פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

בארסה כנראה מנסה לכלול את הויתור על הבונוסים בעסקת ממפיס, ובינתיים מייבשת את פיאניץ׳ כדי לא לשלם אותם.

מה שאורי אמר.

יכול להיות שאתה צודק ואני טועה ולא היו הצעות על פיאניץ’ ולכן הוא נשאר.
מה ההסבר שלך שלא היה מכבש לחצים על פיאניץ’ להורדת משכורת כמו שהיה על פרנקי, ובזמנו על אומטיטי ואלבה?
אני מבין למה לא היה על טר שטאגן וממפיס, אבל לא מבין למה פסחו על פיאניץ’.

על פרנקי היו הצעות ומכבש הלחצים עליו היה לכיוון עזיבה ולא לכיוון של הורדת שכר.
מרגע שהיה ברור שהוא נשאר כבר לא שומעים כל כך הרבה על נושא השכר, למרות שזה לא התפוגג באופן מלא.

על כל פנים, קיצוץ ביקשו רק מהקפטנים. את אומטיטי פרסו ליותר שנים, בטר-שטגן גם לא נגעו.

על דה יונג כל הזמן אמרו, או עזיבה או קיצוץ. גם עכשיו עדיין מדברים על זה בעיתונים.
על אומטיטי היה מכבש לחצים בתקשורת, הפריסה שהוא עשה הייתה אחרי שירדו עליו כל יום בכל עיתון. זה קרה רק בינואר השנה, והלחץ התחיל כשלפורטה הגיע לנשיאות.
אפילו על הקפטנים היה לחץ כזה, אז למה אין על פיאניץ’?
בטר שטאגן גם נגעו, אמרו שהחוזה שלו לא חוקי, כמו של פרנקי. אבל זה נגמר מהר מאוד. אין לו תחליף.
על ממפיס לא עשו לחץ כי הוא גם ככה לא מרוויח הרבה, הגיע בחינם ותרם משהו. אולי לא מה שציפינו, אבל הצדיק את השכר.

פיאניץ’ יוצא הדופן בסיפור, ואני לא מבין מדוע.

אולי יש לו דיבור עם סרג׳י רוברטו? הולכים לאותה ספריית DVD?.. :thinking:

אני חושב שזה פשוט יותר ממה שזה נשמע.

פיאניץ אין לו שום הצעות מקבוצות חזקות . הוא קשר מזדקן שלא הצליח גם בטורקיה והשכר גבוה. אין לברצלונה אלטרטיבה בשבילו ולכן כל מה שנשאר לה זה לנסות ולהסתדר איתו.

לגבי השאר, אני חולק עליך פה , יש שתי שחקנים שעושים נגדם קמפיין רציני. הראשון זה דסט שמנסים בסוף החלון להיפטר ממנו (לא בהצלחה) והשני שממש עושים נגדו קמפיין ממושך עם הדלפות וכל הליכלוך שבא עם זה זה דה יונג.

לגבי שאר השמות, אלבה אני שומע ממש בקטנה דיבורים על קיצוץ בשכר ואותו דבר טר שטגן. למה לא עושים נגדם? לא יודע.

כי אין עליהם הצעות / לא רוצים למכור אותם.

אתה פשוט מחזק את הטענה שלי - אם ההנהלה חושבת שהיא יכולה לשחרר שחקן לקבוצה שמעוניינת אז היא מפעילה לחץ. אם אין מתעניינות או שההנהלה לא רוצה למכור אז היא לא מפעילה לחץ. אגב, גם הדני נכנס לרשימה של ״יש מתעניינות ורוצים לגרוע אותך מתקציב השכר אז - לך!״ לא הזכרת אותו אני חושב.

אני חושב שזה מעמיד את ההנהלה באור מאוד שונה ממה שהיינו רגילים עד כה לזמר על היחס שלה לשחקנים. כל הדיבורים האלה שזה לא מוסיף כבוד להנהלה השיימינג שעושים לשחקנים ושההנהלה צריכה לכבד ״בשקט ובלי לעשות רעש״ את ההסכמים של ההנהלה הקודמת, יש פה משהו קצת קיצוני בעיניי. השחקנים שלוחצים עליהם הם שחקנים עם הצעות רציניות ולגיטימיות במקומות אחרים.

למה הלחץ שמפעילים שחקנים על הקבוצות שלהם כשהם רוצים לעבור נחשב לגיטימי ואילו הלחץ של הנהלה שרוצה למכור שחקן נחשב בעייתי? רק כי זה לא בא טוב לכמה מאוהדי מטריד?

מבחינתי החלק החשוב זה שצ׳אבי שומר על יחסים טובים עם כל השחקנים שלו ושומר חדר הלבשה בריא ותקין. פחות חשוב לי אם שחקנים מבינים שלאפורטה ואלאמני רוצים לעשות עליהם קופה / לגרוע אותם מהתקציב. בסוף היום היחסים עם המאמן הם מסדר ראשון והיחסים עם ההנהלה הם מסדר שני, וזה לגיטימי שההנהלה תרצה לעשות שינויים בסגל.

אבל על אלבה כן הפעילו לחץ תקשורתי בשנה שעברה, ולא התכוונו למכור אותו. אפילו על בוסקטס במידה מסוימת. גם על סרגי’, התנאי היה קיצוץ גדול בחידוש או עזיבה. לא היו לו הצעות בשכר הקודם.
על אומטיטי הפעילו לחץ במשך שנה למרות שהוא לא היה כשיר. אולי קיוו שיוריד בשכר ואז איכשהו מישהו ייקח אותו. אז זה לא שונה מהותית מפיאניץ’, רק שפיאניץ’ כשיר.
על דסט , כמו ברייטוויט, עושים קמפיין אחר. רוצים שיעזבו, לא יקצצו. לא הזכרתי אותם בגלל זה.
בשנה שעברה כשפיאניץ’ הושאל, זה קרה רק בגלל שהוא הסכים לקצץ. אז למה השנה לא מנסים את אותו הדבר?
לא ברורה לי ההתנהלות מולו. זה לא שחקן חיוני כמו טר שטאגן.

זה התוצאה שנותנים לשחקן הרגשה שיש לו למה לחזור.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1562092710198222850

נשאר רק אובה…

אני כל הזמן מזכיר שגם החידוש של גאבי צריך לעבור , לא רק קונדה ומגן.
היום ARA אומר שגם החוזה החדש של אראוחו עדיין לא עבר , ולכן עדיין לא בתוקף. הוא כרגע על חוזה קודם שנגמר ב 2023.
לא יודע אם להאמין להם או לא, אבל חשבתי לנכון לשתף.
הם גם מציינים שם משכורת, 3M נטו , שנראית לי נמוכה.
גם מציינים שהוא עלה לנו 6.7M ב 2018, כולל בונוסים ועמלת סוכן.

קודם שירשמו את קונדה אחרי זה נעבור לזה. אי אפשר לתת לראש לכאוב כל כך. בכל מקרה אני מצטער זה פשוט שערוריה. שום מילה אחרת לתאר את זה.

ומה שיותר מעצבן אותי בתקשורת בברצלונה שבמקום לדבר רק על זה הם ממשיכים לבלבל את המח על “ברצלונה נפגשה עם הסוכן הזה של המגן הזה והמגן ההוא” ו"המשפחה של סילבה בדקה את הבית הזה עם הוא יעבור"

מה אתה יודע על ARA? אמינים או לא?

גם מטאו מורטו מצטרף לדי מארציו בידיעה שיובה יורדת ממפיס.
שניהם אמינים.
https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1562097696227336192

אני לא חושב שיש כלי תקשורת אחד בעולם שאני חושב שהוא אמין. כולל האטלנטיק הבריטי בדרך אגב.

בכל מקרה זה בטח קומבינה הם מחכים לרשום את כולם ואז ירשמו אותו על אותו ההיגיון של גאבי. אני בטוח שאם יצליחו לרשום את קונדה ומגן אז יסדרו הכל.

ודרך אגב שלא היה ספק ואחרי שביקרתי את ההנהלה שלנו, אני יגיד דבר נוסף זה ברור לי שטבאס מנסה לדפוק את ברצלונה. לא אכפת לו הליגה או פייר פלי זה פשוט ונדטה של הפיון של אופ"א . זה לא מפחית מהביקורת שלי על לאפורטה. אבל גם לא צריך לנקות את טבאס או להפוך אותו לאיזה לוחם צדק של הפייר פלי. אולי צריך באמת להודיע שמותרים על הסופר ליג ולתת לפלורנטינו לשבור לבד את הראש. זה לא שווה את זה יותר.

אם אנחנו מותרים על הסופר ליג והפלא פלא אתה תראה שכולם מאושרים ונרשמים. הכמה מיליונים שחסר לנו לא יהוו פתאום בעיה.

דפי אוהדים של צ’לסי כבר מדברים על זה שאובה כנראה יכנס לסגל מול לסטר בשבת. נשמע על סף סגירה.

אם זה נכון לקחת את זה ולברוח… אסור לתת לעיסקה הזו להתפוצץ. אני היתי באמת מנסה לדחוף את אלונסו לשם הוא גם שכר נמוך וזה יוריד לנו מהמזומנים.

https://twitter.com/barcacentre/status/1562130607630688256

אני מעריך שזה בערך הסכום שהם יציעו. כי כל ההדלפות מדברות על 17-20 .

נ.ב דרך אגב אם לפני הקריסה של העיסקה של ממפיס עוד התוכחנו פה עם כן או לא למכור את אובה. אני מניח שעכשיו כולנו פה נסכים שזה הכרחי.

נ.ב 2 לחסל את החוזה של ממפיס אם אין ברירה. זה שנה אחרונה והשכר שלו יחסית נמוך.

דיברו על 22+5. אם זה 20+אלונסו אז בסדר, אם לא אז צ’לסי מוזמנים לחפש חלוץ חדש. את קונדה אנחנו נרשום, אני לא דואג.

אומרים שדסט לא מתכוון לעזוב. בהינתן זה, הייתם הולכים על ביירין שיכול להגיע בחינם?

לא, יש סיבה שהוא מגיע בחינם. צריך כבר להתחיל ללמוד מה קורה שמביאים שחקנים בינונים לקבוצה. ראה ערך בריטויט.

במקרה הכי גרוע זה מה שיש ועם זה צריך ללכת למלחמה…

נ.ב שלא לדבר שהוא יתחיל לבלבל את המח עם השמאלנות שלו. מפסיק לי דמבלה ופיאניץ…

כשאתה מדבר על חיסול חוזה, אתה מתכוון לשלם לו את השכר לשנה הבאה , או הסכמה הדדית על התרת חוזה בלי לשלם?
אני מתנגד לדבר הראשון לא משנה מי השחקן. כל עוד יש סיכוי שיימכר או יעזוב בחינם בינואר, או יעזור על המגרש, שיישאר.
אם התכוונת להתרת חוזה, אז ממפיס לא מסכים. וזה גם לא יספיק לרשום את קונדה אם אובמיאנג נשאר.

באופן כללי, אני חושב שנסתדר בלי שניהם. יש מספיק שחקנים מקדימה, חלקם ורסטילים. שאבדה יישאר וייתן דקות באגפים במקרה של פציעות. לא צריך את ממפיס שיהיה מחליף רביעי במרכז או באגף.

על אובמיאנג, הייתי לוקח גם את ה 20 מיליון, רק שצ’לסי לא יברחו כמו יובה. לרשום את קונדה ולחדש לגאבי (ולרשום את אראוחו עם החוזה החדש?) יותר חשוב.

זה שנה אחרונה שלו ואני חושב שהוא מרויח שכר נמוך באופן יחסי, הוא ניסה לסחוט מיובה עוד כמה גובות והכל קרס. יום שבת הוא הגיע להסדר עם ברצלונה, פורסם שלפני זה הוא סיכם את התנאים שלו עם יובה ואז הסוכן שלו הגיע לאיטליה ופתאום הוא נזכר שהוא רוצה יותר כסף והעיסקה התפוצצה.

כן, אבל איך אתה רוצה לחסל את החוזה שלו בבארסה?
לשלם לו את כל השכר של שנה מראש ולשחרר? בעיניי זה טמטום.
לא לשלם לו ושיילך? הוא לא רוצה את זה.