פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני לא מבין איזו תפילה אתה רואה פה. קנינו את השחקנים הכי טובים, נרשום את כולם עד סוף החלון ויש 2 משחקים כל שבוע ב3 החודשים הקרובים. כולם ישחקו מלא.

יש תוכנית מגירה לחסל חוזים של שני עלוקות שגם ככה המאמן לא רוצה, ממפיס רוצה לחפש קבוצה חדשה ואין לנו בעיה לשחרר אותו וצ’לסי לא מסוגלים לכבוש מול קונוסים אז הם חייבים את אובה. פועלים חכם ולא בלחץ.

תשימו לב לגריזמן. אתלטי מבשלים לנו תרגיל, שבוע שני הוא פותח בתור מחליף יש לו דקות לצבור ואם הוא לא צובר אותם סוף שנה הוא חוזר אלינו.

סגן נשיא ויאריאל אומר בתוקף שלא יהיה מו"מ על פוית’ ואם בארסה רוצה אותו שתשלם את סעיף השחרור.
חדשות מעולות.

מה שהפסד אחד משפיל יכול לעשות

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1561710817531273217

אם זה יסגר בסכום הזה ודימטרי יכול לתקן אותי אם אני טועה, לדעתי אנחנו יכולים לרשום את קונדה גם בלי ממפיס.

שיביאו את אלונסו במקום הבונוסים ואנחנו יוצאים עם ידינו על העליונה.

שחרור של אובה מהשכר אמור להספיק לקונדה+אלונסו כשממפיס, בריית’וויט ואומטיטי מבלים ביציע עד סוף החוזה שלהם מבלי לקבל דקת משחק.

אגב אומטיטי, בארסה מאניה טוענים שאנחנו חייבים לו 40 מיליון עד סוף החוזה :flushed:

לגבי ממפיס, בהתחלה חשבתי שהוא מנסה לסחוט מיובה עוד כסף ורציתי לשפוך עליו אש וגופרית ואז הגיע דיוח שהמקורבים שלו טוענים שהכל מוסכם אבל המחלקה הכלכלית של יובה מעקבת ולא נותנת בנתיים אור ירוק. אז אולי זה לא באשמתו.

אני חושב שכן. אבל למיטב הבנתי אין קשר לסכום, המשכורת שאובה מפנה תספיק לקונדה ואולי גם לאלונסו כמו שטל כתב.
יש גם החידוש של גאבי . אני לא חושב שהוא הסכים לשחק עוד עונה כשחקן בארסה ב’ ומשכורת של בארסה ב’.

אני חושב שהם הגזימו.
כשהוא הסכים למרוח את החוזה, נשארו לו שנה וחצי ודיברו על 18M לשנה. את ה 27 האלה הוא מרח ל 4.5 שנים שזה אומר 6M לשנה. נשארו עוד 3 שנים אז עוד 18 מיליון. זה החישוב שלי.
בעת המריחה דיברו גם שהוא הסכים לקצץ ב 10%, אז אולי זה 16M. רחוק מ 40.

16 נטו, עם כל מיני מענקים מתקרב ל40 ברוטו.

זה יוצא המון כדי לחסל לו חוזה. בעיה.

ממפיס זה השנה האחרונה שלו בחוזה אצלנו נכון? לו אני חושב אפשר לחשוב על חיסול חוזה במקרה הגרוע.

ברגע שאובה חותם בצ’לסי אין לנו סיבה בכלל לשחרר את ממפיס, בטח שלא לחסל לו חוזה. אנחנו נשארים עם 5 שחקני התקפה, אחד מהם לא אמין מבחינת פציעות.

אגב פנטזיות, היה דיבור על זה שקבאני מועמד להחליף את אובה כ9 המחליף. אחד השחקנים האנדרייטדים שזכור לי.

@dmitrys @ Josepe

פיאניץ שלושה משחקים (כולל גאמפר) רצוף לא קיבל דקה אחת של משחק כולל משחק שבוסקטס מורחק בו אולי עכשיו אתה תבין יותר מה ניסתי להסביר לך.

לא, כל הסכומים שרשמתי הם ברוטו.

כן.

היה לי ויכוח איתך על פיאניץ’? תזכיר לי.

אתה טענת שצאבי בונה עליו ובגלל זה הוא פה וניקו בולנסיה . אני אמרתי שהכל זה משחק של מילים והסיבה שפיאניץ פה זה בגלל שאף קבוצה לא רוצה לשלם את השכר שלו.

אה, כן.
נחכה ונראה. יש לנו 7 קשרים, הוא השישי או השביעי ברוטציה.
מוזר לי שלא מנסים לדחוף אותו החוצה בעזרת התקשורת כמו שעשו לפרנקי. אם הוא הוריד במשכורת , אז למה בעצם אף קבוצה לא רוצה אותו?

זה היה רק לשנת ההשאלה. הוא נראה לי חזר לשכר המקורי שלו. צאבי בטח ישתמש בו בערך בדקות שהוא נתן לריקי שנה שעברה.

כן , גם אני לא קראתי שהוא הוריד בשכר לשנה הזאת. קראתי רק שבארסה תבוא אליו בבקשה כזאת כמו גם לטר שטאגן.
וזה מוזר. אם לפרנקי עשו כזה שיימינג, למרות שהוא שחקן הרכב ועזר למועדון , עושים מוות בתקשורת לברייטוויט ואומטיטי שמרוויחים פחות מפיאניץ’, אז איך פיאניץ’ יצא נקי?
לא נראה לך מוזר?
גם אם אתה צודק ולא היו הצעות על פיאניץ’, זה לא אומר שהוא צריך לשחק. יכול לשבת ביציע בין ברייטוויט לאומטיטי.
אני לא מבין מדוע הוא נשאר, ואם נשאר, מדוע הוא לא מצורע. ואם לא מצורע, מדוע הוא לא משחק בכלל.

אני לא חושב שצריך לעשות לו שימינג או משהו כזה. הוא לא אשם שברתומאו בן זונה . יש לו חוזה ואין קבוצה שמוכנה לשלם את השכר המלא שלו. לבריטוויט יש אופציות והוא בוחר להשאר עלוקה, אם לדני לא היו הצעות או אופציה אחרת לא הייתי בא אליו בטענות.

אבל אני כן חושב שצריך לפנות אליו ולבקש ממנו לקצץ אבל לא בכח.

נ.ב הוא עדיין בסגל ואני מאמין שיקבל פה ושם דקות אז לא הייתי מגדיר אותו בתור מצורע.

ודרך אגב, פורסם שקונדה מאוד כועס ובצדק. אני מאוד מקווה שבמועדון יתחילו להזיז ענינים יותר מהר. אני עדין חושב שממפיס לא היה צריך להיות בסגל השבוע. הוא פשוט מבין מזה שיש לו כרית נוחה עם האופציה של יובה מתפוצצת. הוא צריך להבין שהסיפור שלו בברצלונה נגמר.

למעשה, אני באמת לא מבין למה נגד פרנקי הפעילו את כל התותחים במקום לעבוד מולו בשקט ומול ממפיס כל כך עדינים.

ברייתוויט דורש ממיורקה שכר יותר גבוה ממה שהוא מרוויח בברצלונה

טעיתי לגבי אמבפה, הדני הוא האגו מניאק הכי גדול בכדורגל העולמי

אולי זאת הסיבה שהוא לא מקבל דקות.
image

אבל מה זה קשור לבוסני הבונוסים ליובה?

דרך אגב העיסקה בנתיים תקועה.