פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מה הכוונה?

אולי בגלל שליאור לא מוצא יותר את הצ’אבי שהוא זוכר -

חחח אחלה אינטרפטציה אבל התכוונתי שצ’אבי קצת מפונק ומקבל כל מה שהוא רוצה. מקבל סגל עמוק וכוכבים שאמורים להביא לו תארים. מעדיף שמות על שחקני בית. רוצה סילבה במקום דה יונג בגלל שסילבה טיפה יותר מתאים לו. רוצה קונדה למרות שהביאו לו כריסטינסן. מעדיף פיאניץ’ עם טיפה יותר נסיון מאשר ניקו שצריך עוד להכשיר. קונה מפלצת לבנדובסקי ומפלצת פראן במקום להכשיר את אנסו. קונה את ראפיניה אבל משאיר את דמבלה ליתר ביטחון. אם לאפורטה הוא אני אז צ’אבי זה הבת האמצעית שלי שמאוד אוהבת להנות ממנעמי החיים וכסף בשבילה הוא פיקציה.

הוא רצה את האלנד. נסע להיפגש איתו כדי לשכנע להיצטרף. לבנדובסקי זה רק פשרה מבחינתו.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1560601287682818048

מאמין שזה יסגר בסביבות 23 בסיס.

בקיצור - שום דבר חדש.

טוב. אבל בשביל זה עדיין צריך לשחרר את דסט, כי -

מסכן… הלב יוצא אליו…:thinking:

15 מיליון פאונד זה 17 ומשהו מיליון יורו. השאלה איפה באמצע בין זה ל-30 שברצלונה רוצה, זה ייסגר.

אם השחרור של ממפיס יספיק לרשום את קונדה, צ’לסי ישלמו 30 כמו ילדים טובים. השאלה אם יש לנו אפשרות אמיתית לעשות את זה.

אם קונדה לא ירשם לסוסיאדד הקלפים יהיו אצלם.

אפשר לקחת בסביבות 20 ואת אלונסו בחינם. 30 לא נקבל עליו כי זה עמדת פתיחה במשא ומתן ותמיד המחיר ירד מזה.

וזה בערך מה שצלסי מציעה . אם זה מאפשר רישום של קונדה ואלונסו אני מציע לקחת. ואז להגיד לממפיס אנחנו רוצים כסף אתה לא תופס אותנו יותר בביצים…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1560673258969698306

יש לי שאלה - אם המשכורות הן כמו שרומרו אומר, והשכר של אובמיאנג הוא כמו של קונדה ואלונסו ביחד, למה בעצם אנחנו נותנים לממפיס לעזוב בחינם ובכלל?
אולי הוא לא יראה הרבה דקות, אבל למה בחינם? (או כמעט חינם, יש דיווחים שאנחנו חייבים להם 5M על פיאניץ’, והם מוותרים על זה)
אולי שחרור של ממפיס בנוסף לאובה יאפשר לרשום את גאבי, אבל עדיין אני לא מבין שחרור חינם.
אגב, המספרים שרומרו כתב מסתדרים עם מה שרשמתי לעצמי ממקורות אחרים. רק השכר הנמוך מאוד של אלונסו מפתיע.

אני גם לא מבין את הרדיפה אחרי פוית’. גם שחקן בינוני, גם יקר, וגם דסט בינתיים נשאר וגם יש אופציות אחרות.

כי כמו שאמרתי לך הוא מנסה לתפוס אותנו בביצים. הוא משתף פעולה עם יובה בקטע הזה. וברצלונה בלחץ בגלל רישום , הרי אין ספק שממפיס זה לא שחקן שצריך לשחרר בחינם בזמן רגיל. אני מקווה שהוא יגלה שהמצב של המעודון ישתנה בעקבות המכירה של אובה ואז האינטרס שלו ישתנה יחד איתו.

אם אובה עוזב הוא גם יכול להשאר בתור הגיבוי.

אז בארסה צריכה לעשות אחורה פנה במכירה של ממפיס, לסגור עם צ’לסי ולהשאיר את ממפיס או למכור אותו בכסף. אבל נראה שלא עושים את זה.

תזכור שצלסי הגיעה בהפתעה על אובה . בהתחלה דיברו רק על עזיבה של ממפיס רצו לתת לו “מכתב שיחרור בהסכמה” ואז הוא התחיל לעשות צרות (חשב שהוא תופס את ברצלונה) עכשיו המצב השתנה.

אני חושב שעזיבה של אובה 20 ושיחרור של השכר שלו לבדו יאפשר רישום של קונדה ואלונסו.

ברתומאו הוא פושע וכל יום שהוא מחוץ לתא כלא זה בושה.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1560685595860410368

אין לי טענות לפרנקי. אבל פושע מי שמסכים לשלם כזו משכורת לשחקן שהוא לא מסי או רונאלדו.

לפי מה שקראתי הסיבה היחידה שהוא לא ביובנטוס היום זה כי הוא לא היה מוכן לעזוב מבלי לקבל 2-3 מיליון אירו פיצוי מאיתנו על התרת חוזה. ברגע שמוכרים את אובה, צריך ללמד אותו לקח ולהסביר לו שהוא הולך לבלות עד המונדיאל על הספסל אלא אם כן הוא יביא לנו הצעה דו ספרתית עליו.

זה פשע זה?
זה רק משכורת הבסיס שלו. לא כולל משתנים ולא כולל בונוס נאמנות.

אני לא הייתי נכנס איתו למלחמה או ללמד אותו לקח. הוא בסדר, רוצה את מה שמגיע לו מהחוזה הלא גדול ממילא. אבל לא ברור לי למה אנחנו צריכים לעשות טובות ליובנטוס ולתת אותו בחינם. אם אף אחד לא מוכן לשלם, שיישאר כשחקן ספסל, אבל לא מצורע.
אני קראתי שהכסף הזה שהוא רוצה זה לא פיצוי אלא שכר דחוי.

זה פשע זה?
פיקה ובוסקטס מקבלים מענק עזיבה ביום שהם פורשים.

צ’אבי הוכיח לנו שאין אצלו מצורעים, והוא משתמש במה שעומד לרשותו. שההנהלה תשבור את הראש בגזרה הכלכלית.

אני לא מחובבי הנחש, אבל רק תזכורת קטנה, מסי בעונתו האחרונה אצלנו קיבל בסביבות 40M נטו אם אני לא טועה.
הבעיה הייתה שאת המשכורות של בני-אנוש “הצמידו” למשכורת של מסי ונוצרה היררכיה לא הוגנת.

אבל באמת, הנחש חילק משכורות בנדיבות מופלגת על חשבון עתיד המועדון. בלי קשר שמסי לא היה משחק בשביל 14M, זה לא שכר שצריך לתת לילד בן 21 בחוזה הראשון שלו בקבוצה גדולה. לא ייאומן…

כתבתי במפורש שאני מוציא את מסי . שחקן כמו מסי לא צריך להיחשב כמו שחקן רגיל אחר טוב ככל שהוא יהיה, יש לזה הרבה סיבות ואני לא חושב שאני צריך לפרט אותם. זה אמור להיות מובן מאליו. אבל כל שחקן אחר שאיננו מסי זה פשע לשלם עבורו משכורת כזו . הוא פשוט הזמין את השחקנים לאנוס את המועדון מבחינת השכר. פושע. לא נסלח ולא נשכח.

אני לא בטוח במאה אחוז פה, אבל אני חושב שזה ברוטו לא נטו כי 40 נטו זה 80 ברוטו. אבל ברתומאו היה מסוגל לתת גם את זה.

דרך אגב אלא יהיה ספק שגם אלבה פיקה ובוסקטס מרויחים משכורות שערוריה. זה לא רק פרנקי