פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

יופי מחזירים את קוטיניו!

:slight_smile:
https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1549498405801627653
image

תן קצת אוף טופיק נדב, התגעגעתי אליך ולזה :heart::blue_heart:

לא מסכים שהוא קיבל את הסגל הכי חזק, היה לו עבודה כמו לייצב את ההגנה ולמצוא את ההרמוניה בשלישייה הקידמית. כמו עם פפ, זה שיש לך כלים טובים לא בהכרח אומר שזה קל לגרום להם לעבוד. ראקיטיץ’ נצץ עונה ראשונה כי מסי שיחק יותר באגף ונתן יותר מקום לקשרים, זה לדעתי הסיבה של הכל. סירוס הקישור והירידה של משחק הקישור נובע מכך שמסי שיחק פליימיקר. לוצ’ו היחיד שעוד הצליח טיפה להזיז את מסי לאגף, לצערנו לזמן מוגבל.

אני לא מתלונן ששיחקו את בוסקטס, אני מתלונן ששיחקו עם קייטה ובוסקטס ביחד. הוא תמיד היה מעלה את קייטה על מנת לשמור על תוצאה, זה תמיד התחרבן. זכור לי מקרה ארסנל.

הוא לא היה חייב לשחק איתו. הוא תקע לנו קישור מהנדסים נוראי מאוד צפוי וחסר ניצוץ. שם התחילה המחלה שלו לשחק בלי חלוץ.

יאללה אני מתחיל.

צ’יגרינסקי, זלטאן, קסארס, חלאב. תורך.

מדובר על פיקה ומסצ’ה באמצע, אלבה ואלבס האגפים, צ’אבינייסטה ובוסקטס בקישור, msn מקדימה, שני שוערים ברמה עולמית ברוטציה עם פדרי וראקי הספסל. אני לא מצליח לחשוב על סגל אחד טוב יותר מזה. זה נכון שצריך לדעת לנהל את כל הכלים הללו, אבל חלק מהם הם לחלוטין מנוהלים באופן עצמאי ולא מעט בזכות הבסיס הקודם שהיה לו. אני לחלוטין יכול ליחס ללוצ’ו ואונסואה את עיצוב ההגנה, ואת העיכול של ראקיטיץ’, אבל אני לא חושב שהוא ניהל באופן מיוחד את msn או את צ’אבינייסטה ובוסקטס.

הן היו שלישיות אוטונומיות והוא ידע איך להרוויח מזה, וההוכחה לכך היא הירידה החדה ומיעוט הפתרונות שלו מידי שנה כשצ’אבי עזב וכשהשלישייה מקדימה איבדה גובה.

בוסקטס בתחילת דרכו התקשה באופן יחסי להתמודד עם שחקנים פיזיים שלחמו אותו. פפ נעזר בקייטה בשביל לאזן את זה. בהנחה שלא תמיד יש לך אופציות טובות מקדימה כדי לרענן את צ’אבינייסטה, זו אלטרנטיבה לא רעה לדעתי.

כן? היה מייבש את ססק בספסל? הוא לא סתם היה רכש אקססיבי טקטית, הוא היה חבר של כולם, יוצא הלה מאסיה, אהוב על ידי האוהדים וכ’ו. זה לא היה סתם מישהו לייבש אותו אם הוא לא בא בטוב כמו איזה אנדרה גומש וכ’ו.

דניס, טוראן, גומש, ורמאלן, מתייה, אלקסר ואלו בשליפה. את אומטיטי אני לא מכניס כי וואלה הוא עבד על כולנו.

לא בא לחלוק על איכות הסגל כי הוא בהחלט לא היה רע, אבל חשוב מאוד לזכור שצ’אבי ואינייסטה של 2015 הם ממש לא צ’אבי ואינייסטה של 2008-2013.
אלבס לא במקרה עזב עונה לאחר מכן וצ’אבי עזב בסוף אותה עונה. גם אינייסטה כבר לא היה בשיאו.

לא בא להגן על אנריקה, אבל אי אפשר להגיד שהוא קיבל קישור טוב כמו פפ רק כי מדובר בשמות זהים.

זו בעיה שחוזרת על עצמה לא פעם כשמשווים שחקנים היסטוריים ושוכחים מתי היה הפיק שלהם. לצורך העניין מבחינה היסטורית לדעתי רונאלדו טוב מכל שחקן שהוא למעט מסי, אבל אם תשאלו אותי לגבי רונאלדו מודל 2022 אז לא הייתי נותן לו את הדקות של רודריגו אפילו.

צ׳אבי עדיין היה הקשר הטוב בעולם באותה עונה, ולא לחינם הוא הניף כקפטן את הגביע עם האזניים הגדולות באותו טריפלט זכור לטוב.

אבל כן, הוא כבר היה שחקן ספסל בעונה האחרונה שלו אצלנו מתוך מודעות עצמית מלאה שכבר לא רואים אצל השחקנים בימינו. כולם חושבים שהם יסחבו עד גיל 51 בטופ של הטופ או משהו כזה…

ולמרות הכל, הוא היה הקשר הכי טוב שלנו באותה עונה. אינייסטה אגב, פרש רק 3 שנים אח״כ וגם הוא היה עדיין קשר בשיאו באותה עונת טריפלט. לטעמי אתה קצת מוריד מהם ועושה השוואה ממש גרועה לרונאלדו של היום.

אינייסטה, אגב, עדיין שחקן פעיל בויסל קובה (יפן). נהנה מכדורגל ונהנה להמשיך להיות קשר על, רק לא עושה לעצמו פאדיחות כשהוא מתחנן לקבוצות טופ אירופאי שיקחו אותו לשירותיהן בגילו המתקדם.

ברצלונה: שומעים? אנחנו לוקחים לכם את כריסטיאנסן.
צ’לסי: …

צ’לסי: אנחנו מוכנים לשלם 70 מיליון.
באיירן: מעולה.
לבנדובסקי: אני הולך לברצלונה.
באיירן: …

צ’לסי: אנחנו מוכנים לשלם 80 מיליון.
לידס: מעולה.
ראפיניה: אני הולך לברצלונה.
לידס: …

צ’לסי: אנחנו מוכנים לשלם 90 מיליון.
סביליה: מעולה.
קונדה: אני הולך לברצלונה.
סביליה: …

ברצלונה: שומעים? אנחנו רוצים את אזפיליקווטה.

חכה…

אני לא אבכה אם זה לא יקרה, מה שכן אני לא מבין למה הם מוכנים למכור לנו את אזפי.

רומארו הוא כתב הבית של ברצלונה אז אני מניח שהוא קיבל את המידע הפנימי מהמועדון, אז צלסי מציעה לקונדה 12 מיליון שכר שזה כפול ממה שברצלונה מציעה לו ולפי ההדלפות נראה שהוא בחר בצלסי . יאללה לעבור למטרה הבאה. אסור להכנס איתם למלחמת שכר.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1549798865355825154

כי הוא רוצה לחזור לספרד מסיבות משפחתיות.
בתור שחקן טופ, אין לו הרבה אופציות.
בנוסף , יש לו חוזה לעוד עונה אחת בלבד ודווח על הסכם ג’נטלמני שצ’לסי לא תערים קשיים אם הוא ירצה ללכת.
אני לא יודע למה הוא לא רוצה ריאל, שם תהיה לו פחות תחרות על העמדה.

אולי ריאל לא רוצה אותו?

אולי, הם צריכים כל שקל בשביל אמבפה ב 2025.

את הגביע הוא הניף כי הוא הקפטן. גם מרסלו העונה הניף את הגביע עם האוזניים הגדולות, והוא אפילו לא היה המגן השמאלי הכי טוב בריאל.

אם הוא היה הקשר הטוב בעולם באותה עונה אז מה מודעות עצמית בלשבת על הספסל?
חוץ מזה שאני ממש לא מסכים לגבי הקביעה ההיא, החל מ2015 אני בוחר במודריץ בלי לחשוב פעמיים.

יכול מאוד להיות שהורדתי מהם, ומתנצל אם כן. לא השוויתי אותם לרונאלדו, אלא רק הבאתי סיטואציה קיצונית יותר שממחישה שאותו שחקן בשנים שונות לא משחק באותה יכולת.
צ׳אבי אולי היה קוסם כפי שהיה לפני, והיכולת הטכנית לא נפגעה, אבל הקצב שלו מאוד ירד ובגלל זה הוא גם ישב המון על הספסל. אין פה שום בושה.

צ’אבי ישב על הספסל כי מבחינה גופנית הוא לא יכל לתת את ה 100% בכל משחק לאורך כל העונה בכל המפעלים. אם הוא היה מנסה הוא היה קורס. אז הוא ישב על הספסל בהרבה משחקים והיה הקשר הטוב ביותר על המגרש (ובכלל בעולם לטעמי) במשחקים שבהם הוא כן שיחק.

המודעות העצמית היא לדעת שאם תנסה לשחק את כל המשחקים האפשריים אתה תחרב את עונה של הקבוצה שלך כי לא באמת תעמוד בעומס. אז הוא היה שחקן ספסל לשנה, סופר סופר סאב, ופרש בזמן הנכון. חבל ששחקנים אחרים לא עושים את זה גם.

לא באמת רוצה להכנס לוויכוח למי יש יותר גדול, אבל התשובה היחידה והמתבקשת לשאלה הזו היא: לצ’אבי. :grin:
זהו, אתה יכול לחפור על מודריץ’ כמה שבא לך, אני כנראה לא אטרח להגיב…

טוב יש לי פנטזיה חדשה: בוסקטס מאמן בארסה.

לפי פבריציו -

אני מנחש שהכל תלוי בהסכם השני של מכירת זכויות השידור. השאלה כמה הצרפתי, וסביליה, יהיו מוכנים לחכות.

הבעיה להבנתי היא גם השכר שהוצע לו. צ’לסי מוכנים לשים 12 נטו שזה הרבה מעל הסכום שברצלונה רוצה לשים. אם זה הסיפור: אם ירצה, סבבה, אם לא אז לא. אי אפשר לשבור את מבנה המשכורות.

מסכים לגמרי. אם הוא רוצה שכר גבוה יותר ממה שברצלונה מוכנה (כלכלית, ועקרונית) לתת לו - לגיטימי לחלוטין ובהצלחה בצ’לסי. ננסה להתמודד השנה עם רק 4 בלמים.

במקרה כזה - עוד יותר צריך ללכת בכל הכוח על מגינים. חובה חובה חובה. אחרת נפתח עוד עונה עם דסט ואלבה, ואני יודע ששביט וליאור לא ממש מקבלים את זה.

בשביל שאבין, אילו בלמים בעולם מקבלים משכורת של 12m?

בטח לנגלה ואומטיטי