פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

כן. למכור נכסים… וזה בדיוק מה שעשינו. ויש לנו עוד המון. לא היינו קרובים לפשיטת רגל בשום שלב.

לגבי פערי השכר אין שום דרך לדעת כי לא באמת נראה את פרטי ההסכם שחתמנו ובטח שלא נראה את ההצעה של צ’לסי. לכמה שנים, מהם המשתנים והבונוסים, מה הבטיחו לשחקן בנוסף. חוץ מזה שלא צריך לזלזל באיפה עדיף לגור. לא יודע מה מצבו המשפחתי של קונדה אבל אם היום מציעים לי אחלה עבודה בישראל לעומת אחלה עבודה עם שכר גבוה יותר במנצ’סטר אני מעדיף את ישראל.

לא מוכרים נכסים מהיום למחר. זה משהו שלוקח חודשים, בדיוק כמו העסקאות הנוכחיות שחתמנו עליהן ונרקמות כבר המון זמן. לדוגמה, קראתי שהמנוף השלישי עומד להיות מופעל. זה לא משהו שהתחילו לעבוד עליו אחרי שסיימנו עם השני.

בכל אופן - אם כבר פנטזיות התחיל דיבור על ברנרדו סילבה, נשמע שהוא ממש רוצה לעזוב וממש רוצה ספרד. אין לי ספק שזה פנטזייה פנטזייטית מדי, בטח לא מבלי למכור את דה יונג. אבל הלוואי :slight_smile:

מביני עניין- קונדה מגיע לאגף ימין? ראיתי שחילטר שם קצת.
איך אריק גרסיה? סומכים עליו כבר או שעדיין לא?
בהינתן שנסגרו ההחתמות העונה מי ברביעיית ההגנה הקבועה?

https://twitter.com/ESPNFC/status/1552721766996484098

נותר לי רק לאחל לכם שגם התרומה המקצועית שלהם יחד תשתווה לתרומה המקצועית שלו אצלכם.

אמור להיות בלם פותח. כנראה לצד אראוחו.

לדעתי כריסטיאנסן יהיה הבלם השלישי, ככה שהוא יצטרך להתחרות מול פיקה על המקום הרביעי. בכל המסע בארהב צ’אבי ציוות את כריסטיאנסן ואריק כבלמים. מעניין אם הוא מתכנן איזו רוטציה שבה קונדה תמיד יהיה עם אראוחו וכריסטיאנסן תמיד עם אריק. מה קורה עם פיקה במצב כזה? אין לי מושג.

צ’אבי ממש בונה על אזפיליקווטה לאגף ימין. אלבה כנראה ישאר המגן הפותח גם אם אלונסו יגיע.

פיקה עסוק בפרידה מתוקשרת משאקירה, במה שנראה כמו עונת הפרישה שלו ושל בוסקטס, בזמן שכבר קיבל מספיק נזיפות על חיי הלילה ועסקיו שמחוץ למגרש.

פיקה היה צריך לפרוש בכבוד כבר מזמן (עם כל ההערכה העצומה שיש לי אליו). הנהלת הנחש משכה אותו בלי מחליף ראוי עד שבלית ברירה הוא הפך לנבל. עכשיו הוא יוכל לנוח ולהינות מעונת פרידה ראויה כשסופסוף העמדה שלו מכוסה. לאריק לא תהיה תחרות קשה על עמדת הבלם הרביעי לדעתי.

ואראוחו שחקן תשוקתי מאוד שמושך לעצמו פציעות עם התלהבות יתר. למחליפים תהיינה הרבה הזדמנויות.

לא לחינם בונים פה סגל עמוק מאוד. כבר אמר מי שאמר שצ’אבי לוקח בחשבון מונדיאל באמצע העונה וצפי סביר מאוד לפציעות.

אתה יודע יוסי זה מאוד קל בשבילנו בפורום פה לכתוב סגל עמוק והיה הרבה דקות לכולם . אבל עבודה מאוד קשה למאמן ליישם את זה.

יש פה כוכבים סופרסטארים עלו הרבה כסף וצאבי הבטיח לקונדה להיות הבלם הבכיר. פתאום הם לא משחקים ויש קולות של חמוצים ברקע. יש גם דילמה מצד אחד צריך לתת דקות לשחקנים להתחבר ומצד שני אתה לא רוצה להגיע למצב של מה שהיה בשנים האחרונות של מצורעים בספסל.

קל לדבר על רוטציות ולתת לסגל עמוק דקות אבל עבודה מאוד קשה ליישם את זה.

Jules Kounde won 60% of his aerial duels last season, winning on average 3 per game, his stats are very comparable to Ruben Dias, who won 61% of his aerial duels last season for Manchester City. :large_blue_circle:

טופ 3 בלמים בליגה אחרי מיליטאו ואריץ אלוסטונדו שנתן עונה אדירה.

על פניו מתאים לנו מאוד מאוד, טכני ומניע כדור, ממעט לאבד כדורים.
והוא גם יכול לשחק מגן ימני, משחק בצרפת לפעמים שזה משהו שיכול לעזור לנו לפעמים.

מניח אגב שנראה לא מעט פעמים את בארסה עם 3 בלמים של קונדה-כריסטנסן-אראוחו

כי אני חושב שהוא אחד הבלמים הטובים בעולם, והוא עדיין צעיר. זה מחיר מצוין לשחקן כזה.

אתה לא חייב להאמין שצ’לסי הציעה לו פי 2 משכורת. אנחנו פה מאמינים למקורות שאנחנו רגילים להאמין. אף אחד מאיתנו לא ראה בו מו עיניו את שתי ההצעות.
אני מאמין שהוא העדיף להרוויח חצי בבארסה. לא יודע עם הוא אוהד מלידה , או פנבוי של פיקה, או שהוא חושב שהפופולריות של בארסה תביא לו יותר חוזי פרסום.
אתה לא חייב להאמין שלבנדובסקי רצה רק בארסה ולא היה מוכן לשמוע שום דבר אחר.
אתה לא חייב להאמין שראפיניה כמו קונדה ויתר על הצעה הרבה יותר גבוהה.

הוא לא היה נבל בשום מצב, בשום שלב. הוא אגדה ולדעתי מקצועית הוא היה השנה לא רע בכלל, בטח בהתחשב בעובדה שהוא משחק פצוע. אין דבר יותר מרגש מזה מבחינתי, ואם יש אוהד שרואה בפיקה נבל הוא מטומטם.

הלוואי שזאת תהיה השנה האחרונה שלו שהוא יוכל לשחק בכמה משחקי גארבג’ ולהניף תואר. אין שחקן שמגיע לו יותר.

אני אוהב את פיקה ותמיד אמרתי שכשהוא לא על המגרש אנחנו נראים פחות טוב.

אבל בארבע השנים האחרונות הוא מקבל המון ביקורות (“קלוב דה אמיגוס” אההמ אהממ) ומשחק בלי סוף כי אין לו באמת תחליף.

וזה גם הסיבה לשחק עם זריקות במקום לנוח ולהחלים. עכשיו הוא יוכל לנוח כמה שצריך ולתת משחקים של עונת פרישה.

אבל פיקה שיחק טוב והגיע לו להיות בהרכב.
טענות על קלוב דה אמיגוס אתה יכול לייחס גם למסי וסוארז, זה לא עושה אותם שחקנים רעים. הם היו בהרכב כי הגיע להם, וכך גם אלבה ובוסקטס.
פיקה לא היה צריך לפרוש וטוב שלא פרש. הוא שירת את בארסה נאמנה גם בשנים האחרונות.
וגם היה הראשון לקצץ\לדחות משכורת בלי קונצים. אני מזכיר לך שרק בזכותו הצלחנו לרשום את ממפיס ואת אריק בקיץ הקודם.

בעניין אחר, לפורטה במסר ברור לפרנקי : הוא רוצה להישאר ואנחנו רוצים שיישאר. נעשה את כל מה שביכולתינו ואני מקווה שגם הוא . אבל רמות השכר בבארסה גבוהות ב 40% מהמתחרים ויש רמות שכר חדשות. כל השחקנים צריכים להתאים את עצמם לרמות שכר חדשות.

כמו כן, לפורטה אמר במפורש שקונדה ויתר על הצעה גבוהה יותר כדי להגיע לבארסה. משום מה לפורטה פיספס את מה שטיטי כתב פה, ולא אמר בכמה בדיוק ההצעה של צ’לסי הייתה גבוהה יותר.

לאפורטה הוא פוליטיקאי, 6 מיליון במקום 6.2 מיליון זה גם לוותר על הצעה יותר גדולה.
אם אתה באמת מאמין שקונדה ויתר על 30 מיליון יורו בחוזה ל 5 שנים(6 מיליון במקום 12 שהוצע לו בצ’לסי שזה 50% פחות, כמובן לכאורה) אז כמובן זאת זכותך, אני מתקשה להאמין שזה נכון, וזאת בלשון המעטה.
אבל קודם שיקבל את מה שהבטיחו לו בברצלונה ואז נדבר, מפחד שעוד שנתיים ידרשו ממנו לקצץ עוד 40% וגם לוותר על מה שחייבים לו מדחיית תשלומים בשנתיים שקדמו :wink:

הוא הסכים לקבל פחות מצלסי, כל השאר וכמה זה פחות חשוב לי. טיטי חבר אני מבין את המצוקה שלכם. במשך עשר שנים התרגלתם לרוסל וברתומאו עכשיו אתם צריכים להתרגל למשהו אחר. אתה מבין חבר, יותר אין ארוחות חינם. אתם קבוצה אדירה אבל השנה כדי לזכות בליגה תצטרכו להזיע בשביל זה. סביליה לא תהיה יותר המועמדת הכי קשה שלכם לתואר…

אולי זה מבאס בשביל אוהדי ריאל אבל בשביל הליגה הספרדית זה היה מעולה.

באמת לא יודע על בדיוק על כמה הוא ויתר, אבל זה יותר מ200 אלף אירו. זה כבר לא רציני. פבריציו שידוע בתור אחד שזהיר. אמר שצלסי הציעה לו 10 מיליון אירו (אם אני זוכר נכון )

חיפשתי קצת ואני רואה שכל המקורות באנגלית שמדברים על 12 לעומת 6 מסתמכים על רומרו. השאלה היא אם יש איזשהו מקור מוסמך אנגלי שמדבר על 12 בלי לצטט את רומרו

אתה באמת תיקח ברצינות את התקשורת האנגלית? הם עד הדקה ה90 כתבו שקונדה שחקן של צלסי ושקונדה עבר לברצלונה הם אמרו שזה בגלל שטוכל לא רוצה אותו יותר בגלל הגובה…

אני רואה שתי עיתונאים שהם רצינים בעיני. זה פאברציו ודימריציו.

הוא לא מרויח 12 אצלנו אני מבטיח לך את זה.

חיפשתי מה פבריציו אמר, וזה מה שמצאתי.
image

כמו שליאור כתב, זכור לי שרומרו אמר שצ’לסי הציעה לו 12.

אני רגיל להאמין לפבריציו לפני רומרו והזבלונים של ברצלונה. ואני מאמין שקונדה ויתר על הרבה מאוד כסף, לא על 10-15% כמו שטיטי חושב.
יכול להיות שמחר באנגליה או במדריד יגידו שבעצם צ’לסי הציעה לו 3 מיליון, והוא בחר בכסף של ברצלונה. מי שרוצה יכול גם להאמין להם, אין לי איך להוכיח את ההפך. אני בחרתי להאמין לפבריציו.

מה עם דימיטריו?

אני לא לוקח כלום ברצינות… פשוט מוזר בעיניי שלעיתונאי ספרדי יהיו מקורות מהימנים בצ’לסי

זה באמת משנה אם הוא מרויח 6.5 במקום 9 או 12 ? זה באמת משנה את התמונה הגדולה?