פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

בארסהמאניה אמרו שברצלונה מתכננת לתת לברייתוואייט את חיסול החוזה שלו ברגע האחרון של חלון ההעברות כך שלא יוכל לחתום בשום קבוצה אחרת בזמן ולמעשה יהיה חסר קבוצה (בדומה למה שהיה עם קויאדו?).
אני נפלתי בפח ונתתי את זה כטיעון לסיבה שבסוף הדני עבר לאספניול עם פיצוי סביר ולא עם כל השכר שהיה לו בחוזה אצלנו.

דימה תיקן אותי וטען שהאיום הזה הוא איום סרק כי שחקן חופשי (אחרי שבארסה חיסלה את חוזהו) יכול לחתום גם מחוץ לחלון - כמו שהוא הוכיח פה.

כמו שכבר כתבתי בנושא הזה אז - יצאתי טונה.

קואידו היה לו חוזה כבר בברצלונה הוא לא היה יכול להשתחרר בחינם זה דבר שונה.

אני חושב שהם התכונו שאחרי שחלון העברות נסגר כל הקבוצות הסבירות שהוא היה יכול להגיע אליהם הסגל שלהם יתמלא והוא יצטרך לחתום באיזה קבוצה קיקיונית. מפוקפק אבל מתאים לדף הזה.

בקיצור, הרבה קבוצות משחררות שחקנים ביום האחרון אחרי שלא מצאו להם קבוצה, והם חותמים כשחקנים חופשיים ביעד אחר.

מוסר השכל בארסה מניה היא לא מה שהיתה בימי הזוהר שלה. :slight_smile:

ספורט עם הודעה נחרצת שגאבי יחתום רשמית על הארכת חוזה ביום חמישי.
החוזה יהיה עד 2026 וסעיף השחרור של מיליארד יורו.
לא פרסמו את השכר.
הם אומרים שזה לא נחתם עד עכשיו בגלל הלו"ז הצפוף של לפורטה.

חכה. שמענו את זה לפחות 2358235 פעמים בקיץ.

אני יודע שזה לא אתה, אבל זה בקלות אחד התירוצים הגרועים ששמעתי.

עד עכשיו היה הסבר הגיוני למה לא נחתם עדיין. לא רצו להעמיס על תקרת השכר.
יכלו לחתום מאז ה 2 לספטמבר, אני יכול להאמין שללפורטה לא היה זמן לכמה שעות במשרד כדי לחתום על הכל , להצטלם, להרים כוסית, למזוג מיץ ענבים לגאבי, וכל זה בזמן שהסוכן שלו זמין גם.
לא משנה, העיקר שיחתום.

היו גם דיבורים באוגוסט שהחידוש של אראוחו עדיין לא נחתם רשמית. לא ראיתי עדכון או הפרכה של טענה זו.

הכי קרוב לרישמי

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1569655162632900611

ליאור מצטער אל תהרוג את השליח:

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1569982174954246146

סגור וחתום

יש גם הודעה רשמית באתר של בארסה.
גאבי חתם עד 2026 עם סעיף השחרור 1B יורו.
יהיה טקס כלשהו בקאמפ היום.

מצב הסגל של בארסה
בשחור הגיל, בצהוב עד איזה שנה החוזה, באדום הסעיף שחרור

אין מגן ימני שנה הבאה. אני מקווה שזה הדבר הראשון שהם מחפשים, יחד עם פרוספקט צעיר לחלוץ ובין היתר קשר אחורי במקום בוסקטס.

אני יודע אני יודע, זה המונדו דפורטיבו. אבל הדיון הזה מת, ואמור היה להישאר קבור עד ינואר, אז למה לא?

לא יכול להגיד שזה קו מחשבה רע להחלפה של בוסי, אפילו קו מחשבה טוב

אני חושב שזה אישית שלא נראה מחליף אמיתי לבוסקטס תקופה. הוא קשר אחורי שנולד בלה מאסיה עבור הצרכים הספציפיים של ברצלונה. יש בחוץ קשרים אחוריים מטורפים (לוולבס יש אחד ממש מדהים לדוגמא) אבל אף אחד מהם לא בדיוק בוסקטס.

אני חושב שההגדרה שלנו לקישור הולכת להשתנות מאוד, אז אני עוד לא יודע מה הפרופיל שצ’אבי מחפש.

טוב, אז בהמשך לשיעמום פגרת הנבחרות, ובהתאם לזה שזה דיון “פנטזיות”, ואף אחד לא אמר פנטזיות של מי, אז מה דעתכם בקשר לשחקנים ששמם עלה בימים האחרונים: זובימנדי ואסנסיו?

כולל יכולת, התאמה, משקעי עבר, ומחיר.

אתה בכוונה מציק לראש המלוכלך שלי, נכון?

פה זה פורום כדורגל, תפתח ת׳רד ב״לא כדורגל״ ותקבל יותר היענות מבדיון הקורונה… :crazy_face:

אמממ לא.

תמיד נחמד לקחת שחקן לריאל (והפוך) אבל אני לא רואה את אסנסיו תורם לנו כלל מעמדת הקיצוני וגם בתור קשר התקפי יש טובים ומוצלחים ממנו בעשרות מונים בקבוצה.

את זובי אני לא מכיר, אבל קשר אחורי בברצלונה צריך סט יכולות מאוד מיוחד, קשה לי להאמין שנצליח למצוא בחוץ מישהו עם הבנת משחק, יכולת לשחק בנגיעה, סגירת קווים ומסירות ועוד אלמנטים חשובים.

לראייה למרות שפרנקי הוא שחקן על, הוא מתקשה מאוד בתפקיד האחורי אצלנו.

יכול להיות שאתה צודק, אבל יש לך מישהו לא מבחוץ?

ממך לא ציפיתי לשכוח את המלך…

אולי אחרי עונה שלמה שבה פרנקי יקבל דקות בקישור האחורי נראה התקדמות שלו בפרמטרים האלה, במיוחד אם זה יתן לנו אורך רוח לחפש מחליף אמיתי לבוסי בנוער/בחוץ בלי לחץ זמן.

לא שכחתי כלום, אבל אם צ’אבי “נתן” לו ללכת, אולי הוא לא בונה עליו בעמדה הזו. או בכלל.