פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

במקרה הזה אני שוב עם ליאור. נראה שהנשיא מפמפם לתקשורת איזה נרטיב שהוא רוצה, והתקשורת היא דיי שופר שלו.

אנחנו “יודעים” שהיו בעיות לרשום את כל השחקנים החדשים ושלכאורה בלי הקיצוץ הנוסף של פיקה לא יוכלו לרשום את קונדה. אבל אנחנו יודים את זה מהתשקורת והתשקורת בכיס של לאפורטה.

אני ממשיך להאמין שזה בעיקר סוג של לחץ שמפעילים על ה"מתלבטים". רק אזכיר שהיו פה משתמשים אחרים שטענו בשם השחקנים (פרנקי באופן ספציפי) טענה כזו:
אם לקבוצה יש כסף לקנות את לבנדובסקי ושחקנים אחרים, אז למה שלא ישלמו את כל השכר שלי בחוזה לפני שהם ממשיכים לרכש נוסף?

כלומר, יש פה עניין של נראות כלפי השחקנים שרוצים להעזיב. אם “נראה להם שאין כסף”, אז אולי הם יסכימו לוותר על החוזים השמנים ולקבל קיצוץ או מעבר לקבוצה אחרת.

ואם אני צודק וזו הרוח שמאחורי משחקי ה"כן נצליח לא נצליח לרשום את השחקנים החדשים", אז אחרי שכל השחקנים שרוצים להעזיב יסיימו למצמץ או לא למצמץ, בארסה תרשום את מי שצריך ותלך על סילבה שהוא עוד בקשה מפורשת של צ’אבי.

יש מגבלה של 23 שחקנים ברשימה, נכון?
אז דסט עוד ישחק, כשיהיו פציעות. גם פבלו טורה בחוץ, למרות שהבטיחו לנו שיהיה בסגל הראשון.

העניין עם השוער השני מוזר לי. כנראה טעיתי ואין חובה לרשום שני שוערים בקבוצה הראשונה, אבל אני זוכר ששמורים 2 מספרים לשוערים. אני מניח שפניה יירשם בסוף בקבוצה הראשונה.

נ.ב. יונייטד בפיגור 4-0 מול ברנאפורד אחרי 35 דקות. פרנקי אומר לעצמו מזל

דווקא נאמר כמה פעמים במפורש לגביו שהוא יהיה שייך לבארסה אתלטיק, ויקבל מידי פעם הזדמנויות בסגל של הקבוצה הבכירה.

משחק ראשון של העונה וארוחאו פותח במקומו, דימיטרי בוא לא ניתמם זה הצהרת כונות. לפבלו טורה מעולם לא הובטח להיות בשנה הראשונה שלו שחקן סגל קבוע. יותר מזה הרעיון המקורי היה לתת לו לפתוח בברצלונה ב. .

מראים לדסט את הדלת. זה תלוי בו. לא נראה לי יעשו לו את מה שעושים לפרנקי. אבל בוא לא ניתמם פה.

אני קראתי שטורה יהיה רשום בבארסה ב’ אבל יהיה שייך לסגל של הקבוצה הראשונה, כמו גאבי בשנה שעברה.
לגבי דסט, לא יודע אם מראים לו את הדלת, אני לא אבכה אם יישאר או יימכר. אני אחשוב שמראים לו את הדלת אם יישאר בחוץ כמה משחקים ברצף

קצת עדכונים ושמועות מאז אתמול -

הגיע הזמן באמת. השאלה מי יבוא, אם בכלל.

@EHUD בא לך לסנגר על פוית’?

פתאום מוזר להם שיש יותר מידי חלוצים. קטע, חבל שאי אפשר היה לחשוב על זה לפני כן.

ממפיס עושה עוד צעד בדרך החוצה. אולי ייסגר בקרוב מאוד.

מה שכן, ככל שעוברים הימים, הסיכוי שגם ממפיס וגם אובה יעזבו הולך וגדל. אולי זה מה שיאפשר את ההגעה של סילבה, בלי עזיבה של פרנקי?

קויאדו באלצ’ה.

מעניין מה יקרה בגזרה של סילבה.

עוד שבועיים וקצת לסגירת החלון.

חואן פוית’ שחקן בינוני שלא הצליח להתברג לנבחרת הארגנטינאית… לא מבין למה לקנות אותו… אם אנחנו נקנה בקיץ את המגן הימני הכושל של ארחנטינה בזמן שאתלטיקו קנתה את המגן הימני הפותח (ב-10 מיליון) זה יהיה מעצבן מאוד.

פוית’ או דסט?

פוית’ (בנוי יותר טוב, אוריינטציה הגנתית יותר ידה ידה ידה)

אין לפוית’ שום דבר שאין לאראוחו כמגן. הוא לא יוסיף לנו כלום.
צריכים מגן התקפי , מה שדסט היה אמור להיות.

אכן מעניין. בטח יקנו אותו בלי לשחרר אף קשר ואז תשאל את עצמיך

רק בקשרים במקום חלוצים.

כבר עכשיו שואל את זה את עצמי.

מניח שהבאה של סילבה, אם פרנקי יישאר איתנו, תשפיע לא רק על הקישור אלא גם על ההתקפה.

אבל יותר ויותר נראה לי לפעמים שהקיץ קודם כל קונים ואז חושבים מה צריך וכדאי לקנות, ומה המשמעות של הרכש הזה. כולל הקטע עם המגנים, ומכירה אפשרית של אובמיאנג.

גם אני.

סילבה שחקן ענק, אבל לא הייתי מוותר על ווינגר בשבילו. לא יודע על מי מהשלישיה פדרי-פרנקי-בוסקטס כן הייתי מוותר. אידאלית, סילבה היה מגיע בקיץ הבא כשבוסקטס יעזוב ופרנקי היה תופס את מקומו וסילבה היה תופס את המקום של פרנקי.

אני גם לא מבין איך 20-25 מיליון שנניח נקבל על אובמיאנג קשורים לרישום של סילבה. אני מבין אם היו מדברים על המשכורת שלו ושל ממפיס שהתפנו עבור קונדה וסילבה, אבל לא רואה שום קשר לסכום ההעברה.

זה אפילו לא קונדה וסילבה. עדיין צריך לחתום עם אלונסו, ולרשום אותו כמובן, ואם רוצים מגן ימני - אז…גם אותו (אלא אם דסט יעזוב).

כל זה כשגאבי עוד לא חידש חוזה, והשמועה אומרת שאראוחו משחק על השכר הקודם כרגע.

אגב, משעשע אותי המשפט: “העדיפות עכשיו היא מרקוס אלונסו, מגן ימני וברנרדו סילבה”. נו שיט שרלוק. למה, יש אפשרות שיגיעו גם אחרים אחרי שלושת אלו? כי באמת חסרים לנו בלמים.

רק נזכור שחאבי מיגל שמוזכר כמקור בבארסהמניה הוא עיתונאי של אס. ככזה, האמינות שלו מתחת ל 0.
עדיף כבר את מונדו ואת ספורט. מונדו אומר שצ’לסי הולכים להציע לאובמיאנג שכר שאי אפשר לסרב לו.

ג’ררד רומרו אומר הרבה מאוד דברים. חלקם מסתברים כנכונים, חלקם לא. הוא זה שאמר שבארסה רוצה את פוית’ בעדיפות, והפרופיל שהיא מחפשת במגן ימני הוא שיכול להיות גם בלם. אני לא רואה שום הגיון בזה, כשיש לנו כבר 5 בלמים ש 2 מתוכם יכולים להיות מגנים בעת צרה.
הוא גם אומר שפוית’ יעלה 25 מיליון. זה מה שנקבל על אובמיאנג אם אנחנו אופטימיים. אז איך בדיוק הכסף הזה ישמש לסילבה? הוא סותר את עצמו.

אולי עוד קשר או שניים? שיהיה מניין.

דימה, ממך לא ציפיתי לדבר על מניין.
תראה מה זה, בכל יום אדם יכול להיות מופתע…

חייב לציין שכתבתי על פוית בעבר בפורום של ריאל. לדעתי שחקן אנדרייטד. מעולה בהגנה, מהיר וחזק עם יכולת טכנית טובה.
מודה שלא ראיתי אותו מספיק, אבל ממה שכן מדובר במגן טוב מאוד, וזה לא שהוא בא במקום ווקר, כולה דסט.
אם זו תהיה קניה במחיר נמוך ושכר נמוך לטעמי יהיה מדובר בבינגו שלכם.

יותר חשוב מהכל מבחינתכם לטעמי, זה יעביר את אראוחו וקונדה חזרה לעמדות הבלמים.

אני כבר משועשע מקבוצה שיש לה שתי חורים בשתי הצדדים בהגנה לא מצליחה לרשום את קונדה אז מבלבלת את השכל על להביא את סילבה באיזה שמונים מיליון אירו… ואחרי זה מספרת שצריך להתפשר ולהביא איזה “עודפים” כי צריך להביא את סילבה… (כאילו אנחנו לא לומדים על בשרנו מה קורה שקונים שלא ברמה הנדרשת איזה הפתעה ברתיוט קורה!)

אני בוחר הפעם לא לקטר אלא רק לצחוק…

קחו אותו בבקשה :pray: , אף פעם לא החזקתי ממנו ( מגן שהחלק הכי חלש שלו זה הגנה ) וגם טן האח לא יצליח לשפר אותו .
התקפית שום דבר לספר , ההגבהות שלו איומות .

אין בזה צורך, נכונות או אמת.
תודה אבל לא תודה