פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

סליחה אבל מה זה משנה שהוא לא רעב ללחם? כל עניין העושר הוא יחסי לגמרי. כל משכורת מעל שכר מינימום לא תגרום לך להיות רעב ללחם, אבל חלק מעףהעולם המודרני ותרבות הצריכה גורמת לנו תמיד לרצות יותר. אז עם המשכורת שלי באה השאלה האם לקנות רכב ובמשכורת שלו האם לקנות מטוס, זה משנה? מבטיח לכם שגם אתם במצב שלו הייתם מתפתים לעוד כמה מיליונים שהיו נותנים לכם עוד משהו.

ואגב, אף אחד מאוהדי ריאל חושב שברתומיאו טוב לכם או משהו. אני רק אומר שאתם צבועים וחכמים בדיעבד ושוכחים את כל הטוב שהשיג בדיוק בגלל הסיבות שאתם מאשימים אותו.
פשוט חרה לי לראות אתכם לפני 2 הודעות מאשימים אותו שהוא שילם מהר מידי על שחקן שהתברר כגרוע ועכשיו מתלוננים שהוא לא נותן לאחרים לסחוט אותו בשביל בלם שנתן עונה אחת טובה, וגם זה בליגה דרג ג…
הלוואי שדה ליכט יתברר כפלופ הבא רק כדי לשמוע אתכם מתעלמים מכל מה שרשמתם פה, או במידה ויעבור אליכם מוסיפים אותו לרשימת השחקנים שסחטו את ברצלונה לא בצדק.

אין הרבה פואנטה לטעמי להיכנס לדיונים עם הטרולים הקלולסים מהפורום השכן - תנו להם להנות קצת מלזרות לנו מלח על הפצעים, מסכנים, הייתה להם עונה קשה והם צריכים פיק מי אפ.

השורה התחתונה היא שאני פשוט מיואש. מיואש בגלל ענייני קובו, בגלל דה ליכט, בגלל גריזמן, בגלל המאמן, בגלל היחס לשחקני הנוער, בגלל שדה יונג יסופסל בשביל ראקי. פשוט מיואש. אני ממש מנסה להתחמק מכל אתרי הספורט וגם מבארסה מאניה בפייסבוק בימים האחרונים. אני לא חושב שאני באמת יכול להחרים עונה של בארסה ולא לראות משחקים, אבל וואו כמה שבא לי לעשות את זה. פשוט כואב הלב.

שלום טרול יקר שקורא לאחרים טרולים. הפסקה הראשונה שלך אכן מתאימה לתגובות לפוסטים של בארסה מאניה. להבא ימחקו כאלה, כמו כל הודעה שלא תתייחס לגופו של עניין ותחליט שאוהדי ריאל לא יכולים לנהל דיון על הנהלת ברצלונה כי מנדרילים. נא להתבגר.

באהבה, טרול קלולס מהפורום השכן.

אני מבין את הסנטימנט. אבל כתבתי את זה פה, בשביל שינוי אמיתי צריך עונה רעה. אני לא בונה על בנדיטו (לצערי) אבל שנה הבאה יש בחירות. ברתומאו בכל מקרה פורש (בגלל החוקה), אבל שנה רעה, וכל ההנהלה הזו תלך הביתה (והנמלה הבסקית תלך עוד לפניהם). עוד עונה שניקח איזה אליפות בגלל חסדי מסי זה היה אסון.

ליגה ג? באמת עקבת אחריו? תסלח לי, הסיכוי שהוא באמת יתברר כפלופ, הוא כמו הסיכוי של מסי לזכות בקופה אמריקה. אתה באמת ראית אותו משחק?

כתבתי את זה, לפני שהגעת, אם הסיבה שדה ליכט בחר בפאריז זה בגלל השכר העצום, אז אין לאוהדי ברסה, מה להתלונן. אבל אני לא חושב שזו הסיבה הגדולה, יש מספיק סיבות מקצועיות לא לבחור בברצלונה הנוכחית תחת ואלורדה. כל מי שבאמת עוקב אחר ברצלונה, מבין שלמאמן הזה אין עמוד שידרה, שהוא שבוי של השחקנים הותיקים בחדר הלבשה. ושהוא לא מסוגל אפילו לחשוב מחוץ לקופסה.

תשאל את סמדו מלקום, וארתור בסוף העונה. עזוב מספיק לראות את שתי משחקים אחרונים שלנו בשביל לראות מאמן שנותן לפיקה ולכל השחקנים הותיקים לשחק את כל הדקות האפשריות. למרות שיש לו כישרון צעיר בשם טובידו או טודיבו חחח. אם אני דה ליכט, אני לא מגיע לברצלונה. ליברפול זה המועדון הכי טוב בשבילו. אני מתפלל שדה יונג לא יגיע לאותה מסקנה בסוף השנה.

אתה כמובן צודק. אני חושב שהדבר הכי טוב שאפשר לעשות כרגע זה להוריד את הראש ולחכות ל-2021. בינתיים, כמה שגרוע יותר טוב יותר - ללונג ריינג’.

ועדיין, היו לי כל מיני תקוות קטנות. אחת מהן הייתה להתחיל לבנות את הקבוצה מחדש ב-2021 סביב דה יונג, ארתור, דה ליכט ופוץ (והיו לי גם ציפיות גבוהות מקובו). העובדה שדה ליכט וקובו אבדו קשה לי, ואני לא אופתע אם נאבד גם את ריקי. אגב, זה שאני מסכים איתך שהמשך התדרדרות של הקבוצה בטווח הקצר טובה יותר לטווח הארוך לא מונעת מהמצב הנוכחי להיות מאוד מאוד מבאס - לפחות עבורי.

אם אני הייתי דה ליכט, לא היה שום סיכוי שאגיע לבארסה הנוכחית, אז אני ממש לא מאשים אותו במובן הזה. הייתי מחכה עוד קצת באייאקס לראות אם המצב שם משתפר (בהנחה והוא נחוש להגיע לברצלונה) או מכוון לליברפול/סיטי/ קבוצה אחרת עם פרויקט ספורטיבי נורמלי. ריאל אגב גם נראית לי כמו אפשרות טובה עבורו. בניגוד לכך, אני לא מבין את המעבר המתבשל לפאריס. כלומר, אני מבין את זה מנקודת המבט של ראיולה חח.

למה שאר הדוגמאות כאילו אני תומך ברתומיאו. כל מה שכתבתי היה בנוגע נטו לעניין הצביעות החד פעמי הזה…

ולגבי ליגה ג, כמובן שהגזמתי, אבל לא חסרים דוגמאות של שחקנים שנתנו עונה טובה לדעת כל הדעות ולא הסתדרו עם מועדון גדול יותר, תהיה הסיבה אשר תהיה.

תיאורטית לחלוטין לאור השמועות האחרונות, קאמבק של ניימאר- בעד או נגד?

אני אישית חלוק אבל נוטה לבעד ואני אסביר: אני חושב שאחרי מה שקרה באנפילד וברומא, פלוס השובע מהליגה וירידת המתח מול ריאל פוסט רונאלדו, אני בעיקר חושש מירידה מנטלית רצינית בעונה הבאה. בכלל, אני חושש שנראה קבוצה מאוד כבויה ומסי בפרט (החשש הכי גדול, הרי ידוע שהמצב רוח שלו משפיע על כל המועדון) .

אני אישית מאמין שניימאר יכול להיות פוש מורלי אדיר לחדר ההלבשה ולמסי, ובנוסף אני חושב שהוא יגיע במצב הנוכחי במוד הנכון לחזור לבמה המרכזית. על יכולותיו המקצועיות אין ספק כאשר הוא רעב.

למה נגד? אישית סולד מהמון תכונות באופי שלו, הזכרונות הלא טובים מההתנהלות שלו בעיקר בעונה האחרונה, וכמובן כל המעבר עצמו שלא הוסיף לנו כבוד.

תסביר לי בבקשה, מה הוא עשה מבחינה מקצועית , בנבחרת ברזיל ובפסז מאז שהוא עזב שגורם לך לשקול לקחת אותו מחדש?

Johan Cruyff: “If you have second thoughts on playing for Barcelona, you are no longer of service to us.”

רצה לזרוק אותנו מליגת האלופות. סחט את המועדון על חוזה חדש וסעיף נאמנות, דקה לפני שהוא תקע את הסכין בגב וברח לפסז.והוא עדיין תובע את המועדון על סעיף נאמנות… אבל אוהדי ברסה, בדומה לגריזמן, משחקים את תסמין ה"אישה המוכה".
אתה חושב שהוא השתנה? את אותם תרגילים שהוא עשה, הוא הוא יעשה לנו שוב. במיוחד התרגיל שלהפצע או לקבל כרטיסים צהובים בשביל הקרנבל או יום ההולדת של אחותו.

דרך אגב, אני חושב שזה לא פנטזיה דימיונית, מבחינת פסז, ניימאר הופך להיות נטל מאוד גדול, לא מפסיק להסתבך, ללכת מכות עם אוהדים ולהפצע. והוא מורחק מליגת האלופות והתחלה של הליגה בצרפת, בתסריט מסוים, אני מניח שלצערי זה משהו שיכול לקרות.

ודרך אגב אם זה יקרה, לא מוכן יותר לראות את הפרצוף שלו בקאמפ נואו. בעיני זה טאבו. יחזור, אני לא רואה יותר את ברצלונה עד שהוא עוזב.

מבחינה מקצועית אני עדיין חושב שהוא אחד מ-5 השחקנים הטובים בעולם, וזה לא השתנה בפריז.

זה שהליגה שם היא לא מדד ובליגת האלופות הוא שיחק משחק אחד מתוך ארבעה בנוק אאוט (בשלב הבתים היה טוב מאוד בעיניי) בגלל פציעות זה לא מדגם מספיק רחב כדי לומר שהוא מעבר לשיאו או משהו כזה.

עם שאר הדברים שלא קשורים לכדורגל אני מסכים איתך לחלוטין ולכן אני מתלבט כפי שאמרתי ויש בי גם צד שנגד.

בנוגע לאיומים שלא תראה את בארסה יותר אם יחזור, מציע לך לא להגיד דברים כאלה מתוך אמוציות, בסוף הזמן עושה את שלו. גם מסי פרש מהנבחרת וחזר, וגם אתה אמרת שסיימת עם הפורום והנה אתה פה (ואני שמח על כך!) :blush:

מה אני יעשה, האלטרטיבה לפורום זה קבוצת הפייסבוק ברצלונה…

אף אחד לא מפקפק בזה שהוא שחקן מעולה, אבל הוא אין לו את החוזק מנטלי, כך זה רוב השחקנים הברזילאים. נשרפים מהר.

קאקה וריבאלדו היו לדעתי היוצאי דופן. הוא לדעתי כבר בן 29 אם אני לא טועה. בגיל הזה, הוא לא ישתנה, בקשר לפציעות שלו, או שהוא שחקן פציע, או שהוא “מביים פציעות” . רוב מי שקראתי, אומר שהפציעה שלו עכשיו זה בגלל התלונה על האונס (שלדעתי לא היתה).

מאוד מקווה שהוא לא ידרוך יותר במועדון.

אני אף פעם לא אהבתי את ניימאר.
שמחתי מאוד שהוא עזב והצורה שהוא עזב הוסיפה מאוד לחיבה הגדולה שיש לי לשחקן הזה.
אתה חושב שהוא טופ 5?! לדעתי זה הרוב הייפ והוא אוברייטד מטורף. הוא היה מחרב התקפות סידרתי והולך ראש בקיר פעם אחרי פעם, עושה הצגות מבישות שהיו גורמים לי לזוז באי נוחות על הכסא (מה שגרם למצב שגם שהרגו לו את הצורה אף אחד כבר לא האמין לו), וזה בלי להזכיר את ההתנהגות מחוץ למגרש ואת השטויות שיש לו בראש (כמו למשל היומלדת המקודשת של אחותו).
אין ספק שהוא מוכשר, והוא יודע כדורגל ונכון שהוא היה הכוח העיקרי במהפך 6-1 על פריז ואני מניח שהיו לו משחקים טובים נוספים בברצלונה אבל המחיר שהוא יעלה פלוס הפמליה הבלתי נסבלת שלו, וכל הנגררות והנגזרות שאיתו פשוט לא שווים את זה.

מקווה מאוד שלא ידרוך שוב אצלנו, מבחנתי שיילך למדריד.
שיבלו איתו

העונה האחרונה של ניימאר בברצלונה אכן הייתה גרועה מאוד באופן יחסי, אבל למה רק אותה אתה בוחר לזכור? מה עם שנתיים גדולות כאשר הוא היה חלק משלישיית ההתקפה אולי הטובה אי פעם?

אני לא מכיר הרבה שחקנים שמסוגלים למסור, לכדרר ולכבוש ברמה כל כך גבוהה, אחד הבודדים שבהם כבר משחק אצלנו. לניימאר יש את החבילה השלמה ברגליים, כל השאר תלוי בגישה שלו.

אם אתה אומר לי שנקבל בחזרה את ניימאר של העונה האחרונה אז כמובן שלא תודה, אבל אם זה ניימאר רעב וחדור מוטיבציה (מה שאני מהמר שיקרה לפחות בהתחלה) אז בוודאי שזה חיזוק.

משה, ניימאר בן 27 לשאלתך. הגיל זאת לא הבעיה.

עדיין מדובר בשחקן שיכול לעשות שער מכלום. לא עוד לתת כדור למסי ולחכות לקסם, אולי אשכרה יהיה לכם עוד קוסם. גם תחשבו כמה שמירה תשתחרר בזכות מהלך שכזה.

לטעמי מדובר באוברייטד בגלל הפציעות, כבר שנתיים שהוא מפסיד את המאני טיים בעקבות פציעות. גם לטעמי דמבלה יכול להתפתח לחתיכת שחקן, אם רק יתאפס מנטאלית

פפ סגורה מכה שלישית:

הצעה על ווילאן שוב נדחתה.

https://twitter.com/SkySportsNews/status/1140644127245242370?fbclid=IwAR32MWL6pQromtODCp9LPJV3t0a7TTwx3fpEjc02eiNqpffbsg40TdG4Qwk

אבל אתם לא מבינים שאין לנו כסף לדה ליכט? ברתומאיו התותח על הזה חוסך לנו מלא כסף.

טוב, אבל אנחנו חייבים כמובן עוד שחקן לחלק הקמדי שכולל את מסי, סוארז, דמבלה, קוטיניו, מלקום ובקרוב גם גריזמן.

בטח הוא יתחרה על האגף השמאלי עם גריזמן, דמבלה, מלקום וקוטיניו. אין שם מספיק תחרות.

אה סליחה, גריזמן ישחק בכלל בקישור.

🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂🤦🏻‍♂

גלובו ספורט מברזיל (אם אני לא טועה מהראשונים שדיוחו על העריקה של ניימאר לפסז) מדווחת שיש מגעים מתקדמים בין פסז לברצלונה בעיסקה של 100 מיליון ומעבר של אחד השחקנים הבאים לפסז ראיקטיץ אומטיטי ודמבלה. תמורת ניימאר

https://twitter.com/FootyAccums/status/1140726903625723904

עכשיו רשת bein , שהיא כאמור קטארית ומקורבת לשייח שם ,מכחישה את זה:

https://twitter.com/barcacentre/status/1140743031794151434

הפרשנות שלי, ניימאר ביאושו הגדול רוצה לברוח מהכלא, ומנסה להפעיל לחצים על הקטארים (לאור הראיון של חליפי אתמול) וזה התשובה של הסוהר הקטארי לניימאר.

אם ניימאר יחזור, אני בסה"כ אשמח, למרות הצורה בה עזב.
אבל זה צריך לקרות בתנאים של בארסה. לא משכורת שמתקרבת למסי, ללא הנחות באימונים וחתונות וימי הולדת, ובוודאי שהוא לא יקבל את ה 40 מיליון שהוא תובע.
לא אכפת לי מהצד המנטלי שלו - הוא לא מוביל את הקבוצה, ואם הוא רוצה לחזור, גם הוא מבין את זה. הוא שחקן שמסייע למסי, לא כוכב ראשי במקומו.
בתנאים האלה אני מוכן לקבל אותו. אני מניח שבמקרה הזה גריזמן לא יגיע ודמבלה או קוטיניו יעזוב, אולי כחלק מהעיסקה.

אם ריאל ובארסה באמת מעוניינות בניימאר, והוא שוב בוחר בבארסה - זה חותם את הסיבות לעזיבה שלו לפאריז ממניעים של כסף נטו, מהסיבה הפשוטה שהוא חוזר לאותה משבצת מקצועית ולשמש כינור 2 במקרה הטוב.
לא כסף ושאיפות מקצועיות, לא אלפא דוג בלבד - כסף.
אם הוא רוצה שעולם הכדורגל יעלה אותו כיתה מבחינת הערכה ומעמד הוא צריך לבחור בריאל שם יהיה הכוכב הראשי.

באופן אישי אני לא רואה איפה הוא משתלב באמת במערך שלנו, אלא אם כן הזאר יזוז ימינה.
תמיד רציתי אותו אבל כל חיי האינסטגרם והפרשיות שממשיכות להגיע די הורידו לי ממנו.

בכל מקרה, הזוי העיניי שמועדון כמו ברצלונה מוכן לקלוט אותו בחזרה אחרי הזלזול הבלתי נתפס שלו בנוסף לתביעה על סעיף הנאמנות. גדול ככל שיהיה, זה פשוט זועק אובדן דרך.
עם פלורנטינו זה לא היה קורה בחיים.

ניימאר הוא גולדן בוי שלא מפסיק לעבוד על המגרש, האניגמה האמיתית לגביו היא מה לעזאזל מוצא בו מסי בתור חבר. חוסר טעם משווע. אבל מילא, סיכוי קלוש שיגיע, ואם אכן יגיע, קיבלנו קראק עם מספרים דו ספרתיים בהכל. אה, כן ורצון להוכיח בגרות ושיט כזה…