פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

יש פה בפורום בארסה איזו ציפיה מוזרה ששחקנים ירחמו על מועדון ויוותרו על מיליונים כדי לעזור. לדעתי צריך לחדד קצת את היחסים שבין שחקן למועדון: השחקן צריך לעזור למועדון אך ורק באמצעות הרגליים. זה לא משנה אם זה שחקן בית או שכיר חרב. המחויבות היחידה של השחקן למועדון היא באימון ובמשחק.

אני אענה רק על זה, כי באמת הויכוח של ברייטוויט מול פיאניץ’ יצא מכל פרופורציה. נסכים שלא להסכים.

מארקה כותב שהשכר שלו הוא 7 מיליון יורו. אני הנחתי שזה ברוטו, אחרת הוא היה אחד המרוויחים הגדולים בקבוצה.
לקראת סוף הקיץ, רומרו כתב שהוא דורש שכר של שנה אחת כדי לעזוב, ונקב בסכום 2.8M מיליון. הנחתי שזה נטו.
עשיתי ממוצע, וקיבלתי בערך 6M ברוטו.
זה בהחלט שכר נמוך בבארסה, מדרגת שכר אחרונה של שחקנים בוגרים.
כשעזב, אני קראתי שהוא קיבל 150K כפיצוי. אהוד (נדמה לי) הביא מקור אחר שמדובר ב 400K. בכל מקרה , לא מיליונים.
כתבתי שבכללי הפיצוי קטן יותר מ 10% שהוא יכל לקבל אם היה נשאר, וזה בהחלט לא חזירות מצידו.

לא מצאתי מידע על השכר שלו באספניול.
מגבלת השכר שלהם בשנה שעברה הייתה 78M. קשה לי להאמין שהם ישלמו לו 6M, כש RDT עדיין שם בתור החלוץ הפותח והיקר. לכן אני חושב שהוא ויתר על הרבה כסף כדי להגיע לאספניול ולשחק כדורגל.

משפט אחרון הוא יכל לעזוב לאספניול או לקבוצה ברמה שלה בהתחלת החלון. זה שהוא ביום יומים לפני עזב זה בגלל האי ברירה שהיתה לו. זה לא גנטלמניות. יותר מזה, היו שמועות מאוד חזקות שקבוצה בערב הסעודית רצתה לשלם יותר כסף מברצלונה הוא הסכים לעזוב לשם אבל רצה לקבל משכורת כפולה. גם שברצלונה תשלם לו וגם הקבוצה מערב הסעודית.

אמרתי, אני לא חושב שהוא טיפש. אם הוא היה טיפש הוא היה ממשיך להתעקש ואז יושב ביציע שנה שלמה ואולי אפילו יותר.

ובאמת שהדיון כלפי בריטויט יצא מפורפורציה. כך זה שחם יותר מידי.

בעיני הוא נבל בעינך הוא סתם שחקן, יאללה בוא נעבור הלאה. אני תמיד בעד לצחוק על דמבלה :slight_smile:

ראול דה תומאס, אני מבקש.

אבל שוב אתם כאילו מדברים על דברים שונים. זה שברייטוייט קיבל פיצוי נמוך והסכים לעזוב בסופו של דבר זה אומנם התוצאה הסופית, אבל הוא עשה את זה בחוסר רצון מובהק וכי לא הייתה לו ברירה אחרת. הרי, היו כבר הצעות לקנות אותו והוא סירב.

מה שהוא רצה, וחשב שהוא יכול לעשות, זה לקבל פיצוי כמעט מלא על החוזה שלו, להשתחרר בחינם ולחתום איפה שבא לו - זה מה שהוא זמם ועל זה הכעס.

העובדה שהתוכנית שלו נדפקה בגלל נסיבות חיצוניות (ברצלונה התסדרה עם מסגרת השכר) ושהוא היה חייב להסכים למשהו שמבחינת המועדון הוא סביר בסופו של דבר, זה לא הופך אותו פתאום לצדיק.

אם רציתי לדקור אותך, אבל הוצאת אקדח ובסוף החלטתי לוותר וללכת, זה לא עושה אותי בן אדם סבבה. במבחן התוצאה לא דקרתי, אבל כשזה רק בגלל נסיבות חיצוניות - ניכר שאני עדיין בן אדם רע

אני לא מצפה מהם מכלום, אבל אתה מיתמם ואני יגיד פה דבר שיעצבן את כולם. כל העאלק אגדות של ברצלונה שמשחקים עכשיו במועדון ראו איך ברתומאו מתנהל ידעו שהמצב רע אבל בכל זאת אנסו את המועדון בדרישות שכר שלהם. אז שהמועדון נכנס לברוך בין היתר בגלל השכר המופרז שלהם, אז הם נעלמים. אוקי עשיתם קופה בגלל הטמבל ברתומאו. עכשיו החגיגה נגמרת, אז במקום להרויח 11 מיליון אז תרויח רק 9 נטו. ואו איזה מסכנים. עוד מעט אני יבכה פה עליהם.

ברתומאו האשם היחיד ואני לא מאשים אף אחד מלבדו, אבל מה לעשות, מי שאומר שהוא רוצה להיות הנשיא של המועדון אחרי שהוא פורש. אז כן אני מצפה ממנו ליותר ממה שאני מצפה מדה יונג ואחרים.

פויול שראה שהוא לא מסוגל לתרום יותר, ברתומאו (לא זוכר מי היה נשיא בפרישה שלו ברתומאו או רוסל) הציע לו הארכת חוזה . אבל הוא ידע שהוא לא מסוגל יתר אז הוא פרש. אפילו צאבי רמז לזה במסיבת עיתונאים האחרונה שלו. אז אני מצטער אולי אני נאיבי אבל הדוגמה לקפטן אמיתי זה פויול.

אני מסכים עם זה בנוגע לזרים. אני לא מסכים עם זה בנוגע לשחקני בית שמחוברים למועדון. לא סתם יש להם מעמד אחר. אני לא כועס על ברית’וויט וההודעות פה מצחיקות אותי, כאילו אנשים אשכרה כועסים על בנאדם שחתם על חוזה מעולה ועכשיו מבקשים ממנו לוותר עליו בשביל הצבעה פחות טובה. קצת מטורלל.

עם זאת, אני כן כועס על אלבה שלא היה מוכן לרדת בשכר. אני חושב שפיקה היה הכי גברי להסכים לקצץ ואפילו הציע לפרוש.

פיקה לא באמת קיצץ , הוא דחה את התשלומים שלו . אנחנו עדיין חיבים לו הרבה מאוד כסף . השנה למרות שכל הכותרות בהתחלה היו שהוא יקצץ בשביל לעזור למועדון אז בסוף הוא לא קיצץ. השמועות אומרות שזה בגלל הסירוב של לאפורטה למכור לו חלקים מהסטודיו של ברצלונה.

תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

עשיתי חיפוש קצר בגוגל וזה מה שרומארו טען בזמנו

בבארסה מאניה טוענים שברצלונה הוציאה הודעה רשמית (מודה שלא בדקתי) שלא היתה הצעה של פיקה על הסטודיו.

צודק ברצלונה עכשיו ראיתי הוציאו הודעה רישמית.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1567514777437487104

מוזר שדווקא היום הם מגיבים על זה זה כבר שבוע שלם בחוץ.

רק לסיים את הסאגה על פיאניץ .זה רישמי . שהיה לו בהצלחה!

https://twitter.com/barcacentre/status/1567541228484415492

אם כבר עברנו ל"אנקדוטות וזיוני שכל", לפחות במאניה עלתה הטענה שבארסה הייתה בדרך לחיסול חוזה עבור בריייתוואייט (כלומר תשלום השכר המלא כמו שהוא ביקש), אבל הודיעו לו שזה יקרה ברגע האחרון של חלון ההעברות ככה שהוא יהיה שחקן חופשי ולא יוכל לחתום בשום קבוצה אחרת כי הוא לא יספיק (כמובן מדובר על הליגות הגדולות שסוגרות את החלון באותו יום ובפרט הלה-ליגה שבה הוא חתם בסופו של דבר).

אז בנוגע לאקדח המדובר בהודעה של יובל -

יש מצב שזה היה האקדח.
ואחלה אנלוגיה, אני מסכים איתה בהחלט :+1:t3:

רק ששחקן חופשי יכול לחתום גם מחוץ לחלון.
אלונסו למשל חתם ב 2 לספטמבר, כשהחלון נסגר ב 1 לספטמבר.

כמו שאמרתי - אנקדוטות וזיוני שכל…

אגב, נדמה לי שאלונסו חתם בטווח של החלון אבל ההודעה של הלה-ליגה נרשמה רק ב 2/9.

אבל -
אני גם לא מצליח למצוא את הדיווח הזה,
וגם זה לא סותר בתאכלס את מה שאתה אומר אז יש מצב שאתה צודק ויצאתי טונה עם האיום המופרך הזה.

Free agents can be signed by a club at any time during the season, if they had been released by their previous club before the end of the transfer window
אין לי כוח לחפש מקור יותר מוסמך מויקיפדיה, אני פשוט יודע ששחקן חופשי יכול לחתום חופשי.
במקרה של אלונסו, היה חשוב שצ’לסי ישחררו אותו בזמן החלון, וזה מה שקרה.

מדובר? לא שמתי לב שמישהו כתב על זה חוץ ממך, אלא אם רצו ברקע הרבה הודעות פרטיות.

ספורט מפרסמים שבארסה יכולה לסיים באופן חד צדדי את חוזהו של פיקה בתום העונה אם הוא לא ישחק יותר מ-35% מהמשחקים.

אני נגד. לטוב ולרע הוא שחקן בית, הוא נתן המון למועדון. הסיום נראה קודר כי כמו עוד הרבה אחרים הוא לא יודע מתי לפרוש בכבוד. שיגיעו להסדר מכובד. זה מגיע לו.

נראה שטעיתי ואתם צודקים.
הוא לא יתן 30 שערים בקלות אלא 50.

להגנתי, כתבתי “בגיל 35” שזה בעונה הבאה, לא זאת.
מבחינתי אני מוכן להגיד “אתה צדקת ואני לא” כל שנה שהוא מכניס 30 גולים בבארסה. שימשיך ככה עוד 20 שנה.

דייגו קוסטה חתם בוולבס 10 ימים אחרי סגירת החלון, וגם לוריס קאריוס בניוקאסל. את השאלה הזאת אפשר לסגור.

מתי זה בכלל היה שאלה?