פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

כי פלורנטינו מנהל קבוצת כדורגל באופן ראוי לשבח אז אתם לא צריכים את זה. אם לכם היה את ברתומאו ורוסל (והם היו סוסים טרוינים של ברצלונה) אתם הייתם באותם צרות כמונו וברגע פלורנטינו היה מגיע לנקות את החרא שלהם ביום של אחרי. הוא היה עושה את אותם דברים שלאפורטה עושה היום. ואני מניח שאז לא היתם מגלים “רוח של צדק ומוסר” היתם די מעודדים אותו.

אני לא חושב שאתה בא לפה להטריל אלא באמת מה שמעורר בך חשש זה מה שליאור כתב למעלה.

וגם הייתה לכם קבוצה מצויינת שרצה טוב ובלי הרבה מדי תחרות בליגה וגם באלופות אלילת המזל עומדת לצדכם ואתם באים מוכנים טיפ-טופ.

ובכנות… בשוק לא היו מציאות בשנים האחרונות ובנזמה נתן לכם שירת ברבור מהסרטים. אני חושש שאם הייתם מוצאים את עצמכם במקום 9 בנובמבר לפלורנטינו הייתה פחות אפשרות לשמור על הכיס.

אה… ואם להיות הוגנים, לשים 180 מיליון אירו על שחקן אחד זה לא בדיוק לא להשתולל.
העובדה שהוא האריך חוזה בפאריס ומנע מכם את התענוג לא אומרת שפלורנטינו לא רצה בזה, חישב את זה והתכונן לזה במשך כמה שנים.

מישהו יכול בבקשה לספר בקצרה על השחקן העונה לשם “דסט”, שעד עכשיו חשבתי שמדובר בשם של קורס חובה במדעי המחשב באוניברסיטה העברית, אבל מסתבר שיונייטד מעוניינת בו? כמה טוב התקפית? חור הגנתי? מהיר?

יש לו כשרון ברגליים, תנועה חביבה בהתקפה ודריבל. על כל הטוב הזה הוא מפצה בראש די ריק וחסר שכל. לא טוב לא בתור מגן ולא בתור קיצוני…

אה, הבנתי. אתה לוקח רק קבוצות בסדר גודל של ברצלונה שמסוגלות לבצע רכש ב 200 מיליון, רק מספרד כי רק שם יש מגבלת שכר, ואז אתה קורא רק על ברצלונה.

אגב, מה יש לך נגד התנהלות עם קונדה? הוא ידע לאן הוא נכנס, והוא הסכים.
בינתיים הצליחו לרשום את כולם פרט לקונדה. יש לך ספק שגם הוא יירשם עד סוף החלון? לי אין ספק.
יש לי טענות להנהלה, אבל לא בעניין של “קודם תמכרו, אחר כך תקנו” אלא שקנו יותר מדי שחקנים לעמדות שכבר מכוסות היטב, או שהם מבוגרים מדי.

יש לי ציפיה אחת מברצלונה, ריאל מדריד, ליברפול, באיירן מינכן וציפייה אחרת מולנסיה, נוינטגהאם פורסט ודארמשטט.

יפה, נשמע יונייטד מטריאל.

שחקן מצוין מכל הבחינות, קח אותו במבצע רק היום עד השעה 14:00, לי זה עלה יותר.

לזכותו אפשר להגיד שהוא צעיר , ושבאיירן התעניינו בו.

לאפורטה לא הגיעה לבארסה מאיזו קבוצה בצ’מפיונשיפ. יש לו החסטוריה בברצלונה שמוכיחה טוב מאוד שהוא מנהל קבוצת כדורגל יותר מראוי ואיש עסקים ממולח. לא סביר בעיני שהוא פשוט יביא שחקנים בלי תוכנית מסודרת לרשום אותם לליגה.

יש לחכות עם הביקורות עד סוף חלון העברות ולשפוט אותו לפי כל הקיץ. בנתיים ובהנחה (יותר מסבירה) שכולם ירשמו הוא מתנהל טוב++ (לחלוטין לא מושלם אבל עדיין).

אם אכן ישארו שחקני רכש לא רשומים לעונה זה יהיה הדבר הכי חובבני שראיתי ממנהל ברמות האלה… אבל שוב, לא סביר בכלל בעיני.

מאיפה הגיע השמועות על דסט ליוניטד?

אני מבין מה אתה רוצה להגיד, אבל יש רק 2 קבוצות גדולות שצריכות להילחם בתקרת השכר. אז בארסה נלחמת וריאל לא. לכן אתה קורא רק על ברצלונה בעניין הזה.
אמרת שבארסה הייתה צריכה קודם למכור ורק אז לקנות. אם היינו נוהגים ככה, לא היינו קונים אף אחד עד עכשיו, ונשארו רק 10 ימים לסוף החלון. אני מעדיף את הגישה של ההנהלה, אם כי לא מסכים עם כל רכישה ורכישה.

מהחבר שלך רומרו כמובן.

:goat:

לגבי העקיצות שלכם…
אם זה היה קורה אחרי ה4-0 שלכם ולא היינו זוכים באליפות, דיינו
אם היינו זוכים באליפות אבל לא באלופות
דיינו
אם היינו זוכים באלופות אבל ויני היה חוזר אחור
ה ביכולת
דיינו
אם ויני פותח כמו כוכב על שהוא אבל לא היינו מביאים את צ’ומי לקבוצה
דיינו
אם היינו מביאים את צ’ומי לקבוצה אבל אתם לא הייתם מביאים שחקני כנף ברמה של אסנסיו ב80 מליון
דיינו
אם אתם מביאים שחקני כנף בינוניים בעשרות מליונים אבל אנחנו לא היינו מתחילים את העונה עם 3 נצחונות רצופים.
דיינו
אם היינו פותחים את העונה עם נצחונות רצופים ואתה לא הייתם עושים תיקו מביך נגד אייבר
דיינו
בקיצור די די…

אתה יודע איך אומרים דיינו באנגלית?

מעריך את הרפרנסים ל"זה יגמר בדם", אבל שימוש יתר בגאג גורם לו להיראות מאולץ מדי.
סליחה על הטרחנות, הסרט הזה חזק ממני גם כן.

אבל היו לכם רק 2 משחקי ליגה.

תירגע! זה היה נגד ראיו!
אם היינו עושים תיקו מביך נגד אייבאר זו הייתה בעיה קשה מאוד מאוד, בעיקר כי זה אומר שהיינו כרגע בליגה השנייה.

עכשיו תחזור לפנטזי. אני רוצה דיווחים שוטפים על פידל ופרה פונס.

הנושא בטיפול.
עד ז’ורדן!

היה משחק נגד הגרמנים גם.

אני במצב כל כך גרוע בפנטזי שיש לי זמן לכתוב פה הייקו, מה לא מובן.
אגב אתמול גנבו לי בשוק את ז’ורדן… מתלבט אם לפרוש חחח

ואז אחרי שראיתי את “זה יגמר בדם” אנשים מנסים לשכנע אותי שהסרטים של מארוול טובים… אתה מבין באיזה עולם אנחנו חיים? הפרוגרסיהים המטורללים איבדו את זה :wink:

טוב צלסי חוטפים בראש אז אולי הם יהיו יותר נואשים לשלם עבור אובה אבל מצד שני:

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1561359491563667457