פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

הסקופ של ספורט
image

גם ספורט:
image

וגם ספורט:
image

מה עובר על ספורט? הם צריכים לתאם עמדות, זה נראה מגוכח.

וגם אלונסו חידש כבר ולא הולך לשום מקום, כמו כריסטנסן.

אני חושב שמדובר בתוכנית ב’/ג’ אחד של השני, ושזה לא ש-2-3 מהשמות בציוצים שהבאת יהיו פה בשנה הבאה, אלא רק 1 מהם.

ההחלטה לגביי מצבת הבלמים לעונת 23/24 תהיה מעניינת מאוד, בטח כשמערבים את נושא המגן הימני ואיך שזה ישפיע על העמדה של קונדה.

אם אריק גרסיה ימשיך להתייבש בספסל אז למה להשאיר אותו?

אולי ההודעה שלי הייתה מתאימה יותר לאשכול האנקדוטות. כל אחד מהציוצים די החלטי, כאילו אנחנו כבר סוגרים גם עם נדיקה, גם עם איניגו וגם משאירים את אלונסו ואת אריק.

דיווחים שאניאקי פניה לא רוצה לחדש עם בארסה אלא ללכת לחפש דקות במקום אחר. הוא יהיה שחקן חופשי בקיץ.
כבר דיווחו שהחידוש סוכם והוא קיבל מספר בקבוצה הראשונה בינואר, אבל עכשיו יש דיווחים הפוכים.
אני מניח שהוא מאוכזב מכך שלא קיבל דקות בגביע מול קבוצה רצינית.
אם הוא יילך, שוער שני יכולה להיות בעיה רצינית ברישום לליגה בגלל כל הצרות עם הפייר פליי. או שטנאס יקודם.

קצת בא לי להפסיד לאלמריה. לא יודע למה.

image
לא כולל משחקים בהם הוא פצוע.

נקווה שלא נצטרך אותו ב 60% מהמשחקים. שיהיו מגנים וקשרים טובים יותר.

אפשר להתנחם שלא נשמע על הארכת חוזה של רוברטו השבוע…

מסתמן יתארך עד סוף שבוע הבא

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1630289970408611841

homelander-the-boys-season3

חחח איזה מועדון בדיחה.

עכשיו מובן למה ריאל הפסידו… שווה להם.

לפני כן, ברצלונה מחפשים מספיק כסף בשביל שהדיווח הזה יישמע אפילו רבע רלוונטי.

אז יכול להיות שצ’אבי לא מצליח לייצר את הכדורגל שהוא רוצה אז הוא מביא אותו מפפ בהעברה חופשית?

כי בפעמיים האחרונות שזה קרה, זה עבד כל כך טוב.

למה שנחזק את העמדה אולי הכי חזקה שיש לנו? ועוד בהרבה כסף?
לפורט לא יגיע בחינם , יש לו חוזה לעוד כמה שנים בסיטי. סיטי לא יעשו לנו טובה, כמו שלא עשו לנו לא עם אריק גרסיה ולא עם פראן.
ב MD גם כתוב שלפורט מחפש מקום אחר כי הוא כבר לא undisputed starter. גם אצלינו הוא לא יהיה כזה, אז אני בכלל לא מבין למה שזה ייצא לפועל.
בלם טוב ככל שיהיה , אני מקווה שבארסה תוציא כסף על חיזוקים דחופים יותר, אם בכלל יתאפשר להביא חיזוק.

אני משער שהוא או בלם אחר יבואו במקום גרסיה ואל תשכח שפיקה גם עזב. בנוסף תשימו לב שארוחאו כל שנה נפצע ויש תמיד פציעות שם.

אריק גרסיה בדרך החוצה.

אבל אני יחזור ויכתוב כמו תוכי, יש לנו מגן אחד בלבד שאני סומך עליו וזה באלדה. כל השאר, זה פלסטרים.

כל ההגנה, ומי יבוא או לא יבוא, תלויה בעמדת המגן הימני (*).
יגיע מגן, פותח (לא מדבר על אחד לספסל, כי רוברטו)? אפשר להסתדר לא רע בכלל עם קונדה, אראוחו, כריסטנסן, אלונסו ואריק/תחליף לאריק (שאני משוכנע שיעזוב בקיץ). לא צריך יותר מזה ל-2 עמדות הבלם, ויותר מזה יכול לגרום יותר נזק מתועלת.

לא יגיע ונמשיך למרוט שערות מהצבות מוזרות של צ’אבי בעמדת המגן הימני, שהורסות גם שחקן וגם עמדה במהלך אחד? אולי החשיבה תהיה אחרת.

בכל מקרה - לאפורט זה מיותר, במצב הנוכחי. היה יכול להיות אחלה של חיזוק הגנתי, אבל לא כשיש כבר 4-5 בלמים.

לגביי עמדת המגן השמאלי - כרגע אחת מאלו שהכי פחות מדאיגות אותי. מגן ימני, חלוץ, קיצוני שמאלי, קשר אחורי, וקשר צ’אבי-י (לא בהכרח בסדר הזה) - אלו עמדות הרבה יותר דחופות.

(*) אלא אם באלדה יוסט לשם, כמו שחשבתי שלשם הרוח נושבת בתחילת העונה. האמת שאני קצת לא מבין למה הפסיקו הנסיונות של באלדה כמגן ימני, כאשר אלבה/אלונסו בשמאל.

אני מקווה שיביאו מגן ימני ולא עוד בלם.
גם אם גרסיה יעזוב, ועם מה שאלונסו נותן מעמדת הבלם, יהיו לנו 4 בלמים שאני לא מתבייש בהם. לא צריך עוד אחד, בהרבה כסף, שלא מוכן להיות מחליף.

גם לפורט

אם יש כסף, קודם כל צריך להביא קיצוני שמאלי (קראסקו ב 15M זה אחלה) וחלוץ מחליף (שיחזירו את אובמיאנג מצידי).
אני לא בטוח לגבי קשרים, צריך לראות אם בוסקטס נשאר ומה מצבו של ניקו המלך (חזר מפציעה ארוכה עכשיו).

מסכים שבהגנה העמדה הכי חשובה בקיץ זה מגן ימין. אבל קבוצתית העמדה הכי חשובה וחסרה היא בקישור.

בוסקטס בסוף הקריירה ואני לא רואה אותו נותן עוד עונה. קסייה וסרג’י כלבו רוברטו שחקנים מחליפים לטובת רוטציות ותו לא.

אין לנו קישור פותח. חייבים שם קליבר רציני שיחבר את פרנקי ופדרי ויחזיר את גאבי לגודלו ומקומו הטבעיים (על הספסל).

אגב, לא יזיקו שני קשרים.

סיטי זה הארסנל החדשה?

אשכרה החלפנו מועדון אנגלי שזורק לנו שאריות של שחקנים או טובים אחרי הפיק או סתם רעים, במועדון אנגלי אחר.

חלאס עם זה. זה שהם התאמנו תחת פפ לא אומר שהסחורה הזו שווה משהו. בטח בהתחשב בפערים שיש באימון בין פפ לצ’אבי.

אני מציע טרייד על שחקן הו כה טוב שהומלץ על ידי סיטי עצמה - אריק גרסיה.