פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

נקנה ב 60 עם חוזה ל 5 שנים. הערך שלו יורד בספרים 12M כל שנה.
אז בקיץ הוא יהיה שווה 48M . אם מוכרים ב 80 יירשם רווח של 32M.

כן הוא סוכן ותאורטית יש פה ניגוד אינטרסים.
הוא כנראה יצטרך להעביר את הסוכנות שלו למישהו כל עוד הוא בתפקיד רשמי בברצלונה.
אגב, ראפיניה הוא לא השחקן היחיד שלו. כל הלקוחות , יש גם כמה מוכרים.
לפי הפרצופים, הוא בוחר אותם לפי הקריטריון של התאמה לסרט על סוחרי סמים או רוצחים שכירים.

אם דקו הוא זה שיחליף את אלמאן, אפשר לקפל את העונות הקרובות. הנריקה וקייריסון, כפול 34, יציפו אותנו בזמן הקרוב.

ספציפית לגבי מה שליאור העלה לגבי מגן ימני - העמדה הזו (וגם מגן שמאלי) סובלת מחוסר במגני World class. וכמו בכל שוק היצע וביקוש קובעים את המחיר. אגב, חלק מהעניין שמגינים איכותיים הם סחורה כל כך נדירה היא בגלל שהתפקיד הזה הוא התפקיד הכי קשה ומורכב בכדורגל המודרני. היכולת להיות מספיק טכני כדי לתמוך בצורה אקטיבית בהתקפה ועם זאת מספיק מהיר ובעל מודעות הגנתית גבוהה כדי לא להיות חור בהגנה.

לא בחינם קשה למצוא מגן איכותי טוב, וגם אם יש אחד כזה הוא יעלה הרבה מעבר לבלם איכותי וטוב כי מאלו יש הרבה וכי בלם זו עמדה פחות חשובה ביחס למגן.

לכן לא הבאנו מגן בינוני ב 60M.

מארקה טוען שאסטון וילה בנוסף לאלמאן רוצה לשדוד אותנו מ… פראן טורס.
הכותרת : אסטון וילה מוכנה לשלם יותר מ 100 מיליון עבור טורס וולחוביץ’ של יובנטוס.
הייתי בטוח שבגוף הכתבה רשום 100 מיליון לוולחוביץ’ ועוד 1 לטורס.
אבל לא, לטענת העיתון הם מוכנים לשלם את מה שבארסה שילמה לסיטי.
הם טוענים שאלמאן מעריך אותו מאוד, וכך גם אמרי.
בסיידר, רשמנו.

בסוף יסתבר שהכל זה קונספרציה בין לאפורטה לאלמאן

תסגור אצל וילה

תחתים את טורס בטריליון כסף

תחזור שנה אחרי. בום

:slight_smile:

חשוב רק להזכיר שהסיבה שפארן טורס בברצלונה זה בגלל שהוא סבל באנגליה וביקש אישית מפפ וההנהלה לשחרר אותו באמצע העונה שסיטי אז ללא חלוץ ולחזור לספרד. לא חושב שמשהו אצלו יותר מידי השתנה בדעה מה גם גם שאז זה היה אצל פפ בסיטי אמרי ואלמאן (עם הרבה הערכה, בלי גרם של ציניות) לא יותר אטרקטיבים.
מה שכן, יש שמועות שאתלטיקו מעוניינת בו (לא מפתיע, שחקן קלאסי לסימאונה) אז עדיין יש סיכוי לבארסה להחזיר את ההשקעה עליו פנוס מינוס. אבל להרגשתי האישית יש מרחק די גדול בין מה שצ’אבי חושב עליו לבין דעת האוהדים. לדעתי צ’אבי די מחבב אותו, אני טועה בזה?

image

לגמרי לגמרי פנטזייה תלושה מהמציאות ונטו מבחינה מקצועית בלי קשר לכלכלה שמסביב, אבל תוהה לדעת החברים פה - ניימאר לעונה אחת בהשאלה כן לא למה לא?

פאקינג לא.

לא מבין את הנוסטלגיה המזויפת לשחקן הזה. דמבלה זה מופת למקצוענות לידו.

אני ישאל אותך שאלה מה פאקינג הוא עשה מאז שהוא עזב לשם שאתה כל כך מתגעגע אליו? ואם אפשר עוד להתעצבן על האוהדים של פסז ביחס למסי אז בקשר אליו הם צודקים ב1000 אחוזים

בקצרה

א. פציע מאוד
ב. לא הראה שום התקדמות מקצועית מאז שהוא עזב את ברצלונה
ג. תאב בצע ומסיבות

ד. נזכרתי בזה עכשיו, יש מהלכים שאתה עושה לא דוקא בשביל לבנות לקבוצה שלך אלא יותר בשביל לפגוע ביריבה שלך מבחינה מקצועית. למה אני מתכון, ניימאר זה אחד מהרכשים הכושלים ביותר שנעשו בשנים האחרונות. הוא אבן רייחים על גרונה של פסז למה שנחלץ אותם מזה? הוא חונק אותם בשכר הוא גורם לקבוצה אי יציבות ומתסיס את האוהדים שלה נגדה, הם צריכים לשלם לנו בשביל שניקח אותו לא ההפך מזה. 300 מיליון אירו נטו והם משלמים את כל השכר שלו אצלנו נתחיל מזה :joy:

אבל הסיבה הכי חשוב הוא השפיל את המועדון ואת האוהדים בעזיבה שלו.

נ.ב כתבתי את זה גם פה בעבר. זה לא יקרה, אבל אם הוא יחזור אי פעם אני לא רואה יותר דקה של ברצלונה כל עוד הוא ישחק פה.

נ.ב 2 רק תיקון לתמונה “ניימאר לא פוסל” ניימאר מזמן רצה לברוח משם. אם זה היה תלוי רק בו הוא היה חוזר אלינו עם הזנב בין הרגלים לפני כמה שנים שברתומאו שלח את כל ההנהלה לפריז “שיתחננו” לקטארים שישחררו אותו. זה רק פסז שלא רצתה.

חלום.

זו הייתה סה"כ עסקה בה שני הצדדים קיבלו את שמגיע להם. ניימאר החמדן והבטלן קבר את הקריירה ופאריז הדוחים קיבלו שחקן יקר, ובטלן שהגיע כדי לעשות כיף וכסף ומעט כדורגל.

אם רק הייתה הנהלה חצי נורמלית היינו יוצאים המרווחים מסיפור הזה ולא זורקים את כל הסכום פלוס עוד 100 לפח תוך שנה וחצי.

למד מהתרגיל של פרז, אנצ׳לוטי וחאמס רודריגז

שוב דיווחים שבארסה תהיה מוכנה למכור את ראפיניה ושצ’לסי וניוקאסל מעוניינות.
בארסה תדרוש לפחות 80 מיליון, והעיסקה חייבת להסתיים לפני ה 30 ליוני, כדי שתיכנס בספרים בעונה הזאת.
ראפיניה לא רוצה לעזוב, אבל לא פוסל מעבר על הסף .
צריך לזכור שדקו הוא הסוכן שלו, ואם טתמנה לתפקיד רשמי בבארסה, זה יכול להשפיע על המעבר, לכאן או לכאן

בנוסף צריך לזכור שסעיף השחרור של דמבלה הקיץ הוא רק 50 מיליון, בתוקף החל מה 1 ליולי.
אם בארסה מוכרת את ראפיניה ביוני, ומסיבה כלשהי דמבלה לא מחדש או מפעילים את סעיף השחרור שלו, בארסה יכולה להישאר עם הזיין ביד .
סליחה, עם פראן טורס ביד.

אני לא חושב שצריך להשאיר את ראפינייה בכל מחיר אבל כנראה שלא יביאו תחליף טוב יותר ולכן לא רואה סיבה לתת לו לעזוב, בטח לא בסכום הזה.

בנוסף, זה שוב מראה לשחקנים שנלחמו וויתרו בשביל להגיע לברצלונה ואז מעיפים אותם אחרי שנה כי הם שווים הרבה כסף.

שורה תחתונה, אני נגד המהלך.

יותר מאשמח שדמבלה יעזוב (תמורת סכום משמעותי).

הכל שאלה של אם ואיך זה יקרה - אם תתקבל הצעה מניוקאסל, למשל, ובברצלונה יגידו לראפיניה “יש הצעה על השולחן, זה יעזור לנו כלכלית אם תעזוב, אבל זו החלטה שלך”, זה לא אומר שהמועדון דוחף החוצה שחקן שנלחם כדי להגיע.

אבל כנראה שאחרי מאורעות פרנקי בקיץ 2022, אני קצת חי בפנטזיה ובעולם מלא פיות.

אם יגנבו לנו הקיץ את דמבלה, תמורת 50 מיליון (כן, בטח), וגם ראפיניה יימכר ב-130, זה אומר שאפשר לעשות “אנדרה גומש” לריאל על בלינגהאם, לא? :slight_smile:

וברצינות - לא רוצה שראפיניה יעזוב (למעט הצעה שתשתלם לנו ממש, ורצון שלו לעזוב), אבל אם נקבל מישהו מעניין במקומו ובמקום הצרפתי?

זה מה שהכי מסריח.

עתידות. מוכרים את ראפיניה דמבלה מקבל הצעה או נפצע שנה הבאה והפרחים לצאבי וללאפורטה.

לא, אבל אולי טבאס יתרצה ויאפשר לנו לרשום את גאבי.

מה שרציתי להגיד זה שבארסה מצד אחד יכולה למכור את ראפיניה אם הצעה גדולה תגיע , ורק ביוני, אבל אז היא מעבירה את כל הקלפים לדמבלה ולסוכן שלו.

אמרתי מזמן שיהיו מכירות כואבות. כרגע השם החם הוא ראפיניה. קודם היו פאטי וכריסטנסן. מחר יהיה מישהו אחר.

רק רוצה לשתף שהחלון עוד לא החל אבל זה כבר נראה לי עומד להיות החלון הכי מתיש ומעצבן אבר!

יום אחרי יום חוזרים על אותו דבר רק בצורה שונה טיפה.

היה דיבור בקיץ הקודם שאתם מעוניינים בברנרדו סילבה, נכון? מה קורה עם זה?

זה שדיבר כל הזמן על ברנדו סילבה רמז היום שהוא תוכנית ב למקרה שמסי לא יבוא.

לי לא נשמע הגיוני כל-כך כי אם אין כסף למסי לא יהיה גם לברנרדו.
קשה לי להאמין ששניהם יגיעו ושיבחרו בברנדו על מסי גם לא נשמע הגיוני.

בגדול אנחנו הולכים לקנות אותו הקיץ, אבל הוא יהיה ההחתמה השלישית אחרי אמבפה וואן דייק, נראה שצ’אבי חושב שחסר לו עוד בלם.