פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני דווקא חושב שבניגוד לאחרים, בעיקר קשרים פנטזיסטים יותר, הוא דווקא כן בעל סיכוי גבוה יותר להשתלב בקבוצה אחרת. אבל ימים יגידו.

מה שכן, אם ההשאלה הזו (אם וכאשר תתרחש) היא אכן יוזמה שלו, הוא אפילו יותר מלך.

יכול להיות שגם הנושאים האלו יעזרו בנושא תקרת השכר ורישום השחקנים -

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1556959867075706886

מעניין אם זה ישפיע על השכר. מצטער אני כל כך לחוץ שרק על זה אני חושב עכשיו.

שאלה , למה בארסה לא נותנת לבריטויט מכתב שיחרור אם הוא מסכים לעזוב תמורת זה.

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1556762358755860482

"Mingueza: “I had no problem leaving Barça. It may sound unfair for us as players, but it’s Barcelona. If you play there, even if you’re young, you have to give your best and it’s not enough just to win. You have to be very good. I understood the club’s position.”

איזה גבר.

האמת שחצי ליגה שרדה את הקורונה טוב מאוד, והחצי השני נדפק. ריאל ובארסה הן דוגמאות קיצוניות, אבל גם ויאריאל, בילבאו ואפילו אתלטיקו שרדו יפה.
יעידו על כך מגבלות השכר שעלו לחלק מהקבוצות וירדו לחלק אחר.
אתלטיקו למיטב הבנתי כרגע בבעיה בגלל השכר של גריזמן, בטיס בגלל רכש קצת מגלומני.
ולנסיה זה סיפור מיוחד. מי שהורס את הקבוצה שם זה הבעלים, לא טבאס. שיחרר חינם את הכוכבים, עכשיו מוכר את גדש, תיכף לא תישאר להם קבוצה, העיקר שהוא יחזיר את ההשקעה.

הנה מצאתי את זה. מגבלות שכר של 19\20 מול המגבלות של 21\22

טעיתי קודם לגבי אתלטיקו. שימו לב לולנסיה.

אז הוא הולך להשתחרר בחינם?
כמו שבא, ככה הולך.

בואו נראה מה גאטוסו יעשה עם ניקו.

רומרו מתחיל לדבר על סילבה כמו שהוא דיבר על קונדה.

זה יכול להיות מעניין…

בהמשך למה שאייל כתב
image
אני מאוכזב. רציתי שפיאניץ’ יעזוב והוא יישאר. ולנסיה קבוצה רקובה.

הוא לא קיבל הרבה דקות גם בעונה הקודמת ועם כל העומס בקישור הוא לא היה מקבל מספיק דקות גם העונה.

אם צ׳אבי באמת רואה בו יורש לבוסי, אז שילך לשחק בקבוצה אחרת ולא יחמם את הספסל. אני לא רואה איך מישהו מוריד את בוסי לספסל בעונה הקרובה, ואם כן יש את פרנקי וקסייה שיגבו אותנו. ניקו צריך דקות ואני שמח שהוא מבקש אותן לעצמו גם במחיר של לשחק בהשאלה.

חבל שריקי לא היה ככה חכם כשיכול היה לעשות משהו יותר רציני בנוגע לעתיד שלו.

והרי לכם עוד שנה בה בוסקטס באנקר בלתי מעורער שאף אחד לא מתקרב לתפקיד אותו הוא עושה, ויסלח לי פיאניץ’.

הרבה החלטות שאני לא בהכרח מבין בסגל שלנו, ואני גם קצת מבובל לגביי השמועות על אובה. כל הסימנים מראים שלא היינו ערוכים בדיוק לסיטואציה בה למרות כל הרכש אנחנו לא מצליחים לשמור על הראש מעל המים מול התקרה של הליגה.

בהמשך אנחנו נעשה תחרות קטנה: מי מתקדם פחות? ריקי בליגת הותיקים או ניקו בחבלנסיה?

שבוסקטס יעזוב בשנה הבאה כולנו נתגעגע אליו, שנה אחרונה שלו. אני השנה לא יבקר אותו לא משנה מה הוא יעשה במגרש . סתם רציתי לשחרר את זה.

אנחנו נתגעגע!

גם את ניקו לא ישחק דקה בוולנסיה, הוא יתקדם יותר מריקי בגלקסי.

הימור שלי, סילבה בדרך אלינו.

ניקו המלך עשה בשכל.

איך? דה יונג צריך לעזוב

אולי זה חלק מההימור…

לא מוריד מזה לרגע, ועם כל שנה שעוברת נראה שזה יהיה בלתי אפשרי להחליף אותו, ועדיין, אנחנו לא מצליחים לייצר תחליף ברמה סבירה כי אנחנו לא נותנים את המפתחות לאף אחד אפילו להחליף את בוסקטס מידי פעם. העמדה הזאת היא לא הכרח מצריכה איזה כישרון מולד כמו שהיא מצריכה המון שיפשוף וניסיון. גם אם היה לנו את בוסקטס בגיל 20 כנראה שהוא לא היה מקבל דקות מול בוסקטס הנוכחי, וכל עוד הוא בקבוצה אף מאמן עד כה לא מוכן לקחת על עצמו לבנות אחד.

יובנטוס החזירים האלה השיגו את ראביו בחינם אחרי שאמא שלו עשתה בלאגן בפריז, כעת הם דוחפים אותו ליונייטד בסכום הזוי בעיניי. לא הוגן שיקבלו את ממפיס ללא עלות הקיץ, הלוואי תסחטו כמה גרושים שבהחלט מגיעים על השחקן הזה.

נראה לי שהם די מתחרטים על ראביו… (לחשוב שהוא כמעט והיה עוד רכש כושל של ברתומאו במועדון…לפעמים אני חושב שאל חאליפי אוהב אותנו בסתר הציל אותנו מוינדלאום וראביו)

אין פה מגיע לא מגיע. יובה יודעת שברצלונה נואשת. זה פשרה שטובה גם לשחקן וגם לברצלונה . אנחנו משחררים טיפה את השכר והוא יגיע לקבוצה טובה. יובה מרויחה ממפיס מרויח וברצלונה לא יודע איך לנסח אבל לפחות מרויחה טיפה…

זה לא משנה את העובדה שבמקביל לדפאיי הם מנסים להחתים את פיליפ קוסטיץ׳ עבור כעשרים מיליון. ממפיס לא שווה את המספרים האלה? זה לא שקוסטיץ׳ ילד מוכשר (מבוגר מדפאיי) - הוא בפרופיל נמוך משל ההולנדי. אין לי טענות כלפי בארסה שמנסים להפטר מממפיס אבל לא מגיע ליובנטוס ליהנות מהסיטואציה שנקלעו אליה, כל הצדדים.

בעולם אידאלי ברור שהוא שווה את זה. אבל יובה עובדת למען האינטרס שלה. היא מזהה שאנחנו במצב לא טוב ומנצלת אותו. אני לא יכול לבוא אליהם בטענות על זה.

יש הבדל אחד- ברצלונה רוצה להיפטר מממפיס, פרנקפורט לא רוצה להיפטר מקוסטיץ.