פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני אחזור על התהייה הקבועה שלי מהקיץ הזה - משהו פה לא מסתדר לי.

אם גם עזיבה של ממפיס לא תספיק לרישום של קונדה, איך מדברים על בנוסף על הבאה של אלונסו? מאיפה? עם איזה כסף לשכר? וכל זה אחרי שלפי הדיווחים לא ברצלונה היא זו שיזמה את העזיבה האפשרית של אובמיאנג, אלא בכלל צ’לסי, ככה שהוא לא אמור היה להיכנס לחישוב בכלל, ובנוסף - עזיבה של דסט צפה חזרה רק מלפני שבוע ככה. מה שאומר שהרישום של קונדה לא היה אמור להיות תלוי בעזיבה של אחד מהם/שניהם.

אז או שהדיווח לא נכון, או שהחישוב של לאפורטה ושות’ של מדרגות השכר היה מטומטם ולא מכוון למציאות, בכלל, או שהליגה וטבאס עושים לנו דווקא. לא הגיוני לי (לא בקטע של “אין סיכוי שזה אמיתי”, אלא יותר בקטע של “קשה לי להאמין שלקחו הימור כזה גדול שתלוי עכשיו בעזיבה של דסט ו/או אובמיאנג ו/או אומטיטי”) שבמשך כל כך הרבה זמן מדברים על זה שברגע שממפיס יעזוב יהיה בסדר, ואז פתאום גם זה לא מספיק.

אבל אם בכל זאת האפשרות השנייה היא הנכונה - זו התנהלות שהדבר הכי טוב שאני יכול להגיד עליה, היא “בדיחה”.

זה סותר את כל הדיווחים הקודמים , שאנחנו כבר עובדים לפי הכלל של 1:1.
יותר הגיוני שקונדה מרוויח כפול מממפיס.

פיקה ובוסקטס היו אמורים לקצץ בשכר בשלב זה. אלונסו יהיה רלוונטי אם מישהו אחר עוזב, או שהקיצוץ יצא לפועל ויאושר על ידי טבאס.

מה שאומר שאנחנו מגיעים לשבוע וחצי האחרונים לחלון, עם הגב צמוד ומודבק לקיר, ומחכים לחסדי טבאס ו/או שחקנים, שחלקם הגדול מאוד כנראה שלא יעשה לנו את הג’סטה הזו. אחלה.

אם כל הסלטות הכלכליות והרכישות בסוף מותנות בזה שבוסקטס ופיקה יקצצו, וברייטווייט/פרנקי/אומטיטי/דסט פתאום יישברו אחרי שכל הקיץ הם עמדו בעקשנות שלהם, ואנחנו דקה וחצי מהדדליין הסופי סופי סופי וזה עוד לא קרה - אז מדובר בתכנון וניהול גרוע.

ויש כאלו שעוד העזו להמציא דיווחים על סילבה בנוסף לפרנקי. מדהים.

אם אתה רוצה להיות פסימי אז כן, זה המצב.
אם אתה רוצה להיות אופטימי, אז יש סיכוי טוב שבנוסף לממפיס עוד מישהו יעזוב או יקצץ. העוזבים יכולים להיות אובמיאנג, דסט, אומטיטי ואפילו ברייטוויט. המקצצים יכולים להיות פרנקי, פיקה, בוסקטס (מוזר שלא מדברים על אלבה, כנראה שהוא כבר קיצץ הרבה).
היה גם משהו על טר שטאגן, חוזה לא חוקי אעלק.
מספיק שרק אחד מזה יקרה בנוסף לממפיס, וקונדה יירשם, ואולי גם אלונסו. סיכוי טוב הייתי אומר.

זה לא קשור , אנחנו בתור אוהדים יכולים לקחת את הגישה של האופטימים. הנהלה לא יכולה לקחת גישה כזו והיתי אומר אפילו לעבוד בגישה מחמירה. גם אם קונדה ירשם ואיך שהוא נצליח (אני מהמר שבסופו של דבר נצליח להחתים אותו) להחתים אותו זה פשוט ניהול גרוע. וזה במקרה הטוב כי אם הגרוע ביותר יקרה, אז זה ניסוח עדין…

לא חושב שזה עניין של אופטימיות או פסימיות. הבאת מסביליה שחקן במלא כסף, נלחמת עליו מול צ’לסי, שכנעת אותו במיוחד להגיע, ו…עכשיו הוא תקוע. וזה לא סתם שחקן משלים - מדובר בבאנקר בהרכב, שלא בטוח שאפילו במשחק השלישי של העונה הוא בכלל יהיה רשום. בנוסף לביזיון המטורף שיכול להיות פה אם זה לא ייפתר, גם אם זה כן יסתדר - אפילו מבחינת המירמור שזה צובר אצלו (שלא לדבר על המירמור של פרנקי), או התיאום עם שאר השחקנים, זה כנראה לא היה חכם במיוחד.

האופטימיות הייתה עד לפני כמה שבועות. עכשיו זה כבר זמן פציעות, ובזמן פציעות אין אופטימיות (אלא אם אתה אוהד מדריד). עכשיו זה הזמן של התכל’ס, והתכל’ס אומר - אתה צריך לשכנע מישהו שיעשה לך טובה/ירחם עליך, וחלק מהמישהו-ים האלו עונים לשמות “אומטיטי” ו"ברייטווייט". זה מצב גרוע להיות בו, וזה מצב שכנראה היה אפשר להימנע ממנו.

מסכים חלקית.
אני לא בלחץ על קונדה עדיין. הייתי בלחץ הרבה יותר גדול לפני המשחק הראשון , כשבקושי הספקנו לרשום 4 שחקנים בבוקר המשחק.
אם קונדה לא ישחק עוד משחק, אני בסדר, כל עוד שאר הבלמים כשירים.
החלק שאני מסכים איתך זה שדי מטומטם לרכוש 5 שחקנים לפני שמכרת מישהו, ללכת למלחמת מחירים עם צ’לסי ולהיכנע לדרישות של באיירן. או לחלופין למכור את ה 25% השניים של בארסה סטודיוס בדיוק באותו סכום כמו ה 25% הראשונים. הרי הייתה תחרות, החליפו את הקונה רגע לפני החתימה, אז לא ברור לי למה זה בדיוק אותם 100 מיליון ולא יותר. אם היו מוכרים ב 110, לא היינו עכשיו במצב הזה.

זהו שלא היה באמת תחרות. הקונה הוא חבר של לאפורטה ותורם שלו. אני זוכר היו מגעים והכל היה לקראת חתימה ואז היה פיצוץ ואז החבר של לאפורטה קנה . כנראה שהחברה הקודמת לא הסכימה לשלם 100…

דרך אגב אף אחד פה לא מדבר איך פיקה השיג לעצמו יחצי ציבור בחינם ואז הבריז? זוכרים את כל הציוצים על איך הוא אוהב את המועדון והוא יעשה הכל בשבילו?

אני לא חושב שזה כל כך קל לחסל לו את החוזה. יש פה חוק וצריך איזה מומחה שהוא עורך דין בקהל שיסביר אם זה אפשרי או משתלם…

אני מקווה שלא נגיע לזה.

(אם זה אפשרי אני יותר מבעד לעשות את זה. לא חושב שזה אפשרי)

המוצא האחרון של הקבוצה הוא לחסל את החוזה של בריית’וויט. אף אחד לא רוצה לעשות לבן זונה הזה טובה ולתת לו שכר של שנתיים כדי שילך לחתום בקבוצה אחרת בחינם, אבל אם בסופו של דבר לא נצליח לרשום את קונדה (אני לא דואג, הוא ישחק מול סיטי ואני מניח שגם נרשום אותו למחזור השלישי) פשוט יעיפו את הדני, שאני מאחל לו לשבור את שתי הרגליים.

אין פה איזה בעיה מהצד שלנו. אלא אם כן מצויין אחרת בחוזה - אתה לא חייב לו כלום חוץ מלשלם לו שכר, כשהוא בתמורה מחויב להיות שחקן של המועדון. אם המועדון לא רוצה את התמורה, אז אתה משלם לו את כל השכר של השנתיים הקרובות, והוא הופך להיות שחקן חופשי.

כאמור - סופר לא משתלם מהצד שלנו, והדני הבן זונה בונה על זה כדי לעבור לקבוצה בסעודיה בחינם, אחרי שהוא קיבל מאיתנו את ה8 מיליון נטו שלו.

אז מה עשית בזה? אתה משלם לו וזה עדיין רשום בשכר .

במקרה כזה ניתקת את כל הקשרים שלו למועדון והוא כבר לא חלק מתקרת השכר.

אני זוכר שהכל היה סגור עם אותה חברה שקנתה את החלק הראשון, ואז פתאום סגרו עם החבר של לפורטה.
וגם היו דיבורים שפיקה לא רוצה לקצץ עכשיו בגלל שלא מכרו לו. הסקתי מזה שהייתה תחרות, ואולי יכלו להוציא טיפה יותר.

אני אישית זוכר לו שהוא איפשר רישום של 3 שחקנים בשנה שעברה. זה לא נמחק מזכרוני גם אם השנה הוא לא יעשה טובה כזאת למועדון. פיקה אוהב את המועדון ולא חייב לעשות את כל מה שהמועדון רוצה.

אני מעדיף לא לרשום את קונדה, אבל לא לתת לברייטוויט את הפרס הזה. למען הדורות הבאים של עלוקות.
מי שמנצל בציניות את הצרות של המועדון ומסרב באופן גורף לנהל מו"מ על עזיבה, שיישב שנתיים ביציע ויפסיד את שאר הקריירה שלו. שימצאו פתרון אחר לקונדה, מצידי שישאילו אותו בחינם בחזרה לסביליה.

הוא לא בדיוק ויתר אלא רק דחה.

אני מצפה ממנו ליותר ממה שאני מצפה נגיד מדה יונג. הוא שחקן בית והוא לפי מה שהוא אומר בעצמו, הוא רוצה להיות נשיא. לפני שיתנפלו עלי פה, אני לא דורש ממנו שום דבר או שונא אותו. רק מאוכזב. בוסקטס אותו דבר.

שאלת לגבי אלבה, אני גם שואל. קראתי כל מיני שמועות שביקשו ממנו אבל לא משהו ממשי. גם טר שטגן אותו דבר.

בסוף אלבה יהיה אשם. :wink:

אומטיטי עדיין פה :joy:

לא נפצע עדיין?

אם הוא לא יושאל ללצ’ה, אני לא שולל את זה שיחסלו לו חוזה גם בלי צורך לרשום מישהו. אף קבוצה לא רוצה אותו ואין לנו מה להמשיך להחזיק אותו.

דרך אגב אתה תצטרך לשלם לו גם את השנים הבאות שלו בחוזה. זה לא שנה אחרונה שלו.

אם מה שאתה אומר נכון, אני מניח שזה יהיה הפיתרון אם הכל יקרוס ולא תהיה לנו שום ברירה. אני עדיין חושב שתסריט שקונדה יעזוב בשבוע הבא הוא תיאורטי בלבד.

כל הבוקר אני מדבר על היסטואציה המפגרת הזו והסיכון הלא אחראי שלקח לאפורטה וכולכם אמרתם שאני מתחסד ומדבר מפוזיציה.
עצם העובדה שאתם ממשיכים להתפלל לשחרורים של שחקנים כאלו אחרים בשביל לרשום אחרים- סיטואציה לא בריאה ולא מכבדת למועדון כמו ברצלונה.