פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

למה אתה דואג? יש 3 ימים למחזור הראשון. זה מלאאאא זמן.

למי שלא מבין למה צ’אבי לחוץ על סגל עצום:

אדום ליגה, כחול צ’מפיונס, לבן ידידות וירוק נבחרות.

בארסה הולכת לשחק 21 משחקים עד ה9 בנובמבר (עוד 3 חודשים בדיוק), ובנוסף יש פגרת נבחרות עוד חודש וחצי. הירוקים למטה, אגב, זה כבר שלב הבתים של המונדיאל. יש נבחרות שיעשו משחק אימון שבוע לפני, ויש כאלה שינצלו את זה לשבוע מנוחה לשחקנים.

אחרי המונדיאל יהיה קצת לא פחות קטסטרופה.

אדום ליגה, כחול צ’מפיונס, כתום גביע (משוער), ורוד סופרקופה וזה נראה כאילו בסוף מרץ תהייה פגרת נבחרות.

גמר המונדיאל אגב, ב18 לדצמבר. זה אומר ששחקנים שיגיעו לגמר יקבלו פחות משבועיים מנוחה עד החזרה לעונה המטורפת הזאת.

שמים לב לעיגול הורוד שעולה על העיגול האדום? אם ננצח את בטיס בסופרקופה ונעלה לגמר, אז מחזור הליגה שם יצטרך להידחות למועד אחר (סביר להניח ל25 בינואר).

זה אומר 28-38 משחקים ב5 חודשים, כשהשבועות היחידים בלי שני משחקים, זה שני השבועות של שמינית גמר ליגת האלופות שלא נוגרל אליהם (מזכיר שמינית הגמר נפרשת על פני 4 שבועות).

אם גם נעפיל לגמר הצ’מפיונס, אז הוא אשכרה שבוע אחרי סיום הליגה. ב10.6.

מעבר לעובדה שנצטרך רוטציות מטורפות - אפשר להמר שכמות הפציעות שהקבוצות ברחבי אירופה יחוו השנה, לא יהיה כמו שום דבר שראינו בעבר.

גם אם אני מקבל את מה שאתה אומר- מגנים זה עדיין בעיה דחופה יותר.

אני עדיין מתקשה להבין איך ההתאחדויות באירופה קיבלו את המונדיאל באמצע השנה. מדהים. אבל הסופר ליג יהרוג את הכדורגל…

אני מסתכל על זה, חושב על האלג’יראי המצטיין בן ה-34 חובב השווארמות לשעבר שלנו, חושב על המחליף הראשון שלו (או השני, השלישי, או היחידי ואין בלתו) העונה לשם ‘אידלמן הוא היותר מוכשר מבינינו בכדורגל’, וחוטף חלחלה קשה.

לשחקני בארסה יש יותר משחקים מהגדולות של אירופה? או שגם הן מחזיקות סגל של 30 שחקנים?
אני לא מכיר עוד קבוצה שיש לה 5 בלמים בכירים, 7 קשרים והיא רוצה עוד.

כן, רק שבפועל זה לא קורה. שחקנים מצליחים בקבוצות אחרות כמו שרשמת, אבל לא חוזרים לבארסה.

טכנית אם אנחנו רוצים טרבל אז כן יהיו לנו יותר משחקים :slight_smile:

אם אני לא טועה, תיאגו חיכה עם החתימה בליברפול כדי לנסות לחזור ובסוף אנחנו אלה שלא רצינו.

אריק לדוגמה חזר שנה שעברה, ואיניאקי חוזר השנה.

כשיש הנהלה נורמלית ועמוד שדרה מקצועי אפשר להחזיר שחקנים מוכשרים יותר או פחות.

קרבחאל, קסאמירו, ואלורדה, אסנסיו

ואני שם בצד את יורנטה שתפס הרכב אחרי זה ונמכר אודגארד, לוקאס ואסקז.
ועוד אקזיטים כמו רגילון, אשרף, ראול דה תומאס, הרמוסו, אוסקר רודריגז שלא חזרו לקבוצה אבל ערכם עלה והמועדון יצא ברווח גדול.

נכון, שכחתי אותם.
תיאגו לא נחשב. גם אם היה חוזר אחרי 10 שנים, זה לא היה רלוונטי לדיון.

חידשת לי. לא ידעתי שאסנסיו גדל אצליכם, ולא ידעתי שקסמירו וואלוורדה יצאו החוצה בכלל.

הוכחתם לי שאני טועה ויש סיכוי שניקו יחזור, וזה אחלה.
עדיין אני לא מבין למה צ’אבי מעדיף את פיאניץ’. אם לניקו לא יהיו דקות, אז גם לפיאניץ’ לא יהיו דקות. אז למה אנחנו צריכים אותו ואת משכורתו? מה עם מחליף לבוסקטס למשך 10 שנים בלהבלהבלה?

עדיין אני לא מבין למה אתה חוזר על המנטרה שהוא כן. איפה קיבלת אינדיקציה לזה?

למה יש איזו קבוצה אחרת שכן מרגישה צורך בו או במשכורתו ואנחנו לא שמענו על זה?

את המעבר של דמבלה צ׳אבי טרפד. הוא מאמין בשחקן ונלחם עליו לכל אורך הדרך, זה ידוע ומובן. אבל פיאניץ׳? אתה חושב שיש לנו הצעות עליו וצ׳אבי אמר לצוות המקצועי שהוא לא משחרר אותו? בחיי שנשמע שאתה חי בסרט - וזה כל כך לא מסתדר לי עם מי שאתה שאפילו לא הספקתי להכין פופקרון…

עוד יום, עוד דיווח על פרנקי -

כרגיל - הכל כנראה תלוי בהולנדי.

הוא לא, אבל נרכש שנתיים לפני שהגיע לסגל הראשון. עונה אחת נשאר במיורקה בליגה השנייה, ואחר כך עונת בכורה בליגה הראשונה אצל אספניול.

בארסה יכולה לשלם חלק מהמשכורת של פיאניץ’ וקבוצה אחרת חלק. בחלק שהיינו חוסכים היה אפשר להכניס את ניקו ועוד היה נשאר עודף.
או שפיאניץ’ היה יוצא לעוד השאלה בשכר מופחת כמו שהוא הסכים לעשות בשנה שעברה.
אני לא חי בסרט, זה קרה עם שחקנים אחרים. אנחנו משלמים חלק כלשהו מהשכר של לנגלה למשל. לא היו לו הצעות בשכר מלא.

אבל צ’אבי שידר כל הזמן שהוא מעוניין להשאיר את פיאניץ’ וגם את ניקו. אם היינו מחפשים להיפטר מפיאניץ’, אפילו להעביר בחינם, אז הוא היה מקבל הצעות. היו שמועות אפילו על החזרה ליובה אם אתה זוכר.
צ’אבי הוא זה שבחר להשאיר את פיאניץ’ ובכך הגלה את ניקו. אין דקות לשניהם, ואני בספק שיש דקות אפילו לאחד מהם, אם אף קשר אחר לא עוזב.

אז זה לא נחשב. דיברתי על שחקנים שקיבלו צ’אנס בקבוצה (ראשונה או מילואים), עזבו וחזרו.
קסמירו , קרבאחל ווולוורדה הם דוגמאות טובות, אסנסיו לא.
אריק גרסיה, פניה, פיקה, אלבה הם דוגמאות לשחקני בארסה.

אז צדקתי.

אני חושב שפיאניץ אין לו הצעות ואין לברצלונה ברירה. השכר שהוא מקבל עכשיו אם אני לא טועה זה השכר המקורי ואף קבוצה לא רוצה להתחלק או לשלם עבורו את השכר הזה.

פשוט בשביל שזה ישמע טוב אז התקשורת בברצלונה אומרת שזה שיקול מקצועי בלבד. דרך אגב לפיאניץ אין לי שום טענות.

אני חושב כמו משה, לפיאניץ׳ לא היו הצעות. לא כאלה שכללו השתתפות בשכר ולא בכלל.

אבל זה א׳ ב׳ של מו״מ.
אם צ׳אבי היה אומר עליו שהוא מצורע זה היה מוריד עוד יותר את ההתעניינות של קבוצות עליו או את הערך שלו בכל מו״מ.
המאמן וההנהלה אומרים שהם מעוניינים בשחקן, אבל מאחורי הקלעים עושים הכל בשביל להפטר ממנו. ממש כמו במקרה פרנקי שכל הזמן אומרים לנו שהוא לא למכירה אבל ממשיכים לחפש פתרונות שבסופן הוא יהיה מחוץ לקבוצה.

אני לא מצליח להבין למה במקרה הזה אתה מאמין לצ׳אבי כשהוא אומר שהוא רוצה להשאיר את פיאניץ׳. הוא לא יצא באיזה הצהרות מפוצצות מעבר לנימוס המתבקש ואמירות סתמיות כמו - הוא יוכל לעזור לנו בהמשך העונה. מה פספסתי?

תזכרו שהוא לא שיחק דקה בגאמפר. פרנקי שיחק והוא לא.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1557821984192376832

תחזיקו אצבעות

למה שאף קבוצה לא תתחלק? פיאניץ’ לא סוס מת. אם בארסה הייתה מעוניינת, לא היו חסרות קבוצות שמוכנות לשלם 20% משכרו נגיד.
בארסה היא זאת שלא מעוניינת, לי זה ברור. יש תכניות לגביו, וניקו שילם את המחיר.

אז למה הורידו עוד יותר את המחיר של לנגלה, ברייטוויט, מינגסה, ריקי? הם הוכרזו כמצורעים. למה פיאניץ’ לא הושאר בברצלונה אם רוצים להיפטר ממנו?

למה לא נהגו עם פיאניץ’ כמו שנהגו עם לנגלה וקוטיניו? השאלה עם השתתפות בשכר, בתקווה שהם יצליחו ויוכלו להימכר. עם קוטיניו זה גם הצליח.
התשובה שלי - כי מפיאניץ’ לא מנסים להיפטר. אין הצעות כי לא מוכרים, כמו שאין הצעות על פדרי או על אראוחו.

הוא קיבל דקות משמעותיות במשחקי הכנה.
היו כתבות שהצוות המקצועי מופתע ממנו לטובה. זה לא 100%, אבל משדר אווירה שרוצים אותו.

אני לא מבין גם למה אתם אומרים שלא היו לו הצעות. אני בהחלט זוכר התעניינות של יובנטוס.

פיאניץ שחקן מבוגר עם שכר גבוה לאחר עונה לא טובה בטורקיה.

בוא נגיד כך אם היה אפשרות לברצלונה להשאיל את פיאניץ ולחסוך לפחות חלק מהמשכורת שלו אבל בחרו להשאיר אותו אז זה דבר מטומטם.