פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

לפי RAC1, בארסה לא תקבל שום תשלום על פיאניץ’.

אני מניח שזה לא מעניין אף אחד כל כך. גם אותי לא. שניהם שחקנים מיותרים, רכש ברטומיאו במיטבו, ולא תרמו כלום.
אז אחד ישחק באספניול והשני בדובאי. אחד דרש פיצוי ענק ובסוף קיבל פיצוי קטן, השני לא דרש ולא קיבל.
לא מעניין.

זה לא אשמתם שהם רכש ברתומאו.

הוא יכל להתעקש על הכסף שברצלונה חייבת לו ולהשאר תקוע כמו קוץ בתחת. בחר אחרת. אני באופן אישי מעריך את זה.

דרך אגב השני יכל לדרוש… אבל הוא רצה לשחק כדורגל .

כשאתה אומר “הוא” אני לא מבין על מי מהם אתה מדבר.
שניהם יכלו להישאר, שניהם הלכו לשחק במקומות אחרים.
אתה אומר שפיאניץ’ ויתר על כסף. אתה יודע כמה הוא הולך להרוויח באמירויות? אתה יודע מה המשכורת של ברייטוויט באספניול?
אני לא מבין למה אתה מכבד את פיאניץ’ ולא מכבד את ברייטוויט. כי הוא דרש וקיבל פיצוי מברצלונה? לי יש אותו דין לשניהם.

לא יודע…
אני לא אוהב את הלחץ הציני שהדני הפעיל על ברצלונה.
אני נגעל באותה המידה מאנשים שלוקחים דמי אבטלה כמה חודשים יפים כשהם היו יכולים באותה המידה ללכת לעבוד כבר יום אחרי העזיבה של המקום הקודם אם הם היו רוצים.

אם אתה יכול לעבוד ואין לך בעיה להשיג עבודה אז למה אתה מתעלק על כספי הקופה הציבורית? למה אתה אוכל חינם? זה מגעיל ומבזה ובעיני זה אנשים שאין להם כבוד עצמי.

ברייטוואייט לא נתקע בלי עבודה. לא נתקע בלי קבוצה שתיקח אותו. ההתעלקות שלו על בארסה היא גרידיות טהורה. אם האיש עוזב קבוצה אחת ועובר לקבוצה אחרת וממשיך להשתכר אז שלא יבוא וינסה לדרוש פיצוי.

בתאכלס מה שהוא ניסה זה לנצל את המצוקה של בארסה עם תקרת השכר והידיעה שמנסים להפטר ממנו בין היתר בשביל לפנות מקום בתקציב ולהפעיל עלינו לחץ בשביל לקבל פיצוי לפני שהוא הופך לשחקן חופשי בשביל לחתום יום אחרי בקבוצה אחרת. משה עד עכשיו לא סולח לדמבלה על זה שהוא ניסה למצות יכולות במו״מ. מה שהדני ניסה לעשות זו כבר חוצפה שאפילו דמבלה לא הגיע אליה.

לא מבין מה יש לכבד אותו.
ואם אנשים פה מאחלים לשחקנים לשבור רגליים ועוד שלל ירקות, אז אני אאחל לו שלעולם יותר לא יכבוש אפילו שער אחד. חצוף.

פיאניץ׳ אגב יצא גבר בזה שהוא לא ביקש מבארסה להתיר לו חוזה תמורת פיצויי עתק, הוא לא נאחז בקרנות המזבח כשהוא ראה שאין לו מקום אצלנו, הוא מצא לו קבוצה והלך לשחק בה.

בתאכל׳ס, בדיוק מה ששחקן צריך לעשות כשהוא מוצא שאין לו מקום בקבוצה מבחינה מקצועית.

אני מתעקב יותר מדי על זה, למרות שגם בקשר לפיאניץ אני אומר טוב שנפטרנו… אני גם לא מבין למה אני לא מצליח להסביר לך את זה ,. זה גם תואם עם מה שכתבתי כל הקיץ בקשר למצורעים…

שחקן ראשון, קורבן לקומבינות שברתומאו והנהלת יובה עשו ביחד. הגיע לברצלונה קומאן התעלם ממנו לחלוטין. קיבל את הדין יצא להשאלה והסכים לקצץ במשכורת חזר אחרי תקופה לא מוצלחת בטורקיה, ברצלונה לא קיבלה עליו שום הצעה. ועכשיו בשביל לשחק כדורגל הוא ויתר לברצלונה על החוב שלה כלפיו ועזב.

השחקן השני, הגיע גם בצורה מפוקפקת לברצלונה (שלא באשמתו) ולמרות שגם הוא יודע שהוא התקבל בהפקר , מגיע הקיץ, צאבי מודיע לו בצורה אישית יפה ומכובדת בהתחלת החלון שהוא לא בתוכניות שלו. ברצלונה מציעה לו אופציות אצל קבוצות אחרות ולמרות שהוא יודע שהוא פוגע בקבוצה הוא מתעקש להשאר ולסחוט את ברצלונה.

כן זה גם הצליח לדני, זה לא אומר שאני יכבד אותו.

אז למה מפתיע אותך שאני מכבד את הראשון ואת השני אני בז לו?

זאת לא האנלוגיה הנכונה יוסי.
זה כמו שיש לך חוזה לעוד שנתיים, ומקום העבודה מנסה לפטר אותך ולא לשלם פיצוים. אתה מוכן לעבוד, אבל העבודה היא זאת שלא רוצה אותך. אז בסוף הוא הסכים לעזוב, אבל עם פיצוי כספי. הגיוני בעיניי.
הסכום שהוא דרש בהתחלה לא רלוונטי. מה שהוא קיבל בסוף זה פחות מ 10% ממה שהיה מקבל אם היה נשאר.
אני בסדר עם זה.

המשכורת שלו הייתה כל כך נמוכה שלא היייתה מזיזה לתקרת השכר. מדברים על 3M לשנה, כשלאובמיאנג היה צריך להיות 18M השנה. גם אם היה נשאר, כנראה עדיין היו רושמים את כולם.
הפיצוי שהוא קיבל נע בין 150 אלף ל 400 אלף תלוי במקור.
עכשיו תגיד לי אם זאת חוצפה לקבל סכומים כאלה בתור פיצוי.

ראית הודעות רשמיות שלא שילמו כלום לפיאניץ’ בתור פיצוי?
גם אם לא, האם 150 או 400 אלף זה פיצוי עתק לברייטוויט?
מאיפה לך שברייטוויט לא ויתר על הרבה כסף כדי לשחק באספניול? 3M זאת משכורת עתק עבורם. אולי הוא מרוויח שם חצי מיליון, ובחר בכדורגל במקום כסף ביציע של בארסה?

בחיאת דימטרי, הוא עזב בדקה 90 שלא היתה לו ברירה והוא הצליח למצוץ את המקסימום מבחינתו. גם הוא יודע שיש מונדיאל וזה לא משתלם לו לשבת ביציע.

ואני סומך על אהוד .

מפה אני לוקח את מה שרשמתי אם יש לך מידע אחר תשתף אותנו.

והוא ויתר על המון כסף כדי לשחק כדורגל.
פיאניץ’ עזב אחרי הדקה ה 90, אני לא מבין למה אותו צריך לכבד.

אוקיי מקבל שפיאניץ’ לא קיבל פיצוי וויתר על 32M , וברייטוויט המנייק וויתר על 6M וקיבל 0.15 כפיצוי.

תקרא מה כתבתי. הוא לא סחט את ברצלונה ולפי דיוחים שונים גם ויתר על כסף. יכל להשאר על הספסל שנתיים שלמות ולקבל כסף.

אני חושב שמיצתי את פיאניץ . לא מת עליו. זהו .

נ.ב אם זה אכפת לך דימטרי זה בסדר. אני לא לוחם הזכויות של פיאניץ.

סליחה, אבל שמתי לב שאהוד מעתיק ומדביק מבארסהמאניה…
עם כל האהבה והכבוד שאני רוחש @EHUD ,
1 עדיף לתת קרדיט לאתר / מקור שאתה מצוטט ממנו, זה עוזר לנו לדעת כמה זה אמין וזה גם יותר מכובד.
2. כבר תפסנו את בארסה מאניה בכמה ציטוטים מומצאים ויש פה לא מעט בטן מלאה על ההתנהלות שלהם. לכן אנחנו בד״כ מסייגים כשמביאים ידיעות משם, או פשוט מדווחים שהם המקור וכל אחד שיחליט עבור עצמו.

תיקנתי את ההתנסחות שלי - היא לא הייתה כל כך מכבדת, מצטער…

אה כן לא מכחיש
אבל צודק, פעם באה אכתוב אם זה ציטוט/פרשנות שלי או מקור אחר.
היו מקרים שלא חשבתי שזה קריטי מעבר להבאת המידע.

לא מכיר שום מקום עבודה שהפיצויים שלו הם כל השכר העתידי שיכולת להרוויח בתקופת החוזה.

יש הבדל עצום בין פיצויים - שזה מוסכם ומקובל, לבין לשבת ולשתות משכורת מבלי לתת תרומה או לחילופין לבקש את כל השכר מראש ולעזוב.

אתה לא חושב ככה?

בלי יותר מידי להיכנס לדיון - זה לא משנה אם אתה מכיר מקום עבודה כזה או לא, הרבה מהבלאגן קשור פשוט למה שכתוב בחוזה.

אם בחוזה, שנחתם על ידי 2 הצדדים, כתוב שהפיצוי במקרה כזה הוא בגובה המשכורת X מספר החודשים עד תום החוזה, אז…זה סכום הפיצויים.
אם זה לא כתוב, או אם זה נוגד את דיני העבודה בספרד ובלה בלה בלה - זה משהו אחר.

מצטער, אין לי את החוזה מול העיניים…

אני חושב שבחוזים של כדורגלנים יש את הסיבוך שכרטיס השחקן לא שייך לשחקן מרגע שהוא חותם בקבוצה. ואז המחוייבות של הצדדים אחד לשני היא הרמטית למספר השנים שבחוזה.

ממה שאני יודע אם שחקן רוצה לעזוב הוא צריך שקבוצה תקנה אותו וצריך את ההסכמה של קבוצת האם. אם קבוצה רוצה להעזיב שחקן היא צריכה שקבוצה תקנה אותו ואת הסכמתו.

לצערי הדבר הזה מאפשר פתח לשחקנים לעשות שביתות איטלקיות אם לא בא להם לשחק, כמו במקרה של אומטיטי שלאורך השנים היו לו לא מעט הצעות שהוא סירב להן בטענות כאלה ואחרות (לא משחקים בליגת האלופות וכן הלאה שלל תירוצים).

בסוף היום שחקנים שבוחרים בספסל ולא בדשא של קבוצה אחרת לא באים לי טוב.

במקרה של הדני הוא רצה גם את הדשא של קבוצה אחרת וגם את הפיצוי (לפי הדיווחים). לא יפה לטעמי.

אבל ברייטוויט לא קיבל את השכר העתידי שלו של שנתיים. הוא קיבל הרבה פחות מ 10%, מה שמקובל בעיניי כפיצוי על שבירת חוזה מצד המעביד.
ובנוסף, הוא ככל הנראה הפסיד כסף במעבר לאספניול, ולכן הוא, כמו פיאניץ’, בחר בכדורגל על פני כסף.
לא מבין למה כועסים עליו בכלל. שהוא עשה את זה ביום האחרון? גם אובמיאנג, גם פיאניץ’.

הייתי כועס עליו אם היה נשאר.

דימיטרי, אתה קצת מיתמם.

על ברייתוויט היו הצעות שהיו מכניסות הרבה כסף לברצלונה שנה שעברה, והוא לא הסכים ללכת. השנה צ’אבי עדכן אותו עוד במאי שהוא לא יהיה חלק מהסגל והוא ממליץ לו למצוא קבוצה בהקדם. הדני נכנס למשחק צ’יקן מול ברצלונה והפסיד בו. הוא היה בטוח שלא נצליח לרשום חלק מהשחקנים ואז נשלם לו שנתיים קדימה, ובסוף כשהוא הבין שהוא הולך לבלות חצי שנה ביציע, ולסכן לעצמו את המונדיאל הוא הוריד את דרישות הפיצוי.

פיאניץ’ (שבשנים הגרועות שלו עדיין שחקן טוב מברייתוויט בשיאו), אלא אם מישהו יטען פה אחרת - מעולם לא ידע שהוא הולך להיות מצורע. הוא קיבל חתיכת הפתעה מקומאן, ועכשיו בתחילת העונה הוא קיבל עוד אחת מצ’אבי. יותר מזה, גם אני לא מבין למה הוא היה מצורע אצל צ’אבי, כשהוא יכל לתרום לנו הרבה.

אבל רצה הרבה יותר, ועל זה אנחנו מתלוננים.
גם דמבלה חתם על פחות ממה שהוא רצה כשעשה צ׳יקן עם ברצלונה וגם עליו יש ביקורת.

אני מבין את מה שאתה אומר, אבל אני מסיק מסקנות אחרות.
בשנה שעברה ברייטוויט היה שחקן מן המניין, ולא היה מצורע אצל קומאן. אני מבין לגמרי למה לא רצה ללכת.
השנה לא היה לבארסה סיכוי למכור אותו בכסף, כך שאני לא בוכה על הכסף שלא קיבלנו על ההעברה.
מתחילת הקיץ הוא עצבן לא מעט אנשים, כולל אותי. כשהיו שמועות שהוא רוצה את כל שארית החוזה שלו, כתבתי שמצידי יישב שנתיים ביציע.
אבל זה היה בקיץ. ברגע שעבר לקבוצה אחרת, הכעס שלי נגמר. הוא קיבל פיצוי זעום, לא חסם בגופו אף רכש, והפרסומים בסוף הקיץ הראה שהוא בעצם ישב על משכורת נמוכה מאוד במונחים של ברצלונה.
כל זה יחד עם ההערכה שלי שהוא בכל זאת הפסיד כסף במעבר, על מנת לא לשבת ביציע, גורם לי לא לכעוס עליו בכלל.

אני לא מבין מה פיאניץ’ עשה יותר טוב.
משה אמר שלא היו עליו הצעות והוא תפס את ההצעה הראשונה שהגיעה והלך כדי לשחק כדורגל. אחלה.
למה לא היו עליו הצעות ? הרי הוא שחקן טוב. השערה שלי - בגלל המשכורת הלא ריאלית שלו וחוסר נכונות שלו לרדת בשכר לרמה שקבוצות אחרות מוכנות לשלם. וזה עוד אחרי עונה לא מוצלחת בהשאלה.

לי לא אכפת כמה הם רצו בהתחלה. אכפת לי מה הם קיבלו בסוף.
אם אתה מתמקח עם מוכר ומוריד אותו לחצי, אתה עדיין כועס עליו אחרי הרכישה?
אם יש 70% הנחה בחנות, אתה כועס כי אתמול המחיר היה פי 3 גבוה יותר? או שאתה קונה את מה שצריך בהנחה והולך מבסוט הביתה?

אותי יותר מעניין השורה התחתונה. אפשר לרדת על ברייטוויט על כך שהוא התקפל בסוף. לא על זה שהוא רצה הרבה יותר.

אני גם לא כועס על דמבלה יותר, ויחד איתי עוד הרבה אוהדים. הוא מקבל מחיאות כפיים, כשרק לפני כמה חודשים שרקו לו בוז.

אבל הוא הסכים שנה שעברה לקצץ בשכר בשביל לעבור לטורקיה, למה השנה הוא לא היה מסכים? אני מניח שאם קבוצה לגטימית למשל בפרימיר ליג היתה נותנת לו הצעה בתמורה לקיצוץ הוא היה מסכים.

לבריטויט היו הצעות מקבוצות לגטימיות בהתחלת החלון הוא לא הסכים לעזוב כי הוא רצה שברצלונה תשלם עליו וגם לקבל משכורת מהקבוצה שתקנה אותו. פיאניץ יכל לבחור להתנהג בצורה דומה. להשאר על הספסל של ברצלונה עד שהחוזה יגמר או שברצלונה תשלם לו פיצוי. הוא בחר לשחק כדורגל ולותר על הסכומים שברצלונה חיבת לו.

אני לא חושב שפיאניץ הוא אביר זכויות האדם. אבל וואלה הוא ספורטאי. בריטויט עלוקה שאני מאחל לו רק רע (מבחינה ספורטיבית רק )

גם חשוב להבין את ההבדל. פיאניץ עשו עליו קומבינה ברתומאו ויובה. הוא לא הבין את זה וסבל מזה. בריטוויט הגיע בהפקרות לברצלונה, גם בשיאו הוא לא היה שחקן שקרוב לרמה של ברצלונה ובמקום להכיר על זה תודה הוא החזיר לנו רעה. הרי אף אחד לא ציפה שהוא יעזוב בחינם או שיפרוש. הציעו לו הצעות מכובדות אבל הוא בחר בחזירות.

ואני באמת רוצה להפסיק לדבר על פיאניץ או בריטויט. להתקדם הלאה.

נ.ב אני גם חייב להתיחס לזה:

כמו שטל כתב. הוא ניסה לעשות ציקן עם ברצלונה. הוא חשב שהוא זה שיעמוד בין רישום של שחקנים לבין פאדיחה. ואז לקראת הסוף הוא הבין שהצלחנו לרשום את כולם והוא עומד לא לשחק כדורגל ולא להיות במונדיאל. זה שאני לא סובל אותו לא אומר שאני חושב שהוא טיפש. ברגע שהוא הבין שהוא איבד את המנוף שלו נגד ברצלונה אז הוא מיקסם את האפשרויות שלו ועדיין סחט אותנו לשלם לו פיצוים תמורת חיסול החוזה (שהיה יכול להימנע אם הוא היה עוזב בהתחלת החלון)

ודרך אגב. איך אתה יודע שזה זעום? אתמול קאדנה סר פירסמה לכאורה את החוזה של לבה, אם זה נכון אז לאפורטה שיקר בצורה מפורשת אז למה שפה לא משקרים לנו והוא קיבל יותר ממה שאנחנו חושבים? כל דבר צריך לקחת בזהירות.

הוא רצה את מה שהובטח לו בחוזה כדי לעבור לקבוצה שתשלם לו רבע ממה שברסה הייתה משלמת.
כמו דמיטרי, אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו בדיעבד כשהוא לא דרש הרבה בכלל. אני גם בטוח שהוא הסכים לרדת בשכר בשביל להגיע לאספניול.

לפני הפשרה אני יכול להבין את הכעס, אבל בדיעבד? יצא איתכם בסדר גמור

כל זה במיוחד בהמשך של מה שכתבו מתחתיי שהזכיר לי שגם זה לא שברסה הייתה נחמדה אליו. הוא התייבש על הספסל והיה מצורע. זה לא שמדובר בלעשות טובה למועדון שעשה בשבילו משהו מעבר לעמידה בחוזה. לא האמינו בו, לא נתנו לו צ׳אנסים ולא התייחסו אליו יפה בתקשורת.