ובלי אופציות של ממש, הייתה צריכה להגיד תודה רבה על זה שקבוצה אחרת מוכנה לשים 85 מיליון על שחקן שיושב על אחד החוזים היותר גבוהים בקבוצה, לשלם לו את השכר הדחוי, ואפילו להציע להשלים חלק מהמשכורת העתידית כדי שדה-יונג יתרצה לעזוב. או לפחות זה המצב שצוות מו"מ נורמלי היה צריך להביא אותה אליו.