פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

בינתיים צ׳אבי מראה יכולות של מאמן מנוסה מאוד וחכם מאוד.

עוד לא הייתי שם אותו ברשימת המאמנים הגדולים בעולם, אבל גם את פפ ב 2009 לא יכולנו לשים שם, אפילו אחרי עונת 6 התארים. למה? כי זו הייתה ההתחלה ואף אחד לא ידע איזו המשכיות אדירה תהיה לזה. אז פפ היה מדהים, אבל אתה לא שם אותו ברשימת המאמנים הגדולים אחרי שנה אחת.

לעניינינו, אני חושב שצ׳אבי כן בונה על ניקו, אבל הוא הסכים לתת לו ללכת ולקבל יותר דקות (בשאיפה) בקבוצה שהקישור שלה לא עמוס כמו אצלנו.
בוסי היה באנקר בעונה הקודמת וניקו לא יכל לדעת שצ׳אבי באמת יעשה את חילופי הדורות שלו כבר בעונה הנוכחית. מישהו פה האמין שאלבה ופיקה יראו כל כך הרבה ספסל העונה? עזבו את פיקה, הוא קיבל הרבה בלמים לעמדה שלו. מה עם אלבה? מישהו חשב שהוא לא יהיה באנקר גם בעונה הזו כשניקו עזב לולנסיה והאמין שבוסי לא ישב משחק אחד מיותר על הספסל?

צ׳אבי רוקם את הקבוצה שלו, וזה מצריך סבלנות. ניקו הגיע אליו פעמיים וביקש לצאת בהשאלה. צ׳אבי צריך היה לתת לו ללכת בשביל לשמור אותו מרוצה, זה מה שאני חושב.

אגב, פאבלו טורה גם ביקש לצאת בהשאלה חזרה לקבוצה ממנה הוא נרכש ולא קיבל רשות. זה קצת סותר את מה שאני אומר לכאורה, אבל אני חושב שזה עניין מורכב ולניקו כבר הייתה שנה שלמה בדינמיקה של הקבוצה הראשונה ובנוסף כמה שנות לה-מאסיה, בעוד טורה רק מתחיל להכיר את בארסה.

MD עם כתבה שאיניגו מרטינז יחתום בבארסה בקיץ הבא. יגיע בחינם בסיום החוזה שלו באתלטיק בילבאו.
לפי הכתבה , צ’אבי אוהב אותו ואת העובדה שהוא שמאלי.
החלק המעניין בכתבה זה שהם אומרים שפיקה יעזוב בקיץ הבא. אם לא מרצון, אז בגלל שהחוזה עד 2024 מותנה בכך שיפתח ב 35% מהמשחקים. כמו שזה נראה , זה לא הולך לקרות.

אז במילים אחרות, בארסה עושה לפיקה “גריזמן”

כן.
וזה אומר שאתלטיקו לא המציאו את התרגיל הזה. ואם אתה קורא לא לעשות איתם עסקים בגלל גריזמן אז…

א. לא אמרתי שהם המציאו את זה.

ב. מההתחלה לא פיקפקתי בחוקיות של זה. אני לא רוצה שברצלונה תעשה איתם עסקים בעתיד מאותה הסיבה שאני לא רוצה לעשות יותר עסקים אם הבחור שמכר לי אוזניות לפלאפון ומכר לי אותם במחיר יקר מערך השוק שלהם. אני לא מפקפק בחוקיות ובזכות שלו למכור לי את האוזניות במחיר הזה, אבל זה זכותי לא לקנות אצלו יותר בגלל זה .

אותו דבר מול אתלטי. כל עוד לא הוכח אחרת, הם פועלים לפי החוק, אבל הקטנוניות שלהם צריכה לגרום לברצלונה לשמור מרחק מלעשות איתם עסקים בעתיד.

ג. אני גם לא אוהב שעושים תרגילים כאלו לפיקה.

אם פיקה ישחק 34% מהמשחקים אני אהיה איתך. כפי שזה נראה כרגע הוא לא ישחק גם 3.4%.

בדיוק מה שטל אמר.

הסעיפים האלה לא נועדו בשביל לשחק את הכמות המקסימלית האפשרית מבלי להאריך את החוזה או לעמוד בתנאים כאלה ואחרים, הסעיפים האלה נועדו כתחנת יציאה לקבוצה \ שחקן אם רואים שאין התאמה.

במקרה של גירזמן זה לא עניין של התאמה או תרומה אלא נטו רצון לא לעמוד בחוזה. ואז למה הם ממשיכים לשחוק אותו?

לא משנה, זה לא משנה את הדברים. מקווה שלא ניתקע איתו בעונה הבאה ושיימצא לו פתרון.

הימים חולפים, שנה עוברת, אבל המנגינה, אבל המנגינה -

אסנחיו לברסה, מה לעזאזל? יש אשכרה דיבור על זה? זה מטומטם מכל בחינה.

טכנית, אנחנו עדיין בפגרת הנבחרות, אז אפשר לסווג את זה כעטיפות לדגים. אבל נושא זובימנדי נשאר על אש קטנה, יותר או פחות, כבר כמה זמן, מה שלפחות אומר לי שיש משהו בגזרה שלו.

טכנית, עם כל הפציעות וההיעדרות של אראוחו ל 2-3 חודשים אנחנו לא יכולים להביא עוד שחקן הגנה מחוץ לחלון?

חושבים שלאפורטה יוכל לעשות משהו יותר טוב מאשר להביא את שחקן ההגנה המוביל של לגאנס בעמדת המגן השמאלי שמכוסה כבר? :thinking:

למה ככה?

מתוך השיחה של לאפורטה ואלמאני:

לאפורטה: תגיד, מתיאו, עמדת המגן השמאלי - אתה מבסוט עליה? נראה די עמוס, אבל תכלס יש לנו שם כוכב מזדקן שקצת עבר זמנו, מגן שהוא יותר קיצוני ממגן, ועוד איזה פלסטר שהצלחנו לגנוב מצ’לסי בדקה 90. אבל שום דבר קדימה.

אלמאני: אתה צודק. סה"כ זאת לא העמדה הכי בעייתית שלנו, אבל זה נכון שאין בה כל-כך הסתכלות קדימה.

לאפורטה: נו, אז חשבת כבר על מישהו?

אלמאני: יש לי כבר כמה רעיונות, אני אעדכן אותך כשיבשילו.

לאפורטה: האמת שחשבתי על זה גם קצת בעצמי. אני יודע שאתה לא אוהב כשאנחנו מדברים עליהם, אבל ראיתי שללבנים יש בלוק בצד השמאלי של ההגנה שלהם, בשם מנדי.

אלמאני: נו?

לאפורטה: וגם לסיטי של פפ, עד שהסתבך עם החוק, היה בלוק בצד שמאל של ההגנה… בשם מנדי.

אלמאני: אוקיי, ו…?

לאפורטה: אז זהו, חשבתי שנכון שגם אנחנו נשיג לעצמנו בלוק לצד שמאל של ההגנה, בשם מנדי :man_shrugging:t2:

אלמאני: זובי מנדי. אני אשיג לך מישהו יותר טוב.

סוסידד רוצים לחדש לו ולהעלות את סעיף השחרור, אז בארסה עושה את עצמה מתעניינת כדי שהשחקן יחשוב פעמיים.
בוסקטס אמר שהוא עוד לא החליט מה לעשות בשנה הבאה.
ניקו אמור לחזור עם ניסיון ואחרי ביה"ס של גאטוזו.
מבחינה כספית רוצים לבזבז הרבה על ברנארדו סילבה, אז לא נראה לי שיבזבזו הרבה על קשר אחורי.
אבל מה אכפת לנו לנסות להוריד את המחיר.

טכנית, הפרצה הזאת נסגרה. אחרי בארסה הורידה את לגאנס ליגה, ביטלו את החוק. אני בטוח ב 99%.
אבל עדיין אפשר להביא שחקן חופשי. אולי ג’ייסון מוריו פנוי.
או חלילה להעלות בלם או מגן מבארסה אתלטיק.

בוסקטס לא אמר לנו מה הוא יעשה בשנה הבאה. יכול להיות שבמועדון כבר יודעים, או שהם מכינים את הקרקע לעזיבה שלו, שזה צעד חכם כדי לא להגיע לקיץ עם פחות אפשרויות.

זה שברנרדו סילבה אולי יהיה מטרה גם בקיץ 2023 זה אחלה ואני בעד, אבל לא חושב שזה רלוונטי לעמדת הקשר האחורי. וגם אם המלך יחזור בקיץ, עדיין שחקן אחד בעמדה הזו זה לא מספיק.

אקדים את מה שאולי יעלה ואגיד שאני בונה על זה שפרנקי יעזוב בקיץ הבא, או שלפחות ברצלונה תחזור לנסות לדחוף אותו החוצה. ככה שגם מבחינת משכורת יהיה נתח משמעותי שיתפנה, וגם מבחינת כמות סגל/מיקום על המגרש.

אני מאמין שהכסף, אם יהיה כזה, יילך על סילבה, קשר אחורי, מגן ימני וניסיון להחזיר את מסי. לא בהכרח בסדר הזה.

נדמה לי שהחוזה שלו בכל מקרה מסתיים בקיץ הקרוב, לא? דימה?..

החוזה שלו עד 2026 אם אני לא טועה

מצחיק לי קצת שצ’אבי מנסה לדחוף את פרנקי החוצה שהוא בערך הקשר היחיד שיכול למלא את העבודה האינטנסיבית שצ’אבי דורש מבלי ליפול מהרגליים בדקה ה 60. מין פריק פיזיקלי שכזה

אבל חידושים הם בדכ ל 5 שנים, לא? אני לא חושב שהוא חידש בתקופת לאפורטה.
בכל מקרה, נדמה לי שהוא הגיע לקבוצה ב 2018 ולא חידש באמת למעט ה"קיצוץ" בתקופת הנחש.

הוא חידש ב 2020, שבוע לפני שברטומיאו עזב. הוא, מאטס, פיקה ועוד מישהו (לנגלה?).

כן, זה צעד חכם.
לכן כתבתי שבארסה כנראה מנסה לגרום לשחקן לא לחדש, ולהחתים אותו בחינם.

זה לא מה שכתבתי. אני אנסח מחדש. אם זובימנדי מחדש, הוא יעלה הרבה כסף. גם סילבה יעלה הרבה כסף. לא מאמין שיילכו על שניהם במקרה כזה, אלא רק על סילבה.
סילבה יעלה 70-80 מיליון, זובימנדי 40-50. אתה לא קונה את שניהם אחרי שבשנה הקודמת הוצאת 200 מיליון. אנחנו לא PSG ולא סיטי.
אם בוסקטס עוזב, פרנקי וניקו , ואולי גם קסיה יהיו הקשרים האחוריים.
אם זובימנדי בא בחינם, זה סיפור אחר.

אני חושב שפרנקי הוכיח שהוא לא יעזוב.

מצחיק לי שזה מה שאתה חושב, כשצ’אבי מחליף אותו כל משחק דקה 60.

לגמרי. הוא אמר שהוא מתכוון להישאר פה עד תום החוזה, ואחרי הקיץ האחרון לא הייתי מפקפק בזה.