פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני חושב שהוא התכון העלו את ההצעה לדה יונג לא לברצלונה :slight_smile:

זה ה-שחקן שהמאמן שלהם רוצה, הם לא עוזרים לבארסה הם מנסים לעזור לעצמם. דה יונג דחה אותם עד עכשיו בגלל סיבות מקצועיות ולא בגלל שכר או החוב שבארסה חייבת לו, אז הם מנסים להעלות לו את השכר עוד יותר כדי שאולי זה יאפיל על החסרונות המקצועיים. הדבר היחידי שאולי הזוי פה זה כמה קבוצה מוכנה ללכת רחוק בשביל שחקן שלא רוצה לשחק אצלה, למרות הרצון העז של המאמן.

מצטער אבל לפחות בינתיים אני לא רואה בכלל כיוון ברור וסיכויים לא מבוטלים להצלחה. צ’אבי מחזק מאוד את האגפים ונראה שבאמת מאמין במערך הזה שלו של 2-3-2-3 ואין ספק שהסגל חזק יותר אחרי הקיץ

אבל

הקישור שלנו הוא המוח של המשחק הברסאי ושם אנחנו ממש לא התחזקנו. אנחנו רוצים להריח לעצמנו את הפלוצים ולפאר את גאבי ופדרי עד מחר אבל הקישור שלנו לא מחזיק משחק. אם הבעיה הזו לא תיפתר כדורגל טוב לא נראה. וגם לא ראינו.

כל עוד החמישיה הקדמית מנותקת מקו הקישור המאולתר שבנוי ממגינים וקש"א לא יהיה לנו כדורגל יפה, לא יהיה טיקיטקה ולא יהיה בארסה.

התכנית ברורה מאד - כמות הבישולים שדמבלה דפק עם אובמיאנג ולוק פאקינג דה יונג כפול מקדם לבנדובסקי שווה ימבה שערים. צ׳אבי לוקח לא מעט סיכונים ובהחלט יש כאן כמה וכמה סימני שאלה (כשירות של פאטי, כשירות של דמבלה, כשירות וכושר של לבנדובסקי, קפיצת מדרגה נוספת של הילדודס בקישור, רפיניה) כאשר לחלקם יש ביטוחים כאלה ואחרים - אובמיאנג ללבה למשל - ואני חושב שדווקא בהגנה נעשה הימור בטוח יחסית עם כריסטנסן המצוין. אבל האפסייד של ההימור פסיכי לחלוטין וקשה שלא לראות את זה.

אנשים שוכחים שגם לאפורטה בקדנציה א’, גם עם פפ וגם לפניו, לקח המון סיכונים והימורים, חלקם נראו מוזר מאד או הרי אסון בזמן אמת (חלקם באמת היו). אם יעשו בדיוק אותו דבר כנראה שזה יכשל כי עברו עשור וחצי-שניים. האם זה אומר שבטוח תהיה הצלחה? ממש לא, אבל צ׳אבי, אלמאן ולאפורטה עושים קיץ מרשים ביותר, בטח בהתחשב בנסיבות.

זה אמנם בא מספורט, אבל בהחלט נשמע הגיוני.
נטו קרוב מאוד לסלטה. הוא ניסה לעזוב בינואר כדי לקבל דקות, אבל המשכורת הגבוהה וסכום ההעברה שבארסה דרשה הובילו לכך שלא קיבל אף הצעה.
עכשיו בבארסה הבינו שאף אחד לא יקנה אותו וישלם את המשכורת, אז הם מוכנים לתת לו ללכת בחינם.
סלטה רוצה אותו כשוער פותח, אבל לא מוכנים לשלם את כל שכרו. יש כרגע מו"מ בין בארסה סלטה ונטו כיצד לחלק את השכר שלו. בארסה מוכנה לשלם קצת, נטו מתבקש לרדת טיפה בשכר, וסלטה תשלים את היתר. לפי ספורט, הפערים כרגע עומדים על 1M בלבד.

אכן, זה מה שהוא התכוון. יונייטד ובארסה כבר סיכמו את דמי ההעברה על 75+10.
יונייטד בהחלט פראיירים אם הם ישלמו לדה יונג את המשכורת הגבוהה ממילא, וגם את ה 17M (נדמה לי) שבארסה חייבת לו.
חשבתי שהם יירגעו אחרי שהביאו את אריקסן, אבל טן האג רוצה את דה יונג ורק את דה יונג. אני מקווה שזה ייסגר בשלום ולא במלחמה מול השחקן, לא מגיע לו.

אני רואה שבפורום של ריאל חוזרים על המנטרה הזאת שוב ושוב.
בוא נדייק. מדובר ב 25% מזכויות השידור של הליגה , שהם בעצמם 20-25% מסך ההכנסות. אז בארסה משכנה 4-5% מהעתיד הפיננסי שלה. זה הרבה פחות מפחיד.

אני חושב שהפשרה ההגיונית שיורדו את החוב לדה יונג מדמי העברה לברצלונה. אם לא היו בוחרים לגדף את דה יונג בפומבי אולי היה אפשר לקוות שהוא גם יסכים לתת איזה הנחה. אבל בחרו במלחמה.

די מאוחר לזה כבר. לצערי.

סביר להניח שאם דה יונג לא ישבר עד שנסגור את העסקה על ה15% הנותרים, הקמפיין נגדו יפסק ויתחילו לשבת איתו על הארכת חוזה בשכר הגיוני יותר.

אוקיי. מז"א אם יבחר להישאר? לא קריטי שהוא יעזוב?
ומתי בדיוק צ’אבי ישתמש בו? אם כל ה-6 שלפניו בהיררכיה ימותו?

זה מתחבר עם -

הגיוני, יש עודף שחקני התקפה על מעט עמדות.

אני עדיין לא מבין מה נעשה גם עם קונדה וגם עם אזפי (וגם עם אלונסו, שמתוכנן), וזה מצטרף לחוסר ההבנה שלי לגביי “מאיפה לעזאזל יש כסף למשכורת ל-6-7 שחקנים חדשים”, אבל אחלה.

נ.ב. לא יודע אם זה שהכותרת של הת’רד משתנה כל יום זה טוב, או לא.

אני באמת חושב שאזפי מיועד להיות מגן ימני פותח בעוד רוברטו יהיה נער פוסטר השנה. לגביי ריבוי הבלמים, ובכן אני מאמין שעוד נראה הודעה עם מסר לאריק גרסיה לחפש קבוצה בהשאלה.

בסדר, במקרה כזה נישאר עם 4 בלמים, כשאחד מהם עסוק בלארגן משחקים בערב הסעודית. זה אחלה. אבל כרגע אין שום סימן שאריק גרסיה מקבל שנה בקבוצה אחרת בהשאלה, ויש הרבה יותר סימנים לזה שמכוונים להגעה של קונדה ו-2 המגנים הספרדים. זה מה שמוזר לי.

בהתקפה יש דיבורים על עזיבות (יקרו או לא יקרו, זה משהו אחר. אבל יש דיבורים). בהגנה? חוץ ממינגסה שבכל מקרה לא רלוונטי, אין כלום.

איך זה קשור לברצלונה?

כי הארגנטינאי עובר ליונייטד, בגיל 24, תמורת 57+10. כלומר, באיזשהו היקש, אפשר להניח שהמחיר של קונדה (23) יהיה פחות או יותר דומה, ואין מה לצפות לאיזושהי הנחה מצידה של סביליה.

אני גם כתבתי על זה.
המחיר של מרטינז וגם המחיר של קוליבאלי גבוהים מאוד. קונדה אמור לעלות אפילו יותר ממרטינז, הוא שחקן בפרופיל יותר גבוה שהוכיח את עצמו בליגה יותר חזקה.

הוא יעלה יותר עכשיו כי יכול להיות צלסי חזרה למירוץ או שההסבר השני שזה ספין של סביליה להגדיל את הסכום של קונדה… בכל מקרה הוא יעלה לנו יותר.

וצריך לזכור שקונדה בניגוד לראפיניה, אין את דקו ואין לקונדה שום אינטרס להתעקש על ברצלונה. יש לו גם הסכם מוכן עם צלסי משנה שעברה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1548746246592118785

סיכום של פבריציו לעסקאות של לבנדובסקי ודמבלה
שום דבר חדש, רק סיכום יפה של שתי הסאגות האלה.

לא ראיתי אם מישהו רשם את זה פה (מחילה אם כן :pray:t2:)

לבנדובסקי ירוויח 9 מיליון בעונה הראשונה וזה ירד כל עונה ב-3 שחתם ויש אפשרות להתיר את החוזה אחרי שנתיים בסכום מסויים שלא פורסם כמה.

תכלס שכר ממש סביר

ומה שעוד יותר יפה בזה זה שכל המשכורות בחוזים החדשים הן משכורות שפויות שלא ירתיעו קבוצות מתעניינות כמו שקורה היום עם המצורעים.

אז חוץ מהיכולת שלנו לעמוד בתקרת השכר, יהיה לנו גם יותר קל לשחרר שחקנים שהמאמן מאבד בהם אמון. כבר עכשיו יש לנו שחקנים עם שווי מפוקפק כמו ממפיס, אובה ודמבלה שנותנים תפוקה מצד אחד אבל מהצד השני הם לא עמוד התווך של הקבוצה. והחוזים שלהם הם קצרצרים. גם אם לא נמצא להם קבוצה, בשנה הבאה הם לא יהיו פה.

רוברטו אחרי קיצוץ אולי יהיה נוח יותר למצוא לעצמו קבוצה בשנה הבאה. אני יודע שחידשנו לו ולא היינו חייבים, מה שהיה מכריח אותו למצוא לעצמו קבוצה עוד השנה, אבל חבר של המאמן או לא חבר שלו הוא לא קיבל חוזה מפנק.

לבה ירוויח 9 מיליון ונמצא בטופ של היררכיית השכר. זה מרשים. זה אומר שבנינו היררכיית שכר בריאה.

יאללה, רק נשאר החוזים של פרנקי (הלוואי שנצליח לצאת מהסאגה הזו), מאטס ופיאניץ׳.

הנבזות הפושעת של ברתומיאו זה שהחוזים ממשיכים לקפוץ למימדים חסרי היגיון אחרי לכתו. רק על זה הייתי מעמיד אותו לדין.

הלואי שנזכה לראות את ברתומאו בכלא בימי חיינו. עדיין יש פה אנשים שלא מבינים את מידת ההרס שרוסל וברתומאו עוללו למועדון…

והחוזים זה חרא אבל תסמוך עלי שזה לא הפשע הכי נורא שלהם.

אלה מספרים נטו, לבארסה זה עולה פי 2.
אם נניח נחתוך אותו אחרי שנתיים, אז הוא עלה לנו 36 משכורת לשנתיים, 45 בטוחים לבאיירן, פיצוי כלשהו על העונה השלישית ועמלת סוכן, שלפי רומרו זה 5 מיליון לכל עונת חוזה, עד 4. אז שנתיים שלו יעלו לנו בערך 100M. עדיין ממש סביר?
ואם הוא ישחק אצלינו 3 עונות , נגיע למשהו כמו 120 מיליון, ובשנה השלישית הוא יהיה בן 36 כבר.
לא יודע, לי זה לא נשמע סביר, לי זה נשמע יקר.
זה יהיה סביר רק אם לבנדובסקי יעשה בנזמה וימשיך להיות חלוץ אימתני לפחות שנתיים בלי להזדקן.

well when you put numbers on the table…

אם וכאשר הוא יהיה הציפייה שאנחנו רוצים ממנו מין הסתם הכל יספג, גם כלכלית.

חושב שלחלוץ ברמתו ובתקופת חייו זה שכר סביר, מתחת לזה כנראה הוא לא היה בא

הלוואי ואכן הוא יתן תפוקה שלא תגרום לנו לדבר על כמה השקענו בו אלה על זה שהוא היה שווה כל יורו