פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אין חידוש בגזרת אובמיאנג.
פבריציו טוען שסלע המחלוקת הוא האם אלונסו יהיה כלול בעסקה, או בנפרד (אם בכלל).

#קונדה_עדיין_לא_רשום

אני מניח שזה רומארו אז עדיין קחו את זה בטיפה של זהירות

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1563121790226153473

לפי המאניה,
הליגה הודיעה לברצלונה שהרישום של קונדה נקלט והוא יופיע באתר בשעות הקרובות.

בשעה טובה. עכשיו רק נשאר להביא איזה מגן או 2 כדי לייצב את האגפים

אם זה נכון, מעניין אם זה משנה את הסיטואציה עם אובה.

אם זה נכון אני מצפה לשמוע מקראבחל מה הוא חושב על ברצלונה, ההתנהלות של ההנהלה והנהלת הלה-ליגה :stuck_out_tongue_winking_eye:

(אחרי הכל, רישום של קונדה ללא מכירה של שום שחקן דיי שומט את הקרקע מתחת לכל הטענות על התנהגות לא ראויה של ההנהלה, לא?)

תאמלקו לי, איך הוא נרשם? לא שמעתי על תנודות בימים האחרונים מעבר לשמועות וציוצים.

קצת שוחד, קצת איומים, קצת גאבי מופיע אצלו באמצע הלילה עם שרוכים לא קשורים. יש פתרון להכל.

וברצינות - שום דבר לא השתנה מאז שבוע שעבר, מה שאומר שיכלו לאשר את הרישום של קונדה כבר אז. מה שאומר שסתם, פשוט סתם, טבאס וחבורתו החליטו למרוח את זה.

אשכרה כמו פה והפרקליטות. חבורת ליצנים מניאקים תופסים את כל הליגה בביצים וכולם צריכים לרקוד לפי החליל שלהם.

חסר מילים

אומטיטי עזב. אולי היה חסר ממש קצת בשביל לרשום את קונדה, והעזיבה שלו הספיקה.

ציטוט מהמאניה:
״בבארסה אומרים שעם קצת פתיחות של חאבייר טבאס ופחות עקשנות, קונדה כבר יכל לשחק מהמחזור הראשון.״

אגב,
הם גם מצטטים את פפ שברנרדו סילבה נשאר כי אף מועדון לא פנה לסיטי לגביו

אם באמת ניתן לרשום את קונדה כבר עכשיו, זה נותן לנו רוח גבית מצוינת במו"מ עם צ’לסי על אובמיאנג ואלונסו. עכשיו כבר לא חובה למכור את הגאבוני, אז קדימה, שהלונדונים ישימו את הכסף על השולחן, ונלחץ ידיים כידידים.

בנוסף, עוד חדשות טובות?

קטע. אז בעצם צדקתי פה -

הבנתי גם שברצלונה עשתה קומבינה עם פבלו טורה ורשמה אותו בתור שחקן של האטלנטיק וזה פינה טיפה מהadd ones

אבל מראש הוא היה שחקן של בארסה אתלטיק.

אם אתה לא קראת את זה, כנראה שגם הוא לא.

אני לא מאמין שטבאס פתאום שינה משהו ככה סתם כי פתאום בא לו. יש כללים מסודרים ונגישים לכולם. אני לא קראתי כי זה מסמך של 100 עמודים.
אני עדיין חושב שהגיוני ששחקן שעזב בהשאלה לא נחשב כחלק מתקרת השכר למרות שהקבוצה משלמת את כל שכרו, או רובו. אני לא יודע אם אומטיטי קשור, רק ציינתי שמשהו כן השתנה מאז המשחק האחרון, וזה אומטיטי.
דבר נוסף שיכל לקרות זה שרואי חשבון של בארסה הוכיחו לרואי חשבון של הליגה שיש טעות בחישובים, ולכן יש מרווח לרשום את השחקן. כנראה לעולם לא נדע, אף אחד לא יגיד שהוא עשה טעות מקודם.

זה תמיד היה ככה, הוא מעולם לא היה רשום כשחקן הקבוצה הראשונה.
כמו אבדה, טנאס ובאלדה לדוגמא. ונכון לעכשיו גם גאבי.

אתה נותן לטבאס יותר מידי קרדיט ומגלה כלפיו יותר מידי סלחנות. אומטיטי זה גרושים ואם המשכורת של ממפיס לא היתה מספיקה לבדה בשביל להחתים את קונדה אז בטח לא אומטיטי, להזכירם לפי מה שנמסר מהליגה בעצמה לברצלונה היו חסרים 22 מיליון בשביל להשוות את הפייר פלי , מישהו חושב שזה הגיע מאומטיטי?

זה הכל התנכלות אישית של טבאס לברצלונה ואם זה לא ישכנע אותך שום דבר כבר לא ישכנע אותך. המצב היום לא שונה באופן מהותי משבוע שעבר.

דרך אגב פה קונדה אמור להופיע ברגע שהוא ירשם?

ואו אומטיטי אשכרה עבר את הבדיקות הרפואיות

https://twitter.com/sport/status/1563180718078967808

מה הדבר הבא? שהוא אשכרה יביא לנו כסף וישחק ?

תן לו לשחק שני משחקים ברצף והוא כבר יפצע.
מבטיח לך שביג סאם לא יאכזב אותך…

אחרי שהוא עבר את הבדיקות והחוזה נחתם זה כבר לא מעניין

לפעמים אני עוצר רגע לחשוב על כל הסיפור הזה וזה נראה לי מטורף שזה מה שקרה, וכל כך מהר, לבלם שהיה איזה שנתיים כנראה בטופ 5 בעולם.

כלומר, מי היה מאמין אז שנהיה כל כך מבסוטים לשלוח אותו בהלוואה ללצ’ה תמורת כמעט כלום?