פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

גם אני לא זוכר מקרים כאלה, אבל מה יש לבארסה להפסיד?
אם הוא נשאר, הוא לא יראה דשא דקה, וצריך לשלם לו את כל המשכורת.
אם הוא משחק בלצ’ה, זה אותו דבר רק שיש סיכוי קטן שיחזיר את הקריירה ואולי נוכל להיפטר ממנו בשנה הבאה או לפחות להשאיל אותו ולשלם רק חלק מהמשכורת.
המשכורת שמתפנת לא תספיק לקונדה, אבל יש לנו גם את אלונסו , גם החידוש של גאבי ואולי גם מגן ימני לרשום.

בכל מקרה אתה משלם לו את כל המשכורת. ממפיס ואובה יפתרו לדעתי כל בעית fp אם אומטיטי או בלי.

אם תגיד לי שאפשר לתת לאומטיטי וממפיס לעזוב ואז זה יאפשר לאובה להשאר וואלה . אבל זה לא.

צריך להיות טיפ טיפה קשוחים. מן הסתם אני לא מצפה שישלמו את כל המשכורת. אבל שישלמו טיפה. היתי הולך על 40 אחוזים אפילו 35 . מה זה ברצלונה הפכה להיות מועדון צדקה? אני עוד מפחד לקום בבוקר ולגלות ששילמנו כסף על זה…

לא התכונתי מול אומטיטי. אלא מול האיטלקים. שיתנו משהו.

אי אפשר להיות קשוח עם אומטיטי. הבן אדם ישב ביציע כבר כמה, 3 שנים? אין לו בעיה לשבת עד 2026, תום החוזה.
מה אפשר לעשות איתו כבר? רק לקוות שמישהו ייקח אותו , ובשביל זה צריך שהוא ישחק. זה עדיף מעוד שנה ביציע.
עם ברייטוויט הייתי נוהג אחרת, אבל אומטיטי זה מקרה אבוד.

נותנים משתנים מבוססים על מספר משחקים. אם יהיה מספיק טוב וישחק, נקבל משהו. אם לא , אז זה בדיוק כמו עוד שנה ביציע שלנו.

מה קורה עם ממפיס?

ממש לא מוסיף כבוד לברצלונה כל הנסיונות להיפטר משחקנים בשביל להמליח לרשום שחקנים חדשים.
לדעתי מדובר על מהלך לא אחראי בעליל של לאפורטה שרכש ורכש ובנתיים קונדה מחוץ לסגל.

דווקא עם ממפיס ואובמיאנג נוהגים בכבוד הראוי להם. בניגוד לפרנקי.
לאומטיטי ולברייטוויט מגיע כל החרא שכותבים עליהם.

לפי ספורט, הדרישות החדשות של ממפיס קשורות להטבות מס באיטליה, ואין שום קשר לברצלונה. בארסה כבר סיכמה הכל איתו ועם יובה.

חוץ מזה שלגביי אובמיאנג אני בכלל לא מבין מה הבעיה. אין פה עניין של התנהגות בכבוד או לא. זה לא שברצלונה רוצה לזרוק אותו, או שהיא מציעה אותו לכל המרבה במחיר ובינתיים זורקת אותו ליציע ומלכלכת עליו בתקשורת. צ’לסי באה, הביעה התעניינות, ומשם הדברים מתגלגלים.

כרגע גם ממפיס וגם אובמיאנג בסגל לסוסיאדד, ככה שבכלל הדברים שם מתנהלים בצורה רגועה וחיובית.

בינתיים השחקנים שבאמת עשו להם עוול אלו פרנקי, ועכשיו דסט (בעיקר בגלל התזמון של סוף החלון).

השחקנים היחידים שיכולים להתלונן ובצדק מבחינתם זה דסט ובמיוחד דה יונג. (אני מוציא את אובה כי מגוחך אפילו לרמוז שיש פה חוסר כבוד )

לגבי ממפיס אני חושב שלא רק שמכבדים אותו אלא שנותנים לו יותר מידי כבוד. הוא לא צריך להיות היום בסגל היום וצריך להודיע לו שאם הוא מסרב ליובה לברצלונה הוא לא חוזר לשחק יותר כדורגל. ברצלונה אובר כבוד במקרה שלו.

לבריטויט אין לי שום יסורי מצפון, התנהגות מביכה. בהתחלת החלון צאבי ישב איתו ואמר לו במפורש שהוא לא בתוכניות . ברצלונה הגישה לו אופציות מעבר וכל מה שמעניין אותו זה לאכול לנו את המשכורת ולשבת ביציע. לבוא לברצלונה בטענות זה פשוט להטריל אותנו.

אם קונדה לא ירשם עד סוף החלון זה באמת שיא השיאים. אבל אני מניח שזה יפתר עד שבוע הבא וזה היה לא יותר “ממכה בכנף”.

נ.ב מקרה ממפיס ובריטויט מוכחים לנו בפעם המי יודע כמה איך להביא שחקנים זולים ובינונים זה רק גורם נזק לטווח ארוך. מבחינתי אם אין אופציה טובה אז פשוט לא לקנות שחקנים. וזה שיעור למגן ימיני שרוצים עכשיו לקנות.

נ.ב2 רק להזכיר במקרה של ממפיס שברצלונה מאפשרת לו לעזוב בתור שחקן חופשי שזה כבר בוסט בשבילו.

אני פחות מדבר על יחס ספציפי לשחקנים, למרות שגם במקרה זה ברצלונה חוטאת בגדול עם ההתנהגות וההדלפות בנוגע לדה יונג ודסט. כתבתי פה בעבר שלדעתי גם אומטיטי לא אשם בכלום, לאפורטה הוא זה שהאריך לו חוזה בשנה שעברה.

אני מדבר על עצם העובדה שערב מחזור שני בליגה ברצלונה עדיין צריכה להתעסק בנסיונות להיפטר שחקנים בשביל פעולה בסיסית למדי של רשימת השחקנים לליגה.
מלבד ביתר וסכנין לא זכור לי התעסקות כזו מצד קבוצות בסדר הגודל הזה תוך כדי העונה.

הסברתי לך גם בצורה רגועה בזמנו, גם למה לאפורטה עשה את זה. אם לאפורטה לא היה עושה את זה לא היינו בכלל יכולים להיפטר ממנו ובכלל לרשום שחקנים חדשים. לאפורטה צריך לקבל צל"ש על הארכת חוזה ההיא.

מעניין למה? אולי בגלל הכמות של החרא שצריך לנקות מתקופת ברתומאו במועדון?

מלבד בית"ר וסכנין לא זכורה לי קבוצה שנתקעה עם מצב כלכלי ומקצועי כזה תוך כדי העונה.

לא זכור לי שסכנין וביתר הביאו את קונדה, לבנדובסקי וראפיניה ב200 מליון יורו. אי אפשר לרכוש שחקנים בסכומים כאלו ואז להגיד שהמצב הכלכלי כזה.
כאן בדיוק הנקודה לדעתי וכאן שגה לאפורטה. אתה לא יכול לרכוש שחקנים בקאליבר כזה בלי ידיעה אם תצליח לרשום אותם או לא.

אז מה בעצם אתה אומר? לאפורטה אמר לאומטיטי “בוא אני אאריך לך את החוזה אבל זה הכל למראית עין ובפועל בשנה הבאה נטנף עליך ונגיש שאתה טפיל שלא רוצה לעזוב”?

לא לאפורטה אמר לאומטיטי " תוריד בשכר שלך ותאפשר לנו אופציה בחוזה שב2023 נוכל לבטל לך את החוזה תמורת פיצוי ואז זה יאפשר לנו לנשום ולהחתים שחקנים חדשים". וכך באמת היה. והבונוס של החוזה החדש שלו הוא שהשכר החדש מאפשר לנו לנסות ולמצוא לו השאלה … אני מקוה שזה הפעם האחרונה שאני צריך להסביר את זה. זה נקודה לזכותו של לאפורטה לא לחובתו.

ודרך אגב הטענות כלפי אמוטיטי זה לא מה שקורה הקיץ הנוכחי ואם להגיד את האמת, אני באופן אישי, פחות כועס עליו כי אני חושב שכרגע הוא באמת מחפש קבוצה. הבעיה שהוא התעורר מאוחר מידי , הבעיה איתו זה פשוט הזריקת זין שלו על המועדון ועלינו בתור אוהדים מהרגע שהוא האריך את החוזה אצלנו…

ודרך אגב הקיץ הזה לא היה כל כך מסע נגד אומטיטי בתקשורת. די התיאשו ממנו.

בערך כל הקבוצות בספרד מלבד ריאל נלחמות בתקרת השכר.
אתלטיקו מחפשים להיפטר מגריזמן למשל כי בגלל השכר שלו לא יכולים לקנות עוד שחקנים.
בטיס כבר רכשה את לואיז הנריקה ואת וויליאן ז’וזה ולא מצליחה לרשום אותם.

מה זה “קבוצות בסדר הגודל הזה”? רק בספרד יש תקרת השכר. רק 2 קבוצות בסדר הגודל הזה. אחת בצרות והשניה לא. אז לא פלא שאתה קורא רק על הצרות של ברצלונה.

ולנסיה נתנה את כל הכוכבים שלה בחינם לכל מי שרוצה לפני שנתיים. גלזגו ריינג’רס פשטה רגל. הרבה קבוצות בחובות יותר גדולים מבארסה יחסית להכנסות.

קראבחל מה שצריך להטריד אותך זה שלמרות כל הבלאגן המנהלתי שלאפורטה מנסה לסדר הוא גם אשכרה מצליח להרכיב לך יריבה ראויה שהולכת לשתות ממך את התארים…

תגדיר הארכת חוזה.
במקרה שאתה חוזר ומביא, לא הייתה הארכת חוזה. נפרס חוזה קיים למספר גדול יותר של שנים, אבל לא סוכם על שכר חדש לשנים הנוספות אלא על פריסה של השכר הקיים, כך שבכל שנה המשכורת המשולמת נמוכה יותר.

בנוסף כמו שמשה ציין, לברצלונה יש אפשרות לחסל את החוזה בקיץ הבא ולשלם את כל השכר.

אומטיטי עשה לנו חצי טובה. הוא הסכים לפרוס את החוזה שלו לתשלומים. זה עזר לנו מאוד בחלונות ההעברות, אבל הוא לא וויתר על אף יורו מהשכר והוא לא הסכים לעבור לקבוצה שיכולה לקלוט אותו ביכולת הנוכחית שלו (עמד בדרישה לשחק בליגת האלופות בכל חלון העברות שהציעו למכור אותו). ההאחזות שלו בקרנות המזבח לא מועילה לנו ואין בה טיפה של כבוד.

רוצה לא להאשים אותו? סלאמטק. אני מאחל לך אומטיטים רבים בקבוצה שלך, בכל שנה ושנה.

גילוי נאות, אני לא קורא בפורום שלכם - אתם לא מעניינים לי את ה…
אבל אני סקרן אם גם את בייל לא האשמת והיית לארג’ איתו כשישב ושתה לכם את המשכורת מבלי להיות שחקן כדורגל.
אני אקח את המילה שלך ובאמת אשמח לתשובתך.

אתלטיקו לא הביאה רכש ב200 מליון יורו.

ולנסיה וריינגרס הן לא בסדר גודל של ברצלונה, ושוב הן לא הביאו רכש ב200 מליון יורו למרות שהם בחובות.

אני בהחלט מודאג וחושב שהשנה הליגה פתוחה למדי, לברצלונה יש סגל טוב.

יש לנו כאלו בשפע. מריאנו השנה ובעונות קודמות איסקו, בייל ויוביץ.
אף אחד מהם לא מנע מאיתנו לרשום את טשואמני ורודיגר.

אני אמרתי את זה גם במקרה של מריאנו אצלנו, כן זה בהחלט מעצבן. אבל אני בהחלט מבין את מריאנו שהדבר היחיד שמוביל אותו זה למצות את החוזה שלו ולברוח עם כמה שיותר כסף. פלורנטינו החליט שזה מה שמגיע לו ופלורנטינו צריך להתמודד עם הסיטואציה הזו.

ענית לעצמך.
יכולנו גם לא להביא רכש ב 200M ולתת לך לישון טוב בלילה…
אני שמח שאתה מודאג, אבל אחי - זה רק ספורט. אל תיקח ללב.

כ-ן…
אבל אצלנו המקרה שונה. הנחש החליט מה מגיע לו ולאפורטה והסוסיוס צריכים להתמודד עם הסיטואציה בזמן שהנחש מזמן עשה “וייברח”.

אתה מבין, ברצלונה היא מועדון בבעלות האוהדים. זה שהנשיא הכושל עושה טעויות לא אומר שהוא זה שמשלם עליהן. לצערנו.

משה עדיין מחכה ליום הנכסף שבו נראה את הארכי פושע הזה מאחורי סורג ובריח.

אין מה לעקוץ, אני לא בא להתסיס.
אני פשוט אומר שזה לא מכובד לקבוצה כמו ברצלונה, לא כלפי קונדה ולא כלפי דה יונג ודסט.

אני חושב שחלק מההתנהלות של פלורנטינו בשנים האחרונות והאי רכש נובע מהעבודה שהוא לא רצה להגיע למצבים האלו. שכל אחד יבחר מה הוא מעדיף.