פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

אני שמח שהתחלת לעקוב אחרי הסאגה, אבל אשמח אם תשאיר את העובדות למי שעוקב אחריה כבר חודשים.

העסקה כבר סגורה אל מול אייאקס בערך מאז שרכשנו את דה יונג. מול השחקן התנאים סוכמו כבר לפני כמה חודשים, והדבר היחיד שגרם לזה שאין חתימה רשמית כמו אצל דה יונג זה ראיולה.

לטעמי הדיווחים האחרונים על כך שדה ליכט לא רוצה להגיע בגלל וואלורדה (כי ברתומיאו בכלל לא אשם שהוא ממשיך), נובעים מהפגישה האחרונה של השניים. פגישה שבה נקבע שראקיטיץ’ לא יעזוב את בארסה אלא אם תגיע עליו הצעה יוצאת דופן. זה מגיע בניגוד מוחלט להבטחה של ברתומיאו לדה יונג שהוא יקבל דקות משמעותיות כבר החל מהעונה.

דה ליכט כנראה מדבר עם החבר הטוב שלו דה יונג ולא רוצה להידפק כמוהו. לטעמי הוא עושה בשכל.

הכל טוב ויפה, אבל הוא בחר בבית הקברות הקטארי. תסלח לי, היתי מסכים איתו, אם הוא היה בוחר בליברפול או יובה. פאק לשחק תחת קלופ (יחד עם ואן דייק) זה חלום. גם לשחק ביובה יחד עם סארי זה אחלה של מקום עבודה. ממליץ לו שיתקשר לאמפבה וראטי ניימאר או ראביו. אני בטוח שהם מאוד ישמחו לתאר לו איך נראה “בית כלא מזהב” מבפנים. שהיה לו בהצלחה בליגת החקלאים.

אתם יכולים להמשיך לזלזל בבחירה של שחקנים ללכת לפריז.

הם בונים שם פרוייקט באינסוף כסף, ומתישהו זה גם ישתלם להם באירופה.

הייתי מת למאמן נורמלי כמו שלהם.

זלזול? שלח מכתב לשחקן שאתה כל כך אוהב. אתה יודע, נאיימר אני בטוח שהוא יסכים איתי…

כמה כישלנות רצופים של הקטארים , יגרמו לך להבין? שהם יודחו מול מכבי ת"א?

שניימאר יפסיק לתקוף מינית נשים, ויתרכז בכדורגל :roll_eyes:

הוא חף מפשע, היא העלילה עליו. עוד דוגמה לכת הפי סי המשתוללת בעולם.

בינתיים הסיפור דווקא לא נשמע לטובתו.

מה ישתלם להם בדיוק?
זכייה אחת בצמפיונס? אולי 2?
מה בשאר הזמן?! בית קברות בליגה והגביע הצרפתי עם הרמה הנמוכה (יחסית).

אתה משווה לליגה הספרדית/אנגלית ואפילו לאיטלקית?

זה שאני לא מגיב לכל מה שאתה כותב לא אומר שאני לא עוקב. ספציפית איתך אני לא נכנס לדיונים כי אני לא חושב שיש טעם להתדיין איתך עוד מ2016 והזכיה של פורטוגל ביורו, שאז נכנסת להתקף פאניקה מהאפשרות שרונאלדו יקח איזה תואר אישי כלשהו.

זו עצם הבעיה. שיש לטעמך הרבה דברים. ואף אחד לא מבין את הדברים הגאוניים שלך ולכן כולם סתומים ורוצים רק ברעת בארסה. כולל המאמן, הנשיא, והשחקנים.

ברצינות זה חייב להיפסק.

@Dovi מה ההבדל מבאיירן ויובנטוס? אין הבדל. אז אולי כל השחקנים בעולם צריכים להפסיק להגיע גם לשם? רק לבארסה, ריאל, ליברפול וסיטי?

הליגה האיטלקית זה פח זבל אחד גדול. יובה כבר עם אליפות שמינית שם ברציפות, ואף קבוצה לא יכולה להתקרב אלייה מבחינת כלכלית. אבל שם זה סבבה כי זו לא פריז. היגוואין ונאפולי קצת מאיימים? אז אפשר לקנות אותו מהם. מסיימים עונה עם פער של 4 נקודות בלבד בליגה? אז אפשר להביא את כריסטיאנו רונאלדו.

@SantiagoBernabeu אם אתה עוקב, אז אתה יודע שגם מול אייאקס וגם מול דה ליכט הכל סגור כבר לפחות מאז אפריל, ואם היינו שמים לראיולה את הכסף שהוא ביקש, דה ליכט כבר היה חתום. למה לדעתך ברתומיאו לא אשם בזה?

הזכייה של רונאלדו לא מעניינת אותי, כי כמו שליגת הבדיחות לא הפכה אותו לגדול יותר, גם היורו לא. כן מתסכל אותי שהוא זכה בפרס אישי, לא כי אני לא אוהב אותו, או כי אני חושב שהוא לא שחקן טוב או משהו, אלא כי היסטורית עוד 20-30 שנה, יסתכלו על התקופה הזאת ויגידו וואו היה שחקן באותה רמה של מסי. וזה לא פייר, כי רונאלדו בשיאו אולי השתווה למסי ביכולת כיבוש השערים, אבל לא התקרב אליו כשחקן הטוב בהיסטוריה.

ההטפת מוסר של אוהדי מדריד שלא מבינים כלום בקבוצה שלי ובטוחים שברתומיאו הנשיא הכי טוב בהיסטוריה (הוא אכן טוב בשבילכם), אכן חייבת להפסיק.

גם אומטיטי אגב אחד הבלמים המבטיחים בעולם, רק שבניגוד לדה ליכט הוא כבר הרבה יותר מוכח.
והאם הייתם זורקים את פיקה ככה ישר בשביל דה ליכט? בדיוק דנו בזה בריאל, לפעמים לקפטן יש השפעה גדולה מרק היכולת שלו, וראינו השנה מה זה ריאל בלי ראמוס, אסופה של שחקנים חסרי מחויבות על אף הכישרון בהגנה.
כן דה ליכט בלם מעולה, ולגמרי העתיד, אבל אם השאלה היא או הוא או פיקה אתם עדיין הולכים עליו? בהנחה שעל פיקה לא תעשו הרבה כסף כמו על דה ליכט, שאני לא בטוח כלל שהוא טוב מפיקה או אומטיטי אגב.

שוסאקו, אתה צודק, אם ברסה הייתה שמה לראיולה את הכסף שהוא מנסה לסחוט מכם דה ליכט היה חותם (אגב לא בטוח, אבל נלך בכיוון הזה). אך במצב כזה ברתומאו יהיה אשם במה שכתבתם 20 הודעות לפני, שהוא לא יודע לנהל מסע ומתן.
לא בא להגיד שהוא נשיא טוב או לא יודע מה, בא להגיד שאתם מחפשים להאשים בכל דבר. כשמגיע שחקן טופ אתם מתלוננים וכשלא מגיע אתם מתלוננים.
זה חלק מהמשא ומתן, לא לתת לכל סוכן לעשוק אתכם, הרי אם ראיולה ישיג 5 פעם הבאה סוכן יבקש יותר, ותאר לך מה יהיה בהעברת ענק (כי בימינו 75 זו לא עסקת ענק).

אגב אולי יש שם עוד דברים, כמו אומטיטי שלא מוכן להיות שחקן ספסל ובטח שלא יעלה כמו דה ליכט. חושב שהפער בין אומטיטי לדה ליכט שווה את המחיר פה?

עובדה שלא היה חתום. אתם לקחתם את זה שבגלל זה שאתם רוצים אותו אז הוא יגיע. עובדה מוגמרת. זה לא היה הסיפור למרות שדמיינתם את זה יפה.
תוכל להראות לי ציטוט של דה ליכט או הסוכן שלו שאמרו שהכל סגור עם בארסה?

אני עוקב אחרי ברצלונה בדיוק כמוך, זה שאתה מזדהה כאוהד ברצלונה ואני כריאל מדריד לא נותנת לך שום אינפורמציה שלי אין גישה אליה. ואם היתה אינפורמציה שלך היה ולי לא, כבר ידעתי עליה ממך דרך הפורום.
אני לא חושב שההתנהלות של ההנהלה אצלכם נכונה וזה עוד יכה בכם קשות כשמסי יפרוש ולא יהיה מי שיסתיר את כל השיט. עם זאת, אתה חייב להבין שאתה סופר קיצוני, ולא כל תיאוריה שעולה בדעתך היא אמת מוגמרת, ומי שלא מסכים איתה הוא האויב.

הנקודה שאתם מתעלמים ממנה שוב ושוב היא שההתעקשות של ברתומאו במקרה הזה דווקא משחקת לרעתו.

הוא פתאום נהיה גיבור גדול ואיש מו״מ קשוח איפה שלא צריך.
איפה הקשיחות הזאת היתה אצל גריזמן?
אם הוא היה מתעקש תמיד וגם פה, מניח שעדיין היו תלונות אבל מופחתות. הבעיה שדווקא בעסקה שנראית כמתנה במחירי השוק היום וההייפ סביב השחקן, הוא נהיה עקשן על 3 מליון יורו.

אגב, יש עוד מעלה של דה ליכט שלא הוזכרה פה, הוא הולנדי וחבר של דה יונג וזה בדכ עוזר לשחקנים שיש מישהו נוסף מאותה מדינה עם אותה שפה (כמו המושבות ההולנדיות והברזילאיות והצרפתיות בעבר ובהווה), בייחוד במקרה כאן שזה לא סתם 2 הולנדים, אלא גם חברים טובים ומאותה הקבוצה.

לשלם 7 מיליון אירו על איזה שחקן רכש בינוני לבארסה ב יש לברתואמו כסף. לקובו, כישרון עצום של כל אחד שצפה בו מאשר את זה , זה אין.

https://twitter.com/aishiterutokyo/status/1139318467222310913

https://twitter.com/Liraninho/status/1139489986489868288

# votdecensura2019

מאוד מכבד אותך, בלי ציניות. אבל זה שטויות. יש כל כך הרבה דברים שאני יודע על מה שקורה בהנהלת ברצלונה שאתה ושאר אוהדי מדריד לא יודעים, שאני לא יודע מאיפה להתחיל. וזה מן הסתם לגטימי והגיוני כי גם לי אין שמץ של מושג מה קורה אצלכם, אז בבקשה תשאר צנוע במחשבה של כמה אתה יודע על הנהלת ברצלונה.

בפורום פה, אין אפילו חצי ממה שבאמת קורה ומתרחש בהנהלה ובקבוצה.

נובמת משה,

אתה לא מרוצה מהקשיחות במו״מ של ההנהלה?
#ציניות

אני עדין מחכה לבריגדה של אוהדי ריאל שיקראו לנו מפונקים ויסבירו לנו איזה הנהלה מפוארת יש לנו, ואיזה אוברייטד לאפורטה היה.

(ואחרי זה ירוצו לפורום שלהם לצחוק על ההנהלה שלנו)

#ציניות

אוהדי מדריד: תראו איזה גבר ברתומיאו שלא הסכים לשלם לקובו את מה שהוא ביקש. לא מבינים על מה אתם מתלוננים, יא מפונקים!

גם אוהדי מדריד: יששששש החתמנו את הכישרון הכי גדול באסיה. מזל שברתומיאו טמבל.

בשלוף: ויניסיוס, רודריגו, בראהים, אודוגארד, קובו ובזמנו סבאיוס, אסנסיו ובטח שכחתי עוד כמה. -》 הלוואי שזה היה כזה ורוד; קבוצות היום חוטפות שחקנים רק כדי שאולי לקבוצות הנחטפות לא יהיה אולי שחקן טוב. ריאל קנתה כל כך הרבה אבל בכנות - הסיכוי שכל אלה הולכים להשתלב או להיות בקבוצה הוא קטן.

המקרה של קובו שונה. הרכישה שלו היא בראש ובראשונה כלכלית. ריאל הופכת לקבוצה האירופית האהודה ביותר ביפן ברגע שזה קורה.

האפקט המשני הוא כמובן שחקן בן 18 שמוביל את הקבוצה שלו לראשות הליגה היפנית וכבר בסגל לקופה אמריקה הקרוב. סתם על הדרך כישרון ענק.