פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני מסתכל באותו אתר בעמוד ה squad של ברצלונה.

ושם גם אין גאבי.

גאבי יכול להירשם כשחקן בארסה ב’.

אני במסיבת יום הולדת לחבר שכנראה במצב של שיכרות מתגברת . אני יכול להרגע וגם להפוך להיות שיכור מתוך ידיעה שהכל בסדר או שאתם תמשיכו להלחיץ אותי ולמנוע ממני לשתות אלכוהול משובח ויקר…

בקיצור חוץ מקונדה כולם רשומים? עזבו אותי בירורקטיה של מספרי חולצות…

מהרכישות וחידושם רק קונדה עדיין לא נרשם.
בנוסף, אין שוער שני.

תרגע ותהנה, לא משנה מי רשום ומי לא אני מבטיח לך 5:0 לברצלונה במשחק הפתיחה, עליי.

לפני שאני עוזב … תשימו לב מי נרשם החמוץ הכי גדול בעולם עכשיו !

image

זה מתקרב -

מקווה בשבילו שזה 7 נטו. For small amount נשמע לי טוב. שישלמו לנו איזה 5 מיליון ושיהיה בהצלחה לכל הצדדים.

סגור.
שיהיה למלך בהצלחה בקבוצה הקורסת של ולנסיה.

באמת שיהיה לו בהצלחה.

אני חושב שזו החלטה מצוינת. בסגל עמוס כל כך הוא מבין שגם אם הוא ישחק זה יהיה דקות מעטות והוא מבין שההזדמנות להוכיח את עצמו תהיה מוגבלת.

אני כל כך שמח שהוא מראה תשוקה לשחק ולא לחמם ספסל. אם הוא יצליח בולנסיה זה יהווה עבורו ייתרון גדול בהמשך.

על כל פנים, לא מאוכזב בשבילו או בשבילנו. אחרי כמה שנים מוזרות שבהן שחקנים העדיפו לחמם ספסל ולא לשחק, העיקר ללבוש בלאוגרנה, יש סופסוף שחקן שמזכיר מה המטרה הראשונה שלו ולמה הוא עושה כדורגל מקצועני. אותו דבר מינגסה. קודם כל לשחק, אחרי זה כל השאר. שאפו.

זוכרים שסיפרתם לי שהשנה צאבי בונה על דסט ואיזה שיפור הוא עשה ? אז:

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1558390587463766019

טוב מאוד. לא ברור לי איך הוא בכלל הגיע אלינו ואיך הצליח להישאר כל כך הרבה זמן. שחקן גרוע התקפית והגנתית שמשחק בעמדה שאין לו בכלל סיכוי להצליח בה.

כן אבל עכשיו אתה תתקע עם אילתורים שם. עקב אכילס.

סרג’י רוברט עדיף עליו אפילו שזה לא מקומו הטבעי ואני באמת חושב שאחרי שקונדה יאכזב כבלם זו תהיה אחלה אופציה

דרך אגב מה שדימטירי אמר אתמול לגבי השוער השני שלא רשום זה נראה לי בגלל שפניה רשום בתור שחקן של בארסה ב.

אתם שמים לב שסילבה שתי משחקים רצופים על הספסל?

לא משנה גם אם יישב ביציע של איצטדיון אחר, כל עוד לא משתנה משהו בגזרת ההולנדי שאצלנו.

Mark my words, הוא יגיע.

לאפורטה ואלמאני משחקים צ’יקן עם ההולנדי (כמו שהם משחקים צ’יקן עם כל האחרים). ב 31 גם אם פרנקי נשאר הם רושמים את סילבה.

אתה בקושי הצלחת לרשום את השחקנים החדשים וזה עדיין בלי קונדה. אתה חושב שזה יהיה ריאלי אם דה יונג נשאר? יוסי אני יודע שזה חם ומשחקים פיפ"א אז תסגור את המחשב ותזכור שפיפא זה רק משחק… :slight_smile:

אני חושב שדה יונג יעזוב בסופו של דבר. סתם ניחוש שלי.