פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה הכל תלוי למי אתה בוחר להאמין. לטבאס, ללפורטה או לפרשנים באמצע.
אני בוחר להאמין למה שנראה לי הגיוני, וזה יכול להיות שונה ממה שאתה מאמין.
לא נאמר בצורה רשמית שחסר לבארסה 22 מיליון, זה בא מעיתונאי כלשהו.
ממפיס לבד לא היה מספיק לרשום את קונדה אם לבארסה אין שום כסף מתחת לתקרה. אבל אם יש לה, נגיד, 5 מיליון, אבל בשביל קונדה צריך 6, אז ממפיס היה מספיק. אני יצאתי מנקודת הנחה הכי גרועה, שאין שום מרווח מתחת לתקרה.

יש גם הסבר שספורט הביא היום. בארסה הגישה ערעורים על צורת החישוב של מגבלת השכר לגופים שונים. 2 הערעורים הראשונים נדחו, וכרגע השלישי בבדיקה, ומפה כל הידיעות שלא צריך למכור אף אחד בשביל קונדה. אם להאמין לזה, טבאס לא שינה את דעתו.
הכתבה
סליחה מראש על האיכות של התרגום של גוגל טראנסלייט, זאת הסיבה למה אני תמיד מתרגם לאנגלית.

הפנייה הראשונה הוצגה בפני גוף התוקף, המורכב ממומחים מהליגה, ושהפיל אותו.
מועדון בארסה לא ויתר ואז הלך לגורם אחר, הבקרה הכלכלית של לה ליגה, שמורכבת ממומחים חיצוניים מהליגה אך גם דפקה את הערעור.
בארסה הציגה אותו שוב לוועדת הערכאה השנייה, המורכבת מחברי התאחדות הכדורגל הספרדית, והיא גם גוף עצמאי מהגורם שמארגן את התחרות. המשאב של בארסה ממתין בשלב זה שיבטא את עצמם.
למועדון בארסה תהיה אפשרות ללכת לדין רגיל ולבקש צו מניעה כדי שקונדה יוכל לשחק, אבל הם לא מאמינים שזה נחוץ ויותר מכך, התהליך יהיה איטי מאוד.

אני לא מסתמך על מה שהוא עושה רק היום. הוא פשוט מנסה לפגוע בברצלונה מהרגע שהיא הודיעה על הסופר ליג. אתה זוכר שניהלנו משא ומתן עם לבה ? הוא יצא ישר ואמר שלברצלונה אין לה כסף להחתים אותו. אתה מבין איזה נזק תדמיתי זה גרם לנו?

זה לא ארוע נקודתי. זה התנהגות סידרתית שלו, היתי אומר אפילו כפיתית ועוינת כלפי ברצלונה וזה לא קשור לזה שהוא מדרידסטה אלא קשור לסופר ליג.

גם בארסה לא מפסיקה לתקוף אותו… איט טייקס טו טו טנגו. בארסה מחפשת בגלוי מועמד שיעמוד מולו.

בצדק, תבדוק את המצב של הלה ליגה היום הוא כושל סידרתי. אחד המחדלים של ברתומאו בזמנו שברצלונה שלו תמכה בו להארכת כהונה. אני חושב שפלורנטינו התנגד. זה מלמד עד כמה שברתומאו הוא בן זונה.

אם יונייטד נכנסים למרדף אחרי אובמיאנג, זה מצוין. רק שנשארו 4.5 ימים לחלון -

ובקשר לפרנקי -

זה נראה לי יותר אמצעי להלחיץ את צ’לסי מאשר התענינות אמיתית…

קונדה לא נרשם עדיין …

צ’אבי די יורה חצים במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר:

על קונדה:
אנחנו משוכנעים שז’ול ירשם ויהיה זמין למשחק מחר.

על אובה וממפיס:
אני לא שולל שום סיטואציה. לא עזיבה של אובמיאנג ולא עזיבה של ממפיס… הרבה דברים יכולים לקרות. בואו נראה מה תהיה הסיטואציה.

על ברנרדו:
אסור לאבד תקווה, אבל זה קשה. צריכות להיות עזיבות ואני רואה את זה כמאוד מסובך.

על ברייתוויט:
יש לו חוזה וזה תלוי בשיחות עם המועדון. הוא יודע מאז ה17 למאי שאין לו מקום, והאופציה הטובה היא עזיבה. זה תלוי בשוק, אבל מבחינת כדורגל הוא יודעת את העמדה שלי. הייתי ברור.

על אלונסו:
כל התרחישים אפשריים, ואנחנו נבחן את כל האפשרויות. אי אפשר לשלול אף תרחיש.

על המגינים:
כשאני רואה את ההקרנה(מה?) של באלדה, עמדת המגן השמאלי מכוסה היטב. על עמדת המגן הימני יש לנו את סרג’י ודסט, אבל הוא כבר יודע מה המצב של המועדון והעמדה שלי כלפיו. סרג’י, רונאלד או ז’ול ישחקו. הכוונה של המועדון היא לחזק את עמדת המגן הימני.

התקדמות

קונדה לא נרשם כבר?

ככה הוא אמר?
אמר בפומבי שדסט מחוק?

not-yet-mace

is this the great Morpheus?

(לא רואה מספיק סרטים בעשורים האחרונים בשביל להבין את הרפרנסים ברוב הממים…
אבל את מורפאוס נראה לי אני מזהה… :thinking:)

אוף טופיק, אבל סמואל ל.ג’קסון ממש ממש כועס כשחושבים שהוא לורנס פישבורן, אז תיזהר -

תיזהר.

תרגמתי מה שכתבו במונדו. לא ראיתי את המסעת בלייב.

מעניין מה קרה לשדרן שהתבלבל… היום זה היה הסוף לקרירה שלו.

אתה יותר בומר ממני וזה קשה. אתה באמת לא מזהה את סמואל ל.ג’קסון הגדול? לך תעמוד בפינה כמה דקות ותחשוב מה לא עשית בסדר בחיים שאתה לא מזהה את סמואל ל.ג’קסון :joy: :joy: :joy:

לפי רומארו הליגה מחכה לעוד מסמך אחרון בשביל לתת את האוקי הסופי.

ניחוש שלי? הם מעקבים את זה כמה שהם יכולים בשביל שבבוקר של אחרי המשחק יתנו את האישור.\

אוקי אני גרוע בהימורים… מזל שאני לא מתפתה להמר בלוטו.

הללויה!!!

ExaltedCourageousIndianpalmsquirrel-size_restricted

אני חושב שכל המלעיזים קיבלו הוכחה שהיה מדובר פה נטו בנקמה של טבאס בברצלונה. הנה, הצלחנו לרשום את קונדה מבלי למכור את אובה.

השאלה הגדולה עכשיו היא האם נצליח לשמור את הגבוני.

לפחות לפי הדיווחים, ברצלונה עדיין מעוניינת במגן ימני, וכל עוד דסט נשאר - כנראה שצריך לפנות לזה קצת כסף. במיוחד כשעוד צריך לרשום את גאבי ואראוחו כשחקני בוגרת.

אני חושב שהבעיה עם צ’לסי ואובמיאנג קשורה לבאלדה ואלונסו. לפי פבריציו, צ’לסי רצתה לכלול את אלונסו בעסקה, וברצלונה מעדיפה 2 עסקאות נפרדות.
יש מצב שזה כדי שתהיה האפשרות לא לקנות את הספרדי, אולי כי באלדה התחיל לעשות סימנים של שחקן שצ’אבי לא שונא, ואז אין טעם באלונסו. בטח אם אין כסף גם בשבילו וגם בשביל מגן ימני.

עכשיו שאין לנו את המגבלה של פייר פלי . המנוף לחץ של צלסי נשבר לחלוטין. אובה מוכן להשאר, רוצים את אובה? 25 פלוס בונוסים ואלונסו בחינם