פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אה? ניימאר נראה כאילו הוא נזכר שהוא היה פעם פוטנציאל לכדור זהב.

הייתי מחסל לו חוזה וסוחב אותו לבית משפט. סיכם איתנו על התרת חוזה וחוזר בו. בעיה שלו.

אתה לא באמת יודע את זה.

אולי הוא סיכם איתנו על התרת חוזה בתנאי שהוא מוצא מועדון אחר, שהוא מסכים לעבור אליו, או שהוא לא סיכם באופן רשמי אפילו את זה.

הוא סיכם איתנו על המרת חוזה בתנאי שהוא עובר ליובה…

זה בדיוק מה שהיה כתוב בכל מקום, ופבריציו חזר על זה כמה פעמים.

אגב, נזכרתי עכשיו שטוטנהם כן משחקת בליגת האלופות. בכל זאת הוא דחה אותם כי רצה קבוצה עם סיכוי לתארים. מצמצם מאוד את האפשרויות. בעצם אין.

או שהוא אמר לעצמו “עד שברחתי מלנגלה…”.

אם הוא היה מבין שזה או לעזוב לטוטנהאם או קבוצה כזו או לשבת ביציע אני חושב שהוא היה עוזב.

אני לא מאשים אותו מאשים אותנו. הוא היה צריך ממזמן לא להיות יותר בסגל. צלסי עשו את זה לאלונסו. אז גם לנו מותר.

השאלה אם צ’לסי עשו את זה לאלונסו בתור עונש, או כדי לא לפגוע בסיכויי המכירה שלו. יש הבדל גדול בין המקרים.

אם אובה עוזב, מצידי שממפיס יישאר ויהיה שחקן שישי ברוטציה. אם זה מה שהוא רוצה , שיהיה לו לבריאות.
בתנאי שאנחנו מצליחים לרשום את קונדה ומגן וחידושים.

אם הוא היה עוזב ואתם צודקים לגבי אומטיטי. אולי, אפשר היה להשאיר את אובה. גרם לנו נזק.

זה לא שאני יצא להפגין נגדו. אבל אני מקוה שהוא היה מצורע בספסל.ז

ורק בשביל לסגור את הפינה איתו

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1562753264248328192

אתה יודע שלפני שני המחזורים של תחילת העונה היו עוד הרבה עונו. בהן לא היה לו ממש אכפת מכלום.

לא מאמין לכם -

tenor

השאלה אם פינוי חלקיק השכר של אומטיטי יספיק לנו כדי להחתים עוד בלם.

וממפיס לא הולך ליובנטוס סופית.
image

מצד שני, MD לא מסכים איתי.
the departure of Umtiti will not lower the wage bill of the squad nor would it help to achieve ‘fair play’ to sign up Koundé or make new signings.

יכול להיות שזה תלוי במי משלם את השכר של השחקן בתקופת ההשאלה?

נשמע סביר, אחרת זה פתח לעקוף את תקרת השכר. אתה חותם על “השאלות” פיקטיביות על שחקנים שאתה לא רוצה עם קבוצות שלא אכפת להן, משלם להם את המשכורת, ואז בעצם אין משמעות לתקרת השכר.

זה לא כזה קל כמו שאתה מתאר.
בשביל זה צריך הסכמת שחקן ללכת למועדון שלא אכפת לו מהשחקן. אני לא מכיר הרבה שחקנים כאלה.

פבריציו טוען שהגורם לפיצוץ העסקה היא יובנטוס, ולא ממפיס -

זה הגיוני. יובנטוס מסוג הקבוצות שהוא רצה , אז לא סביר שהוא פיצץ את זה ברגע האחרון.
ראביו יושב שם על משכורת עצומה והם לא מצליחים להיפטר ממנו… כמו שקוטיניו היה אצלינו. אז הם הלכו לאופציה זולה יותר.

רצות עכשיו שמועות על ממפיס ליונייטד שספורט דוחף בכל הכוח. קשה לי להאמין .

חחחחחחחחחח אם אני לא טועה ספורט עוד לא ויתר על האפשרות של דה יונג ליוניטד…

כן עדיין נתקעו על זה אבל כבר בלי סימני קריאה על כל משפט.
אומרים שהיום הסוכן נחת בברצלונה , וההנהלה תדרוש הורדת שכר או עזיבה. כאילו לא דיברו על זה כל הקיץ.
זה סוכן גם של ברייטוויט, אז אולי פה לפחות תהיה התקדמות.