פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

קשה לענות על זה בלי לדעת מה העמדות של ה-2 האלו. חלוץ ושחקן כנף? חלוץ ושחקן מאחורי החלוץ? 2 שחקני כנף?

את העונה הנוכחית צ’אבי התחיל עם 4:3:3, ועבר ל-4:4:2. אולי את הבאה הוא יתחיל עם 4:4:2, ואז כשפדרי, פרנקי ומי שלא יהיה הקשר האחורי ייפצעו מעודף שימוש, הוא יעבור ל-4:1:5?

כנראה חלוץ+כנף, מבטיח להגיב על כל זה בדיון הטקטיקה אחרי שאסיים עם המתכונות. בהנחה וישאר לי רצון להמשיך לחיות.

תחליט שאתה שובת ואין ציונים כרגע. נו…באמת.

בקיצור, אחרי כל ההומור המאולץ - אם צ’אבי מתכנן על שחקן כנף אחד בלבד בהרכב בעונה הבאה, ונישאר רק עם דמבלה וקראסקו (אם וכאשר), שאחד מהם מתפקד רק בימין ולך תדע מה תהיה כשירותו בעונה הבאה, ואחד מהם מתפקד רק בשמאל - לא משוכנע שזה מספיק.

בטח אם הגיל הממוצע של שאר שחקני ההתקפה שלך הוא 35+.

אגב, אומנם ספורט וזה, אבל זה קשור לנושא השיחה -

אני חושב שהמעבר ל 4-4-2 היה מאולץ, כי לא היה אף אחד בצד שמאל.
גם פאטי, גם פראן וגם ראפיניה כשלו שם.
אם יבוא שחקן קו שמאל ברמה של קראסקו וגם ייתן את מה שמצופה ממנו ולא יעשה פראן, אז צ’אבי יחזור ל 4-3-3.

חוץ מזה פראן לא הולך לשום מקום כי אין לו שוק. הוא לא יימכר תמורת המחיר הריאלי שלו כי אז בארסה תצטרך לרשום הפסד גדול.

לא יודע מה זה אומר, אבל -

אם אני נבאס אני לא מגיע. אלא אם הוא רוצה סתם לשבת שנה שלמה על הספסל.

בנושא אחר, הסוס הטרויאני שנשלח לאסטון וילה מתחיל לתת עבודה . אם זה קורה אלמן הוא קדוש ברצלונה

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1657061419219550210

החדשות הטובות לא מפסיקות לזרום.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1657083592327979033

אני מקווה שמחר בבוקר אני יבוא לפה עם הסקופ שאומטיטי נמכר …

לדעתי לנגלה ב 15-20 מיליון זה ריאלי לגמרי. בכל זאת, שחקן הרכב בקבוצה אנגלית לא קטנה, והוא רק בן 28 בקיץ.

גם אומטיטי שווה יותר מ 0. אשכרה חזר לשחק כדורגל, שחקן הרכב קבוע בקבוצה איטלקית קטנה, והוא לא זקן. טראנספרמארקט שם ערך שוק של 4M, אני מאמין שגם קבוצה קטנה באיטליה יכולה להרשות אותו לעצמה, בטח קבוצה כמו מילאן. בארסה תשמח להיפתר ממנו גם בסכום כזה, העיקר למחוק את המשכורת שלו.

פראן ב 45 מיליון? אלמאן כנראה מרגיש שהוא צריך להחזיר לבארסה על הטעות הזאת. אין לי שום הסבר אחר. או שהעיתונאי פשוט המציא את כל הסיפור.
מה האינטרס של אלמאן לדפוק מראש את מקום העבודה העתידי שלו כדי להציל את מקום העבודה הקודם? לא ברור.
פראן שווה בספרים 40M, ומאבד ערך 10M כל שנה, ועוד כ 10M משכורת. בארסה תפסיד עליו 20M שנה הבאה אם יישאר. עדיף לה למכור אותו גם בהפסד קטן.
הבעיה שאני לא מאמין שאפשר למכור אותו ביותר מ 10-15M.

מפה לשם, לפחות לפי כל מיני זבלונים, יש מצב שיש מאבק לא קטן בין צ’אבי ללאפורטה לגביי זהות הקשר האחורי לעונה הבאה.

צ’אבי דוחף לזובימנדי, ולאפורטה דוחף לאיזושהי עסקה (אולי יחד עם דסט, עבדה, והמלך) עם וולבס, שזה אומר עם מנדש, שתביא לקטאלוניה את נבאס.

כתבתי את זה פה, אם נבאס טיפה חכם הוא צריך להבין שאם הוא רוצה לשחק כדורגל תחת צאבי הוא לא ישחק. זה מה שקורה בד"כ לשחקנים שהנשיא דוחף אותם בכח למאמן.

טוב, סתם תהייה מעניינת לשבת -

נגיד וזה נכון - במי הייתם בוחרים?

גם מבחינת 2 אלו ספציפית, וגם מבחינה רעיונית - נגיד וצריך לבחור בין קשר אחורי למגן ימני, מי יותר חשוב?

אבל דווח בכל חור שלאפורטה שולל את ההגעה של זובימנדי בגלל תג המחיר הגבוה, לא?

צ’אבי בשנה וחצי שלו הוכיח שהוא לא רק מאמן בינוני, אלא רוכש שחקנים גרוע. האם זובימנדי יכול להיות כל מה שחסר לנו במרכז השדה ולא ידענו שאנחנו יכולים לקבל? אולי. האם תג המחיר שלו שווה את הסיכון הזה? מה זה משנה, אין לנו כסף.

גם דווח בכל חור שפוית יקר מדי גם הוא.
זה משחק דמיוני כזה. כמו המשחק אצלכם בקיץ הקודם של מי אתם רוצים - האלנד או מבאפה? :shushing_face:

אני חושב שזה גם תלוי במי נקבל ב"ההשקעה הקטנה". פוית בכללי הוא בעייתי כי אני לא יודע אם הוא בכלל מגןימניהתקפי כמו שאנחנו מחפשים. אם זה יהיה ארנאו וזובי- שיהיה. מעניין למה צ’אבי לארוצה את נבס, הוא שחקן מאוד מעניין מבחינת פרופיל.

אני מתפלל שזה נכון וולבס לא ישברו פה.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1658064104194560001

אם לאפורטה מסכים לשלם את זה צריך לזרוק אותו מהתפקיד. חד וחלק.

כמו שאומרים ברוסית - תמשיכו לרצות.

הבעיה שלך היא במחיר או בעצם העובדה שרוכשים את רובן נבש בכלל?

כן.

חסר לך משפט שלדעתי מאוד חשוב - אם לאפורטה מסכים לשלם את זה, במיוחד כשזה שחקן שהמאמן שלו לא רוצה

כמה דברים מעניינים:

מתחילים מראפיניה -

מה שכנראה מוביל ישירות ל -

ובנוסף -

לא רק החלק על מסי מעניין, אלא גם זה שאומר (לטענת פבריציו לפחות) שנבאס לא בעדיפות אצל ברצלונה כרגע.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1658200708791902211

כפוף לאישור לה ליגה אם זה יקרה אריק ביי ביי

אני יותר רוצה שתי מגינים חדשים אחד בכל צד