פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אם אנחנו לא מקבלים שקל על ממפיס, אני בעד להשאיר אותו כאופציה שביעית בהתקפה. בכל מקרה השכר שלו לא מספיק גבוה כדי לפנות לשחקנים אחרים.

אני בעד לסגור עם אומטיטי על חיסול חוזה, אבל לא עם בריית’וויט. יש לו הצעות עם שכר פי 2-3 בערב הסעודית, והוא מחכה שניתן לו את כל השכר עד סוף החוזה כדי לעבור לשם בחינם. בעד לתת לו לפתוח ולהחליף אותו דקה 2 כל משחק, רק בשביל שיקבל שקירות בוז העלוב הזה.

מה זו התוכנית הזו שלו לחכות עד שיגמר לו החוזה, עד אז הם יעברו לשחקן אחר…

לא מגיע לבארסה כסף על ממפיס. הוא בא בשביל קומאן, עם שכר נמוך יחסית וחוזה קצר מאוד ובעצם עשה לנו טובה.
יובה לא מוכנה גם לשלם לנו דמי העברה וגם לשלם לממפיס שכר גבוה שהוא רוצה. אז במקרה הזה הכסף שיובה הייתה משלמת לנו צריך ללכת לממפיס.
לא רואה שום טעם להשאיר אותו כדי שלא ישחק ויילך בחינם בקיץ הבא.

גם אומטיטי וגם ברייטוויט קיבלו הצעה לחיסול החוזים ושניהם סירבו.
מצידי ששניהם יישבו ביציע בלי מספר. לאומטיטי זה לא יזיז גם ככה, אבל ברייטווייט יפסיד את שארית הקריירה שלו אם יישב שנתיים בחוץ. אולי זה ידרבן אותו לעבור בחלון החורף או בקיץ הבא.
לא לתת להם את מה שהם רוצים, אין בזה שום רווח לבארסה ולא מגיע להם יחס טוב מהצד של המועדון, בניגוד לממפיס.

מחשבה תבוסתנית של שחקן שחושב שכולם יותר טובים ממנו… תארו לכם שבוסי היה הולך לולנסיה כי מה הסיכוי שהוא יספסל את יאיא? שונא את הקונספט של השאלות. תזכירו לי מתי פעם אחרונה מישהו חזר משם?

קוטיניו :grinning:
פיאניץ’ בדיוק חזר מהשאלה והעיף את ניקו לולנסיה.

לנו זה עובד נורא לעומת ריאל, ששם זה עובד יותר טוב, קרבחאל הוא דוגמה טובה.

מה עדיף שיחליף את ריקי בספסל? בולנסיה הוא היה שחקן הרכב לפי מה שהבנתי.

אם הוא טוב כמו שהוא נראה אין שום סיבה שצ’אבי לא יראה את זה וייתן לו קדימות על פני קסייה וגאבי למשל… וכמובן על פני פיאניץ’. הוא אולי לא יהיה שחקן הרכב פותח אבל הוא בהחלט יכול לשחק 30% מהמשחקים כהכנה להחלפתו של בוסקטס. שחקן שגדל בבארסה השאיפה שלו צריכה להיות לשחק בבארסה (או בקבוצה בסדר גודל של בארסה). שחקן שממהר לוותר על ההזדמנות הזו כי הוא חושב שתהיה לו תחרות קשה הוא שחקן לא מספיק שאפתן או לא מספיק טוב. אם היו שואלים אותי מה הסיכוי של בוסקטס לשחק כשיש לך שם את יאיא טורה הייתי אומר שאין סיכוי כזה. יאיא טורה היה שחקן סופר מוערך אצלנו.

צד שני אל תשכח מי עמד בקוים שלנו אז… אני לא חושב שצאבי הוא פפ, לפחות לא בנתיים…

בד"כ זה לא נגמר כך.

תן לנו כמה ימים ואנחנו מחתימים את סילבה.

צ’אבי קיבל את כל מה שביקש העונה, והוא ביקש גם את סילבה אם הבנתי נכון.

למעשה זה גם חתיכת הימור - האם זה שצ’אבי קיבל יד חופשית ברכש כאילו הוא מאמן כבר עשור זה קביל?

על כל פנים, זה שצ’אבי רוצה את סילבה ורצה את קסייה כנראה מראה שהוא לא בונה על ניקו.

ואחרי שריקי הראה שאיפות ברמה שאתה מצפה לה ובסוף סיים ב MLS כנראה מראה ששאיפות להיות שחקן בארסה או כלום זה לא הדבר היחיד שחשוב.

הוא ביקש את סילבה אם פרנקי יעזוב. הוא גם לא מוכן לשום אלטרטיבה זולה מסילבה ובצדק.

צאבי קיבל כמעט את כל מה שהוא ביקש. לא חושב שיש הרבה מאמנים שיכולים להגיד ש99 אחוז מהבקשות שלהם התקבלו. בהנחה שאלונסו יגיע בסופו של דבר אז רק עמדה אחת ברצלונה לא הצליחה לתת לו.

אפשר לסגור את אלונסו . אחרי שירשמו את כל השחקנים החדשים זה יהפוך להיות רישמי שנתיים אם אופציה לשנה הארכה

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1557099491219673089

הבעיה היא שבמצטבר מעמדם של השתילים שלנו ירד מאז שצ’אבי הגיע… מינגסה הלך, ריקי הלך, ניקו הלך, לאנסו ולאריק הביאו 2 מתחרים יקרים… דווקא גאבי מקבל קרדיט באמת בלתי מוסבר (לא מבין בכלל את ההייפ סביבו… אין בו כלום ושום דבר).

אני האחרון שאגן על צ’אבי בקטע הזה, אבל אסור לשכוח איפה היינו לפני כמה שנים ואיפה אנחנו היום.

כיום אנחנו מביאים לבנדובסקי, ראפיניה ודמבלה על המשבצות של אנסו וקונדה וכריסטיאנסן על המשבצת של אריק. אולי גם ברנרדו סילבה על המשבצת של גאבי.

עד לפני כמה שנים היינו מעיפים שחקנים ברמה של מונטויה, בארטרה, דניס סוארז וגרימאלדו בשביל ג’רמי מת’ייה, אנדרה גומש, ארדה טוראן, אלייש וידאל ודוגלאס.

מסתמן יותר ויותר שאחד מהם יעזוב. כנראה ממפיס מוביל במירוץ החוצה.

וגם -

אני לא מבין מה דחוף להיפטר מאובה. שחקן שהוכח מתאים לנו, חד, אחלה סיומת, חברתית הוא נראה כמו נכס, השכר לא גבוה במיוחד. שישאר וזהו ממילא יהיו לנו פציעות.

לא בטוח שיש רצון מצד ברצלונה שאובמיאנג יעזוב. יכול להיות שכל היוזמה היא מצד צ’לסי, וברצלונה כרגע בגישת “בואו נראה מה יציעו, אם בכלל, ונחשוב”.

לפי מה שאני הבנתי, מעבר כזה אפשרי רק אם אובה יהיה זה שיוזם אותו.

השכר של אובה קופץ משמעותית השנה או שנה הבאה. אני לא זוכר בדיוק עד כמה.

ואם אלונסו יגיע, גם באלדה ייצא להשאלה.
אבדה (לא בדיוק מהמשתלה, אבל שחקן צעיר) גם ייצא להשאלה. גם קויאדו. את ז’וטגלה כבר מכרנו.
צ’אבי מאכזב בכל מה שקשור בלתת הזדמנויות ממשיות לשחקנים צעירים. פדרי וגאבי היו שחקני הרכב לפני שהוא הגיע, זה לא נחשב. רק פראן טורס קיבל קרדיט בלתי נגמר.
תנו כבוד לקומאן בהקשר הזה.

קרבאחל הוא הדוגמא היחידה ב 10 שנים. גם להם זה לא עובד.

אני כבר אמרתי לך ואני לא ישנה את דעתי. קומאן לא נתן קרדיט לצעירים, פשוט לא היתה לו ברירה. פדרי קיבל הזדמנות כי קוטיניו נפצע והוא הסתכסך עם פינאיץ וסרגי רוברטו שלפעמים שיחק קשר נפצע. לקומאן לא היתה ברירה כי זה או לתת לפדרי לשחק או לעלות על מדים ולשחק בעצמו.

אם מחליפים את צאבי בקומאן בהרכב הנוכחי שלנו ובוא נגיד פדרי עולה בשנה הראשונה הוא היה יוצא להשאלה כמו ניקו.

זה לא חוכמה לשלב צעירים שאין לך שום ברירה. זה חוכמה לתת קרדיט לשחקנים צעירים דוקא שיש לך ברירה. דוגמה טובה לזה זה פפ ובוסקטס. אני זוכר טוב מאוד איך לא הבינו למה בוסקטס פותח ויא יאה טורה עוזב. על זה אני נותן קרדיט. לא על מאמן שמגיע בלי כמעט סגל ונאלץ לשלב צעירים כי אין לו פאקינג ברירה.

ואני ישפוט את צאבי לא עכשיו אלא בסוף העונה.

מדויק. יתרה מכך, לא צריך להיות גאון כדי להבין שלאפורטה בנה על צ’אבי עוד לפני שהתחילה העונה הקודמת, כלומר קומאן המשיך בתפקיד על-אף שהיה ברור לכל שזה רק עניין של זמן עד שיפוטר.

אפשר לקרוא לזה להכין את הקרקע, שהרי כפי שmos56 הבהיר - לא הייתה לקומאן ברירה. בוודאי שמינגסה, ז’וטגלה ואבדה לא היו רואים דשא במידה וקונדה וראפיניה היו מגיעים שנה קודם לכן. מאידך, הזריקה הזו למים העמוקים על-חשבון ראשו של קומאן תרמה רבות לשחקנים אחרים כגון גאבי, אראוחו ופדרי. זו הייתה תכנית מעולה