פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מסי היה מסכים לשחק במשכורות יותר שפויות אם הייתה סביבו קבוצה תחרותית. אבל ברתומיאו לא ידע לעשות כלום חוץ מלפזר מיליונים לכל עבר.

אני לא בטענות לאף שחקן. הם צריכים קודם כל לחשוב על עצמם . ברתומאו פשוט הזמין את זה. 100 אחוז אשמה שלו.

אכן, ממה שאני זוכר עלות השכר של מסי הגיעה ל 100M. הדיבור היה שהוא שווה לקבוצה בערך פי 2-2.5 מזה בהכנסות שהוא מייצר.

אגב, אני לא בטוח שטרום קורונה 14M נטו זו משכורת שערורייתית לסוארס או ניימאר בשיאם למשל. לא אם מסי מקבל 40 נטו. אבל כן, לפרנקי זו בהחלט הגזמה.

מצד שני, אל תשכח שמבחינת התזמון מדובר בתקופה של שכר מופרע ומענקי חתימה שמנים לסוכנים ולשחקנים בכל אירופה. זוכר שרצינו גם את דה-ליכט ובסוף יובה לקחה אותו? אתה מבין שהוא והסוכן שלו קיבלו שם את מה שאנחנו לא נתנו אצלנו למרות שרצינו אותו מאוד והיה חסר לנו בלם גדול, נכון?

טרום קורונה הייתה אינפלציה רצינית, ואולי הקורונה עשתה טוב שהכניסה את הענף קצת לפרופורציות. זה לא רק הנחש, זה גם השייחים שהכניסו את כל אירופה לסחרחרת שכר וחוזים לא אפשריים. הנחש לא ידע לנצל את המותג ‘ברצלונה’ בשביל להביא שחקנים בחוזים יותר שפויים, אבל הרבה מרווח לא היה שם.

הבעיה האמיתית של הנחש הייתה שהצוות המקצועי שלו ידע להצביע רק על המובן מאליו. לקנות כוכבים בשכר מופרך מבלי למצוא את הכוכבים בהתהוות. מבלי בכלל לבדוק התאמה לצרכי הקבוצה. הוא קנה סלבס ולא שחקנים. אם היה קונה שחקנים ולא סלבס, היה יכול לשלם פחות.

אז תסביר לי איך לאפורטה ובעיקר אלמיני (לו מגיע רוב הקרדיט) מצליחים להחתים את כל השחקנים שלהם בשכר שפוי ונורמלי. לברתומאו היה מנוף כח, ברצלונה עם מסי בשיאה. זה קלף מאוד חזק . ללאפורטה אין את זה. אפשר לבקר את לאפורטה מפה עוד הודעה חדשה אבל זה משהו שגם המחנה של אנטי לאפורטה פה בפורום , לא יוכל לקחת את זה ממנו.

מה שאני רוצה לומר שברתומאו פושע מנוול ובן זונה ואני מאחל לו שידרוך יחף על פיסת לגו בדרך לשינה וגם שהוא יקום בבוקר כל יום, עד יום מותו. change my mind

משה - המשכורת הזאת כוללת את דחיית התשלומים? אם כן, זה לא כל כך גבוה ביחס לביקוש שהיה לדה יונג בעת החתימה.

שכר של 14 נטו זה שוד לאור יום, לא רק לדה יונג אלא לכל שחקן בפלנטה (מלבד המשיח). לא מעניין אותי דחיית תשלומים כן או לא. פסז יכולה לתת לשחקנים שלה כאלו משכורות כי יש לה אפס רגולציה עליה הן בצרפת והן מחוץ לצרפת. לנו אין את הלוקסוס הזה. גם לראפיניה היה ביקוש וגם לקונדה היה ביקוש וגם ללבה היה ביקוש, אבל לאפורטה ידע למנף את הפרויקט הספורטיבי בשביל למשוך אותם למועדון.

אני מצפה מכל נשיא שידע לשים ברקס איפה שצריך. גם אם זה לא פופלארי. דה יונג רוצה ללכת לפסז כי הם היו משלמים לו יותר? אז שילך… שישאל את וינדלאום איך זה עבד לו השיקול הזה. (אני לא בא בטענות להולנדי).

אולי כדאי לי להפסיק לכתוב על ברתומאו הוא מעלה לי את לחץ הדם.

אני מתכוון שעל שנות השכר הדחוי לא נכון להסתכל בצורה פשטנית, אלא לפרוס את כלל התשלומים על כל החוזה (או במילים אחרות -להסתכל על החוזה המקורי). אם מדובר, למשל, על שכר של 9 נטו לעונה ללא פריסה, זה כבר ממש סביר לשחקן על (מה שציפו שדה יונג יהיה).

כמעט כל החוזים אצל ברתומיאו היו חוזים משתדרגים, כלומר אתה מקבל שכר גבוה בעונה הראשונה, שכר עצום בשנייה ושכר עתק בשלישית. אם הוא לא היה הנשיא שלנו זה אפילו היה מצחיק. אם אני לא טועה אז פרנקי אמור לקבל נטו 14 לעונה עד 2026, יש לו 17 מיליון שכר דחוי שאנחנו חייבים לו, בנוסף יש לו מענק נאמנות עוד שנה או שנתיים, ומן הסתם שגם יש בונוסים אם נזכה בתארים. קיצר מדובר על חוזה של עשרות מיליונים ובגלל זה האינסטינקט הראשוני היה להיפטר ממנו לא משנה כמה הוא טוב.

עוד כוכב:

“קאסמירו עזב את אלופת ארופה לקבוצת תחתית בפרימיר ליג בגלל שהם מציעים לו את השכר של שגורדי אלבה מרויח”

https://twitter.com/ViejaEuropa1/status/1560741358515523584

אלבה מרויח אצלנו 24 ברוטו.

אתה זוכר נכון ומשה לא. שכר הבסיס של מסי היה 40 נטו, שזה 80 ברוטו, ועם בונוסים היה יכול לעבור את ה 100 לעונה. בנוסף בחוזה האחרון שלו היה בונוס נאמנות של כמה עשרות מיליונים.

פרנקי מרוויח 14M נטו לעונה לפי הרבה דיווחים, לא רק רומרו. זה שכר הבסיס שלו לא כולל שכר דחוי. השנה הוא יעבור את ה 20 נטו בגלל שהסכים לדחות שכר בשנים קודמות.

לגבי השכר של אלבה, פיקה ובוסקטס אני לא בטוח. לא הייתי סומך על חשבון טוויטר אקראי או על ג’רארד רומרו. הם דחו וקיצצו הרבה פעמים , ויש סטירות רבות בדיווחים.

זה לא קשור לזיכרון שלי. מסי הוא היוצא מן הכלל. בשביל מסי כל סכום כסף שהוא דורש זה לגטימי לשלם לו.

מדהים שאומטיטי קרוב לצאת להשאלה והדני המפונק לא.

https://twitter.com/barcacentre/status/1560950469354201088

גם אם הם ישלמו רק 25 אחוז מהמשכורת השנתית שלו צריך לקחת

25 זה הרבה יותר טוב מכלום.
אם הוא ישחק שם חצי סביר ולא יפצע אחרי שני משחקים אולי קבוצה אחרת תסכים לקחת אותו בחינם בסוף העונה.

אתה לא זכרת אם זה היה 40 ברוטו או נטו. ההודעה שלי לא סתרה את מה שכתבת על היכולת של מסי. לא התיחסתי לזה בכלל, אלא רק לשכר.

לא אאמין שאומטיטי הושאל עד שתיצא הודעה רשמית. כבר למדנו .

חח צודק

https://twitter.com/barcacentre/status/1560997184140886016

זה נראה לי הטרלה

מה הדבר הבא שהם ירצו שנשלם להם על העברה? מישהו צריך להגיד להם שאין יותר ברתומאו…

עריכה:

כנראה שנשאר משהו מדהים ההסבר היחיד שיש לי זה אולי בגלל שהוא לא יהיה יותר שחקן של הלה ליגה זה ישחרר לנו את המשכורת שלו אולי זה…

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1561015626545741825

רק שאנחנו עדיין תקועים עם הגרורות שלו. בריית’וויט לעומת אומטיטי לא מוכן לזוז בכלל.

דימטרי, זה משאיר אותו כחלק מתקרת השכר שלנו?

ממפיס עם רגל ו-3/4 בחוץ -

ולגביי השביר -

נראה שהמעבר שלו מותנה בבדיקות הרפואיות, אז…הוא נשאר.

אני לא יודע ב 100%, אבל ההיגיון שלי אומר שחוק הפייר פליי צריך להתיחס רק לשחקנים שנרשמים לליגה. השכר שאנחנו אמורים לשלם לו כשהוא בחוץ אמור להתווסף לחובות, שם זה טיפה בים.
אני גם לא זוכר דיבורים כאלה כשקוטיניו ולנגלה הושאלו, למרות ששילמנו חלק מהשכר שלהם.

אבל לפני שמתלהבים מזה שהוא פינה את המשכורת, אני רוצה להזכיר שיש לו משכורת אחת הנמוכות בסגל. הוא פרס בינואר את מה שהיה אמור לקבל עד תום החוזה הקודם שלו. מרח משכורת של 1.5 שנים על פני 4.5 שנים. לפי מקורות מהימנים, הייתה לו משכורת 18 ברוטו, אז סביר להניח שעכשיו זה 6 ברוטו. חצי ממה שצריך כדי לרשום את קונדה או אפילו פחות.
בכל מקרה, אפילו בתנאים כאלה, אני בעד שיילך. אין לבארסה מה להפסיד, ויש סיכוי קלוש שהוא יצליח ואז יהיה קל יותר להיפטר ממנו בשנים הבאות.

אולי כי עדיין היינו הרבה מעבר לתקרה ולאף אחד לא היה אכפת?

אם ממפיס+אומטיטי מאפשרים לנו לרשום את קונדה אנחנו נהיה בעמדה ממש טובה מול צ’לסי. גם ככה צ’אבי לא רוצה שאובה יעזוב. שישלמו 30 מיליון ויאפשרו לנו לרכוש את סילבה או שיחפשו להם שחקן אחר.

אם המשכורת של אובמיאנג כל כך גבוהה כמו שמדווחים, אני הייתי מסכים למכור אותו גם בפחות.

אני עדיין לא מבין מה עשינו אם אומטיטי. אם אני מבין נכון . קונדה לא יכול להרשם בכל מקרה למשחק מחר כי לא יספיקו לעשות לממפיס ואומטיטי את הבדיקות הרפואיות שזה תנאי לכל חוזה.

אז מה הלחץ? הרי אם ממפיס עוזב קונדה ירשם ואם אובה יעזוב בנוסף זה בכלל ישחרר את FP . אז למה להסכים לשלם לו את כל המשכורת? הם קבוצה מקצוענית? ליגה ראשונה באיטליה. הם מסוגלים נגיד לשלם חצי מהמשכורת השנתית שלו. אני לא זוכר באמת מקרה ששחקן יוצא להשאלה והקבוצה שמשאילה אותו משלמת את כל המשכורת שלו.