פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

לא שאני בעד ביירין אבל מזכיר מה כתבו פה על אובמיאנג לפני שהגיע.
אם ביירין יגיע בסוף, הייתי נותן את הקרדיט לאלמן וצאבי עד שיוכח אחרת.

את אובה היו סיבות אחרות להעיף. בעיקר התנהלות מסביב למגרש ובחדר הלבשה. וכמובן שכר מאוד מאוד גבוה

ייתכן.
בפועל הוא היה עם טיקט של שחקן גמור שרחוק שנות אור מהיכולות שלו בדורטמונד וארסנל בתחילת הדרך.

איך יורדים ממחיר של 23 מיליון ל7-12 לא מצליח להבין את זה…

דרך אגב העיתונאי הזה מאטלניק הוא די אנטי בארסה ומשוחד בכל הסאגה של הקיץ הזה (גם מקורב לצלסי אם אני לא טועה) . לא מאמין לו למילה. פאבריציו הוא כרגיל האמין מבחינתי.

פבריציו כתב קצת יותר מ 10 מיליון פאונד פלוס אלונסו.
10 מיליון פאונד זה 12 מיליון יורו. עם אלונסו אפשר להגיד 18-20 מיליון.
זה לא וואו, אבל גם לא רע.
השאלה אם אנחנו צריכים את אלונסו בכלל.

קצת מביך בעייני שאנחנו נותנים לצ’לסי מתנה כזאת. הם העלו את המחיר של ראפיניה וקונדה, שהיינו יכולים לקנות בקלות אם הם לא היו מנסים ומפסידים, הם חסמו את ההעברה של אזפיליקווטה שרצה להגיע אלינו ומבקשים הרבה יותר מדי על אלונסו.

אין להם חלוץ, מתוך שישה שערי ליגה (בחמישה מחזורים) סטרלינג אחראי על ארבעה ומהקצת שראיתי זה נראה רע. מאוד. אני לא חושב שמוגזם להגיד שאם לא נעביר להם את אובה הם לא יעפילו אפילו לקורנפלקס ליג. הוציאו 150 מיליון לישט בחלון הזה, ואנחנו נותנים להם להתקמצן על חשבוננו.

לא הייתי מוכר אותו בפחות מ-20. לא כולל אלונסו.
לא רוצים? אחלה, מעדיף שהוא ישאר ושיהיה גיבוי לעמדת החלוץ בכל מקרה.

ברוך שנפטרנו מעונשו של זה

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1565257922745171971

לא הבנתי איך אפשר להעביר ביקורת על מועדון שרצה לקנות 2 שחקנים, ולא הצליח. מה ציפית, שאם ברצלונה תביע התעניינות בשחקן מסוים, כל שאר הקבוצות יגידו “אה…אם ברצלונה רוצה, אז אנחנו נמשוך את ההצעה”?

על אזפי - אני לא יודע אם הם חסמו אותו, כמו שפשוט לא הספקנו להוריד את גובה השכר לפני שהוא נשבר ואמר שהוא לא מוכן לחכות יותר.

הם לא חייבים לנו כלום. ולמרות שבא לנו שהם ישימו 30 + אלונסו תמורת אובמיאנג, הם לא חייבים להתיישר. זה מה שהם מציעים, ואם לא דחוף לנו למכור כדי לשחרר כסף - אז בעיה שלנו אם נקבל את ההצעה.

במחזור ה-34 אספניול מארחת את ברצלונה. יש למישהו פה ספק מי יכבוש לפריקוס בדקה ה-92?

דחוף לנו?

אני באמת חושב שמתוך כבוד לאובה אני מוכן לשחרר אותו גם אם לא דחוף לנו, העיקר לתת לו את הכבוד שמגיע לו על העונה הקודמת שבה הוא לקח חלק חשוב בהתקדמות שלנו באירופית וגם בהגעה למקום 2.

ועם זאת, אני מסכים עם יובל - הוא חשוב לנו בתור חלוץ מחליף והעונה עוד ארוכה ארוכה…
אז… למרות שאני לא רוצה שיקשו עליו לעזוב, 10M זה סכום מגוחך להעברה כזו ושצ׳לסי יקפצו.
אם אפשר להשאיר אז להשאיר.

לא הבנתי… הוא פיתח יכולות לכבוש מהספסל?
האיש כבר עמוק בעסקים שלו עוד יותר מפיקה. לא רואה אותו תופס מקום בהרכב אפילו של התוכים.

בסדר, אבל אני מבדיל בין מה כדאי לנו לעשות, לדעתי - שזה או לקבל מחיר גבוה יותר על אובה או להשאיר אותו, כי עוד נצטרך אותו לא מעט - לבין להעביר ביקורת על זה שאנחנו לא נוקמים בצ’לסי על קונדה/ראפינייה/אזפיליקווטה. שלפחות ב-2 מ-3 השחקנים הללו, אין שום סיבה לכעוס על הלונדונים.

עסקת אובמיאנג צריכה להישפט בנפרד מהאחרות (חוץ מאולי זו של אלונסו), ואם צ’לסי מציעה מחיר נמוך מידי, וברצלונה מסכימה - הביקורת צריכה להיות רק כלפיי של ברצלונה.

זה כי אתה לא מבין איך מרפי עובד.

אני רק רוצה להדגיש שמבחינתי ביירין הוא מסוג הרכש שברתומאו היה עושה. תחפשו במילון את המילה בינוני+אפור הפרצוף שלו מופיע שם. ובנוסף לכל זה, הוא שמאלני קיצוני . יש לנו מספיק כאלו בקבוצה. רק לא הבינוני הזה ואחרי זה לא מבינים למה נתקעים לנו שחקנים שהם כמו עצם בגרון.

עזוב, זה סתם שיחרור של קיטור. זה המקום הנכון לאוורר מחשבות כאלה והכל בסדר איתן. אני לא חושב שטל מחפש פה נקמה, אחרת הוא היה תוהה למה שלחנו את המלך לוולנסיה ולא לצ׳לסי שישבור שם רגליים באימונים…

אני ומרפי חברים טובים מימים ימימה…
ביקרתי אצלו בעבודה כמה וכמה פעמים, ראיתי מקרוב איזה מן מיקרוב הוא…

אני לחלוטין חושב שאין לנו סיבה להיות ג’נטלמנים איתם, ולתת להם פרס את אובה כמעט בחינם. גם כשהם הבינו מראפיניה שהוא רוצה רק בארסה הם ניסו להעלות את המחיר. אזפיליקווטה לא סתם התייאש מההמתנה, הוא פשוט לא קיבל את השחרור שצ’לסי הבטיחו לו וחיכה שאנחנו נתחיל איתם שיחות.

כל החלון הם איתנו ראש בראש, ובסוף אנחנו נותנים להם מתנה. הם במצוקה, ובלי אובה הם לא יסיימו במקום שמוביל לאירופה. כל חלוץ אחר באירופה ששווה משהו סגור ונעול בקבוצה שלו, ובאמת שעם התנהלות נורמלית היינו יכולים להוציא מהם את כל מה ששמנו על לבנדובסקי. אם לא עכשיו, אז בחורף כשהם מקום 12 בליגה.

זו הסיבה שהייתי משחרר אותו, ולא מתעקש איתו שאנחנו צריכים אותו לספסל, אבל פחות מ25 + אלונסו זה בדיחה.

איך שהוא שיחק משחק אחרון הם עשו לנו טובה ורק על זה צריך לתת להם את אובה בחצי מחיר :wink:

מוש מתחיל לפסול שחקנים לפי נטיות פוליטיות.
תיזהרו שלא יתחיל לפסול גם אוהדים, אחרת ליאור בצרות

לא צריך להגיע לזה. ביירין לא יתרום לנו מקצועית יותר מברית’וויט. ביירין היה שחקן של מהירות לאיזה שנתיים כשהוא היה צעיר בארסנל וזהו. שכל מעולם לא היה הצד החזק שלו, אעדיף לפתוח עם 10 ולא עם 11 שיש איתם את ביירין…

לא פוסל אותו בגלל זה אם הוא יהיה שחקן טוב אני פשוט שם אותו במיוט וזהו. העניין הוא שהוא גם לא זה וגם דמגוג.

נ.ב אם אלבה רוצה להשאר במועדון ולהילחם על מקומו שיואיל נא וגם יקצץ בשכר שלו.

גריזמן.