פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מעניין איך יחלקו את הדקות שייתפנו בעקבות עזיבתו.

מצד אחד הקישור שלנו יהפוך לדליל פיצוצים. מצד שני, דה יונג מגרד דקות…

הדקות שלו יתחלקו בין ניקו לריקי

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1566831515379683329

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1566847376274382848

יותר טוב ממה שחשבתי. וכל הכבוד לו. זה דוגמה לספורטאי שמחפש אשכרה לשחק כדורגל ולא לשחק בקקי . איזה הבדל בינו לבין הדני. אם הוא לא היה אנטי ישראל אז עוד הייתי מפרגן לו יותר.

עדכון מפבריציו.
image

אה? פספסתי משהו?
פיאניץ’ הולך לפרוש באמירויות והדני משחק בליגה הספרדית. אשכרה משחק.
ותוך כדי הוא גם מציג ביצים מברזל ומזיין את המעביד שלא רצה אותו ומוציא ממנו כסף. עיסקה מושלמת מנקודת מבט שלו.

בניגוד לדני, כמו שאמרתי לך לו לא היו הצעות רציניות על השולחן. שנה שעברה הוא גם הסכים לקצץ בשביל לשחק כדורגל בטורקיה ועכשיו הוא מסכים לטוס לאיחוד האמירות וסמוך עלי שזה מכה לאגו שלו.

אתה מסכים איתי עכשיו שצאבי לא באמת רצה אותו או התרשם ממנו. לא ראה דקת כדורגל . גם לא שהבסנו את סביליה ועוד קבוצות. נראה לי שהמציאות הוכיחה שצדקתי. אז אי אפשר להאשים אותו שהוא נאחז בקרנות המזבח כמו הדני וסחט את ברצלונה לקבל מכתב שיחרור. אנחנו אפילו נקבל עליו כמה אגורות. הדני דאג שגם את זה לא נקבל.

אין לי סיבה לסמפט אותו כל כך הוא תמך בפלשתינים במבצע בעזה. אבל מבחינתי הוא עשה את הדבר הנכון.

ודרך אגב אני לא אומר שהדני לא השיג את מבוקשו . זה עצוב שבעולם שלנו להיות מניאק זה דבר משתלם. זה בעיה נפרדת.

אנחנו נשארים עם 4 קשרים בסגל. לא ברור לי לאן צ’אבי חותר, אבל השחרור של פיאניץ’ הוא טעות גדולה.

כאילו, כן ברור לי לאן צ’אבי חותר. גאבי ישחק 200 משחקים בעונה כשהוא עדיין לא ברמה של שחקן הרכב, פדרי יתגעגע לעונה שעברה שבה הוא שיחק רק 15,000 דקות, ובוסקטס יעזוב את ברצלונה בסוף העונה לא כי הוא רוצה MLS אלא כי הוא לא מסוגל לעמוד יותר על הרגליים.

אני מניח שצ’אבי חושב שאם דה יונג בקושי רואה דקות אז לפיאניץ’ בטח אין מקום. אבל זו גישה ממש גרועה. אנחנו חייבים רוטציות, לא רק כי יהיו פציעות (ויהיו) אלא כי בעונה הזאת כמעט אין שבועות בלי שני משחקים בשבוע.

לא ברור לי למה בקישור ובהגנה הוא התעקש על כל כך הרבה שחקנים, ובקישור הוא מצמצם את הסגל עוד ועוד ועוד.

ומה עם קסי? לא קשר?..

אגב, בעונה הבאה ניקו חוזר. ההשאלה שלו היא גם בניגוד לרצון של צ’אבי.

זה מאוד מזכיר לי את פפ שרצה רק שחקנים שהוא סומך עליהם, וגם אם הם לא משחקים בעמדות המקוריות שלהם הוא העדיף אותם על שחקן שזו העמדה שלו אבל הוא לא סומך עליו.

מאמין שאם יהיה צורך אתה תראה את פראן עובר לקישור הקדמי ואת אריק עובר לקישור האחורי. אלו שחקנים של מאמן ואם יהיה צורך הם ישחקו בכל מקום שיבקשו מהם, העיקר לתת למאמן 11 שיש לו ביטחון בהם.

אגב, לא אומר שאני תמיד מסכים עם הבחירה הזו, אבל ברוב המקרים היא בין מוכיחה את עצמה ל-לא עושה יותר מדי נזק.

משה, הדני שיחק את הקלפים שלו בצורה הכי טובה שאפשר. הוא סירב לכל ההצעות שלא רצה, קיבל את ההצעה שכן רצה, נשאר בליגה הספרדית וגם בעיר ברצלונה ועוד קיבל על זה כסף.
הבדיחה היא על חשבונינו.
ברייטוויט ניצל בצורה צינית וחכמה את המצוקה של בארסה ואת החוזה הדפוק שהיה לו. אני ואתה לא מרוצים כי זה עלה למועדון שלנו כסף, אבל הוא לא פרש . פיאניץ’ לעומת זאת חצי פרש. בליגות במפרץ הולכים לסיים קריירה ולא לחזור.
אני לא רואה בזה משהו שאני אמור לתאב. לא שונא את ברייטוויט בגלל זה, וגם לא אוהב אותו במיוחד.

אני לא טענתי אחרת, אלא ציטטתי את מה שצ’אבי אמר. אני טענתי שבארסה הייתה צריכה להשאיל את פיאניץ’ גם אם היא משלמת חלק משכרו כדי שזה יהיה שווה לקבוצה השניה, ולהשאיר את ניקו.

נראה לי שכחת את קסיה.
גם הנחת שפבלו טורה לא ישחק העונה ושסרג’י רוברטו הוא מגן בלבד. אני לא בטוח לא בזה ולא בזה, עוד מקדם לדעת.

עדכון
image

(סדר הציטוטים אמור להיות הפוך)

ממתי כסף זה קקי?

תגדירו “הרבה”.

בינתיים בהתקפה איבדנו את אובה* ואת ממפיס לא ממש סופרים (ובצדק). זה משאיר אותנו עם לבה, פראן, דמבלה, פאטי וראפיניה. אפילו לא שני שחקנים לכל עמדה אם מתעלמים מממפיס. בכל מקרה, לא ההגדרה שלי ל"הרבה".

בהגנה יש לנו:
בלמים: קונדה, אראוחו, אריק וכריסטיאנסן (אם לא סופרים את פיקה בעונת הפרישה שעוד לא ראה דקה אחת בארבעה משחקים) על שתיים או שלוש עמדות (תלוי במערך).
מגנים: רוברטו, ביירין, באלדה, אלונסו ואלבה (בעונת פרישה כמו שזה נראה מפה). + / - חמישה שחקנים לשתי עמדות. גם לא הרבה בהתחשב בזה שביירין כנראה לא יראה דקות אלא בא כגיבוי, ואת הדקות של אלבה כנראה יחלקו בין אלונסו (סוף קריירה) לבאלדה (עונת לימוד ופריצה).

*סה"כ היה לנו סגל שמן ושבע עם הרבה עזיבות שהיינו צריכים לגרום להן. אפשר להגיד שיש “הרבה” שחקני הגנה, אבל זה לשכוח שנפרדנו הקיץ משני בלמים (לנגלה ואומטיטי) והורדנו לספסל שני באנקרים (פיקה ואלבה) שכנראה הולכים לתלות את הנעליים - מרצון או שלא מרצון.

צ’אבי והצוות הטכני “עיבו” את הסגל לקראת המונדיאל, אבל הם גם טורחים לצמצם אותו לסגל איכותי כל כמה שהם יכולים. הם לא יכולים לכפות עזיבות, אבל הם בהחלט יוציאו מכל עזיבה את המיטב שהם יכולים.

אובה זה המקרה היחיד של עזיבה שמחלישה אותנו. אבל יש פה פינוי של שכר ואפשר להבין גם את זה.

אגב, לא יודע כמה אנשים פה בקיאים, אבל בשביל לרשום את קונדה היו חברי הנהלה שחתמו על ערבויות שאם לא יהיו מספיק הכנסות הם ישלמו מכיסם בשביל להעלות את תקרת השכר. אני מניח שהם ידעו על העזיבה המתוכננת של פיאניץ’, ובנוסף עוד בונים על הספונסר לשרוול.

אה, הוא :rofl:

אז 4.5.

האמת שהוא היה מרשים במשחקי ההכנה, לא?

אני מניח שנראה ממנו יותר אחרי שיתאקלם לשיטה של צ’אבי.

לדעתי היה מרשים מאוד, הקשר הפיזי והאתלטי היחיד שלכם.

בוסי קשר אחורי.
פדרי, גאבי, פאבלו טורה (בן 19 ואולי עונת פריצה) קשרים התקפיים.
דה יונג וקסייה יכולים לשחק בכל עמדות הקישור כחלק מרוטציות/פציעות.
סרג’י רוברטו יחזק במקרי חירום בקישור.

לי זה לא נשמע דליל ואני שמח שפיאניץ לא יזלול דקות לאף שחקן צעיר.

רכישה של 4 שחקני הגנה חדשים ו 4 שחקני התקפה חדשים.

האמירה הזו משוללת קונטקסט.
ואם קניתי 20 שחקנים ונפטרתי מ 25 שחקנים בטח תאמר שיש לי עכשיו 2.5 סגלים?

קומ-און טיטי, אתה הרבה יותר אינטיליגנט מזה. דבר איתי בתוך ההקשר. יש לנו עמדה שאתה רואה בה עודף אמיתי של שחקנים (אולי אולי הבלמים, וגם פה לא הייתי מדבר על עודף אם צ’אבי ימשיך במערך של שלושה בלמים).

בארסה לא תשלם פיצוי לפיאניץ’ על השנתיים הנותרות בחוזה, הבוסני יצא ג׳נטלמן ו-ויתר על 32 מיליון יורו.

יש פה עוד מישהו שלא מבין את ההבדל בין הבוסני לדני?