פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה בדיוק מה שאני אומר, רק בלי “אם”.
לא מאמין שאף קבוצה לא הייתה מוכנה להחתים אותו תמורת, נגיד, 1 מיליון שכר בלי דמי ההעברה.

לעניין אחר,
Espn דיווח, ופבריציו אישר, שלקסיה ולכריסטנסן יש סעיף בחוזה שמאפשר להם לעזוב את בארסה בחינם אם הם לא נרשמים לפני המחזור הראשון.
המשחק מתחיל בעוד 46 שעות, עדיין אין הודעה על המינוף הרביעי, וצריך גם זמן כדי שאנשי הליגה יעברו על המסמכים.
גם אם לא יירשמו בזמן, קסיה וכריסטנסן יכולים לחכות לרישום, אבל הם מציאה בשוק וקבוצות אחרות יכולות לנסות לפתות אותם.
אגב, חוץ מ 5 שחקנים חדשים, גם דמבלה ורוברטו לא רשומים.

.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1557836220008239104

התקשורת האנגלית הולכת לעשות חיים ובצדק מבחינה.

אל תשכחו שפיאניץ’ עזב שנה שעברה כי קומאן הוא שטן בעור של תפוז. לפי מה שאני הבנתי הסיטואציה השנה היא שונה, והבוסני בטוח שהוא מסוגל להציג יכולת שתקנה לו דקות אצל צ’אבי.

בשביל 1 מיליון יורו שיישאר כאן.
גמרנו עם להיות פראיירים. לא רואה תסריט שבו אנחנו מוותרים עליו בשביל פחות מ 5 מיליון השתתפות בשכר. למה מה זה פה? בית זונות?

לא מתאים לו אז שישב כמו אוכלי החינם האחרים ויחלום על כדורגל.

זה בדיוק ההתנהלות הזו שהוציאה לנו את השם “הביץ’ של אירופה”.

אין טיפת לקיחת אחריות בצד שלנו אה? צריך להבחין בין שחקנים נבלות כמו אומטיטי שבאמת כל קשר בינם לבין כדורגל מקצועני מקרי בהחלט והם מאוד נדירים. כל השאר כמעט הם שחקנים שהגיעו למועדון לא מתפקד מקצועית ושילמו על כך בקריירה שלהם. עכשיו כשמתחיל פרויקט חדש בו יש להם הזדמנות אשכרה להצליח אנחנו זורקים אותם ועוד באים אליהם בטענות כאילו הם אוכלי חינם.

מיראלם פיאניץ’ היה רכש מיותר לגמרי ולא מתאים וחשבתי ככה מהרגע הראשון. אבל הוא לא עשה שום דבר לרעת המועדון והוא לא אשם בחוסר ההצלחה שלו במועדון. כל הברייטוויטים והממפיסים והפיאניצ’ים ושות’ באו בתקופה קשה ושילמו על כך מחיר. הערך שלהם ירד בגללנו לא פחות מבגללם. לא פלא שאין להם קונים. המחשבה שלנו שפשוט ניפטר מהם ונתחיל מחדש היא נחמדה בשבילנו אבל הם מן הסתם לא חושבים כך.

זה לא לאפורטה שהאריך לו חוזה ממש לפני שנה?
אם כן, איך אפשר לבוא אליו בטענות שהוא לא רוצה לעזוב השנה?
לפעמים צריל לאכול את הדייסה שבישלת, כמו במקרה שלנו בייל ומריאנו. החלטות ניהוליות לא טובות שיש להם השלכות, אי אפשר לבוא לשחקנים תמיד בטענות.
גם אותי מריאנו מטריף בדיוק כמו שאומטיטי מטריף אותך אני מניח, אבל הקבוצה הציעה להם חוזה, אף אחד לא ישלם להם את הסכום הזה במקום אחר ולכן הם לא רוצים לוותר על החוזה שלהם. מזכיר כי לשחקני כדורגל יש בערך 10 שנים להרוויח כסף. כן אפשר להגיד “מה זה משנה 2 מליון יורו בעונה או 5” אבל יש כאלו שזה משנה להם.

אני לא אומר שאומטיטי שה תמים, אבל אם לאפורטה הציע לו הארכת חוזה שנה שעברה (תהיה הסיבה אשר תהיה), אי אפשר לשים אותו על המוקד.

לאפורטה האריך לו את החוזה בגלל שהוא הסכים להפחית בשכר וגם נתן למועדון אפשרות לחסל לו את החוזה שנה הבאה בלי לשלם קנס. זה גם עזר לרשום שחקנים בזמנו .

היום יש לי יש יותר בעיה עם שחקן כמו בריטויט מאשר אומטיטי, שנראה לי שבמצב הנוכחי שלו אף קבוצה לא רוצה אותו.

פיאניץ לא אשם ואף אחד לא מאשים אותו.

שלא היה ספק, הטינה שאנחנו חשים כלפי אומטיטי מוצדקת . הוא אפס . אבל זה מהתנהגות שלו בעבר והחוסר מקצוענות שלו. לגבי זה שאין לו קבוצה השנה זה כבר נובע מזה שהוא לא שחקן כדורגל יותר.

איבדת אותי פה. איזה קונות היו לו לעזאזל? אפילו יונייטד לא מספיק מטומטמים כדי להחתים אותו!

מה שמשה.

הוא הסכים לקחת את השכר שמגיע לו על פני שנתיים, ולפרוס אותו על פני חמש שנים. לבארסה עדיין יש אפשרות לחסל לו את החוזה בסוף השנתיים, ולשלם לו רק אז את שארית החוזה.

מבחינתי אומטיטי כבר לא שחקן כדורגל. לא כועס עליו ולא אכפת לי ממנו.

בריית’וויט זה סיפור אחר. הבן אדם מחזיק בהצעה עם שכר פי 2-3 ממה שהוא מקבל אצלנו, והוא פשוט מחכה שיחסלו לו חוזה וישלמו לו את כל מה שמגיע לו עד תום החוזה, לפני שהוא הולך לשם. יצור דוחה, מאחל לו לשבור את הרגליים.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1558122751260508163

לפי מה שאני מבין, קונדה כנראה היחיד שלא ירשם . שבוע הבא הוא ירשם סופית.

קונדה הגיע אחרון, ולכן הוא גם קיבל פחות דקות משאר הקבוצה. די הגיוני שהוא זה שלא ירשם.

מניח שזה אומר שכריסטיאנסן מרגיש טוב יותר, הרי אם הוא לא היה כשיר, זה לא משנה אם הוא רשום או לא.

רוברטו צריך להיות אחד השחקנים שלא נרשמים. זה לא רק הקטע המקצועי יש פה גם תדמית. אבל על מי אני עובד הוא גם ישרוד את סוף העולם וישאר לשחק בקאמפ נואו שכולנו נמות.

בהמשך לדיון על פיאניץ’ והתלונות שלי על כך שצ’אבי הוא זה שהחליט להשאיר אותו ולא היעדר הצעות.
צ’אבי בעצם מאשר את מה שאני טענתי.
image

לא יודע מה אתכם, יוסי ומשה, לי זה נארה הרבה יותר מסתם פוליטיקאלי קורקט.
דוגמא לפוליטיקאלי קורקט זה מה שצ’אבי אמר על פרנקי.

image
המשפט על פיאניץ’ הרבה יותר החלטי מזה.

פבריציו אומר שיש סיכום עם אלצ’ה על השאלה של קויאדו לשנה. אין להם זכות רכישה בתום ההשאלה, ובארסה תשלם 50% משכרו.
אל תגידו לי שלפיאניץ’ לא היו הצעות תמורת חצי שכר.

ותגידו שלום לשחקן החדש שלנו תיכף.
image

כריסטיאנסן קסייה לבנדובסקי ראפיניה בנתיים נרשמו לליגה

כנראה היחידי שישאר בחוץ יהיה קונדה

למה, לעזאזל, לא שמים את רוברטו בסוף רשימת הרישום? מתי ילמדו?

יש עיקוב?

באתר הרשמי של להליגה רשומים קסיה, כריסטנסן ולבנדובסקי, כולם בלי מספר עדיין.
אין את ראפיניה עדיין.
ניקו עדיין רשום כשחקן בארסה.

כולם שכחו אותו, אבל גם אניאקי פניה לא רשום. כרגע רשום רק שוער אחד, טר שטאגן. אני חושב שיש חובה לרשום 2 שוערים, כך שהוא לא יכול לשחק עם המספר של בארסה ב’ (בניגוד לגאבי ,אבדה, פבלו טורה)

השאלה אם האתר הרשמי של הלה-ליגה מעודכן, וכמה.

הרמת להם להנחתה. בדיוק עידכנו את האתר.
כריסטנסן קיבל מספר 15.
רוברטו כבר רשום עם מספר 20.
קסי רשום עם 19.
דמבלה עם 7
לבנדובסקי עם 9
ראפיניה רשום עם 22

זה העמוד הכי מעודכן שיש, שם יופיעו גם שחקנים שעוברים להירשם כשחקני קבוצה בוגרת. גאבי לצורך העניין, יופיע שם כשיעבור למספר 6 ביום מן הימים.