פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

איזה חישוב עשיתם ש 12+אלונסו זה לא טוב, אבל 20 או 25 +אלונסו זה טוב?
נראה לי אתם מסונוורים מהדיווחים הראשונים שבארסה דרשה 30M בלי אלונסו, ובסוף זה יהיה רחוק מזה.
אם מהתחלה בארסה הייתה רוצה 15+ אלונסו, צ’לסי הייתה מציע 5+, ובסוף סוגרים על 12+, קרוב למה שבארסה רצתה, אז הכל היה טוב?
ודרך אגב, כמה שווה אלונסו לדעתכם?

קחו בחשבון שממפיס נשאר , אובה עם משכורת גדולה, ואין לו הצעות אחרות.
אני חושב שאם היו נפטרים ממפיס, בארסה הייתה דורשת יותר.

ואגב לא נשכח שאובה חודש בחוץ בגלל הלסת, אבל צ’לסי תשלם לו את המשכורת הלא קטנה שלו גם בזמן הזה.

פבריציו רומנו מפורש:

אובמייאנג לצ’לסי תמורת 14 מיליון + אלונסו:

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1565304109539942401?s=20&t=5PTISO6S2ZuC-I50cxO-UA

דסט בהשאלה למילאן, עם אופציית רכישה סביב 20 מיליון:
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1565068020447416320?s=20&t=5PTISO6S2ZuC-I50cxO-UA

בהתחשב בנסיבות, נשמע כמו עסקאות סבירות לגמרי. מה שכן, לדעתי זה שינוי מרענן ואקט נכון להצהיר במפורש שאין לכם מגן ימני אמיתי בסגל (אני מניח שהמערכים של צ’אבי יהיו בהתאם), במקום לנסות ללכת בלי ולהרגיש עם.

לא יודע מה המצב הרפואי של קבאני, אבל אם הוא כשיר - יש לי הרגשה שהיה אפשר להביא אותו במקום אובמיאנג. אם הוא היה מוכן להתפשר על ולנסיה, מניח שהוא היה זורם להגיע גם אלינו.

בכל מקרה, ניאלץ להסתפק בממפיס. מעניין אם צ’אבי כן יתחיל להשתמש בו עכשיו.

מה שכן -

לא יודע לגביי המשפט האחרון, אבל בהחלט לא הכל רע בעסקה הזו, ואפשר להסתכל על חצי כוס הסנגרייה המלאה. מידי פעם. בשביל הגיוון.

לגביי דסט - חבל לי עליו. במיוחד אם המחליף הוא ביירין. אבל לפחות במילאן הוא יוכל לנסות לקבל הזדמנות כדי להוכיח שהוא יכול להשתפר.

כנראה שמה שלמדתם מהעונה הגדולה של ריאל זה לשים את כל הצ’יפים על חלוץ ענק מזדקן שיתן עוד עונה גדולה וישחק בכל המשחקים מבלי שיפצע.

אם במשחק הקובע ההוא באירופה או בליגה הפולני לא יהיה כשיר, איזה כיף להחזיק מחליף כמו אובמיאנג…אם היו מבטיחים לו דקות כנראה והיה נשאר.

אוטוטו נסכם את חלון העברות המטורף והאינטנסיבי הזה, אבל מה שעשו לאלבה - מסריח ברמות.

ופוסטיי יעידו שאיני מתומכיו. לא קרוב. והייתי מאושר לראות את באלדה מקבל הרכב ואלבה על הספסל, אבל הלכלוך בחוץ כולל איום שלא יקבל דקות כאילו הוא אחרון הברית’וויטים זה פשוט בושה.

מסכים לגמרי שיש עליו כעס על הזריקת זין שלו בהגנה, על החוצפה שהוא האשים את האוהדים אחרי פארסת אנפילד, על הקלאב המחורבן שלהם, על חוסר הפרגמטיות לקצץ במשכורת שהמועדון על הקרשים (אני לא הייתי מוותר, זובי, אתם יודעים כמה כסף מדובר לוותר??), אבל אלבה הוא חלק מדור מעולה ומרגעים גדולים שלנו שחקן שבשיאו היה טופ 3 מהמגנים בצד שמאל, עם מהירות ופריצות מתואמות להפליא עם מסי וניימאר, היה תענוג לראות אותו.

איכס

לפני שאני מסכים איתך, ואני מסכים איתך לגמרי במידה וזה נכון, זה מה שאני מעוניין לדעת - האם כל הסיפור עם הסיבוב שברצלונה חטפו 5 דקות לסגירת החלון, בנושא אלבה ואינטר, בכלל…אממ…קרה? או שזו הנפצת עיתונאים?

כי אני מבין שזה הגיע רק מרומרו, ו…בכן…הוא גם אמר הרבה דברים אחרים שלא באמת קרו.

וגם -

ביי ביי.

ובנוסף -

קצת לא מבין איך אבדה עובר לאוסאסונה, זה לא שהשם שלו הוא “גרסיה”.

נפטרנו מאומטיטי, לנגלה, ברייטוויט ולא נפטרנו מדמבלה… עדיין מקיא קצת בפה כל פעם שהוא משחק אבל ואללה מרגיש נחמד לבלוע בלי עצמות בגרון.

יש מה לצפות בגזרת ממפיס פיאניץ’ ודסט או שהם איתנו לעוד עונה מיותרת?

דסט במילאן -

מניח שממפיס עכשיו כבר לא יעזוב, למרות הקשקוש הזה -

וגם די עדיף שלא, בגלל העזיבה של אובה.

בכל מקרה החוזה של ההולנדי נגמר בקיץ הבא, אז לא נורא.

אז בעצם נשארו לך רק פיאניץ’ ודמבלה, לפחות עד ינואר/סוף השנה. כבר התקדמות, לא?

וואו נהדר!!! זה סגור?

כן? גם אם זה מביא לפה את ביירין במקום?

בכל מקרה, לפי פבריציו הנושא של דסט סגור. יכול להיות שנשארו ענייני בירוקרטיה וכאלה, אז כל עוד אנחנו לא משתמשים באותו פקס של מדריד, זה נראה סגור.

טוב, אז עדכון מהיר -

מה אני אגיד לכם…לפחות זה רק לעונה אחת.

נ.ב. אם ביירין חתם, אחרי שכבר שנים הוא מוזכר כמועמד אלינו בכל חלון העברות, זה אומר שיש עוד סיכוי שמרקיניוס ותיאגו סילבה גם יצטרפו?

זה רק הגיוני, אתם במצוקת בלמים

images (9)

אז העמדה מורכבת מארואחו, רוברטו, ביירין וקונדה ? :confused:
מה הסטטיסטיקה של קונדה (הבלם) וביירין בעמדה?

דימטרי ואני נעשה הרבה ריפרש בטויטר בשעות הקרובות למי שמבין את הרמז ועוקב. היום אחרון של חלון העברות זה היום היחיד בחלון שאפשר להגיד עליו שהוא יום של כיף :slight_smile:

אני עושה הרבה ריפרש גם באתר של הליגה.
ברייטוויט כבר נמחק מהסגל הרשמי. מעניין כמה שילמנו לו כדי שיעזוב אותנו.
דסט, אובה עדיין רשומים. אין לא אלונסו ולא ביירין בינתיים.

לצערי זה עומד להשתנות…פבריציו כבר נתן את האות… אני רוצה למות

רגע, הוא בעצם חיסל את החוזה עם ארסנל, הוא לא מושאל.
אפשר למכור אותו בינואר, בדומה לאובמיאנג. :innocent:

משה, אתה מגזים, באמת.

יש לי המון ביקורות על צ’אבי, אבל הוא משדרג שחקנים שהוא מאמין בהם. אם הוא מאמין בביירין, אז יש מצב להפתעה.

עד היום, זה היה חלון העברות מאוד משמעותי.
גם העזיבה של אובה, עם כל הבאסה, יחד עם הגעה של אלונסו- עוד התקבלה באהבה והבנה.

ואז נפתרנו מבייתוויט ויצאתי לרחוב עם מגש בקלאוות.

ואז הגיעו 2 ידיעות שמראות את הצד שרובנו פחות אוהבים לראות או לשמוע עליו-
אופציה של אלבה לאינטר כאילו מדובר בבייתוויט.
דסט למילאן והבאה של הקטור ביירין.

הידיעה הראשונה מתחברת לבוץ שהתקשורת זורקת (לא מעניין בכלל בחסות מי) על שחקנים.
פרנקי? החוזה הכביכול לא חוקי של טר שטגן? עכשיו אלבה?
אפשר להחתים, כמעט כל שחקן ירצה לשחק בברצלונה.
אבל צריך גם לדעת להיפרד ולהתנהג בממלכתיות, מול מי שכבר משחק בשורות המועדון. שיטת הפעלת מכבש הלחצים של הקבוצה שוב- לא משנה בחסות מי, היא כל כך לא מתאימה לרמות האלה. חובבנות עם נגיעות של טמטום…

הידיעה השנייה מיוחסת לצ׳אבי.
איך נתת לחוסר ההערכה שלך לדסט לגרום לקבוצה להתחיל את העונה עם פאקינג סרג׳י רוברטו וביירין כמגינים ימניים?
מילא הספסול של הקלוב דה אמיגוס (כרגע) מילא שיחות לאנשים שהם לא בתוכניות, אבל לשלוח את דסט לאיטליה כדי שינחיתו פה את… ביירין?!

איך מדיבורים על קשר מגה קראק כמו ברנרדו סילבה, סיימנו בהגנה עם ״הייתי פעם בלה מסיה- הייתי גם מהיר- אם בארסה תתקשר אני לא אענה- אני אדחוף אף לנושא פוליטי שאנלא מבין בו בשיט- אני נראה כמו אח של מקס מ״דברים מוזרים״, הזה???

כרגע לתחושתי ואני מקווה לאכול את הכובע, אגף ימין של בארסה ומרכז הקישור בלי מענה להיעדר בוסקטס (או בוסקטס ביום רע)- לא ברמה מספקת להתמודדות מול קבוצות גדולות.

לא שמעת? ניימאר חוזר אליכם