פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

לפי הסוכן הטוב בעולם, אבי נמני, פרנקי כבר סגור שם :joy:

מילא שהוא נשמע כאילו הוא מקיים יחסי מין עם השדרן וחסר אתיקה לחלוטין וסה"כ פרשן ממש גרוע אבל בשידור אני חושב לעצמי, הבנאדם סוכן שחקנים, אם יש מינימום שאני מצפה מאחד כזה זה להיות מעודכן בהעברות שחקנים, הוא עדין חושב שממפיס בדרך ליובה…

רגע.
אז אם ממפיס בדרך ליובה, וטס ללונדון, זה אומר שיובה עברה ללונדון? וגם פרנקי עובר לשם?

הדבר הכי מפתיע שקרה בכל החלון הזה

image

היו קודם דיווחים שצ’לסי עדיין לא סיכמה עם אובמיאנג, אז פבריציו אומר שבצד שלו הכל סגור.

מוזר שזה תקוע כל כך. אחרי הרישום של קונדה הלחץ ירד מברצלונה ולצלסי אין מנוף לחץ זה צריך לאפשר לשתי המועודנים מספיק חבל בשביל לרדת מהעץ ולמצוא פשרה. בזמנו הבנתי למה ברצלונה הקשיחה ורצתה יותר מ20 בגלל הלחץ של קונדה. עכשיו אין את זה סכום של עשרים בנוסף השיחרור של המשכורת שלו נראה לי פשרה מספיקה בשביל שתי המועדונים.

אני הייתי חותם מזמן, גם על 15 מיליון.
אבל בבארסה כנראה רוצים לחלוב את צ’לסי עוד קצת. הם בטוח יודעים יותר טוב ממני.
מה גם שעם ההופעה האחרונה של באלדה, אני בטוח שיש ספקות במועדון האם אנחנו צריכים מגן שמאלי נוסף.
אבל רומרו מאוד החלטי.
image

פרנקי וממפיס טסו ללונדון לחתונה של דוני ואן דה ביק.

לא 15 זה קיצון. הם גם לא מציעים חמש עשרה רוב מה שאני קורה מדבר על סביבות 18 עד 20 ואלונסו.

באלדה זה הימור, אני בעד להמר על שחקנים כמו באלדה. מצד שני בקטע האתי ברצלונה הבטיחה לו והוא שרף את עצמו אצל האוהדים של צלסי. לא נעים.

בנוסף הוא סרב לסימאונה על סמך ההבטחה שלנו. גם לא עולה הרבה כסף, ואני אשמח להיפטר מאלבה בסוף העונה.

זה מה שהתכוונתי. התחילו ב 15, ואני הייתי חותם כבר אז. אבל בבארסה סירבו, ועכשיו צ’לסי מציעים קצת יותר. אז רשמתי שהם מבינים יותר ממני, וכנראה רוצים לחלוב את צ’לסי עוד קצת.

זה לא יקרה.

אה, את הברווז פוית’ אפשר לשחוט. הבחור נפצע בצורה קשה.

אז במאניה טוענים שבארסה תנסה באורח פלא להיפרד מעוד 5 שחקנים.

פיאניץ׳ לדעתי ריאלי שיעזוב ואפילו מבורך במצבת הקשרים הנוכחית. גורם לתהיות על למה ניקו יצא להשאלה אם יכל לתרום במקומו של פיאניץ׳.

אובמיאנג זו העסקה שהכי חשוב ״להתאבד״ עליה לאור השכר שלו וגם היו כבר מספר פוסטים שהיום (שלישי) ימשיכו במרץ במו״מ.

בארסה יכולה להמשיך לרצות את ברנרדו. סיטי לא פראיירים ולא יירו לעצמם ברגל דקה לפני סגירת חלון ההעברות.

ומרקוס אלונסו מיודענו אולי באמת יגיע (מקווה שלא כחלק מעסקת אובה) וזה יכול להיות הגיוני לאור העובדה שבאלדה יחסית פציע והתמודד גם בעונה שעברה עם פציעה.

נחכה ונראה…

זה שבארסה רוצה את סילבה זה לא שנוי במחלוקת. אבל זה לא משנה את העובדה שסיטי לא ימכרו אותו בשלב הזה ובאמת חבל שאנחנו משתפים פעולה עם זה. הברוז הזה מספיק מת וממזמן…

יותר מזה, ניקו בנתיים פתח על הספסל בכל המשחקים של ולנסיה. הבטיחו לנו שהוא יהיה שחקן הרכב…

פבריציו אמר שגאטוסו הבטיח לו דקות -

בזמן שרומרו אמר שהוא הבטיח לו להיות שחקן פותח -

אפשר להאמין לאחד מהם, ואפשר גם להניח ששניהם לא באמת יודעים מה נאמר בטלפון בין המלך לבין גאטוסו, אבל הם יודעים שהוא שיכנע אותו להגיע ספציפית לוולנסיה, אז ככל הנראה זה היה באמצעות התחייבות לדקות. כמה דקות? כנראה שלעולם לא נדע.

וחוץ מזה - עברו רק 3 משחקים, והוא לא עשה הכנה עם הקבוצה (אם אפשר לקרוא למה שוולנסיה עשתה “הכנה”), אז…עוד נראה אם הדיווח על ההבטחה של גאטוסו היה נכון או לא.
בטח יהיו השפעות נוספות, במיוחד אם סולר יעזוב ביומיים וחצי שנשארו לחלון.

אני חושב שניקו היה צריך לעזוב בהשאלה בכל מקרה, בטח אם פרנקי נשאר. אפשר לראות שצ’אבי גם אומר כל הזמן
“קודם כל בוסקטס ופדרי, ואז נחשוב על מי הקשר השלישי רמז קוראים לו גאבי”, וגם כשבוסקטס לא זמין, או כשהתמנון יצטרך מנוחה לכמה דקות, כנראה שהמאפרה יותר יחתור לדאבל פיבוט עם קסייה ופרנקי (זה מה ש- @Aimarito אמר, אז תאשימו אותו אם זה לא נכון).

קצת שטויות משלימות -

אה…עכשיו הם צריכים אותנו. קדימה, 40 מיליון.

איזה כיף. כוכב הפורנו משנות ה-80 מחכה לנו עד הרגע האחרון. חתיכת מחמאה.

ולמה שדורטמונד תסכים לזה יום וחצי לפני סגירת החלון?

john-hamm-sure

יורים לכל הכיוונים.
אבל… הקטור ביירין? נו באמת.
ושוב אני דבק בעמדתי שאין סיכוי שברנרדו סילבה יגיע בזמן כזה קצר. גם אם המחליף הפטנציאלי שלו זה מרקו וראטי.

החלון ברוב המדינות נסגר ב 1 לספטמבר בלילה. ש עוד יומיים וחצי.
יש מדינות בהן החלון פתוח כמה ימים גם בספטמבר.
ושחקן חופשי יכול לחתום מתי שבא לו. למשל אם בארסה וברייטוויט יגיע להסכם על התרת חוזה לפני ה 1 לספטמבר, הוא יוכל לחתום עם קבוצה חדשה גם אחר כך.

היום ה-30. 31 זה מחר. אז איך יומיים וחצי?

כמו שכתבתי. יש לך את כל ה 1 לספטמבר עד 11 בלילה CET.

לא מבין למה אתה מצפה ממני לקרוא הודעות לפני שאני מגיב עליהן.

באמת? זה לא נסגר ב-31 לאוגוסט?

אכזבה . אני באמת רוצה שרומארו יפסיק כבר לבלבל את המח על סילבה. אני מניח שעד 23:59 הוא עוד יגיד “המבצע של סילבה לא הסתיים!!”