פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה בהנחה שלא תמכור אף אחד. אבל אם כן יעזבו את ברצלונה כמה שחקנים? בין אם בפרישה, ובין אם במכירה?

פרנקי הוכיח, לאורך קיץ אחד, שהוא לא יעזוב. שנה אחר כך, עם מונדיאל באמצע, עם לחץ חוזר מצד ברצלונה ועם המשך הידרדרות במעמדו מצד צ’אבי, ואולי עם הצעות מקבוצות אחרות/קבוצות שבמצב אחר מאשר קיץ 2022 - ואולי התשובה שלו תשתנה.

אם הוא בכלל פותח.

דווקא השנה הלחץ היה יותר עליו מאשר עלינו. המונדיאל בפתח והוא לקח סיכון שאם ילכו איתו עד הסוף זה עלול לסכן אותו שם אבל הוא לא הסכים לזוז.

בגישה שעשו איתו בקיץ לדעתי הוא גם לא יזוז שנה הבאה.

את מי תמכור בהרבה כסף? היחיד, וגם זה אם אני לארג’, זה דמבלה, בגלל שהחוזה שלו נגמר ב 2024.
המשכורות יירדו קצת בשנה הבאה אם יתממשו כמה תנאים, אבל זה לא יהיה קרוב ליעדים שבארסה צריכה כדי להיות רווחית. בנוסף, ההכנסות מהאיצטדיון יהיו הרבה יותר קטנות כי בארסה תשחק במונז’ואיק.
זה לא זמן טוב להיות בזבזני, במיוחד אחרי שכבר השקיעו המון ב 2022.

הכל יכול להיות. אני לא הייתי מהמר שפרנקי יעזוב גם בקיץ הבא. יותר הגיוני שיירד קצת במשכורת.

עריכה:
לא יודע למה חשבתי שהחוזה של זובימנדי נגמר ב 2023 והוא יכול לבוא בחינם. החוזה הנוכחי שלו עד 2025, כך שבכל מקרה הוא יעלה הרבה כסף.

ספורט אגב אומר שהשחקן המוביל לרשת את בוסקטס הוא בכלל רובן נבס ולא זובימנדי.

טל, אני רואה שחקנים שנופלים מהרגליים. פרנקי הוא לא אחד מהם. בשום משחק.

לא רלוונטי אם פרנקי יכול לשחק 90 דקות בכל משחק למשך 17 עונות רצוף, או אם הוא נופל מהרגליים אחרי מחצית אחת. מה שחשוב זה כמה הוא משחק בזכות המאמן שלו, ולא בגלל פציעות/היעדרויות אחרות של שחקנים אחרים.

ולכן, כשיר או מכונה ככל שיהיה, פרנקי או לא פותח, או מוחלף יחסית מהר, מבין שחקני הקישור. מה שמלמד אותי שבמועדון לא רוצים אותו, או לא מאמינים בו, או מראים לו את הדלת החוצה או כל התשובות נכונות.

ובגלל זה, אגב -

אני עדיין מהמר שלפחות יהיה ניסיון חזק מאוד מצד ברצלונה, גם בקיץ 2023, למכירה של פרנקי. רק שהפעם הניסיון הזה יתחיל הרבה קודם, ולמעשה הוא כבר התחיל.
ב-2023 לא יהיה מונדיאל (אלא אם הקטארים ישפכו קצת כסף לפיפא), אבל אחרי שנה שבה אדון שרוכים לא קשורים ימשיך לפתוח על חשבונו, אני לא לגמרי משוכנע שפרנקי ישמח להמשיך בברצלונה, ואני מהמר שהוא לפחות יהיה פחות סרבן להקשבה להצעות.

האם הוא יעזוב בוודאות? לא יודע. אבל לא הייתי שולל אפשרות כזו.

image

זוכר את זה? אז הוא לא מזומן, רק מראה מה ספורט יודע על מה צ’אבי שוקל ומה לא.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1577574912562192385

אם זה נכון זה פשרה טובה לשתי הצדדים. אנחנו מקבלים כסף ונפטרים מהמשכורת שלו באופן סופי. הם יקבלו את גריזמן.

פבריציו אומר שהכל סגור אז הכל סגור

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1578463902878535681

רק שאתלטיקו לא יתחילו עכשיו לשחק אתכם משחקים מלוכלכים על התוספות של ה 2 מיליון.

איך יודעים שההסכם לגביי גריזמן רשמי, או לפחות ממש ממש מתקרב?

רמז -

ובישל אחרי 5 דקות

זה הזמן למשוך את החתימה הפורמלית עוד קצת, שימשיך לפתוח, ואז להגיד שלא הבנו את ההסכם ככה ושהמחיר בעצם 40.

אם היה להם את ברתומאו בתור נשיא… זה היה עוד עובד :slight_smile:

לא ברטומיאו עשה את הסכם ההשאלה המוזר הזה. זאת פאשלה של המחלקה המשפטית של לפורטה. לא יכול להיות שבארסה עושה הסכם שניתן לפרש אחרת ממה שהם חשבו.

דימטרי זה בדיחה .

אני עד כדי כך גרוע?

רישמי

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1579452095593254912

רומיאו מאשר שהשכר של גריזמן היה אסטרונומי, 36 מיליון אם היה חוזר אלינו.
אם אתלטיקו תמכור אותו בהמשך, בארסה תקבל נתח כלשהו.

אפשר להגיד הרבה דברים ולבקר את ההנהלה על הרבה דברים. אבל אלמיני הוא פשוט הרכש הכי טוב של המועדון בשנים האחרונות.

ואין לי ספק שבסופו של דבר העבודה שלו גם תתורגם לתארים אולי לא השנה או שנה הבאה אבל בסופו של דבר. @Josepe מה עשית לי חחחח הפכתי לאופטימיסט לרגע…

אל תדאג, אם מחר נעוף מהבתים פעם שנייה ברצף, לאלמאני יהיה הרבה פחות זמן ליצור פה את הקבוצה המפחידה שהוא והצוות המקצועי עובדים עליה.

מכרנו זכויות שידור והוצאנו סכום לא מרגש במונחים של הליגה האנגלית ואנשים חושבים שקנינו את כל אירופה…

מצחיק, האלאנד אחד עלה כנראה כמו כל הרכש שלנו במונחים של קנייה ושכר, אבל מאיתנו מצפים לזכות בהכל.

בסה״כ אני מקווה שאף אחד לא יצליח להפיל את לאפורטה בשנתיים הקרובות. למה? כי אני מאמין שלנשיא יש את הסבלנות לתת גב למאמן הצעיר והמוצלח שלנו גם כשלאוהדים אין. אם נמשיך במגמה הזו תהיה לנו קבוצה מפחידה שוב לא בעוד הרבה זמן.

@Eyal :rotating_light::rotating_light::rotating_light:

רומרו מדווח ששוקלים להחזיר את המלך בינואר.

the-avengers-marvel

שווה את ההדחה מהאלופות.