פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

אני לא חושב שהפרויקט כל-כך עלוב.
אי אפשר לבנות קבוצה מ0 ל100 תוך עונה, בטח לא במגבלות התקציב הנוכחי.

האכזבה העיקרית שלי בפרוייקט היא צאבי אבל אתן לו עוד עונה שאמורה להיות עם סגל טוב יותר בתקווה שינקו אוורות ויצליחו להפטר מכל מי שלא ברמה.

אראוחו כולה בן 24.
מאמין שעוד יהיה לו מספיק זמן לשחק ברמות הגבוהות במקום אחר אם הפרוייקט יקרוס.

(השאלה אם הוא ירצה כי הוא עושה קולות של פויול 2 שישחק בברצלונה גם אם היא תרד ליגה)

זה הפתעה

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1661307520088956929

מניח שזה יחזק מאד את השמועות על קאנסלו אם זה נכון.

ג׳ורדי אגדה שלכם, תמיד תהיתי אם הוא over hated בפורום הזה או שזה סנטימנט אצל כל האוהדים. גם אחרי השיא הוא היה מגן טופ, בטח בהתקפה, ובשיאו השילוב עם מסי היה מרהיב ובלתי עציר. במקומכם הייתי מסתכל עליו כסמל גדול, שורה מתחת כל הרציניים באמת (בוסקטס, צ׳אבי, אינייסטה וכו׳). גם אם הוא קצת ילד זין ובכיין לפעמים.

מעבר לשמועות על קאנסלו, מה זה אומר על ההגעה של מסי ש2 החברים האחרונים שנשארו לו עוזבים?

אני חושב שג׳ורדי אלבה בהחלט סמל.
יש לו דברים שמעצבנים (אותי לפחות) וכמובן שיזכרו לו את הבכי במחצית מול ליברפול והקריסות שהיה שותף להן אבל הוא חד משמעית מהגדולים בתולדות המועדון בעמדה שלו אם לא ה.

עריכה:
לפי דיווחים שאני קורא בבארסה מאניה בשם העיתונאי טוני חואנמרטי, אלבה יוותר על חלק גדול מהשכר שעוד חייבים לו בשביל לעזור למועדון.

מאוד מרשים בעיני בייחוד אם מתחשבים בזה שהוא הסכים לפריסה ארוכה של החוזה ותשלומים מוגדלים בסוף (אצל ברתומאו), הסכים לקיצוצים (אצל ברתומאו), הסכים לקיצוץ נוסף אצל לאפורטה, הסכים לדחות שוב חובות ועכשיו מוותר על הרוב.

פראייר בעיני, אבל מעריך אותו על זה.

שצריך לחתוך כל מי שיש לו שכר גבוה מדי, בשביל שיאשרו לנו להחתים שחקנים חדשים?

הכוונה שלי היתה האם מסי ירצה להגיע בשביל לשחק עם חבורת ילדים ולבנדובסקי.
אני קיבלתי את הרושם שהוא רוצה (וצריך - כמו שהיה לו את ניימאר בפריז) מישהו קרוב.

רומרו טוען שאין קשר להגעה של מסי.
הוא גם טוען שאלבה ובוסקטס לא יהיו היחידים שיפרדו מהקהל ביום ראשון.

מסי רצה, כמו כל בן אדם, לא להתחיל מאפס, אלא שתהיה לו סביבה מוכרת. עובדה שבעונה הראשונה המשפחה שלו סבלה ממש, והיה לו קשה מאוד להתאקלם. בברצלונה קודם כל יהיה לו שקט מכיוון המשפחה, והוא יוכל להתרכז בכדורגל. כמו כן, הוא מגיע לסביבה מוכרת שבה הוא אלוהים, ואת רוב השחקנים הוא מכיר מלפני שנתיים.

האם מסי היה שמח שאלבה ישאר והוא יחזור לבשל לו כמו פעם? כנראה שכן. האם מסי מעדיף שיחתכו את אלבה כדי שהוא יוכל לחזור או שאלבה ישאר במועדון? please hand him the axe.

יש אלבה שלפני ליברפול שהוא היה חיה רעה ואלבה שאחרי ליברפול שהפך להיות צל של עצמו.

כל מי שבאמת עוקב אחריו יודע שאחרי ליברפול הוא נהיה חור הגנתי ואסון מנהיגותי.

כל הכבוד לו על הקיצוץ במשכורת (בלי ציניות) . לא מובן מאליו. אבל צריך לזכור שהוא היה שייך לקבוצת שחקנים שבזמנו ניצלו לרעה את הטימטום והרשלנות של ברתומאו. הוא לא היה צריך לקבל משכורת כזו מהתחלה. לא מאשים אותו כמובן אבל גם לא כל כך יוצא מגידרי בשביל להתרגש מזה.

שהיה לו בהצלחה.

אלבה היה האנדר רייטד הגדול מכולם לדעתי. שמח בשבילו שעשה בשכל.

א. כל הכבוד לאלבה. לוותר על סכום כסף לא קטן, ועוד לעזוב, זו חתיכת סיבה למחוא לו כפיים. איזה בנאדם.
ב. לא ברור לי האם צ’אבי חושב שאלונסו ובאלדה לאגף שמאל זה מספיק, אבל לפחות לפי העונה הנוכחית - זה לא.
ג. קשור גם לסעיף ב’ - לדעתי זה צעד משמעותי מאוד בכיוון קאנסלו. או לפחות בכיוון של מגן אחר, גם אם ימני (פרימפונג?).

באמת? קונדה בלם לא טוב? כל פעם שראיתי אותו התרשמתי שמבחינת נתונים הגנתיים נטו הוא מצוין. מהיחידים שהצליחו להתמודד עם ויניסיוס.

גם פבריציו מאשר שאלבה עוזב, ומוסיף שזה יהיה כשחקן חופשי.
הוא בניגוד לבוסקטס עם חוזה עד 2024, ובעצם הוא מסכים להתרת חוזה.

אני הייתי אחד מהסנגוריו פה כשהותקף רבות , בצדק או לא בצדק.
ויתור על שנת חוזה בשכר יחסית גבוה, פלוס ויתור על כסף שחייבים לו מראה שהוא אוהב את ברצלונה מאוד.
השמועות מדברות על אתלטיקו. יהיה זה מוזר לראות אותו נגד בארסה, אם וכאשר.

לגבי מסי, לא חושב שזה ישפיע על ההחלטה שלו. המשפחה רוצה לחיות בעיר ברצלונה , והוא בטח לא רוצה שישרקו לו בוז אף פעם. אם הוא מחפש חברים בקבוצה, שיילך לפאב עם צ’אבי.

אין לו מה לאשר זה רישמי

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1661345172163100673

איזה צ’אבי? צ’אבי שלנו? לא מחובר למציאות? להההההה

אולי די כבר? כל פעם שאתם עושים להם טובה הם לוקחים אליפות עוד לא הבנתם?

גריזמן שבר את השרשרת זה כבר לא נחשב

הוא גם שחקן חופשי אז הם לא יכולים לדפוק אותנו בכסף יותר…

גם כששחקנים גדולים לא מהווים יתרון מקצועי כמו בעבר ומשחקים פחות זה עדיין סוג של שוק או תחושה גדולה של ‘מוזר’ לא לראות אותם. ג’רארד פיקה כביכול פיספס את האליפות אבל אין מה לעשות, סרחיו בוסקטס היה חשוב מאוד העונה בכיוון הצעירים וג’ורדי אלבה פינה את מקומו. אני חושב שאלבה תמיד התאפיין כמובן במשחק ההתקפי והיה פנטסטי, כל כך מהיר, תנועה חכמה, קטלני בפס שלו - הפרטנר המושלם לליאו מסי ו"תרגיל" שבא לשיאו במשחק ההוא בסנטיאגו ברנבאו ב-2017 (מצד שני קל להיות פרטנר למסי האגדי), ועדיין, לפחות לתחושתי מאז אנפילד וה-4:0 ההוא, כולל כמה התבטאויות כלפי הקהל - הוא קצת זרק זין. אם היינו משווים בין משחקים של אלבה בהגנה בתחילת דרכו לבין אלבה בשלוש שנים האחרונות אז יש הבדל גדול. הוא גם היה שם בכל התבוסות ובמשחקים חרא והיה לא טוב. בכל מקרה הוא כן ויתר על הרבה כסף ומגיע לו ריספקט ומעניין מה היעד הבא. זה בלתי אפשרי כשאתה מרוויח סכומים כאלה אבל הלוואי היה נשאר בספרד ועובר לאיזו ויאריאל, סתם זרקתי.

דווקא לי נראה יותר הגיוני שיחזור לולנסיה אבל ימים יגידו.

העונה נפרדנו מהסמלים האחרונים של המועדון. נפרדנו מפיקה, נפרדנו מבוסקטס, נפרדנו מאלבה… אבל הסמל הכי גדול שנפרדנו ממנו העונה זה צ’אבי.

MD אומר שהוא לא ויתר על מה שחייבים לו אלא על רוב שכרו של השנה הבאה.
עדיין נחמד מצידו שהוא הסכים בכלל לדחות שכר לפני כמה שנים ולא מתעקש על עוד שנת שכר על הספסל. אבל פחות נחמד ממה שרשמתי קודם.