פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

מצד שני יש דיווחים על נסיונות של בארסה להשאיל את קאנסלו בחינם.

אולי יש פה מלחמה פסיכולוגית של צ’אבי, ולא מלחמה של צ’אבי באלמאן שכרגיל מנסה לדחוף לרכש מצוין?

אז מתברר שכן יש כיוון של מכירה:

Telegram: Contact @barcamaniail

אליפות הזו תעלה לנו כל כך ביוקר שבסוף שנה הבאה נקלל את היום שזכינו בה.

ששנה הבאה רוברטו ישחק בתור בלם תזכרו את זה ואותם מילים (אוברייטד ודברים כאלו) אמרו על דה יונג שצאבי ניסה לדחוק אותו החוצה שנה שעברה. או שכמה פה שכחו את זה.

העיתונאי טוני חואנמרטי: ״קונדה נתן את האישור לשמוע הצעות שיש עליו, הוא לא מרגיש נוח בצד ימין וצ׳אבי יודע את זה״.

“הוא לא הגיש בקשה לעזוב, אבל הבהיר לצ׳אבי שהוא רוצה לשחק כבלם”.

ג׳רארד רומרו: ״אם יגיע מועדון וישלם 90 מיליון יורו ומעלה על קונדה, בבארסה יסכימו״.

״בסביבה של השחקן חושבים שהונו אותו. הבטיחו לו פרויקט מבטיח כבלם פותח והוא דחה את צ׳לסי בשביל זה. במקום זה הוא חילטר ברב העונה כמגן ימני״.

״בהנהלה הופתעו מחוסר הסבלנות של השחקן והאמינו למילים של השחקן במהלך העונה בהם התחייב לעזור לקבוצה בכל עמדה שתדרש ממנו״.

אני זוכר, ואולי אפילו מדבריו של קונדה לפני שנה, שצ’אבי הבטיח לו שהוא יהפוך אותו ואת אראוחו לצמד הבלמים המוביל בעולם. ושההבטחה הזו היא מה שגרם לו לבחור בברצלונה, ולא בצ’לסי.

אז נכון, קונדה פחות טוב ממה שציפינו (לפחות אני) ממנו, ונכון - הוא כנראה צריך להיות מקצוען ולשחק איפה שיגידו לו לשחק, אבל -
א. השחקן, והקבוצה, נפגעו מעצם ההצבה שלו ברוב הזמן כמגן ימני. הצבה שנעשתה מלית ברירה? מבחירה? לא יודע. לא בטוח שזה רלוונטי. ואם זה לא משהו שצפוי להשתנוץ בעונה הבאה, זו…בעיה.
ב. כנראה שהוא ויתר על כסף כדי להיות בלם בברצלונה. כלומר גם בברצלונה, אבל גם כבלם.

בכנות? חבל לי מאוד שזה המצב. קונדה היה הרכש שממנו היו לי הכי הרבה ציפיות בקיץ שעבר (בעקבות מה שראיתי ממנו בשנים שלפני), ואני עדיין חושב שבהינתן תפקיד/תפקיד/צורת משחק אחרים - הוא יראה יכולות טובות יותר. אבל אם אלו לא יקרו? ואפשר להרוויח עליו קצת? חבל חבל, אבל…עדיף להיפרד.

בין קונדה לרוברטו יש 5 שחקנים שכל אחד מהם בלם יותר טוב מרוברטו.
אבל מגן ימני אין. אם קונדה יעזוב, אני בטוח שמגן יהיה בעדיפות ראשונה.

רק אזכיר שזה עיתונאי של AS.

בארסה הייתה מתה שתבוא הצעה כזאת.
טראנספרמארקט מעריך אותו ב 60M, אבל לדעתי קונדה איבד מערכו. הייתה לו עונה בינונית.
אני נגד המכירה שלו, אבל תמורת 90M ? אורז אותו עם מכתב תודה.

גם אני זוכר את זה.
אמרו שזה זמני, עד שרוברטו יחלים וביירין ישתפר, אבל אז כריסטנסן הפתיע את כולם, ביירין היה 0, רוברטו נפצע שוב ושוב וקונדה נתקע בימין.

המקרה של קונדה סוג של מזכיר לי את מה שקרה עם פרנקי עד המעבר ל-4:4:2 - לא היה בעמדה שמתאימה לו, אז היה חלש הרבה פעמים. וכשפתח כקשר אחורי יחיד - הוא לא היה טוב (גם בגלל שהוא לא קיבל הזדמנות ללמוד לאורך זמן בתפקיד הזה בברצלונה). וביותר מעונה אחת.

ברגע שהיה 1 מתוך 2 קשרים אחוריים, השתפר פלאים. האם זה בהכרח יקרה גם עם קונדה? לא יודע. אבל חד משמעית אחת הסיבות העיקריות לזה שהוא פחות טוב ממה שקיוויתי וציפיתי שיהיה, היא העמדה בה הוא בילה ברוב העונה הנוכחית.

השמועות על קנסלו מתחממות.

מבחינה מקצועית פפ שידרג אותו פלאים אבל אני חושב שהבעיה איתו זה לא הביצועים שלו על המגרש אלא מחוצה לו.

דואג שבמצב של ברצלונה זה לא בריא להביא שחקנים כאלו.

לא שאני בונה על זה שתמיד יהיו לנו 100% הצלחה בזה, אבל בעשור האחרון הגיעו לא מעט שחקנים שהיו בעיתיים במקומות אחרים, והתיישרו אצלנו. רובם לא נשארו מספיק זמן כדי לבדוק אם זה נקודתי או מעבר, אבל כפלסטר לעונה אחת הוא יכול להיות בול מה שחסר לנו.

אתה יכול לפרט?

שנה שעברה דיברו עליו בתור אחד המגינים הימנים הטובים בעולם בעקבות השידרוג שהוא עשה אצל פפ השנה חתול שחור עבר בינהם וסיטי ממש בסוף החלון של ינואר השאילו אותו לבאיירן. לא משאילים שחקן ברמה של קנסלו מבלי סיבה.

אמרו שפפ יתחרט על זה. בסוף גם בבאיירן הוא לא הסתדר. לסיטי הוא לא יחזור. צד אחד זה יכול להוזיל את העלות שלו מצד שני משהו מסריח איתו.

קאנסלו התחיל את העונה כשחקן הרכב בסיטי. הוא פתח ברוב משחקי הליגה ובכל משחקי הבתים בצ’מפיונס, אבל לא הציג את היכולת שהפכה אותו למגן הטוב בעולם בעונה הקודמת. אחרי המונדיאל נראה היה שלפפ די נמאס ממנו והוא התחיל לספסל אותו, והשמועות היו שהתגובות שלו בחדר ההלבשה היו מסוג הדברים שפפ לא יכול ו/או רוצה להכיל (כלומר, התלונן על זה שהוא כבר לא שחקן הרכב). קנאסלו עזב ב31 לינואר, ועד ה5 בפברואר סיטי שיחקה 33 משחקים עם מאזן של 22 ניצחונות, 5 תיקו ו6 הפסדים. הם ספגו 28 שערים, אל מול 78 כיבושים. הפורטוגלי פתח בתחילת העונה בהפסד לליברפול במגן הקהילה ובהדחה מגביע הליגה מול האחרונה בטבלה.

שבוע מאז העזיבה של קאנסלו, וסיטי יצא למאזן של 20 ניצחונות ו4 תוצאות תיקו ב24 משחקים (כולל 43 נקודות מ45 אפשריות בליגה וסגירת פער שנראה היה בלתי אפשרי והעפלה לגמר גביע וגמר צ’מפיונס), עם מאזן שערים מפלצתי של 69-14, וכדורגל יוצא דופן. אם אתה שואל אותי, אז לא קאנסלו הוא זה שמנע מסיטי להיות המכונה שהיא בחצי הראשון של העונה, אבל פפ השתמש בעזיבה שלו כדי לשדרג בעיקר את משחק ההגנה (סיטי לא ספגה יותר משער אחד מאז שהעיפו אותו) של הקבוצה, ואת המוטיבציה של השחקנים.

האם זה שחקן שאנחנו רוצים? הוא לא השחקן המדהים של שנה שעברה, אבל נראה שגם ביכולת של העונה הוא אופציה טובה יותר מסרג’י רוברטו וביירין. האם שיקום מקצועי שלו ימנע תאקלים בחדר ההלבשה? סביר להניח שכן. מה יקרה אם הוא ימשיך לראות ספסל כמו בסיטי ובבאיירן? לך תדע עם צ’אבי.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1661119747704979458

חדשות טובות

מה טוב בחדשות האלה?

שגאבי חידש.

אראוחו באמת לא כ"כ מרגש.

אני מתבאס בשביל בארסה שגאבי חידש ומתבאס בשביל אראוחו שאראוחו חידש

כי?

כי חבל ששחקן כל כך טוב יתבזבז על פרויקט כל כך עלוב

אם החוזה שלו לא היה מתחדש והוא היה עוזב …

מעניין אם זה מרמז שכל התוכנית של בארסה אושרה.

רק מחדד שהתגובה שלי נכתבה בציניות לליאור כי חשבתי שהבעיה שלו רק עם גאבי.
לא חשבתי שיש לו השגות גם על החידוש של אראוחו.