פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

מעולה. בעונה כל כך ארוכה חייבים ספסל יותר איכותי וסבלנו המון העונה בגלל זה עם כל הפציעות, 3 בלמים בכירים זה חד משמעית לא מספיק (במיוחד ששניים מהם מתופקדים גם כמגן ימני). רק מקווה שלא יתחילו לפזול לכיוון של כריסטיאנסן בעקבות זה.

משה, אני לא פוסל שצ’אבי ימשיך לנסות את החלטורה של אריק כקשר אחורי לפחות בקדם העונה ורק אז יחליט אם לשחרר אותו.

אני יותר חושב בקטע כלכלי ffp

כן עם זה אני מסכים, אבל אם לא יצליחו להביא קשר אחורי לפחות בשבועות הראשונים של חלון ההעברות אני חושב שבכל זאת נראה התעקשות של צ’אבי על אריק במשחקי הקדם עונה אם בכל זאת יש משהו להציל ממנו.

התקווה - בא במקום אריק.
הפחד - בא במקום כריסטנסן.

איניגו מרטינז בן 32, וסבל מ 3 פציעות שונות העונה והיה זמין רק לחצי מהמשחקים.
לא יודע.
מקווה שלא יהיה חוזה ארוך טווח נוסך לבנדובסקי, אלא יותר בכיוון של 1+1 שנים.

לא אמרנו שהסיבה שמסי לא חידש חוזה לפני שנתיים, זה כי אי אפשר לחדש חוזה בקיצוץ של יותר מ-50% מהחוזה הקודם?

או שזה מקרה שונה, כי אצל מסי החוזה נגמר והיה צריך לחדש אותו, ואצל אלבה החוזה תקף ורוצים להאריך אותו?

אני כבר מעכשיו שם בבלוק את רומארו. הוא הולך לזיין את השכל על ברננדו סילבה כל הקיץ הקרוב…

אמרנו.
אבל אצל אלבה חלק גדול מהכסף זה מה שבארסה חייבת לו משנים קודמות. מקרה קצת שונה.

היום שוב הבנתי למה צ’אבי רדף אחרי ברנרדו סילבה קיץ שלם. היום הבנתי שוב גם כמה גונדואן יכול לתרום לברצלונה.

גם הקשר הכי טוב בעולם לא שווה כלום בלי אופציות מסירה

אולי זו הבעיה של צ’אבי המאמן. אין לו עם מי למסור…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1659216112116985858

יאללה ברנדו סילבה גונדאן מסי האלנד דה ברוינה לברצלונה here we go!!!

רומארו תוך כמה דקות…

הולך להיות קיץ מעניין כמו הקודם.

נ.ב זה ציניות לא חגיגה שלי. :slight_smile:

לא הייתי ממהר לחגוג.
זה לא שהליגה פתאום החליטה להיות נחמדה, צריך לראות מה הוצג לה בתוכנית.

אם זה אומר למכור שחקנים טובים (ראפיניה, כריסטנסן וכדו’) אז האישור הזה עצוב מאוד.

מארקה אומר שלא הכל חלק בחידוש של צ’אבי, ויש פערים בין הצדדים.
צ’אבי רוצה משכורת כפולה ממה שיש לו עכשיו, ובארסה רוצה לתת לו הרבה פחות.
אבל מארקה מציין שהמשכורת הנוכחית היא לחלוטין out of the market, ושגם אם תוכפל, צ’אבי עדיין ירוויח פחות מרוב שחקני הסגל.
בכל מקרה, החוזה הנוכחי הוא עד 2024. החידוש המדובר הוא עד 2026.
בנוסף , מארקה עם פרט מעניין שלא ידעתי. כשצ’אבי עזב את הקבוצה הקטארית, הם דרשו פיצוי של 5 מיליון. לבארסה לא היה את כל הכסף, וצ’אבי שילם חצי מכיסו הפרטי.

במסע"ת לפני המשחק מול סוסידד, צ’אבי אמר שעמדת חיזוק הכי חשובה היא קשר אחורי. כשנשאל על זובימנדי, החמיא לו המון.

בעיתונים מפנטזים על ז’וזואה קימיש, אני לא יודע מאיפה זה בא להם.

מדווחים גם שצ’אבי הטיל וטו על מעבר של ראפיניה. נשמע לי שהבן אדם קצת חי בלה לה לנד, ולא מבין את הסיטואציה. הוא רוצה שכר יותר גבוה, רוצה רכש יקר, רוצה שלא יגעו לו בסגל כרגע.

לגבי שכר כפול, זה דיווח מהמארקה, כן? לא בדיוק העיפרון הכי מחודד בקלמר.
צ’אבי אמר במסיבת העיתונאים היום שהוא קרא כותרות בעיתונים שיש בעיות עם ההארכת חוזה שלו ושזה שקר והכל יסגר, אני אישית מאמין לו.
זה בן אדם ששילם 2.5 מיליון יורו מכספו האישי כדי לבוא לאמן פה, הלב שלו במקום הנכון.

לגבי ראפיניה, החלטה מעולה. אחד מהאחראיים הבולטים לאליפות שלנו עם החצי השני של העונה שלו, הרבה 1-0 שהוא אחראי עליהם.
בלי קשר לעובדה שהכשירות של דמבלה היא questionable במקרה הטוב.

אם נצליח להוציא משהו על אריק, פראן, אולי קסייה והם גם ירצו לעזוב נפלא. אם לא מאמין שלצערי נראה את פאטי עוזב.

בעיה אחת עם כל הפנטזיה הזאת של להיפטר מכל השחקנים הגרועים שלנו ולהכניס עליהם מלא כסף, שבו נקנה שחקנים טובים אחרים. אנשים לא מפגרים.

אריק, פראן וקסייה הם לא כאלה גרועים, רק לא ברמה של בארסה. והם גם צעירים ואמורים להיות בעלי שווי כלשהו.
השאלה האם ירצו ללכת בכלל.

לפחות לגבי קסיה, אני לא יודע כמה הוא לא לרמה כמו שהוא פשוט לא מתאים. בסוף הוא היה מצוין במילאן שהיא קבוצה שלא בטוח שפחות טובה מכם. הוא פשוט שחקן שמשחק בעמדה שלא באמת קיימת בקישור הברסאי.
דאבל פיבוט של קסיה ודה יונג כאשר פדרי מעליהם כשחקן חופשי היה יכול לעבוד לדעתי בצורה מצוינת.
זה פשוט לא הקישור שצ’אבי מאמין בו.
מבחינת יכולת אני לא בטוח בכלל שזה קישור פחות טוב מהקישור ששיחקתם בו רוב העונה עם בוסקטס או גאבי.