פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

ברור שאני לא חושב שזה אופציה רצויה מבחינתנו והוספתי שאם אין ברירה. (מן הסתם לשלם לו) אני מתכון אם יקרה הגרוע והעיסקה אם אובה תתפוצץ או שלא תכניס יותר מידי מזומנים.

אתה בעצמך אמרת צריך להחתים את גאבי ארוחאו ועוד מגן אחד לפחות, יש לך אופציה אחרת איתו?

איתו לא. גם אם תחסל לו , זה לא יספיק לקונדה. אז מה עשינו בזה?

אני חושב שמה שמשה מתכוון דומה לרושם שחלקנו קיבלנו - חיסול חוזה עם תשלום של כל השכר או המתנה לתביעה בבית משפט על חלק החוזה שחוסל ולא שולם, משמעותו גריעה של השחקן מתקרת השכר.

כלומר - אם מחסלים את החוזה אז יתרת השכר הופכת לחוב והשכר המדובר מתפנה (ובחוב יש לנו חוב מספיק גדול לגולדמן זקס ואף אחד לא מתרגש מזה).

לא יודע אם וכמה זה נכון. אני חושד שאם נגיע ל 31/8 מבלי יכולת לרשום את קונדה ולאשר את החוזים של גאבי ואראוחו אז יש מצב שיחסלו חוזים (כמה שצריך) חד-צדדית ויהפכו אותם לחוב בשביל לפנות מקום בתקרת השכר. מקווה שלא באמת נגיע לזה.

לא, אני לא רוצה שברצלונה תפר חוק או תעשה דברים לא מוסרים. אני הולך לפי מה שהוסבר לי פה בפורום הנוכחי, לפני כמה ימים, שמותר לחסל חוזה עם שחקן כל עוד משלמים לו את החלק היחסי של התשלומים שנשארו לו עד סוף החוזה ועוד כל מיני בונסים ודברים כאלו.

זה שנה שאחרונה של ממפיס, עם משכורת לא גבוהה באופן יחסי, אז אני חושב אומנם, שזה לא נעים וכואב אבל זה אפשרי בניגוד למשל לבריטויט או אומטיטי ששם החוב יהפוך את זה ללא משתלם. אני בשום פנים ואופן לא רוצה שיגיעו עם זה לבית משפט כי בית משפט במקרה כזה יאנוס אותנו.

נגיד אתה חייב מיליון דולר לבנק אתה יכול למכור את הדירה שלך בחצי? אז מה לא תמכור כי זה לא מכסה לך את הכל? זה התחלה.

אם אין ברירה אני חושב שאין ברירה.

נ.ב אם צלסי תסכים לתת לברצלונה את 25+ תמורת אובה כמובן שלא צריך אפילו לחשוב על זה.

קצת שטויות של רומרו:

עם איזה כסף, איזה???

עניין של שעות. או ימים. או אף פעם.

וגם -

ConventionalFarflungDamselfly-max-1mb

אבל ממפיס לבד לא יספיק לרשום את קונדה, משה.
אולי אומטיטי+ממפיס, וגם בזה אני לא בטוח.
שלא לדבר על המוטיבציה של קונדה, שיירשם רק ב 31 ויפספס 4 משחקים. זה קרקס, לא ניהול מועדון גדול.
בגלל זה כתבתי שצריך לקחת את ההצעה על אובמיאנג ב 2 ידיים, אפילו אם היא 5 מיליון פחות ממה שבארסה רוצה. או אפילו 10. העיקר לא להגיע למצב הזה.

מן הסתם. אני מתיחס אם העיסקה אם צלסי תתפוצץ. וכמו שראינו עם ממפיס זה משהו שיכול לקרות. במיוחד עם ברצלונה לא תבין,ותבין את זה בזמן, שהיא לא תקבל מהם 30 או 27 . הרי צלסי לא טיפשים הם יודעים שאחנו חייבים למכור את אובה. אני במקומם הייתי יושב על 17 ונותן לנו להזיע.

אגב, סתם מחשבה.
אם הפער בין ממפיס ליובנטוס הוא 1-2 מיליון משכורת, אולי עדיף לבארסה לשלם את ההפרש, העיקר שיילך.
הרי יש לו מניירות, לא היה מוכן ללכת לטוטנהם כי הם לא משחקים בליגת האלופות. לאיזו קבוצה אחרת שמשחקת בליגת אלופות הוא יכול ללכת? אולי עדיף לנו לתת לו את ההפרש ולשחק אותה קשוח מול צ’לסי.

הוא בטח יכשל במבדקים הרפואים אבל מבחינה רישמית זה סגור

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1562514957597822976

אני מבין שעכשיו אתם כן מסכימים איתי?
מה זה מראה לקונדה שהביאו אותו ולא מצליחים לרשום אותו? גם אם יצלילו, זה נראה לכם ראוי להשבית שחקן במשך חודש כי לא הצליחו להתארגן כלכלית?

הכל יבחן בסופו של דבר, אם יצליחו לרשום אותו או לא. יצליחו זה רק “מכה קלה בכתף” לא יצליחו והקרקס היה אמיתי.

אני אומר לא. לתת לו להתיבש ביציע שנתיים . לא לתת לו אגורה אחת.

https://twitter.com/barcacentre/status/1562695078250151942

לא יודע. אם במחיר סימלי אנחנו מצליחים להיפטר גם מאומטיטי, גם מבריית’וייט וגם מממפיס - אנחנו גם מורידים את תקרת השכר, וגם נשארים רק עם שחקנים שהמאמן באמת רוצה. זה חשוב גם ברמה המוראלית.

אם אני לא טועה 3 המצורעים יפנו ביחד יותר מ10 מיליון נטו. לא רק שאפשר להשאיר את אובה, אם הוא כן ילך לצ’לסי אז יהיה לנו איזה 15 מיליון פנויים בתקרת השכר. אפשר להכניס גם חלוץ (קבאני?) גם מגן ימני (???) וגם מגן שמאלי (אלונסו?). בקונסטלציה מסויימת אפילו את סילבה.

קודם כל אני באמת לא בטוח שאומטיטי מפנה מקום בתקרת השכר. צריך להעביר פה מסר. הוא מנסה “לסחוט” אותנו.

צריך להבין. מדברים על הצורה שברצלונה מתנהלת מול שחקנים, מולו ברצלונה התנהגה בצורה מכובדת, אמרה לו שהוא לא בתוכניות בהתחלת הקיץ, הציעה לו מועדונים מכובדים בלה ליגה לעבור. ואיפשרה לו לעבור אליהם בתור שחקן חופשי.

הוא פשוט מנסה ל"סחוט" אותנו.

ברור שהוא מנסה לסחוט אותנו. כולם מנסים לסחוט אותנו. לאסטון וילה היה סעיף רכישה לקוטיניו ב35 מיליון, הם שילמו בסוף 20. אתלטיקו ביקשה השאלה לשנתיים עם כמעט חובת רכישה ב40, ועכשיו היא נותנת לגריזמן 29 דקות כל משחק כדי לבטל את חובת הרכישה.

ברתומיאו הציב אותנו בעמדה בלתי אפשרית. גם אם נצליח להיפטר מכל המצורעים, בשנה הבאה לנגלה חוזר ואיתו אולי גם טרינקאו וגריזמן. שלא לדבר על זה שצ’אבי לא מת על דסט בלשון המעטה, ושלא ברור מה הקטע שלו עם פיאניץ’.

קצת אובמיאנג וממפיס -

קצת אומטיטי -

וקצת שטויות -

למה לעזאזל עדיין עולה השם של איניגו מרטינז, כשגם בקיץ הבא צפויים להיות לנו לפחות 4 בלמים (5, עם לנגלה. 6, אם פיקה יחליט שבא לו להמשיך לשרוף את הזמן)?

כי קיץ הבא יהיה גל עזיבות עצום לפרישה/ ארה"ב. בוסקטס כבר הודיע על זה, הכיוון של מסי גם לא ברור, ניימאר מתנהג כאילו הוא מיצה את הספורט, רונאלדו, קבאני וסוארז סוחבים בכוח חצי שנה תחרותית עד המונדיאל, וסרג’י רוברטו מוכן להמשיך לשחק במחיר של תחזוק מכשירי השמיעה שלו. אינדיגו מרטינז הוא בלם ליגה לא רע סך הכל שאפשר להחתים לפרק זמן קצר במשכורת סבירה, ובהנחה שצ’אבי מנסה ואריאציות של שלושה בלמים, הגיוני שהוא מרפד את עצמו עם כאלה מאשר מגנים ימניים- העמדה אולי הכי חסרה בשוק.

פבריציו גם אומר שהם ישלמו חלק קטן מהמשכורת שלו. בטח את הפלאפל עם הקולה…

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1562729290378031104

אם הוא יפספס רק 2 משחקים, אני חושב שזה בסדר.
אם בסוף הוא יפספס 4, יירשם בלחץ ב 31 לאוגוסט תוך כדי שבארסה משלמת שכר עתידי מלא לכמה שחקנים רק כדי להוריד אותם מתקרת השכר - זאת התנהלות כלכלית לא נכונה ואתה תהיה צודק.

אבל רק אחת מהעזיבות האפשריות האלו רלוונטית לעמדה של איניגו, זו של פיקה. וזה עדיין ישאיר אותנו עם 4-5 בלמים.
לגביי נושא מערך 3 הבלמים - בוא נראה אם באמת צ’אבי מקפיד על זה, גם אם יהיה לו מגן ימני שהוא לא שונא.

כל עוד הטיפולים הרפואיים עליהם - ניצלנו.

אני די בטוח ששחקן מושאל לא נספר בתקרת השכר. כשקוטיניו הושאל, הוא פינה מקום . גם לנגלה עכשיו, וטרינקאו.
גם לא הגיוני לספור שכר של שחקנים שלא רשומים בליגה. זה צריך להיחשב כחוב, כמו החוב לבנקים או לספקים.

לא הבנתי אם ה 5 מיליון שברייטוויט דורש זה בנוסף לשנתיים שכר שעוד נשאר לו בחוזה, או במקום. אם במקום, אני חושב שזאת דרישה קשה, אבל סבירה. הוא בעצם דורש רבע ממה שמגיע לו כדי ללכת. אני לא נגד זה .

אם ממפיס לא הולך ליובנטוס, לאן הוא יכול ללכת? הוא רוצה קבוצת ליגת האלופות. כנראה לא חיפה ודומיה. גם לא סביליה ודומיה. לא יודע מי תיקח אותו מבין הגדולות.