פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

ההפך זה הריגטים של סיטי דווקא בגלל זה לא צריך לגעת בהם.

אני אומר פפ חייב לנו אחרי טורס. שיחזור ויפצה אותנו ויעשה קאמבק לברצלונה שנה הבאה. צאבי יכול להיות עוזר שלו ולקבל חפיפה.

זה עדיין דיון של פנטזיות נכון? מותר לי?

אנחנו בטוחים לגבי זה?

הוא כבר היה אחרי הטופ שלו כשהגיע אלינו בשנה שעברה ואז הוא הפציץ ביג טיים!

אבל מאז עברו שנתיים על חלוץ שגם ככה לא היה צעיר, אתה עדיין חושב שיהיה כדאי לנו להביא אותו לעונה הבאה? ואם כן, לכמה זמן זה יחזיק?..

בא לי חלוץ צעיר שיתפתח תחת לבה…
חבל שמירב הסיכויים שזה לא יקרה…

לא, אבל אם יגיע בחינם עם משכורת נמוכה ונכונות לשבת על הספסל כמו בפעם הקודמת, לא רואה איך נוכל ליפול פה.

עוד לא עברה שנה אפילו :grinning:
הוא רצה לחזור כבר בינואר אחרי שצ’לסי חתכו אותו מהרשימה לליגת האלופות, אבל זה לא התאפשר בגלל ביורוקרטיה.

כל העיתונים וחשבונות פייסבוק מאוננים על חלוץ בשם ויטור רוקה. בן 18 מברזיל ויעלה הרבה כסף.
בארסה מובילה במירוץ, השחקן מדבר חופשי על הרצון לשחק בבארסה , הקבוצה שלו מוכנה לקבל את הכסף בתשלומים ובמשתנים. הסיפור נראה רציני.
בינתיים צריך לסתום את החור הזה של חלוץ מחליף, ואני רואה באובה מועמד מצוין.

אבל גם לא יכול להיות שכל הזמן צריך לקנות ולייבא שחקנים… יש לנו את לבנדובסקי, דמבלה, ראפיניה, פאטי ופראן. חלאס. עם זה צ’אבי צריך ללמוד לנצח. הוא צריך להפוך אותם לשחקנים יותר טובים. הוא צריך למצוא להם את התפקוד האולטימטיבי. כאילו בחייאת רבאק יש פה ערימה של כשרון צעיר, של ראיית משחק וכישרון. פאקינג תוציא מזה משהו.

מי מהם אמור להיות חלוץ אם קרה משהו ללבנדובסקי? את מי תכניס בדקה ה 80 כדי להציל את המולדת?
אף אחד מהם הוא לא חלוץ. 2 מתוכם מוכיחים 0 יכולת משחק אחרי משחק.
אכלנו אותה עם המחיר של פראן ועם הפציעה של פאטי, צריך להודות בזה ולחפש פתרון אחר.

תזכור גם שדמבלה מסיים חוזה בקיץ הבא ולך תדע אם יחדש. אי אפשר להיות תלוים בו. וגם לבנדובסקי לא נהיה צעיר יותר.

אם אתה אומר שמוכרים את דמבלה וקונים במקומו חלוץ מטרה אני יותר משמח - אני מאושר. מה שנמאס לי זה שאנחנו זורקים שחקנים לפח (רעיונית) במקום לטפח אותם ולהפוך אותם ליותר טובים ממה שהם היו כשהגיעו אלינו או כשהתחילו.

אני מסכים עם כולכם. אבל עכשיו אחרי שפינטזנו בפיפא פוטובול בוא נזכור שלברצלונה בגלל פיר פליי ואין כסף יש מגבלות חמורות של תקציב. עכשיו אתם רוצים להמשיך גם שנה הבאה להיות בלי מגינים ? עם רוברטו הפלסטר? להסיט את קונדה ללא ברירה לתקפיד לא טיבעי שלו? להמשיך עם זה?

אלבה ברמות שמעל חטאפות זה שחקן עבר, אלונסו מחבב את הבחור לא סומך עליו. על רוברטו כבר נמאס לי לקטר

אני האמת לא יודע איך אפשר גם בלי חלוץ . לבה הוא השחקן היחידי כרגע שיודע להכניס את הכדור לרשת והוא גם התחיל להחטיא לי פנדלים…

עם כל מגבלות הפייר פליי ולצד פציעות או כל דבר אחר שעלול לתקוע מקלות בגלגלים של העונה הבאה,
אני אישית חושב שהתהליך הנדרש הרבה יותר עמוק. בוסקטס, גם אם יחליט למשוך עוד עונה, מצליח לנשום כשפרנקי לידו ואז מאבדים את פרנקי מאחור.
כל עוד בקישור חסר לנו שחקן יצירתי שיודע לחבר בין שני צידי המגרש ולבנות התקפות, אולי גם רחמנא ליצלן לבעוט מדי פעם לשער, זה הדבר הכי דחוף לשנה הבאה בראייתי.
חלוץ מחליף, ווינגר שמאלי ומגן ימני הם קריטיים, אבל גם הם לא יעזרו אם לא יבוא מישהו שיוכל לעזור בבניית המשחק ובאיומים על השער.

אחרי הקשר, ווינגר שמאלי שיוכל לאזן את ההתקפה ואם הוחלט שדמבלה לוקח שם את המשבצת (אפשרי, למרות שלא הצליח כל כך להיות יעיל בצד הזה) אז את שארית הפוקוס על מגן ימני. אראוחו, קונדה ואפילו רוברטו זה פתרון טוב נקודתית. מצידי שאראוחו יבלה שם כל קלאסיקו במשימה המיוחדת שלו להרוס לויני, אבל צריך שם שחקן שזו העמדה הטבעית שלו ושיכול אשכרה לעזור לבנות משהו מהצד הזה ולא למשוך אליו בכל התקפה את פדרי/דמבלה כדי להתחיל לבנות אותה בשליש המגרש של בארסה.

לגבי החלוץ המחליף, ויטור רוקה הוא פרופיל מעניין. מזכיר קצת את רונאלדו פנומנו בסגנון שלו וממה שנראה בסרטון ״לקט המהלכים הכי טובים ומשכנעים שעשיתי בקריירה שלי״ אבל שוב- אם תנאים א׳+ב׳ לא יתממשו קודם (קשר ומגן ימני/ווינגר שמאלי) זה לא ישנה יותר מדי.
אולי אובה זו באמת אופציה מעניינת וטובה אם יסכים לתנאי שכר נמוכים ולעלות מהספסל.

שוב, זו דעתי ובהינתן העובדה שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לרכוש 4 שחקנים ראויים לעמדות שצריכות חיזוק, חייבים לתעדף נכון וצ׳אבי יהיה חייב למצוא פתרונות טקטיים וללחוץ איפה שהוא צריך את החיזוק הכי משמעותי כדי להוציא את תכנית המשחק שלו לפועל, שלי אגב, היא עדיין לא ממש ברורה.

שאיפות אידאליות הן יפות אבל לא תמיד פרקטיות. אין הרבה פתרונות מבארסה אתלטיק, ועוד עובדים להחזיר אותה לתלם. היא לא אותה מפלצת שכמעט עלתה לליגה הראשונה, אלא היא קבוצת ליגה שלישית ואין לה שיטה מתואמת עם הקבוצה הראשונה. עוד אחת מהירויות של ברתו עם השנים, והשיקום הוא גם שם.

היכולת לקחת שחקן ופתאום להפוך אותו לטוב יותר לא תמיד עובד. צ’אבי עשה עבודה לא רעה עם האונסה הקיים, ויש כמה שחקנים שלא מצליחים לעמוד בסטנדרט כל אחד מסיבותיו הוא כמו פראן, פאטי ואריק וזה לא כי הם לא מקבלים הזדמנות. אם היית מדבר על ראפיניה או פבלו טורה הייתי אומר שאני מסכים, אבל אני לא יודע אם דווקא שם כל הפתרונות שלנו.

אני מצד אחד מתבאס שצ’אבי צריך פתרונות מבחוץ, אבל קשה לצפות שתוך שנה הכל ירוץ כרגיל במחלקות הנוער. אנחנו מגלים כל פעם מחדש עד כמה מאחורייך כל קבוצה טובה עומד פרוייקט טוב ומחושב. בין אם הוא בגישה כלכלית (ריאל) או טכנית (ריבר פלייט של גז’ארדו). פרוייקטים טובים לא נבנים מהר.

לפורטה קרא את הדיון פה והחליט לענות.
ליאור, אתה עיצבנת אותו במיוחד אז הוא מחזיר לך.
אז ככה, לפי הראיון היום ל MD:
רוצים להביא מגן ימני, בלם אם תהיה הזדמנות בשוק, ולפחות חלוץ אחד.
ניקו ואבדה יחזרו שנה הבאה.
רוצים לחדש לצ’אבי ולבוסקטס.
לגבי קשרים, לפורטה אמר שצ’אבי צריך קודם כל לחפש בבית, יש הרבה קשרים צעירים כשרוניים.
בארסה גם יכולה למכור חלוץ.

לפורטה גם אמר שיהיה קשה פיננסית ושטבאס רוצה לדחוף לנו את CVC ולהשתלט על בארסה.

אני חושב שהדבר הכי חשוב זה באמת קשר מנהל משחק. אנחנו לא יכולים להמשיך להיראות כמו 11 שחקנים כל משחק. גונדוהאן אולי קצת אחרי השיא, אבל הוא יכול להיות הפתרון שלא חלמנו עליו למרכז המגרש. עם פרנקי מאחור (או אפילו לידו) - הוא בדיוק השחקן לנהל את המשחק שלנו, כשפדרי נמצא קצת לפניהם מתפנה לעשות קסמים בחלק הקדמי.

מסכים עם מה שנאמר פה על ההגנה - חייבים מגן ימני, ואין שום צורך בעולם לדאוג לשאר העמדות. פבאר, אחד השמות המרכזיים שעלו לאחרונה, נכנס לשנת חוזה אחרונה. אם טבאס לא יחנוק אותנו הייתי הולך עליו, אם לא - לנסות להחתים אותו ב2024 בהעברה חופשית.

בגזרת ההתקפה - הייתי מנסה לדחוף לפריז צ’לסי ויונייטד את דמבלה. הוא אחרי שנה גדולה, אפשר לעשות עליו ארגזים ובזבזנו הרים של כסף על ראפיניה, במקום להביא את ברנרדו סילבה. בכסף של דמבלה הייתי מנסה באמת להביא את ברנרדו ואת הרוקה הזה. אם לא נצליח להנחית את סילבה אז צריך לחפש מישהו לשמאל ולשלוח את פאטי להשאלה. אולי מקום אחר יעשה לו יותר טוב.

כן.

רק שהוא מתומחר במלא כסף (70 מיליון לפי טרנספרמרקט), חוזה בלברקוזן עד 2027 (אז אי אפשר לשחק על שנה אחרונה לחוזה או משהו), והוא יחסית לא מזמן חזר מקרע ברצועות.

אבל חוץ מזה - נשמע אחלה.

יאאלה אני בעד.
אשמח גם להביא את האלנד שיהיה במרכז ההתקפה, אמבפה באגף, דיוויס כמגן שמאלי טרנט כמגן ימני ואת רודרי כמחליף לבוסי.

שמתם לב שכל יום יש איזה פנטזיה חדש ושחקן חדש ובנתיים טבאס זומם להטיל עלינו סנקציות יחד עם אופ"א…

אני יותר ממודאג ממה שקורה עם הפרשה הזו.

אתה רוצה שויניסיוס יהיה מלך השערים של הקלאסיקו בכל הזמנים?

חחחח מודה שהוא בעונה מזעזעת, אבל עבודת ההגנה שלו לא הייתה כל כך גרועה בשנים קודמות.

בכנות, ויניסיוס לא מפחיד אותי במיוחד. שחקן אוברייטד ברמות היסטריות, לדעתי. לא השתכנעתי שהוא יותר טוב מדמבלה, ודמבלה שחקן לא משהו חח.

אובמיאנג ביקר בחדר ההלבשה אתמול ובירך את השחקנים .
אני חושב שינסו להחזיר אותו בחינם בקיץ. הוא כבר רצה לחזור, ולדעתי צ’לסי יעדיפו לשחרר אותו חינם או תמורת תשלום סימלי כדי להיפטר ממנו, ולנו הוא יהיה החלוץ המחליף המיוחל.

https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1637616311428694016

טבטס בתגובה:

דימטרי מתכנן תוכניות גדולות אבל אני זה שמאשר סופית. צחוק מרושע.

כל עוד טבאס חי אתה גם כוס קפה בקאמפ נואו תצטרך לקבל ממנו אישור לזה.

אם (מלח מים מלח מים) מסי וויטור רוקה מגיעים בקיץ, אין בו צורך.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1638138658443206656

זה בדיוק למה אני ציני פה מול כל דיוני הפנטזיות שלכם. אי אפשר לרשום את גאבי וארוחאו ואתם מדברים לי על ויטור רוקה ועוד כל מיני שחקנים.

הכי גרוע זה לשמוע את רומארו מבלבל את המח על מסי לברצלונה.