פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

העיתונאי ג’רארד רומרו: “בארסה מתכוונת ללכת על חואן פויט”.

“בארסה מתכוונת להציע 30 מיליון על הארגנטינאי כולל בונוסים. במועדון חושבים שלחץ של השחקן יעזור להוריד את המחיר מה 42 שויאריאל דורשת”.

“מנצ’סטר יונייטד מדברת עם בארסה על דסט”.

באיטליה מספרים שיובנטוס תוותר לבארסה על כמה בונוסים בעסקת המכבסה של ארתור - פיאניץ׳, בשביל לזרז את השחרור של ממפיס.

העיתונאי ג’רארד רומרו: “בארסה רצתה 3 מיליון יורו על השחקן, אבל יובה לא רוצה לשלם וגם השחקן לוחץ לעזוב”.

עוד מרומרו: "צ’לסי הגישה הצעה לא פורמלית של 27 מיליון יורו על אובמיאנג ".

אם זה לתת לאובה ללכת בשביל להביא את הריקי פויט הזה, אני ממש לא בעד. לא מבין מה הבעיה להגיד לצ’לסי שאם הם רוצים את אובה אז שיעבירו לנו את אזפיליקווטה בנוסף לאלונסו.

השאלה אם זה אובה תמורת פוית’ (ורישום של קונדה). יכול להיות שאין קשר ישיר בין העסקאות האלו, והגעה של פוית’ בכלל קשורה בעיקר לעזיבה אפשרית של דסט.

ובהקשר לצד השני של ההגנה -

טוב, יש עד ראשון לרשום את קונדה, בשביל המשחק מול סוסיאדד. רק צריך שיקרו כמה דברים קודם (עזיבה של ממפיס, קיצוץ של פיקה ו/או בוסקטס, היעלמות של ברייטווייט ו/או אומטיטי).

מה שמוביל אותי לנקודה הבאה -

מה שמוביל אותי לנקודה הבאה הבאה -

אני עדיין מקווה שהוא יישאר, בטח אם ממפיס עוזב, אבל מתחילים דיווחים ושמועות על הצעה של 25+ של צ’לסי, ולזה לברצלונה כבר יהיה קשה לסרב (בטח אם מוסיפים את השכר שלו שצפוי לגדול).

אני חושב שבשביל לרשום את קונדה, אפילו אחד מהדברים הללו יספיקו.
עזיבה של ממפיס זה הכי ריאלי עד יום ראשון.

אני לא חושב שיש קשר בין פוית’ לבין אובמיאנג. אם אובמיאנג יימכר, זה רווח נקי השנה, וגם פינוי המשכורת עבור אלונסו.
המחיר שדורשים על פוית’ וסכום הרכישה שרומרו אומר זה הזיה. אפילו אם דסט יימכר, אני בספק גדול שבארסה תוציא 30-40 מיליון על מגן שהוא לא כוכב. גם לפוית’ עצמו יש אינטרס להיות שחקן פותח בויאריאל במקום להילחם עם אראוחו או קונדה בבארסה, בגלל המונדיאל.
אם תתפנה משכורת או שתיים, הסדר של רישום צריך להיות קונדה, החידוש של גאבי, אלונסו. רק אחר כך שחקנים חדשים אחרים אם בכלל.

אני חושב שג’רארד רומרו פשוט יורו לכל הכיוונים, בתקווה שחלק מהדברים יתממשו והוא יוכל להגיד “אמרתי לכם”. זה עבד לו כל הקיץ. מלבד קונדה, ששם כנראה באמת היה לו מידע מוצק מהמשרדים, הוא אמר הרבה דברים, חלקם נכונים וחלקם לא. אמר שלבנדובסקי יגיע, אמר שברנארו יגיע, אמר שראפיניה יגיע, שאומטיטי יעזוב, שפרנקי יעזוב, שממפיס יימכר תמרת 20M, שרובן נבש יגיע.

הוא לא אמר שברצלונה תוציא על פוית 42…

אני כבר התיאשתי ממגן ימני ראוי בברצלונה כנראה שזה לא יקרה בדור הזה . אני בסה"כ רוצה שירשמו את קונדה ואלונסו ונסיים עם החלון . עדיין חלון העברות טוב מאוד.

אני בספק אם צלסי באמת מציעה כזה סכום על אובה בהצעה הראשונה שלה לברצלונה. אם זה נכון הם חבורה של מטומטמים.

הדברים מתחממים -

חבל לי אם אובמינאג יעזוב.
אני מבין שזה כסף והזדמנות והשכר עולה וכו׳ אבל משכנו לא מעט בשביל הצלחות מיידיות, זה לא שיש חלוץ בן 25 במקומו.

הוא השתלב מצוין, לבנדובסקי עדיין לא ידוע איך ישתלב (למרות שאני מאמין שהוא יהיה מעולה), ועדיין צריך שחקן מחליף ברמה טובה וכרגע אין לנו אחד כזה במקום אובה. גם חברתית הוא חשוב, בעיקר לדמבלה.
אז לשחרר אותו רק כי כסף, לא נראה לי הצעד הנכון.

מסכים לגמרי, עם זאת אין לנו באמת מושג כמה הבעיה רצינית מבחינת הכסף… אשכרה לא מצליחים לרשום את כולם.

אז… בעצם… יש לנו מושג כמה הבעיה רצינית .

גם אני לא אמרתי. הוא אמר שבארסה תגיש הצעה ראשונית על 30M ואני כתבתי 30-40M.

יש גם קשקוש כלשהו על הקטור ביירין. מסיים חוזה שנה הבאה, מוכן לחזור במשכורת לא גבוהה, בלהבלהבלה. אני לא מוכן לשמוע כלום עליו עד שלא יגלח את הספם הזה.

יפה אמרת דימה. אם אנחנו מוכרים את אובה כשבירור השחקן יכול לשחק גם בתור מחליף ללבה במרכז וגם לצידו כסוג של ווינגר יחד עם הבייביסיטר על דמבלה כנראה מצבנו הכלכלי גרוע. מאוד אפילו.

שחקן כמו אובה לא יחזיק מעמד בתור שחקן מחליף וישמור על שקט תעשיתי לאורך זמן , אני גם נזכר בבעיות משמעת שהוא עשה בארסנל. שמציעים על אחד כזה את הסכום שצלסי מציעה (אם נצע מנקודת הנחה שזה נכון) זה היה טיפשי לסרב להצעה כזו.

בשביל אובה זה היה אפילו יותר ממשתלם. אם אני לא טועה הוא יקבל שכר דומה אצלם. עובר לקבוצה טובה עם מאמן מעולה היה שם שחקן הרכב קבוע והבונוס אחרי שבעטו בו בדלת האחורית בצורה משפילה מהכדורגל האנגלי יש לו הזדמנות לחזור לשם בתור מנצח ולנקום בארסנל. אין לו מה להפסיד פה.

אני חושב שבשביל הרשמה של קונדה יספיק השיחרור של ממפיס.

image

זה נראה רציני, והידעה באה מעיתונאי רציני.

אני מקצועית לא רוצה למכור אותו, אבל כלכלית זה צעד נכון. המשכורת שלו תעלה, הוא לא יהיה שווה את המחיר הזה עוד שנה. לפחות הפסקנו למכור שחקנים בפחות ממיליון יורו. אשכרה מוכרים שחקנים בכמה מליונים, זה כבר התקדמות.

עם ברתומאו היינו שולחים אותו לצ’לסי חינם בתנאי שישתתפו בשכר שלו עם פתק “הנה שחקן כמחווה לרצון טוב, אפשר בבקשה לקנות ממכם את אלונסו ב60 מליונים+20 מליונים משתנים?”

בשביל 30 אני מוכר. אני גם ככה חושב שלפאטי יש עתיד במרכז ההתקפה ויש אינפלציה באגפים

כלכלית? ברור. רק לפני חודש אנשים פה התנגדו ללבנדובסקי ב45 מיליון, אז למכור שחקן שצעיר בשנה, ומשמעותית פחות טוב ב30 מיליון זו עסקה מצויינת. הבעיה היחידה שהוא מאוד התחבב על האוהדים בזמן מאוד קצר. מתבאס לגמרי שהוא לא ישאר איתנו.

ספורט מדווח שבארסה הגישה הצעה על איניגו מארטינז של בילבאו על סך 15+5 מיליון ונחתה. זה היה בתחילת אוגוסט.
השחקן מסיים חוזה בשנה הבאה ומסרב לחתום על חידוש.
ספורט משוכנע שהוא יגיע לבארסה בחינם בקיץ הבא כי צ’אבי רוצה אותו. אין לנו בלם עם רגל שמאלית מלבד אריק. איניגו יהיה בן 32 כבר בקיץ הבא.

דעה שלי - עוד בלם ה בדיוק מה שחסר לנו. אפילו אם פיקה יפרוש בקיץ הבא, זה יותר מדי, והוא לא איזה עילוי.

בנוגע לאובמיאנג, הייתי רוצה לדעת מה המשכורת שלו השנה. ה 30 מיליון שאולי נקבל עליו לא מרשימים אותי , אבל אם המשכורת שלו גבוהה מאוד, כנראה עדיף למכור. אני מוכן לקחת סיכון עם פאטי ופראן בתור גיבוי.

המשכורת שלו לא קופצת השנה ל9 נטו?

כל פעם שאני חושב לתת קרדיט לרומארו הוא יוצא עם ציוץ שגורם לי להתחרט על זה.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1560364359078932480

מישהו צריך להסביר לו שזה לא תלוי בברצלונה. דה יונג לא רוצה לקצץ אז הוא לא יקצץ וברצלונה לא יכולה לכפות עליו מעבר.

כל יום הוא ממחזר את אותו דבר.

דרך אגב :

https://twitter.com/barcacentre/status/1560360773314138112

יצא לי לקרוא כמה מקומות שאומרים מבחינת דה יונג הוא הולך להמשיך עד 2026 עם החוזה הנוכחי שלו. הוא לא מעוניין לעזוב את המועדון עכשיו או בעתיד, וגם לא לקצץ בשכר שהוא חושב שמגיע לו אחרי הקיצוצים הקודמים.

אם זה נכון - אני בעד למכור, גם בפחות מ 30 מיליון.
יותר חשוב הרישום של השחקנים ולא הכסף שייכנס מהמכירה.

גם אני קראתי על זה בכל המקומות. הוא נשאר והוא לא מקצץ.
גם הדיווחים שמנסים לדחוף אותו החוצה פחתו מאוד בימים האחרונים. אולי בבארסה הבינו שהם נראים ממש רע בתקשורת, או ששחקנים אחרים לא רוצים לדחות את השכר מחשש שיעשו להם פרנקי בשנה הבאה.
רק רומרו עדיין מדבר על זה ועל ברנארדו סילבה.

או שכל מה שהיה צריך זה משחק אחד בקאמפ נואו בו הקהל יביע את דעתו. לאפורטה הוא סאקר של לייקים וצ’אבי (שהקיץ זכה לכינוי פינוקי) לא רוצה להרגיז את הקהל גם כן.