פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

לא משנה שרומארו הקיץ הזה יצא צודק הוא תמיד היה לא אמין בעיני. אבל אני הולך לפי התקשורת שמחוץ לספרד או אנגליה . פבריציו זה הכתובת בעיני.

אבל גם לא אוהבים את רומארו ואני לא אוהב, צריך להודות שהקיץ הוא קלע בהרבה דברים נכון. אני חושב שיש לו מקור טוב בברצלונה שמדליף לו.

בני אנוש נוטים לחפש היגיון בחיים. אם שחקן ויתר על שש מיליון יורו לעונה רק בשביל שלא יטפטף עליו קצת גשם זה קצת מפריע לחוקי הלוגיקה להתקיים ואז מחפשים פשר.

מוש יש לך נטיה להפוך כל דיון לכן ביבי לא ביבי.

ביבי חוזר. אני מתחיל להכין את עצמי :slight_smile:

אבל בנימה רצינית ליאור. אפשר לבקר את לאפורטה על מסי והיחס לדה יונג אבל גם אי אפשר להתכחש לזה שאנחנו אחרי שנים סוף סוף מתנהלים כמו מועדון צמרת. אני בוחר להיות אופטימי בקיץ הזה. מתי בפעם האחרונה התחלנו שנה בכזאת הרגשה?

אם אני יותר מידי אופטימי בשבילכם אני יכול לחזור להיות החמוץ של הפורום. זה גם כיף

אין ספק שבחלון הנוכחי ובחלון החורף בארסה סופסופ נראתה כמו מועדון רציני שמתנהל בצורה חכמה ושלאפורטה ואלמאן עשו פה סדר והפכו את הבורדל שלנו למוסד עסקים רציני. אה פורס טו רקוגנייז.

אמרתם רומרו ורומרו, ובסוף מצטטים אותו והוא טוען שצ’לסי הציעה בדיוק את מה שברצלונה שילמה, רק שעכשיו זאת פתאום עיסקה חלומית.

ואותו רומרו כותב שצ’לסי הציעה לקונדה כמעט 9-10 מיליון, שיכול להיות גם 8 כי זה כמעט 9, ואם ברצלונה משלמת לו 7 מיליון פתאום זה לא 50%
ובנוסף ובניגוד לדימיטרי אני לא מומחה לחוקים, אבל קונדה צרפתי ואנגליה בניגוד לספרד כבר לא שייכת לאיחוד האירופי, אז איזה 5 עד 10 אחוזים מס נוסף באנגליה ובסוף יצא שהוא לא ויתר על כלום.

זה לא בגלל שזה ברצלונה ואל תקחו את זה אישית, אותם דיונים אני מנהל גם מול אוהדי ליברפול וריאל מדריד שמאמינים שהחלום של כל שחקני תבל זה לשחק בקבוצה שלנו ויהיו מוכנים לוותר על 30 מיליון יורו כדי לשחק אצלנו. להאמין בסנטה לדעתי יותר הגיוני מלהאמין ששחקן כמו קונדה יוותר על 30% מסך ההכנסה שלו בכל הקריירה כדי לשחק בקבוצה מסויימת.

אני לא במצוקה, יש לי רק הרבה יותר מדי זמן פנוי.
מאמין שרוב הסיכויים שריאל לוקחת אליפות, כל שחקן שהחתמתם יש לנו שחקן יותר טוב או החתמנו שחקן יותר טוב על אותה עמדה העונה, ומלכתחילה היינו הרבה יותר טובים.

ואם כבר ברתומיאו, לא יודע אם אתה יודע אבל רוסל וברתומאו הם שני הנשיאים שהאכילו הכי הרבה קש את ריאל מדריד ואת אוהדי ריאל מדריד, הם אלה שהביאו את ניימאר, את סווארז ואת טר שטגן שיחד עם מסי זללו אליפויות, בלי הצטרפותם של שני אלה מאזן האליפויות היה מתאזן בעשור האחרון, 2 הברקות שלקחו את ברצלונה לגבהים חדשים אחרי שהקישור של פפ התחיל להזדקן, גם מבחינה כלכלית הפכתם לקבוצה שמכניסה הכי הרבה כסף.

ברתומיאו היה גם זה שהרכיב את הקישור החדש, ארתור ודה-יונג שחגגתם כאן כקישור הכי טוב בעולם, הקישור שאוהדי ריאל מדריד הזילו ריר עליו.
גם 2 הטעויות הכי גדולות שלו בתחילה נראו כבול פגיעה, קוטיניו הקוסם המחליף של אנייסטה שיעזור למסי ודמבלה שאמרתם יותר טוב מאמבפה, התחלתם לפנטז על עוד 3 טראבלים, אוהדי ריאל נכנסו לדיכאון(חוץ ממני, כי ידעתי מי זה קוטיניו :slight_smile: ).

בסוף 2 הצמדים הנ"ל לא עבדו, אבל בזמנם נראו כהברקות ענקיות מבחינה מקצועית.

יכול להיות שברתומיאו הרס מבחינה כלכלית ועשה שטויות, אני לא כ"כ עוקב ולא יודע מה בדיוק עשה(אסור לשכוח שהיה גם קורונה שפגעה אנושות), אבל מבחינה מקצועית נטו והקבוצות שהוא העמיד בברצלונה הוא היה נשיא שנוא מאוד מבחינת אוהדי ריאל מדריד.

דווקא מבחינת מיסוי נראה לי שאנגליה הרבה יותר מפתה בשביל שחקני כדורגל מספרד.

האמת, אני לא יודע, הנחתי שבגלל שאנגליה כבר לא שייכת לאיחוד יהיה איזה כפילות במס.

אחד הקיצים הכי מוצלחים של ברצלונה מאז שאני רואה כדורגל, אשכרה הביאו שחקן מעולה לכל עמדה, ציון 9. כמובן שזה גם ביחס למה שהיה לתקן (כלומר לקבוצות של פפ ולואיס אנריקה לא היה צורך להשתולל ולצאת למסע רכש). אם ברנרדו סילבה מגיע - וואה-וואה-ווויוואה. כריסטנסן וקסייה זה אחלה לרוטציה, לגבי לבנדובסקי הייתי סקפטי ולגבי קונדה עושה רושם שנעשה אפילו מעין ‘מחטף’ לצ’לסי. כמעט כל העמדות חוזקו. את ראפינייה אני עדיין לא מקטרג ולטעמי חידוש החוזה של עוסמאן דמבלה זה פרס שלא הגיע לו, טוב כשחקן גיבוי. קונדה שחקן חשוב מאוד, לדעתי ההגנה של ברצלונה הייתה לא טובה. הן קבוצתית והן פרסונלית. יש לה חור גדול בצד שמאל (מאז 2018 נראה לי אומרים שדי עם ג’ורדי אלבה), רונאלד אראוחו בלם צעיר ונהדר ויש לו מכל דבר - אבל להוביל הגנה זה משהו אחר. כעת אפשר לדבר על ברצלונה כקבוצה עם הגנה טובה.

מתי נשמע גם על כאלו שעוזבים?

סיטי יורדים מאופציית מקוקורייה (ההצעה שלהם של 30 מיליון נדחתה) וחוזרים לאופציית גרימאלדו. אבל מה שטוב לקבוצה הכי טובה באירופה ב5 השנים האחרונות לא טוב לנו… העיקר שנישאר עם אלבה :man_facepalming:t2:

זה לא נראה כאילו סיטי ירדו מקוקורייה -

בכל מקרה, מצד הנשארים -

וזה שאולי יבוא אם פרנקי יתקפל -

לפי ג’אררד רומרו המגעים עם ברנרדו סילבה התחילו והוא מתקרב

מזה הקיץ הזה!!

עשית פה סלט מהכל.
ג’ררד רומרו אמר שצ’לסי הציעה לקונדה 12 מיליון נטו אבל הוא העדיף את ה 6 מיליון נטו של ברצלונה.
פבריציו רומאנו אמר שצ’לסי הציעה לקונדה 9-10 מיליון נטו אבל הוא העדיף את ה 6 מיליון נטו של ברצלונה.
מדובר בסכומי נטו, אחרי המיסים.
אם אתה מאמין לאחד מהעיתונאים האלה, אז קונדה ויתר על הרבה כסף. אם אתה לא מאמין לאף אחד מהם , אז אין לנו על מה להתווכח, עד שלא תביא מידע שמוכיח את עמדתך.
אני אישית מאמין לפבריציו.

הנושא סיקרן אותי, אז השקעתי 10 דקות כדי לבדוק את עניין המס.
קודם כל, אין הבדל בין שחקנים זרים ומקומיים. אם שחקן נמצא יותר מחצי שנה במדינה, אז הוא צריך לשלם מס לפי חוקים של אותה המדינה.
בנוסף, שחקני צמרת משלמים לפי מדרגת המס הגבוהה ביותר, כי הם מרוויחים מיליונים ויתר מדרגות המס לא כל כך רלוונטיות.
אז מדרגות המס הגבוהות ב 5 הליגות הבכירות:
צרפת - 50%
איטליה - 43%
ספרד - 47%
גרמניה - 47%
אנגליה - 45%
אין כל כך הבדל. כשאנחנו אומרים שנטו זה חצי מהברוטו, זה קרוב מאוד למציאות.

אין עליך דימה!

מונצ’י בינתיים שופך קצת אור ומצטרף (בלי לפרט) לתזה של טיטי

El jueves por la noche estaba vendido al Chelsea. Dudaron, esperaron… es verdad que luego el Chelsea, ha querido volver, pero se lo hemos vendido al Barcelona porque su oferta era mejor que la del Chelsea”.

הוא אומר שהכל כבר היה סגור עם צ’לסי אבל אז הם התמהמהו והתלבטו. אחר כך הם (צ’לסי) החליטו שהם רוצים לחזור למו"מ אבל כבר מכרנו לבארסה כי ההצעה שלה הייתה טובה יותר.

צלסי כבר כמעט והשיגה את קונדה שנה שעברה אבל סביליה ברגע האחרון העלו את הסכום וצלסי התעצבנו וחיכו לשנה . היה להם הסכם איתו כבר משנה שעברה.

מעניין למה הם התמהמהו. זה עלה ביוקר.

אני חייב לציין לשבח בפעם המאה דימיטרי . כל הכבוד!

נ.ב גם סיטי זממה עליו בדקה ה90

https://twitter.com/City_Xtra/status/1553047869145464835

לא חושב שיש בזה משהו חדש. פרנקי צריך לעזוב ואז זה יהיה רלבנטי. כל עוד דה יונג לא רוצה לעזוב זה לא יקרה.

טיטי, זה לא תלוש מהמציאות שמישהו יוותר על שכר כדי לשחק בברצלונה לעומת סביליה (או אפילו צ׳לסי שעדיין לא נחשבת כזו סקסית מבחינה היסטורית). למעשה לא צריך ללכת רחוק: כל השחקנים החדשים ברצלונה החתימה הסכימו לקבל פחות.

בכל אופן, קיץ משוגע. זה כבר כמעט גובל בלא חוקי מה שקורה אצלכם (בלי תרתי משמע הפעם :wink:, רק נטו בשביל ההתפעלות :scream:)

לא טענתי שזה תלוש מהמציאות, אני מסכים לטענה שהם יעדיפו לשחק בברצלונה בפחות כסף.
כשאני טס לחו’'ל אני מעדיף לשלם יותר כדי להתאכסן בבית מלון 5 כוכבים יוקרתי עם שם מוכר, אבל יש גבול לכמה כסף אני מוכן להוסיף על בית מלון 4 כוכבים סביר פלוס שגם יספק אותי מעל ומעבר.
קונדה לא ויתר על 30 מיליון דולר כדי לשחק בברצלונה.

קונדה גר בצרפת, הוא מרוויח כסף באנגליה שהיא מחוץ לאיחוד האירופי, האם קונדה צריך לשלם מס נוסף כדי להעביר את הכסף שלו מאנגליה לתוך האיחוד האירופי ?