פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

טל, תוכל להראות לי פעם אחת שאמרתי מילה טובה אחת על ברתומאו או על מי מההנהלה שלכם באופן כללי? פעם אחת אבל?

ביקרתי את ההנהלה שלכם הרבה מאוד פעמים. רק לאחרונה ביקרתי אותה על ההחתמה של גריזמן.

אתה מנסה לצייר את ההנהלה שלכם ככזאת שמנסה בכל דרך אפשרית להזיק באופן מכוון לקבוצה. יש הבדל בין ניהול סופר כושל ובין ניהול שמנסה להפיל את העסק מהרגליים.

@mos56
לא אתווכח על זה. עלולים להיות בהחלט דברים שאני לא יודע. אני כן יכול לומר לך שאני מנסה להתעדכן באופן יומיומי בכך הנוגע לקבוצתכם.

במקרה יש פעם אחת כזאת. הרכישה של סוארז. עד היום אני לא מבין איך עשיתם את הטעות הזאת.

ברתומאו שיחק בעבר בקבוצת הכדורסל של אספניול, אז היום ב2019 השאיפה שלו זה להפיל את קבוצת הכדורגל של ברצלונה כנשיא, צודק סה״כ הגיוני.
גם קובו הוא מרגל של היאקוזה הקטלונית שהגיע לריאל כדי לחרב את קסטיליה ואת הקדנציה הראשונה של ראול כמאמן ולאפורטה הוא מפלצת הספגטי המעופפת.

תשלח לינק למה שכתבתי. לא זכור לי שחילקתי מחמאות להנהלה שלכם על ההחתמה הזאת. הייתי חלוק בדעתי לגבי האם סוארז צריך להגיע או לא, כי הערכתי אותו מאוד כשחקן אבל פחדתי שהמוניטין שלו יפגע בהצלחה הכלכלית ששגשגה באותה התקופה. (בדיעבד אגב, התברר לי כי התרומה שלו עולה עשרות מונים על ההשפעה השלילית שאולי היתה יכולה לקרות ולא קרתה. אבל זה להיות חכם בדיעבד).

ולגבי ההוכחה שלך, התמונה, כל בסיס ההערכות שלך שברתומאו מנסה לפגוע בקבוצה היא על סמך תמונה שצולמה כששמעון פרס עדיין היה רווק נחשק?

ואגב, קח כמה ציטוטים רק מהתקופה האחרונה.

בקיצור חטאת כאן בדיוק באותה צורה. אתה קודם כל בונה האשמות (במקרה הפרטי שלנו שנוח לי להגן על ברתומאו כי הוא טוב לאינטרסים שלי) ולאחר מכן מנסה למצוא הוכחות ואיזושהי תיאוריה חצי הגיונית שיהיה נוח לבנות עליה איזשהו בסיס לתיאוריה.
המציאות היא שאני לא מעריך את ברתומאו ולא אתן לו אף מילה טובה, אבל גם אי אפשר להאשים אותו יום וליל בכל דבר. דה ליכט לא היה חותם בבארסה כל עוד מצבת הבלמים שלה כוללת כבר שלושה בלמים לא פחות טובים ממנו (ושניים אם כבר מספידים את אומטיטי). כל עוד שזו מצבת הבלמים שלכם הוא לא יהיה באנקר בהרכב וזה הדבר היחיד שהוא רצה. חבל לנסות ולמצוא תיאוריות מתחת לאדמה רק כי נוח לנו לסדר את זה כפי המשנה שלנו.

באופן כללי הטיעון על “אוהדי מדריד מגנים על ברתומיאו כי רוצים שיישאר” הוא אינפנטילי ומטומטם. אם זה מה שהייתי רוצה הייתי כותב את זה מפורשות, זה לא שברתומאו יקבל חסינות אם סוסיוס יקראו פה את ההודעות שלי או ששוסאקו ישתכנע שמדובר בגלגול השני של לאפורטה. תתבגרו.

לא יודע, דווקא בתור אוהד ריאל הרבה יותר קוסמת לי המחשבה שבארסה איבדו את אחד הבלמים הטובים בעולם על התעקשות מטומטמת ו3 מליון מאשר החלטה מקצועית נכונה של השחקן. מה קרה בפועל זה כבר משהו אחר ופה כולנו יכולים במקסימום לזרוק ניחושים מושכלים.

בנוגע לדיון, קשה לראות את ההתנהלות של בארסה ולא לחשוב שההנהלה מנסה לשים מקלות בגלגלים אבל לטעון שזה בגלל אהדה של הנשיא למועדון אחר זה קצת מוזר. המועדון הקאטלוני שווה מליארדים וכל פיפס קטן עושה רעידות אדמה בשוק, אני חושב שבסופו של דבר מה שטוב למועדון שונה ממה שטוב לכיס של ברתומיאו ולהפך (שזה מצב רקוב לכל הדיעות). איך אומרים תמיד… follow the money .

תראה בסך הכל כולנו לא יודעים מה באמת קורה ולמה דה ליכט לא סגר אצלם. במיוחד כאן בפורום היו משוכנעים שדה ליכט סגור וזה לא היה המצב בפועל. הוא היה מקושר לעוד קבוצות חוץ מבארסה. ההחלטה שלו לשחק רק במקום שבו יהיה מהמובילים בקבוצה, שזה כבר לא ניחוש אלא משהו שהוא הודיע בעצמו, למעשה הוציאה את בארסה מחוץ למשוואה כי בקבוצה כזאת הוא לא יוביל את ההגנה.

אני לא יודע אם למרות זאת הוא כן היה קרוב וזה התפוצץ על רקע פיננסי (הוא גם הודיע שכסף כרגע לא בראש מעייניו). אפשר לטעון שכן, כל הסימנים מרמזים אחרת. אפשר להאמין למה שרוצים.

אני עוקב אחרי הפעולות של ברתומאו כבר הרבה זמן. מעבר לדברים הפלילים שהוא עשה ועוד יעשה. אני באמת מקווה שזה בזדון , כי האלטרנטיבה שהפעולות שלו נובעות מטימטום. הרבה יותר מפחידה אותי.

Remember the legend of @ jmbartomeu . Willing to pay 3.250.000 for Ludovit Reis and letting Takefusa Kubo go because RM was willing to give him 1M salary instead of Barto’s 250K. Again outplayed by Florentino Perez. Well done! Be proud of yourself!

https://twitter.com/siemprecastro24/status/1139555721115316225

זה שדה ליכט כביכול מרוצה מהמשכורת של 7 מיליון כשפריז מציעה לו פי 2 או פי 3, זה לא הגיוני בשום צורה.
דיווחים יש מיליון, כל אחד יכול למצוא דיווח שמחזק את טענתו. אני חושב שזה פשוט לא הגיוני.
שיילך לפריז ושיהיה לו בהצלחה.
אם היה מחפש רק דקות משחק ולא אכפת לו מכסף כמו שטען, היה נשאר באייקס, תחת מאמן מצוין.

תראה, בדרך כלל שחקן מחפש איזון בין רמת משחק , רמת ליגה, תארים ,המאמן ושכר. אייקס נחשבת בדרכ קבוצה בדרג הבנוני

לא תמיד ולא רלוונטי לדה ליכט.
בליגה הצרפתית אין תחרות, אבל יש הרבה כסף בשבילו.
אם פאריז מציעים לו פי 3 כסף, ברור שיילך לשם בשביל כסף, וכוסומו תחרות וליגה חזקה. גם אני הייתי עושה כמוהו.
הטענה שלי היא מה ששוסאקו כתב לא הגיוני.

בשביל זה הוא היה יכול לבחור בין קלופ לסארי. אין שום סיבה מקצועית לבחור בפאריז. למעשה , ליברפול זה מועדון הכי טוב בשבילו. לשחק יחד עם ואן דייק, לצד המאמן כמעט הכי טוב בעולם. במועדון עם מסורת וקהל ובליגה שהולכת להיות הטובה בעולם.

ובבקשה אל תתחילו לי עם הכסף. באף מועדון שהוא היה בוחר הוא בלשון המעטה לא היה “רעב ללחם”. הנכדים שלו יכולים להרגע. חיים שלהם מסודרים.

עצוב, שסוכן תאב בצע, בעמדה כל כך חזקה על הלקוח שלו.

יובנטוס וליברפול הציעו לו בכלל? שמעתי רק על פסז’ וברסה

דיי נו, פאקינג ילד בן 18. באמת משנה לו עכשיו אם זה 5 מליון לעונה או 20? מאמין שאם הוא יילך לשם זה נטו לעשות סיבוב על פריס בתקווה לעבור מאוחר יותר. כמונו האוהדים כמונו השחקנים - אף אחד לא סופר את פסז’ יותר מדיי. אחלה פרוייקט והכל, אבל זה לא מנצ’סטר סיטי (שהיא כבר קבוצה לגיטימית). אם אני הייתי עובר לפסז, זה היה נטו בשביל לעשות היסטוריה ובוכטות, אבל הייתי מקצה את זה. אין סיבה להשאר שם.

איפה אתה חי ? בירח? השאלה לא מי הציע עליו, אלא מי לא הציע עליו. סיטי (בגלל פפ והיחסים שלו עם ראיולה) היא היחידה שפסלה אותו. למעשה, הוא היה יכול לבחור בחצי מהקבוצות באירופה.

כל שנה, יש את הדיון הזה, שוקסקו, הוא למעשה יושב ראש האוהדים של קטאר (הומור). כל פעם מספרים לנו איזה פרויקט ספורטיבי נהדר קם שם, ואתם תראו השנה זה יצליח. וכל שנה , הם עושים בושות באירופה. השנה הם הצליחו לעוף מול האפרוחים של יוניטד… תרתי משמע. למעשה, ברצלונה מתחילה להזכיר אותם באלופות. והפרחים לברתומאו וואלורדה…

תגידו לי, אם הם כל כך “פרויקט ספוריטיבי מדהים” אז איך כמעט כל הכוכבים שלהם אחרי שנה שנתיים מתים לעזוב?

ניימאר אמבפה וראטי ראביו… כולם מתחננים שישחררו אותם משם. אבל הם נעולים בשרשרת מבטון שם. אבל כל פעם יספרו לי איזה פרויקט יש שם. והשנה תראו הם בדרך לכבוש את אירופה . השנה לא הצליחו אפילו לזכות בגביע הצרפתי.

שאל את ראביו, השייח הקטארי הושיב אותו חצי שנה ביציע . הוא עדיין חולם על החופש. השנה הוא אמור לעזוב בחינם, לפי מה שהבנתי, אין עדיין קונים אליו.

dmitrys

הסר דאגה מליבך, לא משנה מה דה ליכט יבחר, לא הוא ולא הפמליה שלו ירעבו ללחם. ההבדל בין 8 ל10 או 12 הוא פחות דרמטי.

דרך אגב לעבור מקבוצות כמו ברצלונה ריאל וליברפול לקבוצה אחרת , זה הרבה פחות קשה מלעבור מפסז לקבוצה אחרת. הוא תמיד יכול לסיים שם את הקרירה.

בוודאי ש 5 או 20 מיליון זה משנה. יש סוכן, משפחה, ספונסרים. זאת לא החלטה של ילד בן 18 אלא של כל הפמיליה שלו.
בדיוק כמו מסי או כל ספורטאי עלית בעולם.

אז הוא בוחר לקבור את עצמו?

לא הייתי קורא לזה קבר. פחות תחרות.
כמו שבחר מבאפה למשל.

זה עצוב אבל אני חושב שאתם נותניך יותר מדי קרדיט לדעה של דה ליכט לגבי עתידו.
כשחקן בן 19 (מוכשר ועם הייפ ככל שיהיה), שלוקח אליך סוכן כמו ראיולה, בסופו של דבר המילה האחרונה תהיה שלו, ממה שאני מבין בסופו של דבר לראיולה יש אפילו זכות לתבוע את הכסף שיפסיד מהעסקה אם דה ליכט יטיל וטו על פריז.

בסופו של יום, הסוכנים היום הם אלו שקובעים לאן שחקן ילך ומתי וה-say של השחקן מצטמצמם (במיוחד שחקן צעיר כמו דה ליכט שעד לפני שנה שנתיים אף אחד לא הכיר ואמר תודה שסוכן כמו ראיולה החליט לקחת אותו).